Gelinim Mutfakta

4 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sırasında Karadeniz Rüzgarı

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Pazartesi günün birincisi kim oldu? Geçtiğimiz hafta favori yarışmacı Elif sadece üç puanla bilezikleri Melike’ye kaptırdı. Melike de artık tecrübe kazandı. Bu durumu hazmedemeyen Duygu ise yeni gelen yarışmacıya sardı. Onun fırınında pişen ekmeğine bakmak manası ile fırının kapağını açarak çiğ kalmasını sağladı. Gelinim Mutfakta 4 Kasım Pazartesi Puanları sırasında %100 yeni gelin sonuncu olmasını bekliyoruz.

=> Gelinim Mutfakta 4 Kasım 2021 Perşembe Son Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

4 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları vermeden önce, geçtiğimiz hafta neredeyse elenecek olan Duygu bundan son anda kurtuldu. Bu olaydan sonra yemeklerine odaklanıp daha iyisini yapmak yerine yeni gelen çömezin fırının açarak daha en baştan kaybetmesini sağlaması, izleyenler çileden çıkardı.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 25 Kasım Pazartesi Puanları[/mavibuton] sırasında kim kaç puan aldığını görmek için tıklayınız. 4 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Öncesi Duygu

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 11 Kasım Pazartesi Puanları[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bizler Duygu ve duygu zihniyetinde olanları yarışmada görmek istemiyoruz. Orada yemeğine odaklanıp hak ettiği puanı alması gerekirken bir başkasının yemeğine müdahale etmesi orada bulunan Fatih Ürek’in sorumluğundadır. Dikkat: 4 Kasım puan durumu sonucu yazının en son kısmında verdik.

==>  [pembebuton]8 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Puanlama sonrasında günün kritiklerini konuşulduğu sırada Çiğdem hanıma yöneltilen eleştirilere rahatsız olan fenomen kaynana güçlü rakiplerini bir bir elediklerini bakın nasıl anlatıyor.

==>  [pembebuton]7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta bugün çeyreği alan[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Günün Birincisi Olamayan Melike

“Hepsini Eledik. Ezgi’yi kim eledi canım benim! Ağlaya Ağlaya gittiler.”
Çiğdem Kaynana

Ezgi ise Çiğdem hanımın bu çıkışına bakalım ilerleyen bölümler de nasıl cevap verecek. Şahsen Elif mi güçlü yoksa Ezgi derseniz, kesinlikle Ezgi’nin daha güçlü bir yarışmacı olduğunu, kaynanalar arasında yine Reyhan hanım daha güçlü hem de daha sempatik olduğunu söyleyebilirim. Not: 4 Kasım Pazartesi puanları yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 6 Kasım Çarşamba Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

4 Kasım Pazartesi gelinim mutfakta puanlama esasında bu hafta Çiğdem hanımdan riskli puanlar bekliyorum. Zira Elif uzun süredir bilezikleri alamadığı için artık maaş günü yaklaştı. Bu hafta Çiğdem hanım bu riski alacak da Elif bilezikleri alabilecek mi? Zamanla göreceğiz.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 5 Kasım Salı Puanları[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuBu hafta yarışmaya yeni katılan gelinimiz, maalesef Duygu’nun oyunun geldi. Duygu bilerek fırını açıp, gelinin mısır ekmeğinin pişmesine engel oldu. Bence böyle yapanlar yarışmadan diskalifiye olmalı.

Yeni gelen gelin haftanın ilk günü kendisini göstermek için oysa çok iyi adapte olsa da kameralar karşısına ilk defa çıkmasında dolayı dili lal oldu. Tavırları pasif kaldı. Bunu bilen Duygu da ilk gün sağlana avantajları kendisinde toplamak istedi. Neyi Pazartesi günü, günün birincisi olmanın avantajları diyecek olursak;Gelinim Mutfakta Bu Hafta Gelen Yeni Gelin - 4 Kasım 2019

 • Haftanın İlk gün (4 Kasım pazartesi) çeyrek altını almak 
 • Yeni yarışmacı ilk günden kendisini kanıtlamak
 • Haftaya çeyrek alıp, moral ile başlamak
 • Puan durumu sonucunda ilk günden zirveye çıkmak
 • Eleme potasından uzakta kalmak 
 • Bilezikleri kazanabilmek için ilk adımını atmak

Yukarıdaki saydığım oldukça güçlü nedenlerden dolayı hem yeni yarışmacı hem de tecrübeli yarışmacılar bu fırsatı kaçırmamak için ellerinden geleninin de iyisini yapmaya çalışacaklar. Not: 4 Kasım Pazartesi bugün günün birincisi kim olduğu yazının en sonundaki tabloda sizleri bekliyor.4 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Elif AkçamBugün Kim Birinci oldu? Bu hafta favori yarışmacıları iki kişinin ismi geçmekte. Bunlardan birisi yine Elif diğeri ise Duygu olduğunu söyleyebilirim. Elif uzun zamandır bilezik almadığı için bu hafta puanlar için asılacak. Diğer yandan kendisinden sonra gelen Melike’nin bilezik almasını kaldıramayan Duygu da ne yapıp edip bu hafta bilezik almak için çabalayacak. 

Gelinim Mutfakta 4 Ekim Puan Durumu (Pazartesi) Sonucu

4 Ekim 2019 Pazartesi günü 386. bölümü ile haftaya başlayacak olan program da kaynanaların Cuma günü yani 8 Kasım 2019 puanlaması ile bu haftayı da geride bırakacağız. Oldukça çekilmeli bol tartışmalı bir hafta bizleri beklerken, biz de her gün kaynanaların gelinler verdiği bu puanlamayı sizlere anlık olarak aktaracağız. İlk olarak bugün 4 Kasım Pazartesi Puanları ile bu haftaya başlayacak. Günün sonunda ayrıca 4 Kasım puan durumu hakkında bilgilendireceğiz.4 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Puanları Öncesi horon Ekibi Gelinim Mutfakta Son bölüm de bilezikleri hanesine yazdıran Melike artık çok daha mutlu ve çok daha tecrübeli bir hale geldi. Bu hafta yeni gelen gelin dışında tüm yarışmacılar en az bir kez beş altın bileziği almış oldu. Bakalım üç tecrübeli yarışmacı arasında, yeni gelecek olan yarışmacı tutunmayı başarabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz. Not: 4 Kasım Pazartesi puan tablosu yazının en son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıHer yörenin kendisine uygun lezzetlerini program da en az bir defa izledik. Ancak bugün Karadeniz rüzgarı bir ayrı esecek. horon ekibi ile eğlenceli dakikalar yaşayan yarışmacılar, ekran başında izleyenleri de eğlendirmeyi başardı. Not: 4 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması kısmı yazının son kısmında bulabilirsiniz. 

Bu kadar eğlenceden sonra bakalım bugün çeyrek altını alan gelin, bir Karadenizli olan yeni yarışmacı mı? Yoksa tecrübesini konuşturacak eski yarışmacılar olacak? İzleyip, hep birlikte göreceğiz. Gelinim Mutfakta 4 Kasım Pazartesi yeni yarışmacıBugün Gelinim mutfakta puanlama kısmına geçmeden önce yeni gelen kaynana Hülya’nın nasıl puanlar vereceği oldukça merak konusu oldu. En azından benim açımdan çok merak ettiğimi söylemek isterim. Zira yeni gelen gelin, hem gelinin bulur hem de diğerlerine bir verir ise bu hafta tecrübeli yarışmacıları zor günler bekliyor demek.

4 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere açıklamadan önce, günün yemeğini ve malzeme listesini aktarıp, daha sonra 4 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu hakkında sizleri bilgilendireceğiz. 

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Mısır Ekmeği Ve Hamsi Kuşu

Mısır Ekmeği Malzemeleri;

 • 1 kg mısır unu
 • 1 adet kabartma tozu
 • 2,5 yemek kaşığı kadar yoğurt
 • 1/2 su bardağı sıvı yağ
 • yeterince tuz
 • 2 çay kaşığı şeker
 • 1/2 su bardağı buğday unu
 • Kaynar su

Hamsi Kuşu Malzemesi;

 • 30 adet hamsi
 • 2 adet yeşil soğan
 • 2-3 dal nane
 • 10 dal maydanoz
 • 1 çorba kaşığı kadar zeytinyağı
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1/2 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı pul biber

Hamsileri kızarmak için;

 • 1 su bardağı mısır unu
 • sıvı yağ

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 15 Kasım 2019 Pazartesi günü Karadeniz rüzgarı esen programda elbette Karadeniz yemekleri yapıldı. Karadeniz’in en önemli lezzetlerinin bir araya getiren günün yemeği Mısır ekmeği ile Hamsi kulu yemeğini gelinlerin yapabilmesi için 55 dakika kadar süre verdi.

Belirlenen bu süre içinde yarışmacılar öncelikle mısır ekmeğini yapmaya başladılar. Zira mısır ekmeğinin pişmesi uzun süreceği için hiçbiri çiğ kalsın istemedi. Bakalım hangi gelin mısır ekmeğini tam kıvamında yapacak. Gelinim Mutfakta 4 Kasım Pazartesi Puanları Verecek KaynanalarYarışmacılar ilk gün Karadeniz rüzgarının estiği günde gelinlere verdiği bol süre sonra erdi. Gelinler de belirlene süre içerisinde iki ayrı yemeği de yapmayı başardılar Haftanın ilk günü yani bugün kim çeyrek altını kim aldı? Sorusunun cevabını 4 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta puanlaması verdikten sonra açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Puanları (04/11/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 2
Duygu : 3
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Dilan : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 3
Duygu : 4
Melike : 1
Dilan: => Hülya’nın Gelini 5

*************************
” 4 Kasım 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 1
Melike : 2
Dilan : 2

*************************


#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 3
Duygu  : => Aysel’in Gelini 3
Melike : 1
Dilan : 5

*************************

Gelinlerin 4 Kasım 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 2 3 5 3 13
Duygu 3 4 1 3 11
Melike 5 1 2 1 9
Dilan 1 5 2 5 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Kasım-8 Kasım Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 13
Duygu  : 11
Melike : 9
Dilan  : 13
*************************

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

4 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Elif & Dilan
Gelinim Mutfakta 4 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Elif
4 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Melike

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Kasım 2019 Salı Fragmanı İzle

5 Kasım 2019 Salı günü Kanal D ekranlarına 386. bölümü ile gelecek programın 5 Kasım fragmanı verilmiştir.(Gelecek bölüm)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu