Gelinim Mutfakta

4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Sonucu Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çarşamba günün birincisi ve Çarşamba puanları belli oldu! 4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel bugün kaç puan verdi? 04/05/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 4 Mayıs Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı? 4 Mayıs Çarşamba puanları sonucu bugün en yüksek puanı hangi gelin aldı? kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 1 Haziran Çarşamba Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (05/05/2022) 4 Nisan Çarşamba günü Miyase 25 puanla günün birincisi olup çeyrek altını tam puanla elde ederken, Gözde 4 puanla günün sonuncusu oldu.

=> 25 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çarşamba Puanları ile Çarşamba puan durumu %100 belli olduğunda, gözler bugün en yüksek puanı alan gelin ile en düşük puanı elde eden gelinlerin üzerinde olacak.

=> 18 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Son bölümde her gelinden en az 4 puan ceza kesildiği için puanlar birbirine oldukça yaklaştı. Miyase ilk iki gün düşük puanlar alsa da rakiplerinden çok fazla puan kesilmesinden dolayı, Miyase durduğu yerde puanlarını yükseltmeyi, rakipleri ile arasında ki farkı kapatmayı başardı.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 4 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 4 Mayıs Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Haftanın ikinci bölümünde, Miyase ile Senanur’dan 4 puan, Damla ile Gözde’den ise 8 puan kesildi. Her bir yarışmacı farklı kural hatası yaptığı için her biri için ayrı ayrı puanlar kesildi.

=> 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları %100 belli olduğunda, Miyase’nin alacağı puanlar bu haftanın gidişine yön verecektir. Zira ilk iki gün aldığı düşük puanlar, son bölümde rakiplerinin aldığı 8 puan cezadan dolayı, aradaki puan farkı kapandı.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Miyase bu hafta bilezikleri almak için kendisine altın tepside sunulan bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek istiyor. Bunun içinde Çarşamba puanlamasında en yüksek puanı alan gelin olup, toplam puan durumu sonucunda zirveye yerleşmenin hesaplarını yapıyor.

=> 5 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gözde bu hafta yarışmaya dahil olan yeni gelin olsa da ilk gün iyi puanlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Lakin ikinci gün istediği puanları alamadı. Gözde mevcut puanlarını toparlamak için bugün Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Puanlama sonucunda en yüksek puanları almanın hesaplarını yapıyor.

4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Salı günü Nursel ile yarışmacılar arasında bir anlaşma imzalandı. Bu anlaşmaya göre gelinler kural hatası yaptığı tespit edildiğinden, o gelinin zamanından kısıtlama yapılacağı, ya da günün sonunda aldığı ceza puanları ikiye katlanacağı söylenmişti. Nursel bu kadar fazla hatayı bir arada görünce şöyle söyledi. İşte Nursel’in o sözleri;

“Yönetmenimiz ile yapılan anlaşmaya göre Miyase ve Senanur 8 puan, Damla ve Gözde 16 puan ceza alması gerekiyor. Lakin yönetmenimiz iki kat cezayı iptal etti!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile Nursel, gelinlerin daha fazla ceza almasına razı gelmeyerek, bu duruma engel oldu. 

Damla ilk gün elde ettiği tüm avantajı, Salı günü verilen puanlama ile büyük oranda kaybetti. Bundan dolayı, Damla haftanın ilk bölümünde elde ettiği tüm avantajları yeniden elde etmek için 4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak istiyor.

Senanur geçtiğimiz hafta adlığı bileziklerin verdiği rahatlıkla ve güvence ile bu hafta bilezikleri koluna takmak, kendisinden söz ettirmek istiyor. Bunun için de bugün elinden gelenin en iyisini yapmak için kolları sıvadı.

4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Senanur ve Kaynanası Songül

Miyase her ne kadar tecrübeli olsa da son bölümde yaptığı 2 farklı kural hatasından dolayı, toplamda 4 puan ceza aldı. Miyase bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında benzer bir hataya düşmemek için, şefin söylediklerini pür dikkat dinlemesi, dikkatlerden kaçmadı.

Gözde’nin bugün yaptığı böreğin kalın olduğunu iddia eden Damla, Gözde’nin bunu kabul etmemesine karşın, Gözde’ye hitaben şöyle söyledi. İşte Damla’nın o sözleri; 

“Bu börek ramazan ayında gelseydi, sahurda bunu yiyen 3 gün yemek yemezdi!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla, yeni gelen Gözde’nin böreği çok ama çok kalın yaptığını söylemeye çalıştı. Buna karşın Gözde yaptığı böreğin kalınlığında emin olduğunu söyleyerek, rakiplerin fırsat vermedi.

4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Miyase ile Senanur’dan 4 puan, Damla ile Gözde’den ise 8 puan ceza puanı kesildi. Toplam da Miyase ile Senanur 11 puanla günün birincisi olurken, Miyase kura sonucu çeyrek altını alan yarışmacı oldu.

Senanur son bölümde kura sonucu çeyrek altını Miyase’ye kaptırdığı için bugün Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çarşamba puanlaması sonucunda, en yüksek puanı alıp, Miyase’ye kaptırdığı çeyrek altını bugün yerine koymak istiyor.

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çarşamba Puan Durumu

Haftanın birinci ve ilk bölümü 2 Mayıs Pazartesi günü ekrana geldi. Bugün Nursel Ergin’in vereceği, 4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın toplam puanları açısında önemli olan, Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çarşamba puan durumu sonucun da günün sonucunda belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Miyase ile Damla bu hafta bilezikler için iddialı isimler arasında gösterilirken, Senanur’un kendisini yeniden kanıtlama çabası, Gözde’nin kendisini gösterme çabası, tecrübeli isimleri oldukça zorlamakta.

Gözde kendisini ve elinin lezzetini kanıtlatıp, bu hafta yarışmada kalan isimler arasında olmak istiyor. Bunun için de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çarşamba Puan Durumu Netleştiği An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Miyase ilk iki gün kaybettiği puanları, rakiplerinin aldığı ceza puanlarının fazlalığı ile aradaki puanları kapattı. Kendisine altın tepside sunulan bu fırsatı en iyi şekilde kullanmak isteyen Miyase, bugün 4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda zirveye adını yazdırmak için harekete geçti.

4 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 4 Mayıs 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 4 Mayıs 2022 Çarşamba en yüksek puanı kim aldı?  Kaynanalar bugün kaç puan verdi? Damla kaç puan aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Puanları (04/05/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

4 Mayıs Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 5
Damla: 1
Senanur: 1
Gözde: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 3
Senanur: 1
Gözde: 1

*************************
” 4 Mayıs 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine’nin verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: 3
Senanur: 1
Gözde: => Emine’nin Gelini 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 3
Senanur: 1
Gözde: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: 1
Senanur: => Songül’ün gelini 3
Gözde: 1

*************************

Gelinim mutfakta 4 Mayıs Çarşamba Toplam Puanlar

Miyase 5 5 5 5 5 25
Damla 1 3 3 3 1 11 (-2)
Senanur 1 1 1 1 3 7 (-2)
Gözde 1 1 2 1 1 6 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2-6 Mayıs Haftası) – Çarşamba

*************************

Miyase: 18 + 25 = 43
Damla: 28 + 9 = 37
Senanur : 23 + 5 = 28
Gözde: 20 + 4 = 24
*************************

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
4 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÖZDE

************************* 

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Perşembe Fragmanı İzle

4 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, gözler haftanın final öncesi son bölümüne çevrilecek. İşte o anların ekrana geleceği bölüme ait olan, Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

37 Yorum

 1. Kaç gündür seyretmiyorum. Bugün bakiyim dedim. Her zaman ki puanlama. Miyase ile sunucu hanım program yapsın başka yarışmacı olmasın. Hafta sonları bilezikleri ve toplam 5 çeyreği Miyaseye versinler.

  1. miyaseyi gördükçe sinirleniyorum kalması için ellerinden geleni yapıyorlar çünlü çok ve boş konuşuyor bide 20 kişilik bir grup seyretmiyoruz o gidene kadar da seytetmicez

 2. BU PROGRAM İZLENMEZ!..PROGRAM SADECE ÜÇ KİŞİDEN İBARET!..NURSEL,SEVİLAY VE MİYASE!..

  1. Canan en güzel yemek yapan miyase güzel olmasa beş tam puan alırmı dedi ki:

   İzlemeyin o zaman size yalvaranmı var izleyin diye

 3. Evet bende Nursel hanimdan huylandim evet miyase 5 hak etti kabul Allah aşkına diğer gelinler 2 leri 3 leri veya 4 leri hak eden yokmu Nursel hak yiyon emek hırsızlığı yapıyorsun yazıklar olsun sana ve KD e

 4. Yaziklar olsun bu ne yahu miyaseyi yüksetnek için sunucu 5 verdiyor kaynanalara bu sunuçu gitsin artik izlemeyin kanal deye sesleniyorum miyase hep kaynalara cevap veriyor eksi 8 puan düşüyorlar orada şike olmasin diye miyaseyi kavuşturmakmiyaseden 4 puan düşüyorlar bugün tiyolar dan belli oluyor kanal de buna bir care bulun miyaseye içeriden mi yardim ediyorlar takip edin

 5. Ben dedim nursel sunucu mıyasenın puanlarını yukseltır dedim aynısı oldu mıyasenın arkası saglam nursel oldugu surece gitmez 60 70 bilezik alana kadar mıyaseyı gidecek diye dusun meyin ben daha izlemiyorum zaten buradan bakıyorum

 6. Yaziklar olsun bu ne yahu miyaseyi yüksetnek için sunucu 5 verdiyor kaynanalara bu sunuçu gitsin artik izlemeyin kanal deye sesleniyorum miyase hep kaynalara cevap veriyor eksi 8 puan düşüyorlar orada şike olmasin diye miyaseyi kavuşturmakmiyaseden 4 puan düşüyorlar bugün tiyolar dan belli oluyor kanal de buna bir care bulun miyaseye içeriden mi yardim ediyorlar takip edin herşeye kunuşuyor miyase hak yiyene haram olsun kursanta kalsin

 7. Miyase düşmanları. Gördünüz mü Miyaseyi size ders olsun ki bu gun yeni bir rekor kırdı. Bu başarıyı inşaallah kıskanmazsınız

 8. Nursel ve şürekası arsız miyase ve yüzsüz Sevilay nasıl bir şeysiniz milleti enayi yerine koyuyorsunuz tek kelimeyle rezalet

 9. Nursel im miyase in kayinvalidesi gibi puan vermiş.. 🤪Kıyımkurtarma operasyonun Nursel im başlatmış programın kalitesinde reytingude düşmus.. O tabakları hepsi 1 likmis ilk defa heralde Nursel im böyle puanlama yapmış… Yeşim den sonra artık miyase ye tahammülümüz kalmadı midemi bulandırıyor bu kadar ukala hamsi miyase ve damla…

 10. Izledigim zamanlar Miyase iyi yemek yapiyordu ama sunucu Miyaseyi destekliyor demelerini sevmiyordum cunku guzel yemek yapiyor hak ediyor kazaniyordu. Ama artik 2hafta oldu izlemiyorum sadece buradan sonuclara bakiyorum nasil yemek yapiyorlar izlemedigim icin bilmiyorum sonuclara bakilirsa Miyase destekleniyomus gibi geliyor sebebi gecen hafta Miyase cok dusuk puanlari vardi haftanin ortasinda 22 puan kazanarak yukseldi Miyase aslinda guzel yemek yapiyor ama son zamanlarda izlemedigim icin kimin guzel yemek yapigini bilemiyorum Miyase gecen hafta desteklenerek ginderilme benim gorusum.

 11. Son 2hafta izlemedigim icin bilmiyorum Miyase eskisi gibi iyi yemek yapiyormu yada destekleniyormu cunku gecen hafta esit puanlar olmasina ragmen gonderilmedi isin sonucu kuraya birakildi.

 12. Yazıklar olsun Nursel ve şürekası arsız miyase ve yüzsüz Sevilay bu program bir kurgu yeter insanları enayi yerine koyuyorsunuz

 13. Miyasenin en güzel yemeği yaptığının kanıtı olan gün! Allah aşkına hala anlamıyor bazıları ya! Miyase rekor kırsa bile anlamıyorlar! İşlerine gelmiyor :) Neyse miyase kazanmaya onlar kıskanmaya devam etsin. Tebrikler şampiyonumuz!!

 14. miyase ekisi gibi iyi yemek yapiyormu acaba ben 2hafta izlemiyorum ama aldigi puanlara bakilirsa iyi yemek yapmis gibi gozukuyor yada destekleniyormu

 15. Miyase bugune kadar aldigi bilezigi hakkiyla aldi iyi yemekleri yapti ve kazandi. Ama gecen hafta esit puani olsa bile direk gondermediler kuraya biraktilar bence son zamanlar Miyase destekleniyor.

 16. Aaaa miyase geçen hafta bilezikleri.alamadi diye bu hafta bilezikleri vermek için puanı hep 5 vermişler.3 hafta üstüste bilezikleri miyase almış zaten bugüne kadar gelinim mutfakta da böyle bişey hiç olmamıştı😥.Ben şok .Dıger yarışmacılara yazik çok üzüldüm.Onlara bilezik vermemek icin

 17. 4 mayis 2022 gunu kritikde nasil konular konusuldu neler olup bitti bana anlata bilirmisiniz FiliZ HaniM rica etsem eger musait iseniz izleyemedigim icin merak ediyorum.

  1. Senanur’un altın mevzusu oldu. Senanur’ın kaynanası Songül ile Senannur’un annesi tartıştı. Genel olarak

    1. bayram dolayısı ile yazmıyoruz. Normal şartlarda bile çok az izlenen program bayramda hiç izlenmeyeceğini düşüp bu hafta yazmadık. Haftaya yazacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu