Zuhal Topal'la Sofrada

4 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Özlem Hacıoğlu)

4 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Özlem Hacıoğlu yarışacak. Henüz 8 yıllık evli olsa da hem dünya mutfağına hem de yöresel lezzetleri çok iyi yapabilen Özlem’in bugün menüsü puanlamaya tabi olacak. Kısaca  bugün Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mart Çarşamba puanları Özlem’e gelecek.

=> 4 Mart 2021 Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

4 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 353. bölüm

=> 25 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün verilen puanları görmek için tıklayınız.

Haftanın başından beri sunucumuzun verdiği puanlara baktığımızda ilk gün yarışan geline 6, ikinci günü yarışan geline ise 5 puanlarını verdi. Bugün ise hafta başından beri aç kaldığını ve iyi bir menü göremediğini dile getirdi. 

=> 18 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Bugün 4 Mart Çarşamba Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabı ve kaynanaların Özlem’e verdiği tüm puanları yazının son kısmında tablo içinde sizleri bekliyor.

=> 6 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın birincisi? kim olduğunu görmek için tıklayınız.

 

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mart Çarşamba  Puan Durumu (2020)

4 Mart Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Özlem Hacıoğlu. 8 yıllık evli 32 yaşında olan aslen Yugoslav göçmesini olan yarışmacı, bugün kaynanalara sunacağı menüsü için dünyanın dört bir tarafından özel soslar getirdiği açıkladı.

=> 5 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Puanları için tıklayınız.

Özlem Hacıoğlu özellikle Sırbistan’dan akrabası vasıtası ile getirmesi kesinlikle sunucumuz tarafında 4 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu esnasında “+” puan olarak değerlendirilecektir.

=> 6 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması için tıklayınız.

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
GOOGLE ARAMA KISMINA
ZUHAL TOPALLA SOFRADA DİZİCENTER
DİYEREK ARARSANIZ, EN DOĞRU SONUCU VEREN BU SİTEYİ BULURSUNUZ.

*************************

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölüm de yarışan gelinin menüsünde ciddi sıkıntılar vardı. Arabaşı çorbasının olmazsa olmaz malzemelerinden biri olan Tavuğu unutması eksik menü olarak değerlendirilmese de düşük puanlar verildi.Zuhal Topal'la Sofrada 4 Mart Çarşamba Yarışmacı Kaynana

Bundan sonra yarışacak yarışmacılar kesinlikle Özlem’i dikkate almalı ve yaptıklarını kesinlikle yapmalı diye düşünüyorum.

Bu kadar özene bezene bir iş yapan Özlem bakalım 4 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında kaynanalar hak ettiği puanları alabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.

4 Mart Zuhal Topal’la Sofrada Özlem’in Menüsü 

 • Sütlü Kabak Çorbası
 • Kıymalı Boşnak mantısı
 • Pazılı Cacık
 • Lahana Salatası
 • Fırında Mantar Soslu Biftek
 • Bademli Üzümlü pilav
 • Kaşık Salata
 • Karamelli Triliçe

Zuhal Topal'la Sofrada 4 Mart Çarşamba Puanları Verilecek Menü


Bugün Zuhal Topalla 4 Mart Puanlaması için günün menüsüne baktığımda gerçekten protein ve sebzelerin oranı güzel ayarlanmış. Daha önce yapılmayan yemekleri ile zirveye oynayacak bir menü diyebilirim. 

Kaynanaların bugün Özlem Hacıoğlu’nun menüsüne verdikleri eleştirilerini aynen aktarıyorum.

Ana yemek basit
Çorba menüye yakışmamış
Karışık menü
Kolay bir menü
Kaynanalar

Kaynanalar Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mart Puanları sırasında haftanın birincisi belli olacak bir puanlama bekliyorum. Şu ana kadar her yemeği hem sunucumuz hem de kaynanalar tarafında genel hatları ile beğenildi.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (2-6 Mart 2020)

Bu hafta 2 Mart 2020 tarihinde başlayan yarışmada programı bugün 4 Mart puanlaması ile kaldığı yerden devam edecek. Son bölümde tüm kaynanalar ellerindeki 3 puanları intikam alırcasına verdiler. Dolayısı ile bundan sonra kaynanaların ellerinde 3 puanı kalmadı.4 Mart Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu Belli Olduğu An

Bugün yarışan Özlem Hacıoğlu’nun alacağı puanlarla birlikte Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu yavaş yavaş şekillenecek.

İlk iki gün yarışan gelinlerin puanlarına baktığımızda bu hafta 15.000 TL alabilecek bir puan göremiyoruz. Sözlerimi uzatmadan Zuhal Topal toplam puanlar kısmı hemen alt kısımda verilmiştir.

 • 2 Mart Pazartesi (Didem Katar) : 22
 • 3 Mart Salı Puanı (Kübra Kaynak) : 17
 • 4 Mart Çarşamba Puanı (Özlem Hacıoğlu) : 31

Özlem bugün yarışmada en az 23 puan alması gerekiyor. Ancak hafta finalinde birinci olmak istiyor ise en az 30 puanı cebine koyması gerekecek.

Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusu ve daha fazlası yani 4 Mart puanlaması hemen alt kısımda bulunan tablo da verilmiştir.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

4 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Özlem’inn Puanları)

Zekiye  5
Nezaket  6
Aysun  6
Ayşe  6
Zuhal Topal:    8
TOPLAM:   31

**4 Mart 2020 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 4 Mart Çarşamba Fragmanı

8 yıllık evli ve aslen Yugoslav göçmeni olan 32 yaşında Özlem Hacıoğlu’nun yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 353. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu