Gelinim Mutfakta

4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Perşembe günün birincisi ve son puan durumu kesin olarak belli oldu! 4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyrek altını kim aldı? Mehmet Ali Erbil bugün puan verdi mi? Perşembe günü Bugün çeyrek altını kim aldı? Mehmet Ali Erbil beş puanı kime verdi? 1-5 Kasım haftasında Perşembe günü bugün kim birinci oldu? 4 Kasım Perşembe çeyrek altını kim aldı? 4 Kasım Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Bu hafta en yüksek puanı kim aldı? Haftanın final bölümüne bir adım kala Bugün günün birincisi kim oldu? 04/11/2021 tarihinde bugün Çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 9 Aralık Perşembe Son Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (05/11/2021) 4 Kasım Perşembe günü Aslıhan 18 puanla günün birincisi olup, çeyrek altını kazanan gelin olurken, Havvanur 8 puanla günün sonuncusu oldu. Böylelikle Havvanur kesin olarak eleneceğini şimdiden garantilemiş oldu.

=> Gelinim Mutfakta 2 Aralık Perşembe Puan Durumu sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Perşembe Puanları ile son puan durumu %100 belli olduğunda bir gelin kesin olarak eleme potasına düşecek. Havvanur ise eleme potasına düşmemek adına, bugün elinden gelenin fazlasını ortaya koymak istiyor.

=> Gelinim Mutfakta 25 Kasım Perşembe Puanları için tıklayınız.

4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yakın zamanda eskilerden güçlü bir isim yarışmaya dahil olacak. Bu da demek oluyor ki güçlü bir yarışmacı (yaren ya da Aslıhan) yarışmadan eleneceği anlamı taşıyor. 

=> 18 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

4 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün en yüksek puanı kim aldı? Bu soruların cevapları, bu yazının en son kısmında kesin olarak verilmiştir.

=> 11 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yaren şu ana kadar 25 bileziğin sahibi olurken, Aslıhan Yaren’in gerisinde kaldı. Aslıhan bu hafta bilezikleri kazanıp, ezeli rakibi ile arasında ki bilezik farkını kapatmak istiyor.

=> 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı Sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Haftanın ilk bölüm puanlaması yapıldı. Gelinim Mutfakta son bölüm de Yaren az bir farkla günün birincisi olan ve çeyrek altını alan gelin olurken, Yeşim en düşük puanları alan yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Bu Hafta Kim Elendi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim bu hafta bilezikler almak için otorite gösterilirken, son bölümde aldığı puanlarla adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı. Yeşim eleme potasından kendisini kurtarması için kesinlikle bugün 4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, çeyrek altını kazanması gerekiyor. Aksi halde eleme potasına düşmekle karşı karşıya kalacak.

=> 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları %100 belli olduğunda bir yarışmacı da Cuma günü eleme potasına yarışacağı kesinleşecek. Şu an için eleme potasına düşmeye en yakın isim 26 puanla Havvanur olduğu görülüyor.

4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Yeşim hafta başında bilezikler alacak iki kişiden biri olarak gösterilirken, kaynanasının verdiği düşük puanlar nedeniyle adım adım bileziklerden uzaklaşmaya, hatta eleme potasına sürüklenmeye başladı. Bu durumu kendince Yeşim şu sözlerle değerlendirdi. İşte Yeşim’in kaynanası Beyhan’a karşı isyanı;

“Bir insan gelinine bu kadar üst üste bir veremez!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile yarışmacı Yeşim, kaynanası Beyhan’ın puan vermeyi bilmediğini, her defasında kendisine düşük vermesinin mümkün olmadığını ifade etti.

4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Yaren ve Kaynanası Filiz

Havvanur son bölümde günün sonuncusu olmaması, bu hafta yarışmada kalabilmesi için bir umut doğdu. Havvanur bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında en yüksek puanı alması halinde, yarışmada kalabilmek için bir fırsatı yakalayacak.

Son bölümde Yeşim rakiplerinden sıyrılıp, bilezikler için göz kırpası beklenirken, günün sonuncusu olma Yeşim’in bileziklerden uzaklaşmasına nende dolu. Yeşim bugün Gelinim Mutfakta 4 Kasım Puanlama kısmında yüksek puanı alıp, dün kaybettiği puanları bugün geri kazanmak istiyor. 

4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bu hafta başında Yaren her ne kadar kötü başlasa da Çarşamba günü aldığı puanlarla durumunu bir nebze olsun kurtardı. Yaren bugün Gelinim Mutfakta 4 Kasım Perşembe puanlaması sırasında yine yüksek puanlar alıp, bilezikler için hala iddialı bir yarışmacı olduğunu göstermek istiyor. 

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Perşembe Puan Durumu

1 Kasım 2021 tarihinde Mehmet Ali Erbil’in sunumları ile başlayan yarışma programında bugün yine ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil’in vereceği 4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın dördüncü puanlaması yapılacak. Gözler ise Gelinim Mutfakta 4 Kasım Perşembe puan durumu sonucunda eleme potasına düşen ve en yüksek puanı alan geline çevrilecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hafta başında yarışmaya dahil olan Havvanur, ilk iki gün çok kötü puanlar aldı. En yakın rakibi ile neredeyse 20 puan fark açılması, Havvanur’un bu hafta eleneceği söylemleri şimdiden başlarken, Havvanur en azında giderken eli boş gitmemek adına, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Perşembe puanları verilmeden önce Aslıhan 45 puanla yarışa önde girerken, Yaren 42 puanla Aslıhan’ın üç puan gerisinde yer aldı. Yeşim ise 41 puanla bu ikilinin bir tık gerisinde yer alıyor.

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Aslıhan ve Nuray

Yeşim iki rakibini geçebilmek için bugün tek ve son şansı olarak düşünüyor. Bunun için 4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda en yüksek puanları toplamak istiyor.

Mehmet Ali Erbil 5 puanı kime verdi? 4 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün en yüksek puanı hangi gelin aldı? 4 Kasım Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Bugün altını kim aldı? Gelinim Mutfakta Perşembe puanları da dahil tüm bu soruların cevapları alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Puanları (04/11/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Mehmet Ali Erbil Kaç Puan Verdi)

*************************

4 Kasım Mehmet Ali Erbil Kaç Puan Verdi

Yaren: 2
Aslıhan: 1
Yeşim: 5
Havvanur: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 2
Aslıhan: 5
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Havvanur: 1

*************************
” 4 Kasım 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 2
Yeşim: 1
Havvanur: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 4
Havvanur: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Tülay’ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 5
Yeşim: 1
Havvanur: => Tülay’ın Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 4 Kasım Perşembe Toplam Puanlar

Yaren 2 2 5 1 1 11
Aslıhan 1 5 2 5 5 18
Yeşim 5 4 1 4 1 15
Havvanur 4 1 1 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (1-5 Kasım Haftası) – Perşembe

*************************

Yaren: 42 + 11 = 53
Aslıhan: 45 + 18 = 63
Yeşim: 41 + 15 = 56
Havvanur: 26 + 8 = 34

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Kasım Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 4 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  ASLIHAN
4 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HAVVANUR

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Fragmanı İzle

4 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu son puan durumu netleşti! Bugün yani 4 Kasım Perşembe günün birincisi olan ve çeyrek altını alan gelin %100 belli olduktan sonra gözler hafta finaline çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak alt kısımda Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

 1. Aslıhanında ,yareninde kaynanası tiyo ile buluyor diskalifiye edilmeleri lazım,ucubelerin.

  1. Aynen bu ikisi tüyo alıyor kesin aslihan acil diskalifiye olmasi gerekir acil diger gelinlerin haklarını caliyorlar

 2. Aynen bizde öyle düşünüyoruz yeşim hep onların yüzünden bilezikler i alamıyor bilezikleri yeşim hakediyor sonuna kadar yarengil gitmesini istiyoruz mahallece aslihan içinde geçerli

 3. Yakinda eskilerden biri gelecek dediniz acaba kim gelecek yaren ve aslihan dan biri elenecegini soylemissiniz acaba bu eski yarismaci kim merak ettim

 4. Program sunucuları yarışma sonucunu etkiliyor. Geçen hafta Damla’ya 6 puan veren sunucu Aslıhan’a 18 puan vererek 2 puanla Aslıhan’ı elenmekten kurtarıp Damla’yı elediler. Bu arada Yeşim’e 20 ve Yaren’e 6 puan verdi. Bileziği Yaren aldı, sunucu adil değildi.
  Bu haftaki sunucu 3 günde Yeşim’e 14 puan, Havvanur’a 9 puan, Aslıhan’a 8 puan ve Yaren’e 6 puan verdi.
  Gelin kaynana yemek yarışmasında sunucu sonucu etkiliyor.
  BU ETİK DEĞİL.

 5. Eskillerden hangi eski yarismaci geliyor gelinim mutfaktaya ben onu merak ediyorum yaren ve aslihan i elecegi gelin kim bir isim soyleyin bana basak mi gelecek mis o isim basak mi

 6. sunucu sonucu etkiliyor yapım ekibide bunu istiyor Aslıhan ve yaren in puanları düşük olunca sunucu onlara yüksek diğerlerine düşük puanlar veriyor ama onların puanları yüksekse diğerlerine yüksek veriyor ki tarafları belli olmasın

 7. program devam eder bence totalde kotu reyting almiyor gelinim mutfakta yani Kanal D kolay kolay bitirmez programi cunku onun disinda izlenen program i yok Kanal D nin encok izlenen Kanal D yemek yarismasi olarak devam ediyor yani Kanal D gelinim mutfaktayi bitirmez kolay kolay en guvendigi program o

 8. Ben Kanal D Yarismalarini cok begeniyorum yarisma izleyeceksem Kanal D yi tercih ediyorum ve Kanal D yarışmalari cok guzel bence benim hosuma gidiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu