Zuhal Topal'la Sofrada

4 Mart Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu Açıklandı!

4 Mart Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu belli oldu! 28 Şubat Pazartesi günü başlayan yarışma programında, 4 Mart Cuma günü beşinci yarışmacının da yarışması ile Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Mart Cuma Puan Durumu sonucu %100 belli olacak.

=> 11 Mart Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu yazımızda; Yemekteyiz 4 Mart Cuma puan durumu sonucu en yüksek puan alan yarışmacı ile bu hafta yarışan tüm yarışmacıların toplam puanları (Zuhal Topal’ın puanları eklenmiş hali) eklenip, Yemekteyiz toplam puanlar sonucu detaylı olarak bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 4 Mart Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Birinci Oldu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

28 Şubat 2022 tarihinde Pazartesi günü bu haftanın tek erkek yarışmacısı Serdar Karakoç yarıştı. Tatlıcı ve çorbası ile büyük beğeni toplayan Serdar, 4 Mart Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu öncesinde, şu ana kadar en iddialı isim olmayı başardı.

4 Mart Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Alacak Yarışmacılar

1 Mart Salı günü Esmehan Gökçe Öztekin yarıştı. Gökçe rakiplerinden istediği puanları alamadığı gibi sunucuda Gökçe’ye iyi puanlar vermediği için birincilik iddiasını kaybetti.

2 Mart Çarşamba günü 22 yıllık ev hanımı Gülderen Kara kara yarıştı. Lakin Gülderen yıllarını verdiği tecrübesini yemeklerinden gösteremediği için rakiplerinden de iyi puanlar alamadı.

3 Mart Çarşamba günü Hatice Bilman yarıştı. Sunumları ve yemeklerinin lezzetli olmasına rağmen, birincilik iddiasını korumak isteyen Serdar, kasten düşük verirken, Gökçe de intikam almak için 4 puan verdiği için Hatice iyi puanlar alamadı.

4 Mart Cuma günü, rakiplerinden sert bir dille eleştirip düşük puanlar veren Seda Meral yarışacak. Dolayı ile kendisine tepki puanları geleceği için Yemekteyiz 4 Mart Cuma puan durumu sonucu da istediği puanları alamayacak.

4 Mart Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

  • 28 Şubat Pazartesi Puanı (Serdar Karakoç) = 29 Puan
  • 1 Mart Salı Puanı (Esmehan Gökçe Öztekin) = 25 Puan
  • 2 Mart Çarşamba Puanı (Gülderen Kara) = 26 Puan
  • 3 Mart Perşembe Puanı (Hatice Bilman) = 29 puan
  • 4 Mart Cuma (Seda Meral) = 23 Puan

Yukarıda ki listede, 4 Mart Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucuna verilmiştir. Seda Meral’ın puanları henüz belli olmadığı için yazılmamıştır. Seda Meral’in yemekleri puanlandıktan sonra, Yemekteyiz 4 Mart Cuma puan durumu sonucu %100 belli olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu