4 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ece Kaç Puan Aldı?

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 4 Eylül Çarşamba Ece Altunel yarışacak. Aslen Malatyalı olan gelinimiz aktif olarak Kick-bock sporu ile ilgilenmektedir. Oldukça hırslı olan yarışmacımız, hak edeceği puanları alamadığı takdirde hakkını savunacağını söyledi. Bakalım kaynanalar 4 Eylül Çarşamba Puanları sırasında Ece’nin menüsüne kaç puan verecek? Şahsen Ece, kendi hakkını yedirebilecek bir isim değil. Not: 4 Eylül Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı, yazımızın devamında bulabilirsiniz.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 5 Eylül Perşembe günü yarışmacı kaç puan aldığını görebilmek için tıklayınız.

4 Eylül Zuhal Topal’la sofrada bu hafta puanları bugün aslen Malatyalı olan çocuk aktivite merkezi sahibi olan Ece için verilecek. Ece’nın babası Kick-boks hocası iken, amcası da Judo hocası olunca Ece da kaçınılmaz olarak yakın savunma sporu içinde kendisini bulmuş. Babasının kendisine hediye ettiği haydarı (sopa) sunucumuza gösterdi. 4 Eylül Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları Ece ve Hatice

Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi sorusu, bu hafta diğerlerinden daha da önemli bir hal aldı. Dün sunucumuz, yarışmacımızın yaptığı yemekleri beğenmeyerek bu sezonun en düşük puanı olan 5 puan verdi. Bizler en azından 6 puan vermesini beklerken, salatanın sıcak, yemeklerin soğuk olması, bu puanı almasına neden oldu.4 Eylül 2019 Çarşamba Zuhal topal'la sofrada Puan Durumu açıklanmadan Önce Ece

Bu hafta yarışmacı gelinler arasında ciddi bir puan farkı yok. Çarşamba günü yarışacak yarışmacı, gerçekten çok iyi puanlar alma imkanı da var. Alış-verişini tamamlayan Ece hemen yemeklerine koyulmadan önce, ellerine eldiven giymesi, sunucunuzun da dikkatinden kaçmadı.

Bu durum benim için artı bir puandır diyerek bundan sonra gelecek yarışmacılara tüyo vermiş oldu. Dikkat: 4 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu bu yazının en son kısmında tablo içinde bulabilirsiniz.4 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Öncesi Ece Ve Hatice

günün sonunda genellikle ev sahibinin yüzü düşerken, yemekleri yapan yarışmacı da kaynanaların verdiği puanları gördükten sonra göz yaşlarını tutamıyor. Bakalım bugün oldukça hırslı bir şekilde yarışmaya başlayan ve ilk dakika sunucumuzdan +1 puan almayı başaran Ece’ya kaynanalar 4 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında verdiği puanlar hemen yazımızın en alt kısmında sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Eylül Çarşamba Puanları (2019)

4 Eylül Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Ece Altunel. 29 yaşında olan Ece, 2 çocuk annesi ve bir iş kadını olmasına rağmen, iş yerinde bile zaman zaman mutfağa girip harika lezzetler çıkarabilmektedir. Bu durumu bilen yakın çevresinin de desteği programa katılan kick-bock spor dalı ile ilgilenen yarışmacımız hakkında edindiğimiz bilgiler, hemen alt kısımda sizler bekliyor.4 Eylül Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışmacısı Ece Altuner

 • 29 yaşında
 • 7 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Çocuk aktivite merkezi var
 • Aslen Malatyalı
 • Eşi Sinoplu 

Hakkını yedirmeyecek bir kişiliği olan Ece, kaynanası Hatice’nin de çok duygusal bir yapısı olduğunu,i bugün kendisine yada kaynanasına karşı söylenecek bir sözden hemen etkilenip modu düştüğü anda kaynanasını koruyacağını açıkça söyledi.

Genel de bu durum tam tersi olur. Kaynanalar, gelinlerini korumak ister. Ancak burada kendisine oldukça güvenen Ece, kaynanamı kimselere ezdirmeyeceğim diyerek bizden bir alkışı da hak etti. Dikkat: 4 Eylül Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabı hemen alt kısımda.

Hazır kayın validemiz Hatice hanımdan bahsetmeye başladık. Bizde bu haftanın en sessiz kaynanası Hatice hanımı kısacık da olsa sizlere tanıtmak istiyorum. Daha sonra, Zuhal Topal’la Sofrada 4 Eylül Çarşamba puanları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Hatice AltunelKaynana Hatice Altunel hakkındaki bilgiler;

 • Aslen Sinoplu
 • 35 yıllık evli
 • 3 çocuk annesi
 • 2 erkek bir kız evladı var
 • 25 yıldır elektrik teknisyeni olarak çalışıyor
 • Sakin bir yapısı var

Sözlerimi daha fazla uzatmadan, bugün yarışan Ece’nin menüsünü aktaralım. Daha sonra kaynanalar ve sunucumuz kaç puan verdiğin aktaracağız. Bu aşamaları okumak istemeyen okurlarımız, direkt olarak puanlama kısmını verdiği, tabloya bakabilirler.

4 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada Ece’nın Menüsü 

Zuhal Topal'la Sofrada 4 Eylül Çarşamba Ece'nin Menüsü

 • Malatya usulu Yuvalama Çorbası
 • Yoğurtlu yaz salatası
 • Lor Peynirli Akdeniz Salatası
 • El açması Mini Pide
 • Malatya Kağıt Kebabı
 • Mantarlı Pirinç Pilavı
 • Elmalı Profiterol 

İkinci sezona bomba gibi başlayan program bu hafta 6 Eylül Cuma günü yarışacak son gelinden sonra, neredeyse bir ayı da geride bırakacağız. Bugün Zuhal Topal’la Sofrada puanları Hatice’nin gelini Ece’ye verilecek.

Kaynanalar, bugün yarışacak Malatyalı Ece Altunel’in yapacağı menüyü görenler, genel itibari ile iyi bir menü olduğunu ama kolay bir menü olduğu konusunda hem fikir oldular.

Bir yemeğin iyi yada kötü olması onun kolaylığına değil, lezzeti olduğunu ama kaynanalar düşük vermek için kaşının üzerinde gözün var mantığı hakim olduğu için her fırsatı kendine avantaja çevirme konusununda çok maharetli. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 4 Eylül Puanları hemen alt kısımda verdik.

4 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Ece’nin Puanları)

Ayşe 3
Altın 4
Samiye 4
Sevinç 5
Zuhal Topal   8
TOPLAM  24 

**4 Eylül 2019 Çarşamba**

 • 2 Eylül Pazartesi Leyla’nın Puanı : 25
 • 3 Eylül Salı Aylin’in Puanları: 18
 • 4 Eylül Çarşamba Ece’nin Puanları: 24

Zuhal Topalla Sofrada 4 Eylül 2019 Çarşamba Fragmanı

Fox TV ekranlarında 4 Eylül Çarşamba günü ekrana gelen 223. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM