Zuhal Topal'la Sofrada

4 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Seda Dağlar Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mart Pazartesi Puanları

4 Mart Zuhal Topal’la Sofrada bugün Seda yarışacak. Geçtiğimiz hafta, haftanın ilk günü yarışan Merve Cuma gününe kadar birinci olarak götürse de son anda cuma günü yarışan geline diğer kaynanaların tutumunu eleştirip 8 puan vermesi ile birincilik el değiştirdi ve Kayserili gelin 10.000 TL ödülü aldı. Bu sebeple ilk gün yarışan oldukça şanslı olduğunu görüyoruz. Bu gün bu fırsatı bakalım Seda değerlendirebilecek mi? Seda, Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mart Pazartesi Puanları açısından en iyi puanı alması için hiç bir ayrıntıyı unutmaması gerekiyor. 

=> 4 Mart 2021 Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 136 bölüm de Gülsüm’ün 8 yıllık gelini yarışacak. İlk evlendiğinde bileziklerini ancak 15 gün takabilen Seda, eğer büyük ödülü alacak olursa, kaynanası iki bilezik alacağı konusunda söz verdi. Yarışmaya katılmayı Seda’nın istediğini açıklayan kaynana gülsüm gelini Seda’da güvendiğini söyledi. [saributon]Zuhal Topal’la Sofrada 11 Mart Pazartesi Puanları[/saributon] İçin Tıklayınız.

Gelinleri sadece kendi gününde izleyeceğiz. Lakin, kaynanalar her gün karşımıza çıkacağı için bu gün sadece gelinimizi tanıtmakla kalmayacağız. Aynı zamanda 4 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Gülsüm kim olduğunu da ayrıca tanıtacağız. [mavibuton]Zuhal Topal’la 8 Mart Cuma Haftanın Birincisi[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

İlk  izlenim olarak çok komik bir kaynana olduğunu gördüm. Umarım kaynanaların ve Zuhal Topal’ın verdiği puandan sonra bu neşesi kaybolmaz. Not: Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı yazının sonunda verdik. [kirmizibuton]8 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 4 Mart Pazartesi Seda’nın Ve Menüsü Puanları 

Zuhal Topal’la bugün yarışan Seda, aslen Çankırılı ve kendi yöresinden yemekleri yapacak. Seda’nın eşi ile tanışmasından çok düğünde yaşadığı talihsizliği anlatmak için sabırsızlanıyorum. Seda’yı tanıtırken bu konuya değineceğiz. Bu gün 4 Mart Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Seda’nın menüsü çok önem arz ediyor. [pembebuton]6 Mart Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/pembebuton] ve puan durumunu görmek için tıklayınız.

İlk gün kaynanaların gözünü boyamayı başarırsa, Cuma’ya kadar sırtı yere gelmeyecektir. Kaynanalar ilk girdiğinde kesinlikle hem karşılama hem de lezzet konusunda eleştirecek yer bulamayacak kadar titiz olmak zorunda. Eline geçirdiği fırsatı kullanabilirse büyük ödülü ilk günden itibaren kazanabilir. Şimdi bu yazının içeriğini paylaşalım. Bu arada bir sonraki gün yarışan Betül’ün puanlarını yani [saributon]Zuhal Topal’la Sofrada 5 Mart Salı[/saributon] için tıklayınız..

Zuhal Topal 4 Mart Pazartesi Bu Yazının İçeriği

 • Şükriye’in Gelini 4 Mart Yarışmacısı Seda Kim? Aslen Nereli?
 • Zuhal Topalla Sofrada kaynana Gülsüm Kim? Kaç yaşında?
 • 4 Mart Zuhal Topal’la Günün Menüsü (Seda’nın menüsü)
 • 4 Mart 2019 Pazartesi Kaynanalar Seda’ya kaç puan verdiğini
 • 4 Mart Zuhal hanımın Seda’ya verdiği puanları bu yazıda bulabilirsiniz.

Haftanın ilk günü yarışan Seda Dağlar, gerçekten çok enerjik ve oldukça pozitif bir enerjisi var. İlk günün aksilikleri kendisini bulmadığı takdirde bu neşesi ile çok işler başarması mümkün. Ancak her şey kaynanaların gözünü boyamaya kalıyor. Bu arada tabi kaynanalar gözünün üstünde kaşın var deyip gelirse Seda’nın işi çok ama çok zor. Not: 4 Mart Pazartesi Puanları Yazının Sonunda verildi.

4 Mart Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Seda Kim?

4 Mart Pazartesi – 8 Mart Cuma haftasında, haftanın ilk günü yarışmacısı olan Seda Doğar; aslen Çankırılı ve 8 yıllık evli olduğunu ve 30 yaşında olduğunu açıkladı.  2 çocuk annesi olan Seda çocukluğundan beridir mutfaktan çıkmadığını ve elinin lezzetine güvendiğini ve bunu da kullanmak için bu yarışmaya katılmayı kendisi istediğini açıkladı. Eşi ile tanışma hikayesi ile görücü usulü olduğunu anlattı. >4 Mart Pazartesi Puanlar Yazının sonunda Verildi<4 Mart Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada bugün Seda İle Kaynanası Gülsüm Resmi

Seda’nın eşi ile tanışma hikayesine kısaca değinecek olursak, ilk başta kayın babası kendisini gördüğünü, o zamanlar kendi iş yerinde muhasebeci olarak görev yaptığını ve kayın babası, keşke gelinim olsan dediğini daha sonra kendisini istemeye geldiklerini ve mutluluğa giden ilk adımı attıklarını anlattı. Düğün de gelinliğin dar olması nedeni ile, gelinliğinin yırtıldığını üzülerek bahsetti. Gelinimize başarılar dilerken bu gün evini bizlere açan kaynana Gülsüm hakkında konuşalım.

Zuhal Topal’la Sofrada Seda’nın Kaynanası Gülsüm Kim?

Haftanın ilk günü yarışmacısı Seda’nın kaynanası olan Gülsüm hanımı dış ses samimi, içten ve heyecanlı olduğunu söyledi. Bizde ilk gördüğümüz kadarı ile hırsız ile yaşadıklarını anlatırken, gerçekten samimi olduğunu gördük. Gülsüm Dağlar; 45 senelik evli olduğunu ve 3 çocuğu olduğunu açıkladı. Bunlardan ikisi oğlan, biri kız olduğunu açıkladı. Kendi gelinleri ile beraber, kendi apartmanlarında oturan gülsüm hanım oldukça samimi ve bir o kadar da cana yakın olduğunu gözlemledik.

Yarışmaya katılmayı kendisi istemediğini ama gelini çok istediği için katıldığını söyledi. Samimi açıklamaları ile dikkat çeken gülsüm hanım gelini Seda’nın eli ağır olduğunu söyledi. Bakalım gerçekten eli ağır mı? ortaya koyduğu menüyü zamanında yapabilecek mi? merakla bekleyeceğiz. Şimdi Sedanın menüsünü açıklayalım.

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Mart 2019 Seda’nın Menüsü

 • Ekşili hoppala çorbası
 • İçli pişi
 • Beğendi yatağında şiş kebap
 • Bezelyeli pilav
 • Kuskus salatası
 • Çilek soslu muhallebili tatlı

Zuhal Topal'la Sofrada 4 Mart Pazartesi Seda'nın menüsü

Bu menüyü gören diğer kaynanalar, her zaman yapılabilecek hatta kendi evinde günlük yaptığı yemeklerden biri olduğunu, bezelyeli pilav için ise bezelyenin zamanı olmadığını ve bunun içinde konserve kullanması gerektiğini ama konserveli olması eksi puan olarak değerlendirdiler. Ben de menüye baktığımda kolay bire menüsü var. Ancak uğraştırıcı yemekleri de olduğunu söylemem gerek. 

Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Ve Puan Durumu 4 Mart Pazartesi

İlk gün ve ilk puanlama nasıl başlarsa hafta sonuna kadar aynı şekilde devam ediyor. İlk gün yarışan geline verilen puanlara bakan diğer kaynanalar da sen bana az verdin. Ben de sana az vermek için elimden geleni yapacağım mantığı hakim oluyor. Bu sebeple Zuhal Topal’la Sofrada puanları açısından hiç kimse hezimet yaşamaması için, kaynanaları ilk günden itibaren adil bir puanlama vermesi gerekiyor.

Sizce verecekler mi? asla adil bir puanlama beklemiyorum Bu haftanın puan durumu açısından Zuhal Topal Seda’ya kaç puan verdiği çok önemli oluyor. Genel de Zuhal Topal’ın verdiği puanlar sonucunda birinci belirleniyor. 

4 Mart Zuhal Topalla Pazartesi Puanları (Seda’nın Puanları)

Leyla  2
Elfide  2
Fadime  2
Hülya  3
Zuhal Topal    4
TOPLAM   13

************4 Mart Pazartesi************

Zuhal Topalla Sofrada Bugün Seda’nın Yarıştığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu