Kördüğüm

4 Haziran Pazartesi Kördüğüm 302. Bölüm Özeti # Akash’ın Yalvarış Ve Yakarışları

Kördüğüm 302. bölüm özeti siz okurlarımıza iki başlık halinde vereceğiz. 4 Haziran Kördüğüm özeti vermeden önce bu bölümde dikkat çeken en önemli olay Akash, kendisini affetmesi için herkesten özür diledi. Hadi Kördüğüm 4 Haziran özeti verip olayları daha net anlatmaya başlayalım.

4 Haziran Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 302. bölüm ilk iki partın özetini birazdan okuyacaksınız. son iki partın özetini gün içerisinde ekledikten sonra en alt kısımda benzer konuşlar kısmında ulaşabileceğinizi söyleyip, 4 haziran kördüğüm özeti vermeye başlayalım. Akash madem beni sevmiyorsun, bu insanlara söyle beni öldürsünler derken Meethi sessizce ağlar. Polisler Akash’ı götürür. Polislerin ona zulmettiğini gören Meethi yanına gitmek ister ama Damini’ye verdiği sözü hatırlar, geri döner. Nirbhay, babasına kız kardeşinin hamile olduğunu neden sakladın diye hesap sormak istese de babası ona cevap vermez. Bu sırada Gomti ardından Pavitra gelir ve bu çocuk dünyaya gelirse nefret ve intikam için yaşayacak bir çocuk olacak derler. Agarthi ise Akash ve Meethi bu eve girmek isterlerse Surabhi’nin de o eve girmesine izin verilecek der. Nirbhay şimdi anladım der.

Akash hücresinde Meethi’nin kendisinden kurtulmak istediğini, boşanma evraklarını eline tutuşturduğunu kısaca her şeyi düşünüp dertlere dalarken polis gelir ve birinin sayesinde serbest kaldın, şanslısın der. Bu kişi Rathod dan başkası değildir. Meethi tam Akash’ın sözleri beyninde yankılanırken perdeden Akash’ın bahçede olduğunu görür. Önce bunu hayal zannetse de sonradan onun gerçekten hapiste olmadığını balkona çıkıp anlar. Onunla yüzleşmek için aşağı iner. Akash ona olan sevgisini sözcüklere sığdıramazken Meethi ona karşı sevgisinin olmadığını, gözlerinden bunu anlamasını ister. “Gözlerimde nefretten başka bir şey göremezsin.” der.

Akash buna inanmadığını, gözlerinde kendisine sevgiyi gördüğünü söyleyince Meethi bir dakika bekle deyip eve koşar. Kırık mangalsutrayı gösterip sahte ilişkimizde bunu taktım ama bitti her şey ve ben kurtuldum der. Akash ise madem kurtuldun neden hala elinde sımsıkı onu tutuyorsun der. Meethi gözlerini kaçırınca ben cevabımı aldım der. Kendisini sevdiğini bildiğini, polisler onu götürürken kendisi için ağladığını hatırlatıp beni kalbinden silemediğini kanıtları bunlar der. 4 Haziran Kördüğüm özeti alt başlıklar halinde sizlere anlatmaya devam ediyoruz. Sakın bir yere kaçmayın.

Akash’ın İkna Çabaları Devam Ediyor Kördüğüm 302. Bölüm Özeti

Kördüğüm 302. bölüm özeti, Meethi ise sana kalbimin kapısı sonsuza dek kapalı deyip gidecekken Akash kolundan tutar ve bekle bir dakika der. Bana 23 gün ver. (Meethi ile Akash evleneli 23 gün oldu. Bu 23 günde Akash Meethi’ye aşık olduğunu Akash bana bir 23 gün daha ver. Sana değiştiğimi kanıtlayayım der.) Eğer ben sana gerçekten sevgimi, değiştiğimi gösteremez isem o zaman geri döner ve o boşanma evraklarını imzalarım der. Bu sırada Kanha gelir ve Akash’a Meethi’yi yalnız mı zannettin sen diye çıkışır. Akash ise hala Meethi’ye yalvarıp yakarmaya devam edip, tek derdi değiştiğini ona kanıtlamaktır. Bu esnada Damini yine Meethi’nin gitmesinden korkunca, Mukta onu sakinleştirmeye çalışır. Kördüğüm 302. bölüm özeti alt paragrafta devam ediyor.

Damini, Vishnu’ya Meethi’nin geri dönmesini engellemesini ve hayatı boyunca onu korumasını ister. Vishnu söz vermek zorunda kalır. Vishnu ve Mukta dışarıda Akash’ı görünce Damini’nin hislerinin doğru çıktığını söylerler. Vishnu, Akash’ı uyarır gitmezsen döverim der. Akash senin adını çalıp bu aileye yalan söylediğim için senden af diliyorum der. Bana istediğin cezayı ver ama buradan gidemem der. Kanha Vishnu’yu durdurur ve zamanında sen beni ölümden kurtardın şimdi ya ben ya da Vishnu seni öldürmeden defol git buradan der. Akash ise kararlıdır ve isterseniz dövün ama ben buradan gitmeyeceğim der. Vishnu tam dövmeye yeltenir ki, Jogi onu durdurup Tapu, Meethi dışında herkesi eve gönderir.

2 Haziran Kördüğüm Özeti Resim 1

Akash bu defa da niyetini Jogi’ye söyler ve Meethi’nin aşkının kendisini değiştirdiğini ve kendisine son bir şans verilmesini söyler.  Tapu, yalvarmakta olan Akash’a daha önce bize hep yalan söyledin, şimdi sana nasıl güvenelim, ben Meethi’nin annesi sayılırım, sizin düşmanınız olan Ichcha’nın kalbini taşıyorum, bu aşk meşk işlerin iki günde biter peki sonra diye kızar. Ardından da Jogi ve Meethi’ye hadi içeri gidelim der. Jogi içeri geçtiklerinde herkes rahatça odasına geçsin, eğer rahatsız olursak polise haber veririz der. Tapu ile Meethi kalır. Tapu Meethi’ye sakın onu dinleme odana geç der. Kördüğüm 4 haziran özeti (ilk iki partın) burada bitti. Son iki partı gün içerisinde eklenecektir.

4 Haziran Pazartesi Kördüğüm 302. bölüm Frafmanı

Burada sizlere kördüğüm 302. bölüm özeti verdik. (İlk İki Part) 4 Haziran kördüğüm özeti için henüz fragman çıkmamıştır. Kördüğüm 4 Haziran özeti ile alakalı yorumlarınız sabırsızlıkla bekliyorum. Arkadaşlar Akash’ın yalvarışlarına çok güzel bir şarkı aklıma geldi. Dur onu sizinle paylaşayım. dizinin fragmanı çıkana kadar kalsın. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

50 Yorum

 1. FİLİZİM tamam tatlım teşekkür ederim bilgi verdiğin benim kafam karıştı tarihler karışınca ama o zaman ben kendim ayarlayıp okurum dizene girinceye kadar ?
  FİLİZİM bitanem saba bir ley diğeceğim ama nolur bana kırılma darılma baştan özür diliyorum ama bi önceki sayfada 13:48 de yazdıpın yorum hoşuma gitmedi
  Elbette sen bu sitenin sahibşsin istediğini yazabilirsin ama ben rahatsız oluyorum böyle şeylerden bu konularda çok hassasım ve bitanem inan dışarıdan hiç hoş durmuyor siteler aradı problemlerinizi yorumculara yansıtmasanız çok daha iyi olacak kendi aranızda hallederseniz çok daha iyi olur
  Tekrar özür diliyorum bunları sana söylediğim için ama inan kendim rahatsız olduğu bir tarafa seninde dışarıdan kötü gözükmeni istemiyorum
  Ve başkalarından bu şekilde bahsedip onların ekmeklerine yağ sürmeni istemiyorum bitanem beni umarım yanlış anlamazsın belki bunlara dana söyleyecek en son kişi benim ama bende işte böyleyim yanlış gördüğümü dile getiriyorum
  Afedersin tatlı Filizim?

  1. ince canım seni kıracağıma kendimi kırarım hemen yorumu kaldırıyorum verdiğim rahatsızlıkdan dolayı özür dilerim hiç kırılmadım hatta teşekkür ederim beni ikaz ettiğin için cnm hemen yorumu siliyorum canım arkadaşım

 2. DEFNEM bitanem ne diyeceğimi bilemedim çok zor bir gün geçirmişsin Allah bidaha böyle bir şey yaşatmasın ve Rabbim beterinden korusun tatlım
  GÜL ÇİÇEĞİM gerçekten mi sen yani profesonel olarak pasta mı yapıyorsun
  Çok güzel pasta yapmak bir sanattır ayy ben bayılıyorum o pasta şekillerine herkese özel her duruma özel pastalar yapılıyor çok güzel ya??

 3. FİLİZİM Ellerine sağlık Canım
  ….
  NÂZIM Hoş geldin bitanem Nasılsın İnternet Yüklettinmi??

 4. Evet İNCEM Biçok Çeşitte Pastalar Yapıyorum Hatt Resimli pastalar bile yapıyorum Bitanem Eskiden Çok Profesenal Değildim Ama şimdi Çok Şükür İyi yapıyorum İnsanlar Beğeniyor ??

 5. İnce ablam hos geldin

  Ay ne guzel Çiçek ablam pasda yapyon demek cok sevindim ya gercekden kardesin olmak isderim pasdayy okadar severimki ama yapmayy becermem syfyr?

 6. DEFNEM canim benim buyuk gecmis olsun.Allah yardimcin olsun canim arkadasim diger sayfada yazdim sana esim evde arada yazmaya calisicam sabahtan beri huzursuzum yazdigini gorunce icim rahatladi cok opuyorum??

  Cicegim birtanem sen nasilsin iyimisin aksamda sormussun canim perdeleri siparis verdim bir iki gune gelir birtaraftan temizlik yapiyorum bitirince daha sik yazarim insallah gorusuruz??

 7. BELLOŞ dövme pahalı olduğu için falan değil bitanem tehlikeli olduğu için caiz olmadığı için kızdı babam ya enfeksiyon kapsaydin sana birşey olsaydi diye aynısını ablamla biz yapsak bize de kızardı..
  Yok bacağım aynı geçer ama canım tatlı değildir benim daha büyük kazalarda geçirdim. Valla dövmenin şekline hiç dikkat etmedim ki canim yakışmıştı ama saftirik kardeşime.
  ????
  Yok Çiçeğim başka yolu. Belde kayma var,bacakta da sivi kaybi ce eklem sorunları..
  ????
  Sağol ÎNCEM..

 8. DEFNE ABLA RÜYA ABLA SANA DİYER SAYFADA YORUM YAZMYS AZ ONCE OKURSUN BURDA OLDUGMUZU BİLEMEDİ HER HALDE ABLAM

 9. INCEM birtanem nasilsin iyimisin ozledim seni sen aksamlari yaziyorsun bende gunduz denk gelemedik simdi cikmam lazim yazdiklarina mutlaka cevap vericem??

 10. Sağol RÜYAM perdelerini güle güle kullan canim???
  ????
  Ay bu Iccadan çektiğimiz yetmedi bir de eniklerinin dertleriyle uğraşıyoruz bu Meethiyi gördüğümde cinlerim tepeme çıkıyor nasıl itici ve mıymıntı Ya Rab???
  Radhot olmasa hiç çekilmeyecek

 11. GULCICEYIM HOSBULDUM YOK CANIM INTERNET YUKLEMEDIM DAHA GUNUM VAR CANIM YEGENIMIN TELEFONUYLA YAZIYORUM BIRTANEM COK SUKUR IYI DIYEK IYI OLSUN GUZELLIM SEN NASIL OLDUN IYIMISIN CANIM BENIM ????

 12. evet DEFNEM enfeksiyon kapa bilirdi ama heves etmis iste geciciyse bir sey olmaz kalıcıysa baban kızmakta haklı biraz.

 13. FİLİZİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM?
  BİTANESİN SEN ?
  GUL ÇİÇEĞİM mesleğin senin gibi tatlıymış?
  O tatlı pastaları yapan ellerine sağlık
  Çok zevkli tatlı bi meslek seçmişsin başarılarının devamını diliyorum?
  HAZAR bitanem Hoşbuldum ?
  RÜYAM NAZIM Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz
  Nasılsınız neler yapıyorsunuz?
  Benim bulunduğum şehirde şuan çok şiddetli yağmur var Allah korusun sel olmasından endişe ediyorum

 14. Teşekkürler HAZARCIM Saol . Canım Kardeş olmak için Kan bağı değil Kalp Bağı Sevgi Bağı Önemli bişey Kardeşin olmasamda Arkadaşın say Demek Pastayı seviyorsun Yakında olsaydın Bol bol Yapardım Sana ??
  …..
  RÜYAM Hoş geldin Ablam Kolay Gelsin İşlerinde. Teşekkürler Şükür diyeyim Bende yorgunum sadece Canım. Dikkat et kendine görüşürüz Rüya ablam
  …..
  DEFNEM Keşke Bi yolu olsaydı Başka İnşallah Daha iyi olur Annen Canım. Sanada geçmiş olsun Ya Bacaklarının Ağrıması normal Yani okadar çalışmakla Allah Sıkıntılarınıgidersin İşlerinde yardımcı olsun Defnem

 15. Anladım NÂZIM İyi olmana sevindim Bitanem. Teşekkürler Şükür diyeyim Bende yorgunum Bacaklarım Ağrıyor alışverişe gittmiştim Gitmez olaydım Heryerim ağrıyor Bitkin düştüm???
  …..
  İNCEM Saoll Bitanem Sende İsmin gibi İncesin AMİN İnşallah Zamanla kendi Pastanemi Açarım.. Neler yapıyorsun Bakalım

 16. Sağol Çiçeğim ??
  ???
  Sağol Nazım internet mi yaptin sen kuzu??
  ???
  Eksik olma Hazar sağol
  ???
  Kalıcı Belloş

 17. Naz abla hos geldin nasylsynyz iymisin abla

  Ay ablacym ya cok sag ol ben seni ablam hem arkadasym gibi goryorum okadar iysinki hep oyle kal seni cok sevyorum ablam?ya ablacym pasdan da cok guzeldir cok tatlydyr eminim mmmm cok lezetli ellerine saglyk ablam opdum ellerini???

 18. Herkese selam ben geldim ya sınavlar yeni bitti tabi bende bittim ayaklarım koptu yürümekten oturuyorum öyle size selam veriyim dedim ????

 19. Defnem neler gelmiş öyle başına inşallah iyi olursun üzüldüm senin adına insanın ailesinin çalışması kadar zor bir şey yok Allah kolaylık versin işlerinde ?? geçmiş olsun kardeşim ???

 20. INCEM BIRTANEM HOSBULDUM TESEKKUR EDERIM VALLAH ORUCA GIRDIYIMIZDEN BU YANA EV YAPMAKLA UGRASIYORUZ DAHA INSAAT YARN BITTIYOR CANIM YA SEN NASILSIN CANIM BENIM ?????????????????????????????????????GULCICEYIM BIRTANEM KENDINE COK IYI BAK GUZELLIM BENIM ??????????? ?????????

 21. hosgeldiniz Zülişim Nazım Rüyam nasılsınız.

  DEFNEM ben dün salak bir eşşeklik yaptım bugunde keşke li pişman oldum

 22. Ne demek ablacym her zaman Defne ablam sizin gini iy insanara arasyna geldim ya okadar mutluyum ablam esgiden uzlirdum yalnyz hisedirdim kendimi Allahym diye aglardym sonra arkadaslarym oldu unversdeye girdim sonra burayy buldum yazmadym ama okuyypda ders aldym ama yazmadygym icin pismanym esgiden simdi sizi karsyma cykardygy icin Allahyma sukir edyorum cok sukir sizin gibi ablalarym var

 23. DEFNEM YOK BIRTANEM YEGENIMIN TELEFONUYLA YAZIYORUM DAHA BENIM PAKETIMI YENILEMESINE SON 3 GUN KALDI CANIM ??????????????????????????????????????HAZALCIM HOSBULDUM CANIM NASILSIL IYIMISIN COK SUKUR BEN IYI DIYEK IYI OLSUN CANIM BENIM ????????????????????????????????

 24. Ya Mehht sende akıl varsa ben ne diyeyim Anan gitti sen geldin bunları sopa ile kovalamak lazım ?? ya bir aşık olup evlendiklerinde kocalarının peşinden ayrılmıyorlar ?‍?‍??‍?‍? resmen bu hint kızlarında gurur denen bir şey yok al birini vur ötekine hepsi aynı ?? Akash buna neler etti bu ise hala evimin direği gelecek çocuklarımın babası diyor ?? bu Mehht üniversite okuyordu ne olduysa artık koca görünce mesleğide unuttu İcca gibi ??

 25. Hazarcım Teşekkür ederim iyiyim ??evet sınav biraz zordu ama iyiydi sen nasılsın iyi misin

 26. Çok Teşekkür ederim HAZAR Saol Canım eksik olma Bende seni Çok sevdim Aramıza yeni katılmana rağmen İyi kalpli Bi kız olduğunu hissettirdin bizlere Ailen olmamasına rağmen Böyle iyi yetişmişsin ya Helal olsun Sana Tatlım ????
  ….
  Hoş Geldin Zülişim Aleyküm selam
  ….
  NÂZIM Teşekkür ederim Bitanem. Sende iyi bak kendine Özletme kendini Sıkca yaz ???

 27. Sağol Zülişim eksik olma aynen öyle Zülişim çocukken insan anlamiyor,görmezden geliyor bazı şeyleri de büyüdükçe agirlasiyor. Nasıl geçti sınavların bitanem???
  ????
  Sağol Hazar sen hangi bölüm okuyorsun öğretmenlik falan mi canum??
  ???
  Nolduki BELLOŞ kötü birşey yok inşallah

 28. Filizcim eline sağlık çok güzel olmuş özet dikkat et kendine yorma bu kadar ??❤️❤️

 29. Kızlar Çok Halsizim Ya Ben Dinlenmeye Çekiliyorum Biraz size iyi sohbetler Hadi Kalın Sağlıcakla

 30. ISABELLA TATLIM HOSBULDUM NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM ??????????????????????????????????ZULEYHAM ?? RUYAM HOSGELDINIZ NASILSINIZ IYIMISINIZ CANLARIM BENIM ?????????

 31. Aynen Defnem ya gerçekten zor durum azda olsa anlıyorum seni çünkü benim ailemde çalışıyor sabahtan akşama kadar ?? sizin iş daha zor tabi ?? sınavlar iyiydi ya zordu ama yaptım geçerim inşallah

 32. KIZLAR ARTIK TL YEGENIME VERECEM HEPINIZ ALLAHA EMANET OLUN HEPINIZI COK SEVIYORUM KENDINIZE COK COK IYI BAKIN 3 GUN SONRA GORUSURUZ DEYERLI ARKADAŞLARIM SEVGIYLE HUZURLA KALIN BYYY???

 33. Kotu deyil defnem dün efe bana 5.kere yüzük verdi bende 5.kere takmicam dedim tabi küstü biraz dün sabaha kadar beraberdik konusmadi..

 34. Naz ablam iy olmana cok sevindim ablam hep iy ol bende iyim sukur ablam internet yukleyince gelirsin dimi o zaman kadar hos cakalym kendine iy bak opdum seni ablam

  Züleyha ablam iy olmana sevindim ablam hep iy ol ablacym snav iy gecmis tevrik ederim ablam

  Çiçek abla sag ol guzel sozler icin sizde cok iysiniz ablarym sana iy dinlenmeler ablam rahat rahat dinlen opdum seni

  Defne ablam evet ovretmeni okuyorum ilki senam yine dort sene var ablam

 35. Inşallah Zülişim
  ???
  Görüşürüz Nazim
  ???
  BELLOŞ Efe oğlan da yüzüklerin efendisi oldu başımıza ?? ee kabul edeydin sozlenin işte okul bitince de evlenirsiniz soranlara sözlüyüz dersiniz maksat kalpler kirilmasin
  ???
  Iyi dinlenmeler ÇİÇEĞİM

 36. Ablalar burda aniden yagmur baslady okadar yagyor ki ay dysarysy su havzuna dondi resman orda hava nasyl ablar
  Peki yagmur severmisiniz

 37. defnem ben onla sözlensem diyer asiklarim gelecekki taliplerim nolcak istemiyorum daha gecen hint asigin hint evlilik kolyesinden getirdi buda delirdi

 38. Kizlar merhaba Tapasya ile Radhot kaçinci bolumde evleniyorlar bileniniz varsa soyleyin lutfen cok merak etdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu