Yasak Elma

4 Haziran Yasak Elma Çalan Şarkı Ne? # Sevmemeliyiz Şarkı Sözleri

Yasak Elma sezon finali ile 4 Haziran Pazartesi günü ekrana geldi. Alihan hava alanında Zeynep’in peşinden koşarken arka planda çalan şarkıyı bir çok kişi merak etti. Yasak elma sezon finalinde çalan şarkı ne olduğunu 4 Haziran yasak elma çalan şarkıyı kim söylüyor? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yasak Elma Sezon Finalinde Çalan Şarkı Ne?

4 Haziran Yasak Elma çalan şarkı ne olduğunu ve kimin söylediğine geçmeden bu haftanın kısa bir özetini geçelim daha sonra şarkının sözlerini ve dinleyebileceğiniz video ekleyeceğim. Ender artık eskisinden daha güçlü. Erim’i mana edip villaya kapağı attıktan sonra Halit ile Yıldız’ın arasını bozmak artık daha kolay oldu. Alihan ve Zeynep cephesi ise tam bir muamma. Cem kendisine sekreter olarak Alihan’dan ayrılıp işten ayrılmak üzre olan Zeynep’i kendisine asistan olarak seçmesi işleri bambaşka bir boyuta taşıdı.

 

Alihan ile Cem akşam birlikte çıktıkları yemekte buraya ve şirkete geri alışmasında Zeynep’in çok büyük emekleri olduğunu ve Zeynep’in kendisine iyi geldiğinden bahsedince Alihan’ın kıskançlık duygusu kabardı. Hemen Atlanta’da ki şirketi arayıp işlerin yolunda olmadığını bahane edip durumu Cem ile paylaşınca Cem daha yeni gelmişken bu gidişin iyi olmayacağını söyleyip Alihan’a itiraz etmek istese de ciddi duruşu ile Cem gitmek zorunda kalır. Cem hemen asistanı Zeynep’e kendisi ile birlikte Amerika’ya gelmesini ister. Zeynep bu kararı şaşırtıcı bulduğu anda, Alihan eski konumuna geri dönebilirsin. Yoksa işsiz kalacaksın sıkıştırmalarını ardından Zeynep Yıldız’ın da onayını aldıktan sonra Amerika’ya gitmeye karar verir.

 

Alihan bu haberi Cem’in hem geliş hem de veda partisinde öğrenince şok olur. Alihan ilk başka madem gitmek istiyor güle güle modunda olsa da sabah Zeynep uçağa binmeden ona yetişip gitmesine engel olmak ister. Hava alanına hızla gelen Alihan Zeynep’i aradığı sırada arka planda çok duygusal bir şarkı çalar. 4 Haziran Yasak Elma Çalan şarkıyı “Sena Şener” seslendirmiştir. Yasak Elma sezon finalinde çalan şarkının adı ise “Sevmemliyiz” Şimdi bu şarkının sözlerinden kısaca bahsedelim. 

Sevmemeliyiz Sözleri Yasak Elma Sezon Finalinde Çalan Şarkı

“Gün alır sessiz, büyür yanımda

Her adım, her anımda

Gün olur sensiz

Utanıp olmaktan

Bilerek yanarım aslında

Güler bana

 

 

Ağladığım gece yarısı

İnsanlığın garip sancısı

Belki de biz 

Öğrenmeliyiz

Belki de biz

Sevmemeliyiz

 

 

her şeyi gören sen

Göremedin mi beni?

Her şeyi duyan sen

Duyamadın mı beni?

Her şeyi bulduysan

Bulamadın mı beni?

Her şeyi bilen sen

Bilemedin mi beni!

 

 

Belki de biz 

Öğrenmeliyiz

Belki de biz

Sevmemeliyiz

Demlenir içim kendim olmaktan

Süzerek yaşarım aslında

Gün olur sensiz

Utanıp olmaktan

Bilerek yanarım aslında

Gülerim bana”

Yasak Elma 4 Haziran Çalan Şarkı Dinle

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Yahut o çocukları erkekler, dişiler olmak üzere çift verir, dilediği kimseyi de kısır yapar. Şüphesiz O, her şeyi hakkıyla bilendir, hakkıyla gücü yetendir.(ŞURA SÜRESİ)??
    ????
    HERKESE SEVGİ VE SAYGILARIMI ARZ EDERİM MUTLU ❤❤??❣??
    ELAM❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu