Fragman

4 Mart Çarşamba Benim Adım Melek Fragmanı [Ömer Ölecek mi?]

4 Mart Çarşamba Benim Adım Melek Fragmanı yürekleri hoplattı. Adnan’ın zorla kaçırdığı Defneyi kurtarmak için canını hiçe sayan Ömer Defneyi kurtarsa da sonrasında kazan yapması sonucu ağır yaralandılar. Herkesin aklında Benim Adım Melek dizisi Ömer öldü mü? diye soranlar için bu yazıyı kaleme aldık.

Defne, üvey annesinin kandırmalarına maruz kalıp Adnan ile tanışmış, Adnan ise akıl hastanesinden çıkmış ve yakın zamanda sevdiği insanı öldüren birisi olarak topluma ayak uydurmaya çalışan cezai ehliyeti olmayan bir delidir.

Babası ise Adnan’ın bu halini herkesten saklamaktadır. Zira kendisine ve namıma yediremez. Yakın zaman da tanıştığı askerlik arkadaşının kızına gönlünü kaptıran Adnan’a Defne’yi evlendirmek isteyen babası da herkesi bilmesine rağmen bu evliliğin mimarlarında olmuştur.

Benim Adım Melek 23. Bölüm Fragmanı

4 Mart Çarşamba günü herkesin dilinde Ömer ölecek mi? sözü olacak. İlk fragmanda bu durum çok belli olmasa da ikinci fragman da bu net bir şekilde gözüküyor.

Ömer Ölecek mi?

Trafik kazası sonucu hastaneye getirilen Ömer ve Defne ağır yarılı olarak gelseler de Defne durumu iyiye giderken Ömer’in kalbi buna daha fazla dayanamaz. Kalbi duran Ömer’e hemen ani müdahale yapılır. İzleyenler işse Benim adım melek Ömer ölecek mi? diye şimdiden heyecana kapıldığını gördüm. Benim Adım Melek Ömer Ölecek mi - (görsel)

Buradan açıkça söylüyorum. Ömer ölmeyecek. Ömer’in bu durumu Cuma’linin yıllardır sürdürdüğü davayı bitirmesi için önemli bir etken olsa da Cuma’linin kalbi hiç yumşayacak gibi durmuyor.

4 Mart 2020 tarihinde TRT 1 ekranlarında 23. bölümü ile karşımıza gelecek olan bölümde Ömer ölecek mi? diye sevenleri oldukça merak içinde kalmış

Adnan pisliği o uçurumdan sen yuvarlanmalıydın. Ömer ‘le defne’ye bisey olmaz umarım Youtube Yorumcusu

Sanırım en net cümleyi kurmuş. Ne hissettiğini de açıklamış Gelecek bölümde bizleri bekleyen olaylar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Benim Adım Melek 4 Mart Özeti (23. bölüm)

  • Adana Kayıplara karışacak
  • Ameliyat olup kurtulacak
  • Defne’ye Ömer’in ailesinden kan verecekler
  • Her iki aile ikilinin aşkını anlayacak
  • Cumali eskisinden daha ılıman birisi olacak.
  • Defne ile Ömer’in aşkı, Halil ile Melek’in aşkına kapı aralayacak.

Kısaca gelecek bölümde bu olayların olmasını bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu