Gelinim Mutfakta

4 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları (Puan Durumu)

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Çarşamba günün birincisi kim oldu? 4 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonuçlandığında bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Bugün Onur kaç puan verdi? Sorularının cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor. Dikkat: 4 Kasım Puan Durumu sonucunu bu yazının en sonunda ki tablo içerisinde verdik.

=> Gelinim Mutfakta 4 Kasım 2021 Perşembe Bugün Kim Birinci Oldu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Güncelleme: (5.11.2020) Çarşamba günü bu hafta yarışmaya dahil olan Gizem harika puanlar alarak günün birincisi olacak. Ezgi ile arasında ki puan farkını 1 kadar düşürecek.

=> 25 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün kim birinci olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Çarşamba Puanları sırasında gelinler arasında tansiyon bir hayli yükselecek. Zira Aysun elenmek istemiyor. Yeni gelen Gizem de iddiasını ortaya koymak ve geldiği hafta elenmek istemediği için bugün günün birincisi olup çeyrek altını kazanmanın planını yapsa da Aysun da birinciliği kaptırmak istemiyor. 

=> Gelinim Mutfakta 18 Kasım Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.4 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim resmi

4 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olacak Gizem dışında bir başka gelin olması halinde Gizem %100 Cuma günü eleme potasında yarışan isim olacak. Yeni gelen ve geldiği ilk hafta finalinde eleme potasına düşen gelinler %93,3 oranla eleniyor.

=> 11 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Bugün 4 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını yazının sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 6 Kasım Cuma Bilezikleri kim aldı görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi

Hem Aysun hem de Gizem Cuma günü eleme potasında stres altında yarışmak istemediği için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında adeta her şeyi bitirmek niyetinde. Gizem Cuma günü eleme potasına düştüğünde çıkması bir hayli zor olsa da Aysun arık eleme potalarının adamı diyebiliriz. 

=> 6 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

En son Zeynep Kalyon Gökçe ile birlikte eleme potasına düşen Aysun oradan çıkmayı başardı. Zeynep’i de eledi. Güçlü bir rakibi alt eden Aysun eleme potasına düşse de oradan çıkabileceğini inanıyor. Not: Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının sonunda verdik.

=> 5 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Çarşamba Puanları verecek kaynanalar

Bugün 4 Kasım Çarşamba Puanları verilmeden önce yarışmacıların hem kaynanalardan hem de sunucudan aldıkları puanlara gelin hep birlikte göz atalım.

Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar (4 Kasım Çarşamba)

İlayda: 36 puan

Aysun: 34 puan

Ezgi: 33 puan

Gizem: 22 puan

Şimdilik yarışmacıların toplam puanları bu şekilde olduğunu ama Bugün 4 Kasım Çarşamba puan tablosu sonucunda gelecek puanlar bu puanları değiştirecek.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması resmi

Bu hafta yarışmaya dahil olan Gizem şu an en düşük puana sahip olsa da yine iddialı sözler söylemeye devam etti. İşte Gizem’in dikkat çeken sözleri

“Siz üçünüz, ama ben tek başıma yarışıyorum” Yarışmacı Gizem

Sözleri ile hepiniz bir araya gelseniz de bu hafta yarışmadan adeta elenmeyeceğini çok iyi puanlar alacağını iddia etti. Umarım bizler de Gizem’in bu iddiasını görebiliriz. Dikkat: Bugün 4 Kasım Onur kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının sonunda bulabilirsiniz. 

4 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını kim aldı resmi

Bugün Gelinim Mutfakta 4 Kasım Puanlama kısmına geçmeden önce son bölüm de Onur’un İlayda’ya 3 puan verdiğini, sosyal medyada konuşulan “Onur İlayda’yı destekliyor” sözlerine karşın, Onur’un İlayda’ya 3 vermesi şüphelerimizi ortadan kaldırsa da halen gözlerimiz üzerinde olacak.

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Çarşamba Puan Durumu

2 Kasım 2020 tarihinde başlayan sevilen yarışma programında hafta ortasına geldik. Birazdan kaynanalar bugün Gelinim mutfakta 4 Kasım Çarşamba puanları verilecek. Artık bilezikleri alacak ismin de yavaş yavaş belli olmaya başlayacağı programında bugün günün sonunda ortaya çıkacak olan Gelinim Mutfakta 4 Kasım Çarşamba puan durumu sonucu bir hayli önem kazandı. Bu hafta bilezikleri kazanmak isteyen gelin %100 günün birincisi olup çeyrek altını alması gerekiyor.

4 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu belli olduğu an Aysun

Bu hafta yarışmaya başlayan Gizem şu an en son sırada ve birinci olan İlayda ile arasında tam olarak 14 puan fark var. Gizem eğer ki bu yarışmada kalmayı hatta çeyrek ve bilezikleri almayı planlıyor ise kesinlikle Bugün 4 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonunda bugün günün birincisi olmalı. Aksi takdirde valizini toplamaya başlayabilir. 

İlayda Bugün çeyrek altını alan gelin kim sorusuna cevap alan gelin olacak olursa bilezikleri alma konusunda en güçlü aday olacak.

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Çarşamba Puan Durumu belli olduğu esnada Gizem

Şu an bileziklerin %50’sini kazandığını ama tamamen rakipsiz bir final geçirmek istiyorsa hafta başından beri yakaladığı başarı grafiğini bugün de devam ettirmeli ve Gelinim Mutfakta 4 Kasım Çarşamba toplam puan durumu sonucunda en yakın rakibine en az 8 puan fark atması gerekiyor. 

 4 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Sorusunun cevap bulacağı Bugün Gelinim Mutfakta 4 Kasım puanlaması sırasında yarışmacıları alacakları her puanın önem kazdığının oldukça farkında.

4 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan Durumu resmi

4 Kasım Çarşamba puanlaması sırasında herkesten fazla puan almak isteyen İlayda, özellikle Zeynep’in aldığı bilezik sayısına yetişmek için bu hafta bilezikler adeta benim dercesine emin adımlarla hafta finaline ilerliyor. 

Bugün bugün günün birincisi olmak sadece İlayda için büyük önem arz etmiyor. İlayda dışında bu hafta yarışmaya katılan ve program davul çalarak giren Ezgi iddiasını kanıtlaması için 4 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sırasında en son sıradan kendisini kurtarmak zorunda. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Puanları (04/11/2020 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları resmi 2

*************************

4 Kasım Onur Büyüktopçu Kaç Puan Verdi

İlayda: 4
Aysun: 2
Ezgi: 1
Gizem: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülcan‘ın verdiği Puanlar

İlayda: => Gülcan’ın Gelini 4
Aysun: 3
Ezgi: 1
Gizem: 5

*************************

” 4 Kasım 2020 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

İlayda : 3
Aysun: => Nurten’in Gelini 3
Ezgi: 1
Gizem: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Serpil’in verdiği Puanlar

İlayda : 4
Aysun: 1
Ezgi: => Serpil’in  Gelini 5
Gizem: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Semra’nın verdiği Puanlar

İlayda: 3
Aysun: 5
Ezgi: 1
Gizem: => Semra’nın  Gelini 4

*************************

Gelinim mutfakta 4 Kasım Çarşamba Toplam Puanlar

İlayda 4 4 3 4 3 18
Aysun 2 3 3 1 5 14
Ezgi 1 1 1 5 1 9
Gizem 5 5 5 4 4 23

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2 Kasım – 6 Kasım Haftası) – Çarşamba

*************************

İlayda : 36 + 18 = 54
Aysun : 34 + 14 = 48

Ezgi    : 33 + 9 = 42
Gizem : 22 + 23 = 45

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

4 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GİZEM
Gelinim Mutfakta 4 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GİZEM
4 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Perşembe Fragmanı İzle

4 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu belli olduktan sonra gözler gelecek bölüme bizleri nelerin beklediği olacak. 5 Kasım Perşembe 569. bölümün fragmanı…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

 1. Ben ev sahibiyim diyor İlayda onur sayesinde geçen hafta bilezikleri veremedi çok yazık bu hafta verir artık İlaydaya ne yapar eder verir.

  1. Valla katılıyorum bukadar insanların gozunun içime ici ne torpil sokulmaz onur bey gerçekten biraz daha dürüst objektif olun çok komik gorunuyorsunuz

 2. Aysun ve Ezginin puanları İlaydaya yakın diye onlara düşük Gizeme 5 belli olmasın diye 4leri verdiniz tüyolar havada uçuşuyor.

 3. Onur hak yiyor. Açık açık ilaydayı koluyor.yakında kovarlar inşallah onuru ,çünkü teytingler 0 dipte.?????

  1. Valla doğru soyliyorsunuz onur bey aleni.taraf tutuyor ilayda kazansın diye ne mümkünse yapıyor yazik

 4. Ezgi gitsin ilayda kazansin dite ellerinden ne gelirse yapıyor onur bey yazık gerçekten yazık vede günah ayıp ilayda kalsin yeterki

 5. Ya buse hanım sız hayırdır ezgının yakını gıbı sureklı yazmıssınız. İleydaya algı yapmayın.Kızcagız butun kaynananalardan yuksek pıan alıyor

 6. Ya hayırdır siz kiz güzel yapiyor ki aliyor oh onur beyde veriyor haki olan puani siz demekki ilayadaya laf söylüyorsunuz gidin de ilaydayla yarısın ve ilayda ilk haftada sizi ordan gondersin arkamdayım ilayda.

 7. ONUR BEYİ ELEŞTİRENLER AYNI ŞEYİ FATİH ÜREK EZGİ İÇİN YAPIYORDU!..ADAMI BOŞ YERE GÜNAHINI ALMAYIN!VEBAL ALTINA GİRERSİNİZ!..

  1. Bence öbür yarışmacıların fanlarıdır bunlar kayınvalidelerin bazıları iyi puanlama yapamıyor gelinlerini bulmak için adaletsiz puanlama yapıyorlar kimde onu görmüyor

 8. Gecen hafta onur bey bilerek zeynebi gonderdi ilaydaya meydan kalsin diye Kim yuksel Puan Alirsa onu gonderir simdi sira ezgiye geldi

 9. Benim yorumum siteye. Puanlama sonuçlarını yazan her kimse matematikten anlayan biri olsun. 22+23=41 yazmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu