Gelinim Mutfakta

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma günün birincisi ile Cuma puan durumu sonucu açıklandı! 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 4 Mart Cuma puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Cuma Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Cuma en yüksek puanı kim aldı? 04/03/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeşim kaç puan aldı? Bugün çeyrek altını kim kazandı? Miyase kaç puan aldı? Kaynanalara gelinlere kaç puan verdi? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Günün Birincisi Kim Oldu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Puanları ile puan durumu sonucunda bir gelin %100 beş bileziğin sahibi olurken, bir gelin de rakiplerine kıyasla, bu hafta en düşük puanlar aldığı için yarışmadan elenecek.

=> Gelinim Mutfakta 18 Mart Cuma Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya dahil olan ancak iyi puanlar almayan Deniz, eleme potasına düşeceği çok önceden belli olmuştu. Bugün de eleme potasından %100 elenmesi bekleniyor.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Puanları sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 4 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 4 Mart Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Miyase ile Yeşim arasında ki rekabete Hasret de dahil oldu. Özellikle kaynanaların gelinlere tüyo verme olayının kalkması ile Hasret iyi puanlar almaya başladı.

=> Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için bir sunucu ve dört kaynana puanlarını verdikten sonra, bu hafta en yüksek puanı alan gelin, beş bileziğin de sahibi olacak.

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim Salı ve Perşembe günü yemeğini istediği gibi yapamasa da yarışmacı kaynanaların verdiği yüksek puanlara kendisi bile şaşırdı. Yeşim kaynanaların yanlış puanlaması ile son bölümde çeyreği kazandı.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Yeşim tabağında ki etleri yakmasından dolayı, sunucu Nursel’den sadece (-2) puan ceza aldı. Geçtiğimiz haftalarda yarışan Deniz’den (-8) puan kesildiği düşünüldüğünde, Yeşim ucuz kurtulmuş oldu.

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Hasret

Nurten kaynana bugün puanlama yaparken, Yeşim’in hesap sormasına sinirlenen Nurten, Yeşim ve Beyhan’a aynen şöyle tepki gösterdi. İşte Nurten’in Beyhan ve Yeşim’e karşı sarf ettiği o sözleri;

“Sen bu tabağın hesabını bana soramazsın. olmamış!” Yarışmacı Nurten

Sözleri ile yarışmacı Nurten Yeşim’in iyi yemek yapamadığını, hesap sormaya da hakkının olmadığını söylemesi, dikkatlerden kaçmadı.

Kaynanalar arasında tüyolaşmanın geri gelmesi için her ne kadar kendi aralarında imza toplasa dalar da sunucu Nursel, tüm altınları geri iade etmeleri karşılığında tüyolaşmayı geri getireceğini söylemesi, sosyal medyada büyük tepki topladı.

Perşembe günü yaktığı yemeğine rağmen iyi puanlar alan Yeşim, 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olması halinde çifte mutluluk yaşayacak. Zira hem bilezikleri hem de bugün çeyrek altını alan gelin olacağı için çifte mutluluk yaşayacak.

Yeşim’in kazanmasını asla istemeyen Miyase ve Hasret de var gücü ile bugün Gelinim Mutfakta Puanlama esnasında, en yüksek puanı almak için çabalayacaklar.

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Nurten ve Hasret

Bugün verilen puanlanma sırasında Deniz ile kaynana Beyhan arasında geçen konuşma oldukça dikkat çekti. İşte Deniz’in sarf ettiği o sözleri;

“Beyhan teyze ben karamelim yaparken sorun yaşadım!” Yarışmacı Deniz

Sözleri ile yarışmacı Deniz karameli yapamadığını söylerken, Beyhan kaynana kendisi de daha önce karamel yapmadığını ama acı olduğunu söylemesi oldukça dikkat çekti. Zira kendisini aşçı olarak tanıtan kaynana Beyhan’ın daha önce karamel yapmaması oldukça dikkat çekti.

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Nurten kaynana gelinin Hasret’in bu hafta beş bilezik alam bilmesi için hala şansının olduğunu biliyor. Bunun için de bugün Gelinim Mutfakta 4 Mart Puanlama sırasında, gelinine beş verip, rakiplerine çok düşük vermenin planını yapıyor.

Hasret, Miyase ve Yeşim’in beş bilezik için çabaladığı, Deniz’in iste elenmek için saatleri saydığı yarışma programında, haftanın son puanlaması olarak bugün Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma puanlaması yapılacak.

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 28 Şubat Pazartesi günü başladı. Bu hafta Yeşim ve Hasret’in aldığı çeyrekler haftaya damgasını vururken, Miyase de beş bilezik için umudunu korumayı başardı. Haftanın son puanlaması bugün Nursel Ergin’in vereceği, 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Dört kaynana ve bir sucunun vereceği puanlar neticesinde, Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma puan durumu %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hafta başında yarışmaya dahil olan deniz, kendisinden önceki adaşı gibi eleme potasına düştü. Deniz’in artık eleneceği %100 belli olduğu için, Deniz kendisine yarışmada bir anı kalması için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Hasret, Yeşim’in gerisinde olsa da hala yarışmadaki beş bileziği umudunu korumayı başardı. Hasret bugün 4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, birinci olabilmesi için Yeşimden tam 4 puan fazla alması halinde, hem çeyrek altını kazanan gelin olacak. Hem de beş bileziği elde edecek. 

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Puan Durumu Belli Olduğu Sırada Beyhan ile Gelini Yeşim

Hasret kaynanası Nurten’in 4 Mart Gelinim Mutfakta Puanları sırasına yapacağı stratejik puanlama, onu birinci yapması için büyük avantaj sağlayacak.

4 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Cuma Nursel Ergin beş puanı kime verdi? Cuma çeyrek altını kim aldı? 4 Mart 2022 Cuma en yüksek puanı kim aldı? Merak edilen bu sorunların cevapları ise hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 4 Mart Puanları (04/03/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

4 Mart Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Miyase: 5
Hasret: 3
Deniz: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Miyase: 5
Hasret: 4
Deniz: 1

*************************
” 4 Mart 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Naciye’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 4
Hasret: 4
Deniz: => Naciye’nin Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 5
Hasret: => Nurten’in Gelini 3
Deniz: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 2
Hasret: 5
Deniz: 4

*************************

Gelinim mutfakta 4 Mart Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 1 1 5 3 1 11
Miyase 5 5 4 5 2 21
Hasret 3 4 4 3 5 19
Deniz 1 1 1 1 4 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (28 Şubat – 4 Mart Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 67 + 11 = 78
Miyase: 62 + 21 = 83
Hasret: 64 + 19 = 83
Deniz: 41 + 8 = 49

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 4 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
4 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Mart 2022 Cuma Fragmanı İzle

4 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, bir gelin tam beş bileziği alırken, bir gelin de yarışmadan elenecek. İşte o anlara ait olan, Gelinim Mutfakta 4 Mart 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

53 Yorum

 1. dün yeşim in yanıklarıni ayıkladilar ki kaynanalar yanık deyip 1 vermesin diye

 2. gercekten bu yeşim kadar boş bi insan görmedim izlerken beyin hüclererim ölüyor cıyak cıyak insallah hasret alır bu hafta artık sıkıldık miyase yesim sürekli

  1. sürekli miyaseye veriyorlar yeşime vermiyorlar bilezikleri. sizi sıktıysa miyasenin sürekli bilezikleri almasdı sıkmalı, yeşime verilmiyor ya hani! miyase konuşurken bakışlarıyla öldürüyordur beyin hücrelerinizi!

 3. YA MİYASE KENDİNİ NE SANIYOR!..KENDİ BEŞ ALIP BAŞKASI BİR ALINCA YAPAMADIN DİYOR!..KENDİNİ BEĞENMİŞ UKALA!.. HAKİKATEN GİTSİN!.. KAYIN VALİSİ DE KENDİ DE ÇOK GICIKLAR!..

  1. Beyhan da kabarmış keke 1 puan nasıl verirsin ya hasta ettiler gerçekten izlenmiyor mahvettiniz güzelim yarışmayı reytingleri çok diye saçma sapan kurallar ne gerek vardı ki zaten çok güzel bi yarışmaydı Fatih yürek gelsede adalet gelse keşke

 4. ben demedim mi bilezikler her hafta olduğu gibi miyaseye verilecek diye. yazıklar olsun.

  1. Bencede yazıklar olsun nasılda yeşimin panları nı düşürdüler sırf miyase alsın diye

   1. Sİzce bugün yeşim tabağı olmuş muydu…Ben genelde yeşim tabakları beğeniyorum şu iki üç hafta inişli çıkışlı oldu da genelde yemekler güzel görünüyor
    tabak olunca puan vermeyiNce hak veriyorum da bazen tabaklar olmuyor göz önünde…

    Bir de ben bazen herkes puanlama yapınca sonra Nursel veriyor diye düşünüyorum puanlama baktığımda

    1. bu programda şans da lazım. bak miyase güzel tabak çıkardı geçen gün. 2 kayınvalide yanlışlıkla 1 verdi. beğenip güzel olmuş diye 1 puan verdi ya. bence tatlı miyasenin işi. çoğu sefer tatlı yapılan günlerde çeyrek aldı. saymadım ama en az 5-6 kez aldı diye hatırlıyorum.

 5. miyase yeşimi yese doymaz o kadar kıskanıyor. yeşim 5 alınca deliriyor deliriyor. haram olsun o yeşimin hakkına girip aldığı bilezikler. hala aç gözlülük yapıp kızın alma ihtimali olan bileziklere göz dikmiş.

  1. Çok doğru çok haksızlık yapılıyor adaletsiz bi yarışma oldu miyase de gitsin artık izlenmiyor onların yüzden buradan takip ediyorum izleyemiyorum 😔 nurseli de alsın giderken ade inşallah 👏🏻👏🏻

 6. Orası miyasenin programı değil başta sunucu olmak üzere miyaseye vermek için çabalıyorlar madem öyle programın adını değiştirin sunucu aleni miyaseyi tutuyor yeşimin hakkı sürekli yeniyor yeter artık programdan soğuttunuz

 7. Denizin kaynanası zaten gelmeden önce miyaseyi tutuyormuş onu övmesi beni çokta cezbetmedi zaten miyase yancısı olarak gelmiş boşuna adalet demesin
  Miyasenin egosu tavan yapmış sadece ben güzel yapıyorum havasında neyin kafasını yaşıyorsa artık
  Nursel ve program büyün bir miyase hayranı olsa gerek ki
  Bugün miyasenin puanlarını yükseltmeye başladılar biraz geri kaldı diye
  Ve eminim ki bugün miyaseye kazandiracaklar bilezikleri yine
  Bu kadarına da pes yani
  Hasret ve yesim de artık oralarda gezip dursunlar nasıl olsa mutlaka bir kulp takılıyor onların tabağına özellikle de yeşimin sadece bugüne bakarak degerlendirmiyorum
  Miyase ve kaynanası çok kötü ve adaletsiz 4 ay boyunca 5 1 1 1 yaparak ve platformun korunmasıyla kazandılar
  Adalet denen birsey yok bu programda sadece miyaseye kazandirma derdi var

  1. O yüzden izleyemiyorum enayi yerine koyuyorlar insanları çok ta sevdiğim bir yarışmaydı 🥺 Yeşim’i sevenler lütfen izlemeyin reytingleri düşsün adaletsiz bir yarışma oldu hep yalan dolan Nursel geldi yarışma bitti.

   1. Yeşim enayi değil hakkının yendiğini anlayabilecek kapasitede! Bizim halkımız mağdurları sever mağdur göstermeye çalışıyorlar Yeşim hakkı yense çoktan giderdi oradan 7 aydır yarışıyor!

    1. hepsi enayi yarışma adı altında bütün aileyi orda rezil etmelerinden belli
     orda yapılanlar söylenenler hangi ailede kabul edilir

     1. enayilik değil para diyelim. para için her şeyi yapıyorlar

 8. Yazıklar olsun yine miyaseye kazandırmak için yapmadıklarını bırakmadılar hersey önceden ayarlaniyor
  Bizim gibi izleyicilerde böyle hergun inanarak boş yere izliyor bu programı yazıklar olsun

 9. Yeşim şanslı gelin miyase becerikli hasrette bir şeyler var deniz eylenmeyi bilen gelin

 10. Sunucunun tiyolarla miyaseye verdiriyorlaneyimiş eli kesikmiş elini açsin kesik varmi acaba

 11. Sunucunun tiyolarla miyaseye verdiriyorlaneyimiş eli kesikmiş elini açsin kesik varmi acaba

 12. Yapacağınız zaten buydu miyaseyi tuttuğunuz için yeşim hakkını yiyonuz kalitesiz bı program oldu dahada seyretmem .kalite iyice düştü

 13. Miyase altını çok aldı gitsin artık başka biri gelsin yeşimi tutuyoruz biz

 14. ŞU MİYASEDEN NEFRET ETTİĞİM KADAR HİÇBİR ŞEYDEN NEFRET ETMİYORUM!..BEYHAN YİNE MİYASE’NİN TABAKLARINI BULARAK MİYASEYE BİLEZİK KAZANDIRDI!…

  1. Biz de şovcu Beyhan ve mağduru oynayan yeşimden bıktık 7 ay oldu gidin artık!!

 15. bu hafta Hasret bilezikleri hak etti ama vermediler
  yeşim miyase diye tutturmuşsunuz
  hasret in hakkını yediler

 16. Haklısın sevdasevda sunucu ve programın miyase aşkı artık mide bulandırıyor miyaseyle kaynanası program sayesinde o kadar hadsiz ve küstah sunucu zaten o kadar çok konuşuyorki kafa karıştırıyor puanlama yapılırken eskiden konuşulmazdı bir an önce sunucunun gitmesi lazım

  1. Sunucu eşitliği sağlıyor orda bence en son Nursel veriyor puanları hem eşitliyor 4 verse hasret alacak nasıl yalan bir yarışma oldu mahvettiler çok üzülüyorum

 17. HASRETE ŞAŞIRDIM!..YEMİ BİLTOPLAM PUANLARDA GERİDE BIRAKTI!…MİYASEYLE AYNI PUANI ALDILAR!..PUANLARI EŞİT OLDUĞU İÇİN BİLEZİKLERİ PAYLAŞMAK DURUMUNDALAR!..

 18. yeşim diyor burası sürprizlerle dolu bi hafta bilezik alırsın diğer hafta potada olursun gidebilirsin ama maalesef ki o sürpriz hiç olmuyor yeşim ve miyase gitmiyor gitmiyor

 19. Ben miyaseciyim ama yesimide tutuyorum ikisinide seviyorum miyaseden ne istiyorsunuz

  1. bu tip yorumlar yapmak anlamsız. miyase 3.5 aydır orada. yeşimse 7 aydır. kusulması gereken kişi varsa o miyase değil :)

   1. al bi arkasıyla seyreden daha. yeşim 6 miyase 4 buçuk aydır orada. yani 4 buçuk aydır 5111 yapıyor sevilay ve bu sayede başta yeşimin hakkı olan bilezikleri alıyor

    1. 4 buçuk ayın hepsinde 5111 mi yaptı sen bence arkanla izliyorsun! Bir de Beyhan da gelinini bulsa 5111 yapar yaptığı zamanları gördük

  1. yeşimin de kazancı var kimse orada 7 ay boyunca günde 10 saat boşu boşuna durmaz merak etmeyin. bir de yeşimle miyase gayet yakın arkadaşlar. aylardır birlikte yarışıyorlar..

  2. yeni gelinlerin ahi yeşim i tutar inşallah
   yeşim den dolayı kaç gelini harcadılar

 20. Bugün Nursel hanımın puanlarına şaşırdık mı? Hayırrrrr. Tüyo kalktı ama sunucu hanım kayinvalideleri yönlendirmekte iyice ustalaşmış. Keşke Fatih Ürek gelse.

  1. sorun sunucu da değil ekip ne yap derse sunucu onu yapar
   sunucunun emir almadan yaptığı tek şey çok konuşmak
   geri kalan bütün uygulamalar ekibin yaptırması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu