4 Kasım Pazartesi Çukur Fragmanı Yayınlandı Mı? (3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı)

Çukur dizisi 3 sezon 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? diye merak edenlerin sayısı hiç de az değil. Zira artık Yamaç açıktan savaşı başlattı. Akın’ın da içeride hain olduğunu bilmese de yanlış işlere girdiğini düşünüp, Çukur’dan kovsa da Akın’ın hain olma olasılığını hesaba katmadığı için içeriden bilgi sızdıran birisini aramaya başlayacak olan Yamaç, bakılım en büyük haini yani Akın’ın tespit edebilecek mi? Hemen sorumuza soru ile karşılık vereyim. Şimdilik Akın’ın yakalanmasını beklemiyoruz.

4 Kasım Pazartesi Çukur Fragmanı gorsel - 4 Kasım Pazartesi Çukur Fragmanı Yayınlandı Mı? (3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı)
Çukur 4 Kasım Pazartesi Çukur Fragman görseli

4 Kasım Çukur Fragmanı ilk olarak yayınlanmadığını yeni bölümden ilk sahne olarak paylaşılan çok kısa bir görüntü ile gelecek bölüm ile ilgili neredeyse %0 bilgi verdiği için gelecek bölümde olacak olayları da bu yazımızda özet olarak vereceğiz.

4 Kasım Pazartesi Çukur Fragmanı

Çukur 3. sezon 7. bölüm

Yamaç ezeli düşmanı olmasa da Azer ile karşı karşıya geldi ama istediği sonucu alamadı. Efsun meselesinde, maalesef Efsun kandırıldığını anlayamadı. Bu sebeple Azer, Celil ve diğer Çukur’un düşmanları ile birlik olmaya devam edecekler.

Çukur Dizisi Fragmanı için Googleye "Dizicenter Çukur Fragmanı" yazmanız yeterli olacaktır. Zira fragman çıkmasa da gelecek bölüm tüyoları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Akın, yeniden Çukur da söz sahibi olmak için tek çarenin Yamaç’ı ortadan kaldırmak olduğunu iyi bildiği için özellikle Yamaç’ı öldürmek isteyen Azer ile gizlice iş birliği yapsa da Akın’ın bilmediği bir rüya var. Geçtiğimiz sezon sonlarına doğru Yamaç kendisini Aliço gibi delirmiş bir halde bulur. İki Koçovalı da birbirini öldürdüğünü görür. Orada Yamaç’a söylenen tek bir şey vardı.

“Öldürmeye devam edersen, aileden ve soyundan gelenler birbirlerini öldürecek”

Çukur dizisi 2. sezon

Çukur 4 Kasım Fragmanı Sonrası Analiz

  • Akın ile Mumtaza iş birliği yapıp, Çukur’u yok etmek ve yeniden dizen etmek için iş birliğine girecekler
  • Yamaç Akın’dan şüphelenmeye başlayacak
  • Vartolu içeride babasının katili sandığını öldürmeye çok yaklaşacak
  • Efsun, kandırıldığını anlamadan Azer ile bir olup Yamaç’ı yok etmek için plan yapacaklar
  • Azer ile Selim’in kızı Karaca arasında Duygusal anlamda olaylar gelişecek.
  • Azer Yamaç’ı öldürmek için plan yapıp onu pusuya düşüreceği sırada Karaca’yı görüp aşık olacak

Gelecek bölüm hakkında detaylar, ilerleyen saatlerde bu sayfamız güncelllenecektir. Bizleri takipte kalın.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM