Gelinim Mutfakta

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Puan Durumu – Toplam Puanlar]

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 28 Şubat 2022 tarihinde başlayan yarışma programı 4 Mart Cuma günü, haftalık toplam puanlar sonucuna göre, son bulacak. 4 Mart Cuma puanları sonucuna göre 5 bileziği kim aldı? 4 Mart Cuma bilezikleri kim aldı? 4 Mart Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Haftanın birincisi kim oldu? 04/03/2022 tarihinde altını kim aldı? Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma bilezikleri kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Haftalık Puan durumu sonucuna göre, bu hafta beş bilezik verilecek. Geçtiğimiz haftalarda sarkan bilezikler nedeniyle 10 bilezik verilmiş olsa da bu hafta normal bir hafta finali ile ekrana gelecek.

=> Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase - Hasret
4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Yeşim aldığı yüksek puanlarla Cuma günü en önde hafta finaline girdi. Yeşim bugün Gelinim Mutfakta 4 Mart bilezikleri kim kazandı? sorusunun cevabı olabilmesi için, bugün en yüksek puanı kazanmaktan başka çaresi yok.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Bilezikleri Kim Aldı görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Haftalık Puanlar sonucu ile hem beş bileziğin sahibi hem elenen ismin kim olduğu hem de bugün çeyreği kimin kazandığında kesin olarak belli olacak

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Cevabı yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Hasret ilk defa bu hafta çeyrek altını kazandı. İki altın kazanan hasreti, iki haftadır yarışmada yer alsa da hiç bilezik almadı. Hasret Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olabilmek için Yeşim’den 4 puan fazla alması gerekiyor.

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucu, öncesinde Yeşim birinci sırada, hasret ikinci sırada, Miyase üçüncü sırada beş bilezik için muadele edecek.

Gelinim Mutfakta Final

Miyase beş bilezik için Hasret ve Yeşim’e göre bir tık geride olsa da hala Miyase’nin bile, bugün Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Toplam puan durumu sonucuna göre bilezikler almak için şansını korumakta.

Hasret, eskiler tek tek gönderip yarışmanın eskisi olacağını söylese de henüz bilezik kazanmadı. hasret, 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucuna göre, bu hafta en yüksek puanı elde edip, beş bileziği almanın hesaplarını yapıyor.

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın birinci bölümü, 28 Şubat 2022 tarihinde ekrana geldi. Haftanın ilk bölümünde Yeşim, ikinci, e üçüncü günün de Hasret günün birincisi olurken, Perşembe günü Yeşim yine çeyrek altını kazanan isim oldu. Bugün 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu öncesinde Yeşim ile Hasret’in kıran kırana mücadelesi ekrana yansıyacak. Bu hafta 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre bilezikler sahibini bulacak.

Kaynana Beyhan tüyolaşmanın kalkmasına rağmen gelinini, bulmaya devam edip, 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Genel puan durumu sonucun da Yeşim’in puanlarını birinci yapmak istese de rakipleri buna izin vermeyeceğini dile getirmesi, oldukça dikkat çekti.

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Nurten ve Hasret

Haftanın ilk bölümünde Yeşim yapamadığı yemeklere nazara günün birincisi olurken, aynı durum Perşembe günü de yaşandı. Yeşim kendisi de yapamadığını itiraf etmese de kaynanalar ona iyi puanlar verdi. Yeşim bu şansını, Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucunda, kendisine yardım edeceğini düşünmeye başladı.

Dikkat: Bugün 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorularının tüm cevapları, yazının sonunda açıklanmıştır.

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yeşim 67 Puan
  2. Hasret: 64 Puan
  3. Miyase: 62 Puan
  4. Deniz: 41 Puan 

Yukarıda verilen puanlar, yarışmacıların dört gün boyunca elde ettiği puanların toplamıdır. Birazdan 4 Mart Cuma puanları verilecek ve bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu %100 beli olacak.

4 Mart Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 67 + 11 = 78
Miyase: 62 + 21 = 83
Hasret: 64 + 19 = 83
Deniz: 41 + 8 = 49

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ MİYASE (2) & HASRET (2)

4 Mart 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ DENİZ

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 4 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
4 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ
*************************

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın birinci bölümü, 28 Şubat 2022 tarihinde başladı. 4 Mart Cuma günü de son bölümü ile ekrana gelen yarışma programında gözler, 4 Mart Cuma puanları sonrasına toplam puan durumu sonucuna çevrildi.

Gelinim Mutfakta Hasret Vural - Nurten'in Gelini
Gelinim Mutfakta Hasret Vural

28 Şubat Pazartesi günü Yeşim yemeğine istediği lezzeti ve şekli verememesine rağmen, kaynanalar Yeşim’e beş puan verip onu günün birincisi yaptılar.

haftanın ikinci bölümü 1 Mart Salı gününden itibaren, yarışmada tüyolaşma kalktı ve Hasret haftanın ikinci günü yüksek puan alıp, çeyreği kazanan isim oldu.

Haftanın üçüncü bölümünde Hasret yine yüksek puanlar alıp, bugün 4 Mart Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde, büyük avantaj elde etti.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

28 Şubat-4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı, adım adım şekillenmeye başladı. Perşembe günü Yeşim yine istediği lezzeti verememesine rağmen, kaynanalar Yeşim’e yüksek puanlar verip günün birincisi yaptılar.

27 Eylül Gelinim Mutfakta Yeşim Kim - Yeşim Öksüz
Gelinim Mutfakta Yeşim

Yeşim Pazartesi ve Perşembe günü aldığı yüksek puanların da etkisi ile 4 Mart Cuma bu hafta puanlaması, Hasret’in 3 puan önünde girmeyi başardı. 

Yarışmacılar arasında ki puan farkının çok az olması, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacının %100 belirlenmesi için son kaynananın vereceği puanlara kaldı.

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı HASRET (2) ve MİYASE (2) oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Gerçekten yazık Nurseli ben cok severdim eğer yeşim bilezik alacak olduğu zaman arka planda bu oyunlar oynaniyosa cok adaletsiz bir yarışma…. .

  2. Yeşimi hakkını yediniz. Miyase-Hasret güzel ayarlandı. Yazıklar olsun!

  3. Nursel sunucu bes bilezik mıyaseye gitmedi diye uzuldu ama neyse gelecek cuma mıyaseye bes bes verir 6 bılezıgı kazandırır yesıme zaten hep birleri basıyor.?

  4. Nursel paan berirken hangi tabak hangi gelinin biliyor o yuzden yesime 1 miyase ve hasrete 5 4 beriyor hep

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu