Gelinim Mutfakta

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Kesin Sonuç]

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Bilezikleri alacak gelin Haftalık puan durumu sonucuna göre %100 belli oldu. 31 Mayıs tarihinde başlayan ve adım adım sezon finali,ne giden yarışma programında Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Puan Durumu sonucuna göre bilezikleri kim kazandı? 31 Mayıs-4 Haziran haftasında, haftanın birincisi kim oldu?  Detaylar haberimizin devamında sizleri beliyor. 

=> 27 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı görmek için tıklayınız.

31 Mayıs Pazartesi günü başlayan sevilen yarışma programında Deniz’in katılması ile rekabet bir kat daha artarken, Esra’nın sağlık sebepleri ile Salı günü kendi isteği ile yarışmadan çekildiği bu hafta Esra’nın yerine Ayten yarışmaya dahil oldu.

Ayten’in de gelmesi ile programda Deniz en zayıf halka olurken, Ayten, Yağnur ve Seda bilezikler için kıyasıya yarıştı. Perşembe günü atağa kalkan Seda biraz da şansının yardım etmesi ile 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta toplam puanlar sonucu öncesinde en yüksek puanı olan gelin olarak Cuma gününe başladı.

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Seda
4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı – Seda Yılmaz

4 Haziran Cuma bu hafta beş bileziği kim kazandı? Gelinim Mutfakta bu hafta altınları kim aldığını merak eden okurlarımız bu sonuçları yazının en sonunda açıklanmıştır. Öncesinde gelinlerin puanları verilecektir.

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucunu açıklamadan evvel sırasında alt kısımda ki soruların cevapları açıklanacaktır. 

  • 4 Haziran cuma gelinim Mutfakta Puan durumu Sonucu
  • Bu hafta finalinde günün Birincisi olan gelinin kim
  • 4 Haziran Öncesi Puan Durumu
  • Gelinim Mutfakta 4 Haziran Haftalık Puan Durumu sonuçları
  • 4 Haziran Cuma gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı

Soruların cevapları sırası ile sizleri alt kısımda bekliyor.

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

31 Mayıs Pazartesi günü Deniz’in gelmesi ile başlayan yarışma programında Esra’nın sağlık sebepleri ile kendi isteği ile yarışmanda çekilmesi ile yerine Ayten katıldı.

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği an Yağnur

Haftanın final bölümü de 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu öncesinde Seda önde girdiği yarışmaya önde çıkması bekleniyor. Dikkat: Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? sorusunun cevabı yazının sonunda açıklanmıştır.

4 Haziran Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Seda:  73 + 12 = 85
Ayten : 63 + 11 = 74
Yağnur :62 + 15 = 77
Deniz:   32 + 20 = 52

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ SEDA

4 Haziran 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ DENİZ

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DENİZ
Gelinim Mutfakta 4 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DENİZ
4 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYTEN
*************************

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

31 Mayıs 2021 tarihinde başlayan yarışma programında 4 Haziran 2021 tarihinde verilecek olan 4 Haziran Cuma toplam puan durumu sonucuna göre bir gelin beri altın bileziğin %100 sahibi oldu.

=> Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz Kimdir (Bu Hafta Bilezikleri alması muhtemelen isim) lütfen tıklayınız.

31 Mayıs ile 4 Haziran haftasında bugün 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? sorusunun cevabı kıl payı farkla Seda oldu.

Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz
Gelinim Mutfakta Seda Yılmaz Resmi

Yağnur hafta başından beri bilezikleri almak için adım adım bileziklere yürüse de Perşembe günü çok düşük puanlar almasından dolayı 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu sonucunda çok gerilere düştüğü için Yağnur bilezikleri kesin olarak kaçırırken bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında bilezikleri kazana isim Seda Yılmaz Oldu.

Tarihe not düşmek gerekirse Seda devamlı olarak tabaklarına yanık yaparak kaynanasına verdiği tüyo sayesinde kaynana Nagehan neredeyse fire vermeden gelinin tabağını buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu