Zuhal Topal'la Sofrada

4 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Aysel Torun]

4 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Aysel Torun yarışacak. 4 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışacak olan yemek bloggeri olan Aysel Torun kaç puan aldı? Aysel Torun’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 4 Kasım 2021 tarihinde Yemekteyiz bugün yarışan Aysel Torun kim? Aysel’in menüsünde hangi yemekler var. Aysel’in rakipleri kaç puan verdi?  4 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu Aysel’in toplam puanları da dahil olmak üzere, tüm bu soruların cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 25 Kasım Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan Verdi sonucunu görebilmek için tıklayınız.

4 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Aysel Torun ve Eltisi

1 Kasım 2021 tarihinde başlaya ve bugün 4 Kasım Perşembe günü haftanın dördüncü yarışmacısı Aysel torun kendi belirlediği menüsü ile yarışıp, rakiplerinden ve sunucudan bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Kasım Perşembe Puanları sırasında yüksek puanlar almak için çabalayacak.

=> 18 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Toplam Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

İnstagram hesabından yemek resimleri paylaşan, sunumlarına bir hassa önem veren Aysel Torun, Zuhal Topal 4 Kasım puanları sonucunda en az 30 puan almak zorunda. Aksi halde kesin olarak yarışmadaki büyük ödülü olan 15.000 TL’yi kaybedecek.

=> 11 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlaması hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

4 Kasım Yemekteyiz programında yarışan Aysel Torun’un menüsünde hangi yemekler var? 4 Kasım Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemek Bloggeri olan Aysel’in menüsüne rakipleri ne söyledi? Kaç puan verdiler? Aysel rakiplerinden kaç puan aldı? Aysel Torun’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevapları alt kısımda açıklanmıştır.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 1-5 Kasım 2021 Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Kasım Perşembe (2020)

4 Kasım Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Aysel Torun. Aslen Ağrılı olan 27 yaşında, 7 yıllık evli, iki kız çocuk annesi olan Aysel Torun Yemek bloggeridir.

=> 5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı Sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

4 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Aşçılık eğitimi almayan, evlendikten sonra yemek yapmaya başlayan Aysel, torun, elinin lezzetini kanıtlamak, bu hafta verilecek olan 15.000 TL’yi kazanmak için 4 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan yarışmacı oldu.

=> 5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Kasım Perşembe puanları sonucunda Aysel en az 30 puan alması gerekiyor. Aksi halde büyük ödülü %100 olarak kaybeden yarışmacıların arasına adını yazdıracak.

4 Kasım Yarışmacısı Aysel Torun

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Aysel Torun
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aysel Torun Resmi
 • 27 yaşında
 • 1994 yılında doğdu
 • 7 yıllık evli
 • 2 Çocuk annesi
 • Aslen Ağrılı
 • Yemek Bloggeri
 • Temizlik konusunda takıntılı
 • Sosyal medyada 146.00 takipçisi var
 • Sunuma çok önem veriyor
 • İnatçı biri
 • İstanbul da yaşıyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan ve yemek sayfası olan Aysel Torun’un rakiplerine sunacağı menüyü açıkladıktan sonra, menüye rakiplerinin eleştirilerini açıklayacağız. Bu yazının en son kısmında ise Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Kasım Perşembe Puanları alt kısımda verilecektir.

4 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aysel’in Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 4 Kasım Perşembe Puanları Alacak Aysel ve Menüsü

 • Ağrı Çorbası
 • Kabak Sinkonta
 • Kremit Tavada Kavurmalı Söğürme Kebabı
 • Şehzade Pilavı
 • Kış Salatası
 • Kadayıf Dolması

Haftanın dördüncü bölümünde yarışacak Aysel’in menüsüne 4 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek Aysel’in rakipleri aynen şu ifadelerle menüyü eleştirdiler. İşte o eleştiriler; 

Menü çok kolay
Ağrı çorbası zor
Çok basit yemekler
Çok karışık
Yemekler uğraştırıcı

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Kasım Perşembe puanları sırasında düşük mü? Yoksa yüksek mi geleceği, rakiplerin verdiği eleştirilerden az çok anlaşılıyor. 

Cansu, Elvan ve Emrah’ın %100 düşük vermek için geleceği Aysel’in masasına, en adil puanları sunucu verecek. Dikkat: Aysel Torun’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda verilmiştir.

Aysel Torun kaç puan aldı? 4 Kasım Perşembe Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz bugün kaç puan verildi? Zuhal Topal Aysel Torun’a kaç puan verdi? Soruların cevapları alt kısımda tablo içerisinde verilmiştir. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

4 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Aysel Torun)

Emrah Karakaya  4
Elvan Akduman  5
Cansu Ateş  4
Turgay Samet Kaynar  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   23

**4 Kasım 2021 Perşembe**

Yemekteyiz Toplam Puanlar – (1-5 Kasım 2021)

Beş yarışmacının kıyasıya yarıştığı sevilen yarışma programında bu hafta ilk bölümü 1 Kasım Pazartesi günü ekrana geldi. Şu ana kadar üç yarışmacı yarıştı. Bugün Aysel Torun’un alacağı puanlarla Yemekteyiz toplam puanlar %80 oranında netlik kazanacak.

4 Kasım Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Açıklandığı An Aysel

Geriye sadece bir yarışmacının puanları kalacak. Şu ana kadar yarışan yarışmacıların 4 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu verilmiştir. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (1-5 Kasım 2021)

 • 1 Kasım Pazartesi Puanı (Emrah Karakaya) = 29 Puan
 • 2 Kasım Salı Puanı (Elvan Akduman) = 12 Puan
 • 3 Kasım Çarşamba Puanı (Cansu Ateş) = 27 Puan
 • 4 Kasım Perşembe Puanı (Aysel Torun) = 23 Puan

Pazartesi günü Emrah yarıştı ve 29 puan aldı. Salı günü Fizyoterapist Elvan yarıştı. Ancak istediği yemekleri yapamadığı için 12 puan aldı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Cansu Ateş yarıştı ve toplamda 27 puan aldı. Birazdan 4 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için Aysel Torun yarışacak.

Zuhal Topalla Yemekteyiz 4 Kasım Perşembe Fragmanı İzle

Aslen Ağrılı olan, 27 yaşında 2 çocuk annesi olan yemek bloggeri olan Aysel Torun’un yarıştığı bölüm fragmanı yayınlandı. Bu bölümde Aysel’e 4 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verilecek. İşte bu anların kısa özeti olarak Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Kasım fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu