Gelinim Mutfakta

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma günün birincisi netleşti! 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Cuma günü çeyrek altını kim aldı? 4 Haziran Cuma günün birincisi kim oldu? Toplam puan durumu sonucuna göre bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucuna (Toplam Puan Durumu) göre en yüksek puanı hangi gelin aldı? İşte tüm bu soruların cevaplarını bu haberimizin içerinde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. 

=> 18 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu Görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Puanları %100 netleştikten sonra bir gelin kesin olarak yarışmadan elenirken, bir gelin de eş adet altın bileziğin sahibi olacak.

=> 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Öğrenmek için tıklayınız.

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu açıklandığı an Deniz

Yağnur Perşembe gününe kadar önde getirdiği yarışmada Perşembe puanlamasında son düzlükte Yağnur yerini Seda’ya kaptırdı. Yağnur araktaki 9 puan farkı bugünkü puanlarla kapatmak istese de işi çok ama çok zor.

=> Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Kim Elendi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Seda’nın atak yapması uzun süredir bekleniyordu. Zira Yağnur ile Ayten birbirine karşı cephe alıp laf atarken Seda sessiz kalıp yemeklerine odaklanmayı tercih ettiği için Seda sessiz bir yükselişle son düzlükte Yağnur’un puanlarını geçmeyi başardı. Seda bugün 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde %100 bilezikleri de kazanacak.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 4 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta son bölüm de yarışmacı Seda kendisinden beklenildiği gibi iyi bir çıkış yaparak Yağnur ile arasında ki 3 puan farkı kapattı. Sadece onunla da kalmayıp Yağnur ile arasında bu defa 9 puan fark bile açmayı başlardı. Böylelikle Seda bilezikler için en iddialı isim oldu.

Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Günün Birincisi kim oldu - Ayten

Bu hafta yarışmaya katılan Deniz, kendi geçmişi, özellikle annesi ile ilgili olanları bugün daha detaylı olarak şu sözlerle dile getirecek. İşte o sözler; 

“Annem ben doğduğumdan beri hastaydı. Hep hastaydı!”
Yarışmacı Deniz

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği an Yağnur

Bu sözleri duyan diğer yarışmacılar Deniz’in annesine karşı duyguyu sevgi karşısında göz yaşlarını tutamadı. Seda Sayan da bugün 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması öncesinde Deniz’e sarılıp onu teselli etmeye çalıştı.

Deniz bu hafta başında beri istediği puanları gerek kendi kaynanasında, gerekse diğer kaynanalardan alamdı. Kimi zaman aksilikler kimi zamanda dikkatsizlik nedeniyle istediği puanları alamadığı için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama Deniz için sadece bir formaliteden ibaret oldu.

Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Puanları belli olduğu an Ayten

Yarışmacı Seda hafta başında bilezikleri alacağını iddia etmişti. Ancak Yağnur Perşembe gününe kadar zirvedeki yerini kimseye kaptırmaması Seda’nın amacında asla saptırmadı. Sonunda Seda zirvenin yerini aldı. Seda hafta başında disiplinli çalışmanın ödülünü bugün Gelinim Mutfakta 4 Haziran Puanlama sonucunda alması bekleniyor.

öncesinde sonucun hem günün birincisi olup, hem de bugün çeyrek altını alan gelin olup Yağnur ile arasında ki 3 puan farkı kendi lehine çevirmek istiyor.

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yağnur son bölüm öncesinde Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma puanlaması için bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olması Yağnur’un bilezik almasına yeterken, bugün gelinen son nokta da Seda ile arasında ki 9 puan farkı da kapatması gerekecek.

Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Puan Durumu

Bu haftanın ilk bölümü 31 Mayıs 2021 Pazartesi günü Seda Sayan’ın verdiği puanlarla başlayan yarışma programında haftanın final bölümünde yine Seda Sayan’ın vereceği 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması son bulacak. Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Puan Durumu henüz sonuçlanmadan önce Seda 73 puanla zirvede yer almayı başardı. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Haftanın ilk bölümünde büyük umutlarla program dahil olan hatta ilk bölümde Seda Sayan’dan beş puan bile alabilen Deniz ne yazık ki bugün Gelinim Mutfakta 4 Haziran puanlaması onun için sade ve sadece bir formalitenden ibaret oldu.

Yağnur hafta başında bilezikler alıp büyük sezon finaline eli çok güçlü gitmek isterken Seda son anda gelerek Yağnur’un tüm planlarını alt üst etti. Seda’nın bu başarısında kaynanası Nagehan’ın her şart ve koşulda gelinin bulması da bu başarıda büyük pay sahibi olsa da Seda’nın konuşmalarına bakıldığında Seda başarısını kimse ile paylaşmak istediği görülüyor.

Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Puan Durumu açıklandığı sırada Seda ve Nagehan

Seda için artık işler çok daha kolay 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda en yüksek puana sahip olabilmesi için sadece yapması gereken; bugün günün birincisi olup aynı zaman da bugün çeyrek altını alan gelin olmak. Seda bunu başarırsa bileziklerin de sahibi olacak.

4 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta hafta finalinde Seda Sayan en yüksek puanı kime verdi? Cuma çeyrek altını kim aldı? 4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? Tüm bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda Cuma günü verilen puanların yazdığı puan tablosunda sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 4 Haziran Puanları (04/06/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

4 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 1
Ayten: 5
Yağnur: 4
Deniz: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Ayten: 2
Yağnur: 3
Deniz: 1

*************************
” 4 Haziran 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 1
Ayten: 1
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 1
Deniz: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Seda: 4
Ayten: => Neriman’ın Gelini 1
Yağnur: 4
Deniz: 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Serap’ın verdiği Puanlar

Seda: 1
Ayten: 2
Yağnur:  3
Deniz: => Serap’ın Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 4 Haziran Cuma Toplam Puanlar

Seda 1 5 1 4 1 12
Ayten 5 2 1 1 2 11
Yağnur 4 3 1 4 3 15
Deniz 4 1 5 5 5 20

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (31 Mayıs-4 Haziran) – Cuma

SEDA YANIK TABAKLARLA BİLEZİKLERİ KAZANACAKSA YAZIKLAR OLSUN!

*************************

Seda:  73 + 12 = 85
Ayten : 63 + 11 = 74
Yağnur :62 + 15 = 77
Deniz:   32 + 20 = 52

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Haziran Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DENİZ
Gelinim Mutfakta 4 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DENİZ
4 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYTEN

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Haziran 2021 Cuma Fragmanı İzle

4 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu %100 netlik kazandığında bir gelin kesin olarak elenirken, bir gelin de beş altın bileziğin sahibi olacak. İşte o anların kısa videosu olarak alt kısımda Gelinim Mutfakta 4 Haziran 2021 Cuma fragmanı sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

30 Yorum

 1. İnş bugün çeyreği deniz alır. Yanık tabaklar almaz. Kız kaç gündür 6 puanla tamamlıyor bari çeyreği alsın diğerlerinin elleri dolu yaaa

 2. Sedanın ayteni geldi en az haftanın 4 günü 5 verir. Dün 3 kaynanadan 3, birinden 2 alan Ayten sedadan 5 aldı. Bu gün yine 5 verdi

 3. SEDAYI anlamak mümkün değil bu final günleri.yahu insan fırını bir kontrol eder.Yine fazla kızarttı.Pess ya.

 4. Aytenin ve denizin ki güzeldi. Yağmura fazla verdi.
  Sedanın kaynanası yanık tabaga 5 verdi

 5. Aytene yapılan haksızlıklar sayesinde, Seda 3 gündür kötü yemeği ile bilezikleri alacak. Yağnur bu hafta da elenmeyecek. Bu ikiliye 1 hafta daha katlanacağız

 6. Hep cuma guni Seda hanim Seda Yilmazin hakini yiyor bilezik kazanmasin diye uc haftadir Sed Yilmaz o yuzden bilezikleri kaciriyor. Seda Sayan artik git programdan! Haksizlik yapiyorsun! Bu gun Seda Yilmaza 1 versede bilezikleri hak eden Seda Yilmaz!

 7. Nagehan ve Sedanın editörle görüşüp aldıkları güzel haberler bilezikler mi!

 8. Seda bugün kötü olmasına rağmen bileziklere kavuştu.Bir fırını kontrol etmek bu kadar zor mu.Çene çalmaktan ve Denizin dramını izlerken fırını kontrol edemedi.Sanırım bu yarışmacılarla sezon sonu yapıldı.Önümüzdeki haftadan itibaren ZEYNEP-İLAYDA-AYSUN-GİZEM gibi uzun haftalar kalmış gelinleri tekrar göreceğiz.Bunlara isimlerini sayamıyacağım 4 yarışmacıda katılabilir.GÖRECEĞİZ.

 9. ŞU AYSUN VE KAYINVALİDESİ HARİÇ BAŞKA GELİN KAYINVALİDE GELSİN!…GERÇEKTEN İKİSİ DE ÇEKİLMİYOR!..KAYINVALİDESİ EN İYİ BENİM GELİNİM DİYOR HAVALARA GİRİYOR!…

 10. ŞU AYSUN VE KAYINVALİDESİ HARİÇ BAŞKA GELİN KAYINVALİDE GELSİN!…GERÇEKTEN İKİSİ DE ÇEKİLMİYOR!..KAYINVALİDESİ EN İYİ BENİM GELİNİM DİYOR HAVALARA GİRİYOR!… AYNI REYHANIN EZGİYİ ÖVDÜĞÜ GİBİ!..AYSUN VE KAYINVALİDESİ TIPKI EZGİ VE REYHAN İKİLİSİ!..

 11. Yağnur yanık tabakla bilezikleri alıyorsa Seda almış çok mu,Yağnur’un yanık tabağına maşallah yüksek puan veriliyor,çiğ pişmemiş yemeklere ,kıvamı tadı olmayan pastalara yüksek not verilirken Seda Sayan vicdan azabı duymuyor mu acaba,

 12. Saygısız ve Şımarık Ayten ve Yağmur biraz õlçülerini bilsinler,diğer kayınvalidelere bağırmasınlar

 13. S.sayanın ayteni b yedi fakat s.sayan yarışmacı sedayı hiç sevmiyor bir kaç haftadır bir veya iki veriyor en iyi yemek yapan yağnur dur en mikrop pislikte NERİMAM VE ÇİRKİN SEDA SAYANDIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu