Gelinim Mutfakta

4 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaynanalardan Kaç Puan Aldı? Çeyreği Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 4 Mart Puanları

Gelinim Mutfakta 4 Mart Pazartesi günün birincisi kim? Yeni bir haftaya başlarken üç güçlü rakip arasına yeni bir gelin dahil oldu. Daha önceki yazılarımızda bu hafta yarışmaya katılan Güneş ve kaynanası Gülderen hanımı sizlere tanıtmıştık. bu hafta ilk günden itibaren, günün en yüksek puan alan gelinlerin biri olmak zorunda. Aksi takdirde üç güçlü rakip arasında tutunması çok zor. Gelinim Mutfakta 4 Mart Puanları Güneş için çok çok önemli. İlk gün ve nasıl başlarsa öyle gideceğini için çok iyi puanlar almak zorunda.  

=> 4 Mart 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gülcan ile kaynanası arasında çıkan ve bunu da rakipleri tarafından kullanılan gelin ve kaynana bu hafta da tartışmaya devam ediyorlar. Besime hanım, Gülcan ile her tartıştığında gelinin tabaklarını bulmada ve odaklanmada oldukça zorlanıyor. Bu sebeple Gülcan’ın, gelinim mutfakta puan durumu açısından bence kaynanası ile fikir ayrılığına düşmesi kendisini kötü etkilediği için buna müsade etmemesi lazım. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 18 Mart Pazartesi Puanlaması[/mavibuton] için tıklayınız.

Bu hafta katılan kaynana Gülderen hanımın yapacağı puanlama sistemi yarışmanın dengesini %100 değiştirme imkanı olduğunu söylemem gerek. Eğer Ziyafet hanım gibi rakiplere bir kendi gelinine beş verirse, diğer kaynanalarda ona inat 1-1-1-5 tarzında puanlama çok ama çok kolay bir biçimde geçiyor, geri eski haline yani normal puanlamaya dönmesi de çok zor oluyor. Umarım Gülderen hanım bol dörtlü adil bir puanlama yapar. Aksi halde Gelinim mutfakta 4 Mart puan durumu açısından hiç de iç açıcı bir durum ile karşılaşmayacağız. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 11 Mart Pazartesi Günün Birincisi[/kirmizibuton] kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

4 Mart Pazartesi gelinim mutfakta puanlama aşamasın da yukarıda bahsettiğim olay için en önemli gün olduğunu, bu yapacağı puanlama ile diğer kaynanaları etkileme şansı çok yüksek olacağı için pür dikkat Gülderen hanım puanlamasına odaklanacağım. Gülcan olursa işin rengi daha da değişecek. Not: Gelinim Mutfakta 4 Mart Pazartesi puanları yazının son kısmında verildi. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 8 Mart Puanlama[/pembebuton] için tıklayınız. 

Yaklaşık olarak son üç haftadır Ezgi istediği puanları alamadı. En son istediği puanları alabilmesi için Reyhan hanımı özellikle ikaz edip rakiplerine düşük verip, kendisine yüksek vermesini istemişti. Ezgi 45 olan bilezik sayısını artırıp 50 yapmak istiyor. havalar sıcaklaşmaya başlayacağı ve mental yorgunluğun yavaş yavaş gelemeye başlayacağı son zamanlarda en azından bir beş bilezik daha kazanmak istiyor. Ezgi sadece kendi kaynanasının beş vermesi ile değil diğer kaynanalardan da 4 Mart Gelinim Mutfakta puanlama aşamasında en yüksek puanı almak istiyor. [mavibuton]6 Mart Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/mavibuton] için tıklayınız.

4 Mart Pazartesi gelinim mutfakta puanlar açıklamadan bu hafta yarışmaya katılan Güneş nasıl bir yada eli lezzetli mi diye soranlar olacaktır. Şimdiden sizlere tüyo vermek istiyorum. Güneş çok iyi yemekler yaptığı kadar kaynanası da Güneş’in tabaklarını buluyormuş Bakalım bu hafta nasıl bir grafik çizecekler? Merakla alacakları puanları bekleyeceğim. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 5 Mart Puan Durumu[/pembebuton] için tıklayınız.

Gülcan uzun süredir kaynanalar konseyi ile başı dertte diyebilirim. Bir kez kaynanası ile ters düşmesini kullana özellikle Reyhan hanım, besime üzerinden Gülcan’ı yıpratmaya çalışıyor. Gülcan ise bu sayede yemeklerine odaklanamıyor. Gülcan, bu gün yani 4 Mart 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? sorusunun cevabı olmak istiyorsa özellikle kaynanası ile ters düşmemesi gerekiyor. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 7 Mart Perşembe Günün Birincisi[/kirmizibuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız

Yarışma programı Kanal D ekranlarına geleli yaklaşık olarak 1 yıl olmak üzere. Geriye dönüp baktığımda, ilk gün iyi başlayan ve bunu da ikinci güne taşıyabilen gelinler en az iki hafta kalmayı ve bilezik almayı başarmışlar. bu sebeple Güneş bu yarışmadan eli dolu dönmek istiyor ve hemen de elenmemek istiyorsa öncelikle Gelinim Mutfakta 4 Mart puanları verilirken ey yüksek puanı alabilmeli. Bunu yapamadığı takdirde işi oldukça zor olacaktır. ⇓4 Mart Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 4 Mart Günün Birincisi, Günün Yemeği Ve Puanları (Pazartesi 2019)

4 Mart Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? yada kim almalı. Bu konuda bu yazının altına yapacağınız yorumları merakla bekleyeceğim. Tabi ben bu sorunun cevabın 4 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama öncesinde okurlarımızı bilgilendirmek adına paylaşımlarda bulunacağım. Gelinim Mutfakta 4 Mart Pazartesi günü, günün en yüksek puanını alan gelin hangi yemekleri yapacaklarını ve kaynanalar nasıl puanlar vereceğini bu yazının devamında bulabilirsiniz. PAZARTESİ PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Bu hafta aldığım duyumları da yine yorum kısmında aktarmaya gayret ediyorum. Sizde sadece puanlama dışında başkaca bir bilgi öğrenmek ve verilen puanları yorumlamak için bu yazının alt kısmında bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Bu hafta haksız bile eleme lafları ortalık da çalkalanıyor. Sizden ricam ilk günden itibaren verilen her puanı Serlock holmes mantığı ile bakmanızı yani bir dedektif edesi ile irdelemenizi istiyorum. Not: 4 Mart Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Sorusunun cevabını %100 bilsem dahi yayıncı kuruluş ve yapım ekibi bu program için edilen masraflarını karşılaması ve onların haklarına girmek istendiğim için bazı konuları açıkça yazmak istemiyorum. Bu sebeple ne olur bizlere darılmayın.

Gelinim mutfakta puan yada puanlama kısmı yukarıda bahsettiğim haksız puanlama nedeni ile oldukça konuşulacak. Hiç bir ayrıntıyı kaçırmamak adına her gün ve her kaynanaların verdiği puanları ben buradan irdeleyeceğim ve haksız bir olguya rastladığım anda söylemekten asla çekinmeyeceğim.

Her hafta pazartesi günü haftanın da aynı zamanda ilk günü puanlaması olduğu için Gelinim mutfakta puan tablosu ile günün toplam puanları eşit olacağını unutmayın. Bazı arkadaşlar hala karıştırdığını fark ettim. Haftanın il gününden sizlere favori gelinin kim diye sormak istiyorum. Tabi yeni gelen de gelsin ve kendisini bir tanıtsın. Daha sonra yorum kısmında favorileri almak istiyorum. Not: Gelinim Mutfakta 4 Mart 2019 Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi. 

Gelinim mutfakta toplam puanlar bir gelin tüm kaynanalarda yüksek puanlar almak istiyorsa her kese göre özel yemek yapması gerekiyor. Bir bakıyorsunuz aynı tabak tuzsuz olarak nitelendirilirken, başka bir kaynana aynı tabak için tuzlu diyor. Bu nedenle kaynanalar için değil kendin için yemek yapması ve yaptığı yemeği hakikaten sevmesi lazım. Tabi görünüş olarak kesinlikle diğer gelinlerden farkı olmaması lazım. Aksi takdirde faydadan çok zarar getirecektir.

Gelinim Mutfakta 4 Mart Pazartesi puanlama bu gün çeyreği kim aldığını ilk başta bu sayfanın altında bulunan yorum kısmında daha sonrada puanlama başladığında bu yazı içinde vereceğiz. Bu zaman gelene kadar yorum kısmında bu gün çeyrek altını kim aldı? sorusuna tahminler üretebilirsiniz. Dikkat: 4 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının sonunda verdik.

Gelinim mutfakta haftalık toplam puan durumu için her gün alınan puanları ekleme yaparak bir önceki günden kaç puanı olduğunuzu görebilmeniz için, sanki bir matematik problemi çözüyor gibi topla işretleri ile anlatılmaya çalışılacaktır. Bunun dışında sizlere daha iyi bilgilendirme yapabilmemiz için neler yapmamız gerektiğini, yorum kısmında düşüncelerini ayrıca paylaşabilirsiniz. 

4 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin ve hangi gelinin olacağını, 300 TL den fazla değeri olan her günün sonunda günün birincisine verilen çeyrek altını kimin kazandığını belirleme de kullanılacak olan günün yemeğini ve malzemelerini açıklamak istiyorum.

Gelinim Mutfakta 4 Mart Sac Kavurma Malzemeleri

 • 2 yemek kaşığı Zeytinyağı
 • 750 gram kuşbaşı (dana) et
 • 3 adet orta boy soğan
 • 3 adet köy biberi
 • 2 adet domates
 • 1 yemek kaşığı tereyağ
 • 1 tatlı kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • bir çay kaşığı pul biber
 • 1 çay kaşığı kekik

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeği Saç kavurma için 50 dakika gibi iyi bir süre verdi. Gelinlerde bu süreyi iyi kullanıp mümkün olduğu kadar yumuşak bir lezzet elde etmeye gayret edip, yemeklerinin yapımını bitirdiler. Daha sonra Tadım ve puanlama kısmına geçtiler. Bakalım kimler nasıl puanlar alacak? Hadi bakalım.

Gelinim Mutfakta 4 Mart Puanları (04.03.2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan : 1
Nergis : => Filiz’in Gelini 3
Güneş : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 2
Gülcan=> Besime’nin Gelini 3
Nergis : 5
Güneş : 1

*************************
“4 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gülderen‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 4
Nergis : 5
Güneş   : => Gülderen’in Gelini 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 5
Nergis : 3
Güneş : 1

*************************

Gelinlerin 4 Mart 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 2 2 1 4 9
Gülcan 1 3 4 5 13
Nergis 3 5 5 3 16
Güneş 5 1 3 1 10

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Mart – 8 Mart Haftası) – Pazartesi

Ezgi     : 9
Gülcan : 13
Nergis  : 16
Güneş  :  10

Gelinim Mutfakta 4 Mart Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

4 Mart Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ NERGİS
Gelinim Mutfakta 4 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ NERGİS
4 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ

*************************

Gelinim Mutfakta 252. Bölüm 5 Mart 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

179 Yorum

 1. Herkese iyi iyi günler dilerim, mus mutlusunuzdur inşallah :) Bugün bakalım yeni yarışmacı nasıl. Çeyreği bence Gülcan alcak bugün :)

 2. Yeni bir günde hersey gönlünüzce olsun hepiniz hoşgeldiniz.
  Bu gün neler olucak bakalım ?

 3. istagramdan baktım biliyorum fırat biraz üzülüyorum ama bakalım bellki gitmez umut ediyorum giderse ziyafet gelir belki bu ne dersin sen?????

  1. Aynen bende instagramda okudum, hatta yorumlamıştım kalsalardı diye. Bakalım, belki Ezgi gider dermişim ? yok ziyafet ancak ezgiyi göndermek için gelir, onun yerine gelmez ? ziyafet hanıma bi yazmam lazım ??

 4. Ezgi ve Gülcan olmasa bu yarışma mis olacak yarışmanın kalitesini düşürüyor ikiside ??

  1. Bir sitenin sahibi diyordu, her ikinci yorumlar artık “Ezgi ne zaman gidecek” diye.. Çoğunluk gitmelerini istiyormuş.

 5. Okudum yorumlarını artıkın bakcaz kim gelicek haftaya şimdi bu hafta nolucak bakalım ?

  1. Bu yarışmayı erkeklerin seyretmesine ben çok şaşırdım
   Esra senin eşinden seyrediyor mu ve kimi tutuyor merak benimki ?

 6. Gülcan çirkini saçını yine açmış yemeğin içine giriyor yine saclar hijyen yok bu mutfakta kusucagim şimdi ??

  1. Taktikdir bu :) Besime Hanım yemeği tadarken, saç geldi mi ağzına, bu benim gelinim diyo, beş puanı basıyor ? ama önce saçı bulması gerek.

   1. Ayy iyyy eyyy Fırat midem fena oldu ??????
    Bu arada bu yeni gelin Gunesin siması bana çok tanıdık geldi nereden acaba diye hafızanın zorluyorum??

    1. Vallah bana fazla tanıdık gelmedi, belki bir tiyatro sanatçısına benzetmişsindir :) bu ara, Gülcancı yeni gelen gelin.

 7. Bişe dicem Allah aşkına o besime ile Gülcan nasil oynaması var yaaa en güzeli ezgi ve reyhan oynuyor haaaa

 8. Onu anca ziyafet gönderir dermişim ??? bence ziyefet gelsin .Reyhan hanımı anca Ziyafet gönderir ???

  1. Saç kavurma ???
   Gulcanin saçının kavurması olmali ???
   Evet Güneş Gulcanciymis bu demek oluyor ki o da Gülcan gibi cirkef yani Güneşte kalır gitmez?

 9. Besime teyze artıkın gulcani anladi bencil para göz insallah gidersin artık bi git yaaaa ayyyyyyy

 10. Yeni hafta ezgi dusmanları is basında gülcan gibi biri varkrn ezginin gitmwsi haksizlık o saclarla yemekleri faha iui oluyor herhalde

 11. Güneş ve Gülderen acaba Zuhal Topalin yemek programına katılmış olabilirler mi Güneşin yüzü çok tanıdık geliyor

 12. Gülcanın köşesini kaldıran, sarı saçlı birisi, ben size söyleyeyim ?☝️

  1. Yani Gülcan kendisi mi kaldirdi ??Olabilir Gulcandan herşey beklenir Yağnura yaptıklarını unutmadık iftira ve yalan atmisti??

   1. Yok Gülcan değil, ama isim vermicem şimdi ?☝️? bakalım tahminim çıkacak mı ??

   2. Ne iftirası atmış be olanı söylemiş dobra kız bunu dokunuyor size .Yagnur önce konuşmayı öğrensin ne anlatmaya çalıştığı anlaşılamayan gelin ilan ettik onu.????

    1. Gulcanin Yagnura Yalan iftira attigi programda ispatladı sen seyretmediysen tekrar izle
     YAGNURUN konuşmalarından anlamıyorsun eğtim al!! Yağnur eğitimli kültürlü seviyeli terbiyeli gelin gerektiği gibi konusuyor??

 13. Oha Güneş Ezginin yüzüne iticisin dedi Gulcanda ondan cesaret alarak o da Ezgiye iticisin dedi sanki kendisi çok sevimliymis gibi Gülcan Ezginin bin katı itici

  1. Gülcan şu programa gemiş geçmiş en itici gelin he bide özlem vardı çok iticiler sevimsizlerrr

 14. Filiz hanım size bir sorum var siz gün birincilerini biliyorsunuz peki puanları biliyormusunuz

 15. Fırat Gülcan da başka sarışın yok ki orada dışarıdan biri mi kaldirdi Gulcanin kıymetli köşesini diyorsun..

  1. Aynen öyle, düşüncem o yana :) hatta isim vereyim, Sina diye düşünüyorum.

 16. Zeynep evet bu Güneş kesin bize bir yerden tanıdık geliyor ama ben hala bulamadım nereden ??

 17. ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ
  GÜLCAN’IN KÖŞESİNİ ALAN KİM OLDUĞUNU KAYNAĞIMA SORDUM KİMSE BİLMEDİĞİNİ VE SIR GİBİ SAKLADIKLARINI AMA İÇERİDEN OLMADIĞINA KANAAT GETİRDİKLERİNİ SÖYLEDİ KAYNAĞIM TAMAMEN TAHİN OLARAK sİNA YADA sONGÜL OLABİLECEĞİNİ VE gÜLCAN’A EN ÇOK SİNİR OLAN ONLARDI DİYOR
  BEN İSE DAHA ÖNCE YAPTIKLARINI BİLDİĞİM İÇİN Ezgi BUNU YAPTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM
  *******************
  ZEYNEP BAZEN PUANLAR KONUSUNDA ARADAKİ KAÇ PUAN FARK VAR DİYE SORUYORUM AMA GÜN GÜN BİLGİ ALMIYORUM ÇEKİM SONRASINDA 1 HAFTA OLDUKTAN SORAN ÖĞRENİYORUZ
  ******************
  BU HAFTA DUYDUĞUM BİR OLAYI PAYLAŞTIM İNSTAGRAMDAN AMA GÜVENMEDİĞİMİ
  SÖYLEDİM AMA İKİNCİ KAYNAĞIM ELENDİKLERİNİ DOĞRULADILAR…. MERAK EDEN SİTEMİZİN İSNTAGRAM ADRESİNDEKİ GÖNDERİLERE BİR BAKIN…
  bU GÜN GÜNÜN BİRİNCİSİNİ MERAK EDEN VAR MI?

 18. Iyi günler Filiz Hanım. Benim tahminim de Sina dan yanaydı. Çünkü o pankartı taşırken, ekranın sağ üst köşesinde bir anlık sarı saçlar gözüktü!!! Yani yüzde 80 ben Sina diyorum.

 19. Gulcanda laflara bakın yemeğin Y sini yapıyorsun diyor ?
  Ulan Gülcan Yemegin Y yesininde yapamıyor ?Gulcani restoranında meze ağırlıklı o sadece meze yapmasını bilir
  Restoran reklamlarına bakın reklamlarda sadece meze ve alkol reklamı yapılıyor ?

 20. Fizi hanım BASAK GELİYOR instagramdan dan sormuşdum ama gelmiycek demişdiniz ama geliyoooor

  1. YÖNETİM İLE KÖTÜ AYRILDI ARKADAŞLAR DİZİCENTER İNSTAGRAM ADRESİMİZDE KİMLER GERİ GELECEK ORADA YAZDIK
   BAŞAK GELMEYECEKLER ARASINDA ŞU AN BAŞAK’IN ROLÜNÜ GÜLCAN ÜSTLENDİ VE ESKİ BİRİNE İHTİYAÇ DA YOK ZATEN

 21. Hayret Besime cadı gelininin tabagani bulamadı bak şimdi nasıl saldıracak kaynanasına saygısız ayyy bu ne sess Gülcan
  Gülcan seees keeesss!!!!Giciiik

 22. ulan ezgi berbat yemek yapiyon gulcanla ugrasiyosun ins gidersin de bu ezgiden kurtuluruz

 23. Filiz hanım altınları kimin alıcağını instagramda paylaşıcakmısınız

 24. Bu gulcanin sesin den ne zaman yoksun kalicaz bi gitseydin sesinden basima ağrılar girdi gulcannn???

 25. EVET BU GÜN STORY OLARAK ATARIM CANIM…. BU ARADA HALA İNSTAGRAMIMIZI BİLMEYEN VE SAYFAMIZI BEGENMEYEN VAR MI?

 26. Şu gülcani görmek istemiyorummm neden uyarmiyorsunuz fatih beyyy konuşmalari cok cirkin gonderin gitsin yaaaa????

 27. Aaaaaa ben şok 4 verdi ya ondandır öpmemiş fatihi bes verince öpüyor????????

 28. iğrenç gülcan birde diyorlarki ezgi çok uğraşıyo gülcanla o gülcan herkese yeter herkesi haklar çıldırmış

 29. Güneş Gulcanin tarafında gibi gözüktü programın başında da ama Gülcana da sivri sözler söylüyor yani Ezgiyi de Gulcani da susturuyor kaynanalarda da cevap veriyor sanırım Güneş bu yarışmayı çözmüş burada kalabilmek için kavgacı olmak lazım o yüzden önüne gelene saldıracak gibi gözüküyor

 30. ezgi az puan olunca gun sonu olunca kanal de yi sucluyor hile yapiyonuz diyor fatih beye

 31. Ğülçan. Evdeyemek. Yapamiyor. Orda nasilyemek yapiyor. Devamli. Dişaridan. Yemek. Ğeliyor. Evine.

 32. Anam gülcana boşa saldırmayın bileğinin hakkıyla burda kalıyor ezgi gibi torpille deyil

 33. gülcan gidip ezgiyle uğraşıyor baloncuklar yapıyo bağırıyor herşeyi söylüyor gülcan defolll
  git

 34. Ğülçan. Evdeyemek. Yapamiyor. Orda nasilyemek yapiyor. Devamli. Dişaridan. Yemek. Ğeliyor. Evine.

 35. Birsey dikkatimi çekti aynı kişi farklı rumuzlarla gülcana saldırıyor, kimse yemedi canım vazgeç bu uyanıklıktan

 36. ezginin torpili yok olsa düşük puanlar almazdı ezgi güzel yemekler yapıyor sadece güzel yemeğe düşük veriyolar artk

  1. Torpili olmasa 5 defa sonuncu olduğu halde hala burda olmazdı,her hafta 1. olsa program seyredilmez bunu bile anlamıyorsan birsey demiyorum

  1. Sana katılıyorum Gülcan gibi gelin,eş,arkadas,kardeş düşman basina
   Besime BENCİL dediyse demek ki BENCİL evde de Bencildir.. burada da sürekli zaten söz verdin bilezikleri ve deyip duruyor
   Ayyy kaynanasina ne kötü davraniyor..
   Bide ağlıyor timsah gözyaşları yaslari..

 37. Ezgizi sevmeyenler batsin. 45 bilezik kim gormus.beter olun hepiniz. Aciklayin ezgi ne yapmis ordamisiniz böyle bozuk-bozuk konusuyonuz bed agizlar . Allahinizdan bulun

  1. 45 bileziği o almadı bes yapım ona hediye etti ,sana tavsiyem ağzını yıka öyle yorum yap..

  2. Anonim sen bı haddini bil de öyle konuş sen burada kimseye beddua ve hakaret edemezsin herkes Ezgiyi sevmek zorunda değil sana mı soracağım kimi sevecegimizi????
   Ben Ezgiyi de sevmiyorum Gulcani da sevmiyorum ettiğin beddualarida sana iade ediyoruz ve bidaha böyle saçmalarsan seni Filiz Hanıma şikayet ederiz ve engelkenirsinn bidaha yazamazsin anladın mı?

  3. anonim sen kimsin ezgi kimki millete bedua ediyorsun ezgiye dede sana b8raz bikezik yollasin ezginin emirusakluginimi yapiyorsun zaten kanal d sevyesini iyice dusurdu ezgiyle kaynanasiyla reyding olacaksa olmaz olsun haddini bil kimseye bedua etme tm bedua seni bulur cok kisi ezgiden nefret ediyor

 38. gülcan gözlerini nasıl irileştirerek bağırıyo babanın çiftliğini ora milletin başını şişirme git artk

 39. Gülcan kötü orneksin defol git seni akranda görmek istemiyoruz Saygısız seviyesiz gelin
  Kaynana annedir buyuktur ona hesap soramazsin kötü davranan azdım bagurmazsin!!
  Demek ki sen çok kötü gelinin kaynananda seni sevmiyor kendinde ara hatayı saygisiz Gulcan

 40. Gülcan kadar başınıza taş düşsün.Kız size ne yaptıda bu kadar kötülüyorsunuz.Helal olsun kimseye kendini ezdirmiyor çatır çatır hakkını savunuyor özgüven tavan bravo Gülcan doğru yoldasın.

  1. Gülcan kadar taş senin başına düşsün, Gulcanin yaptıgi kötü davranışları gormuyorsan biz ne yapalım

 41. gulcanla neden bu kadar ugrasiyorsunuz orda bi sevimsjz ukala varsa oda ezgi ve kaynanasi reyting bu ikisiyle olursa olmaz olsun bunlarami kaldi kanal dnin reytingi biktirdilar artik fatihin yamaklari

 42. Ezgi giderse birdaha izlemem . Ben ki, kalem kağıt elimde hergün puanlarını hesaplıyorum. Ezgi ne durumda diye.ASLAAAAA IZLEMEMEEEEMMMM

  1. Gülcan defolsun gitsiiiinnnn tıkınıyorum onun o cırtlak sesinden ukalaligindan ve doymak bilmez o para hirsindan öğreniyorum adını bile söylemekten midem bulanıyor. Kofik

  2. Kendi yorumuna cevap verenide gördük,seni türk hekimlerine emanet ediyorum,özellikle bakırköydekilere….!

   1. Anonim Aytugunun yaptığı cevap vermek değil yorumunun devamı anlamına geliyor çünkü aynı isimle yazmış bende öyle yapıyorum bazen yorumunun devamini bu şekilde yazıyorum
    Yanlız sen Aytugunun şahsına fena hakaret etmişsin bence özür dile yoksa seni savcılığa şikayet etme hakkı var bunu bil

 43. Yarınki bölümde Gülcan yine kaynanasına saygısızlık etmeye devam ediyor yuuh Gülcana Gülcan gitsin artık yeter onun izlemek istemiyoruz dedf olsun

 44. Filiz hanim bizim instagram yok bu yüzden takip edemiyorum lütfen tahmin yürütün okula gittiğim için anca dizi center den bakabiliyorum

  1. Kader hanım, sitenin Ceza alma riski yüksek olduğu için, burdan maalesef paylaşılmıyor. Sadece instagramdan ön-bilgileri vere biliyor.

  1. Yüzde elli elli. Belli olmaz.. Bence hep yenileri gelsin, daha renkli olur, ama eskilerden gelen olacakmış, kesin.

 45. Ayyy gelmesin ziyafet hatice de var eskilerden hamileydi doguma gitti şimdi geri gelmesin yeniler gelsin nergis de gidiyo canim ya gitmeseydi nolur du??

  1. Bakalım artık. Kanal D kimi getirirse, kimi önümüze ekrana sererse, mecburuz onları seyretmeye ?

  1. Bence şu an iyi gibi :) Yarın nolur bilemem ? ama kayinvalidesi çok sert gibime geliyor

 46. Yarin da iyi olur bari bu hafta nergis gider neden ezgi yada gulcan degil yaaa artik cok sıkıldık eski yarismacilardan yeniler gelsin yada ziyafet gelsin iyi olur ???

  1. Bakıyorum da, Ziyafet hanımı sende istiyorsun gelmesini, benim gibi ??? gelince asıl ozaman sorcam sana ??☝️

 47. Bakalım nolucak vaaaa Sende istiyonmusun hımmm ziyafet hanima bi mesaj yazda Nezaman geliyomuslar sor bi zahmet ????

   1. anonim sen hala anlamadınmı zeydep esra oldu poyrazda fırat;fingirdeşmeye aynen devam

 48. Selam
  Ezgiyi ben cok seviyorum ama kaynanasini sevmiyorum
  Bence Ezgicim cok guzel gelin

 49. Anonim tekrar diyorum, ben Poyraz bey değilim :) bunu Filiz hanım da görebilir zaten.

  1. O zaman POYRAZin manitasiyla ne işin var???
   Esra’nın Zeynep olduğunu hepimiz biliyoruz ama Esra bı de evliyim dedi yani işler karışık:Eger Zeynepse POYRAZin aşkı ,
   Zeynep değilse Esraysa da evli bı kadın çünkü evliyim demisti?Anladım mı Firaatt?
   Ayrıca ben sen Poyraz olduğunu sanmıyorum ama diğer Anonim Poyraz olduğunu düşünüyor bilemiyorum artık hangimiz yanılıyor ?

 50. Bu sizlerin “Anonim” arkasında kimler var acaba, bunları da bilemiyoruz :)

  1. Fırat sen bal gibi poyrazsın küfür ettin,hakaret ettin filiz hanımda ip adreslerinizi aldım deyince kabuk değiştirdin.gecmişi tek tek inceledim o günden once ne esra varmış nede fırat,ikiside o günden sonra meydana cıktı,ve ne hikmetse zeyneple poyraz biranda duman oldular,eğer sen poyraz deyilsen bende insan eyilim.

 51. Filiz hanim sizden rica ediyorum bu anonim kimse lutfen biri dur desin buna biz yorum yapiyoz burda sacma sapan hakaret ediyo bize yorumlarimiz da gelinim mutfaktan disina cikilma yok sorunu olan varsa bilmem anonim sen kimsin isminle yaz da biz de bilek

  1. Bende Filiz hanımdan rica ediyorum daha önce hangi isimle yazdin yani Zeynep ve Rüya kadın isimleriyle yazdın mi ondan sonra benim isminme de baksın ben kummisim hangi isimlerle yazmışım. Ben diğer Anonimleri bilmem a
   fakat ben kim olduğuma bakabilir

  2. Esra ne hakaret etmesi sen kendin evli olduğunu yazdın sonra Zeynep olduğunu da kabul etmiş sayılırsın çünkü sana Filzden rica et senin Zeynep ve Rüya kadın olmadığını baksın bize yazsın bizde şüphe etmekten vaz geçelim dedik sen Zeynep olduğunu kabul etmiş gibi gorundunn sen kendin söylediklerini biz söyleyince hakaret mi oluyor daha neler

 52. Anonim arkadaşlar ilk Esra ve ya Zeynep işte her neyse ismi Firatla ilgilenmeye başladı ondan sonra Fırat ona cevap yazmaya başladı
  Zeynep te olsa Esra olsa nafile?Fırati bi suçu yok yani erkek adam sonuçta ?

  1. Ama yani Esra evliyim dedi
   Zeynepte Poyrazin aşkı
   Şimdi yani ben erkek olsam mesela böyle şeylere dikkat ederim…Sizde yani hemen sadece kadın suçluya getitlriyorsunuz o zaman ikisinde de hata var tamam kadında bı tık daha fazla olabilir hele bide kadin evliyse ama bu erkekte hata yok anlamına gelmez sadece buradaki olaydan bahsetmiyirum genel olarak konuşuyorum

   1. pazardan domates.patetes alırken bile dokunup alıyoruz.burda hiç tanımadığı,hiç görmediği birine nasıl yürürler anlamış deyilim mesela ben şimdi erkekmiyim kadınmı bilen varmı.yada kaç yasındayım.işte bu yüzden burda sadece abazaların birbirine yürüdüğünü düşünüyorum evli bekar farketmiyor

 53. Artık Yağnur gelsin lütfen yaaa
  Program çekilmez oldu su yeni gelen Güneşi de hiç sevmedim ?

 54. Instaframda Filiz hanim Yagnuru gelecekler listesine yazmış çok sevindim ?
  Yaşadık Yağnurcu Anonim gozumuz aydin??

 55. Teşekkürler Yağnur hayranı Anonim bende şimdi baktım Yağnur gelecekler arasında var ve artık gelmesi çok yakın çünkü 1 ay sonra demişlerdi 1 ay oldu zaten gelsin artık çok özledim onu ekranda girmeyi Maviş prenses YAYNUR ??

 56. Bu gelinler dışarıda arkadaslar yarışmada birbirlerini yiyiyorlar tamamen kurgu bu yarışma artık iyice anladım
  En iyisi biz bu yarışmayı bi dizi gibi izleyelim ?

 57. Bi de şey diyeceğim
  Bu hafta Nergis gidiyormuş
  Bilezikleri de Güneş alıyormuş ne kadar doğru bilmiyorum benim kulağıma gelen bu yarin da Ezgi çegreyi alıyormuş çarşamba Güneş alıyormuş
  Perşembe ve Cumayi az sonra yazacağım

  1. Yazıyorum –
   Perşembe Ezgi altın aliyor
   Cuma Güneş altın alıyor
   Tabi bu kesin bilgi değil fakat takip edip göreceğiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu