Gelinim Mutfakta

4 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı]

Gelinim Mutfakta 4 Nisan Pazartesi günün birincisi ile Pazartesi puanları netlik kazandı! 4 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Geçtiğimiz hafta finalinde diskalifiye ola Hasret’in yerine gelen Öykü, bugün kaç puan aldı? Nursel Ergin Pazartesi kaç puan verdi? Öykü’nün kaynanası Gülümser gelinine kaç puan verdi? 4 Nisan Pazartesi puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 04/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeşim bugün kaç puan aldı? 4 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (05/04/2022) 4 Nisan Pazartesi günü Miyase 22 puanla günün birincisi olan isim olurken, Damla yaptığı kural hatasının da etkisi ile 9 puanla günün sonuncusu oldu.

=> 25 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Nisan Pazartesi Puanları ile 4-8 Nisan haftasının ilk puanları da verilecek. Gözler Pazartesi puan durumu %100 belli olduktan sonra, yeni gelen Öykü’nün kaç puan aldığına çevrilecek.

=> Gelinim Mutfakta 18 Nisan Pazartesi Puanları sonucu için tıklayınız.

4 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

=> 11 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya yeni bir isim gelmeyecek. Zira hafta finalinden yarışmaya Öykü dahil olmuştu. Bu nedenle bu hafta yarışan tüm yarışmacılar tecrübeli bir şekilde yarışacaklar.

=> 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Altınları Kim Kazandı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 4 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 4 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Bu Hafta Kim Gitti sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta finaline bir adım kala Hasret bilezikler için adım adım ilerlerken, kaynanası Nurten’in kural hatası yapması, Hasret’e pahalıya mal oldu. Zira Hasret’in yapmadığı bir olaydan ve kaynanasının hatasından dolayı diskalifiye edildi.

=> 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

4 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu %100 belli olduğunda, Öykü’nün alacağı yüksek puanlar, bu haftanın kaderini %100 değiştirecektir.

=> 7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Nisan Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta finalinden Yeşim Miyase’den daha az puan aldığı içi elenmesi gerekirken, Nursel Hasret’in diskalifiye edilmesini bahane ederek, eleme yapmayacağını söylemesi, sosyal medyada büyük tepki topladı.

=> 6 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Miyase geçtiğimiz hafta istediği performansı ortaya koyamadı. Bugün Gelinim Mutfakta 4 Nisan Puanlama sonucu ile zirveye çıkıp, oradan ayrılmamayı planlıyor.

=> 5 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

4 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Hasret’in Perşembe günü elenmesi ile cuma günü yarışmaya yeni bir isim geldi. Cuma günü yeni gelen Öykü elemeden muaf tutuldu. Nursel ise Yeşim’in elenmesini istemediği için Cuma günü eleme yapmadı. Ancak dikkatli izleyiciler, Nursel’e şu olayı hatırlattılar. İşte izleyici yorumu;

“Yasemin ile Damla hafta finalinde hastalanıp yarışmadan çekilmişti. O zaman Nursel Cuma günü bilezikleri hak eden Miyase’ye vermeyip, Damla da bilezikleri alabilecek puanları vardı demişti. Aynı olay bu hafta neden olmadı? Neden bilezikler verildi? Bu yarışmada aynı olay karşısında iki farklı sonuç olması, beni çok üzdü!” İzleyici Yorumu

Sözleri ile izleyiciler hafta finalinde verilen bileziklerin verilmemesi gerektiğini, ya da zamanında neden Miyase’ye verilmediğini sorgulamaları, oldukça dikkat çekti.

Hasret’in gitmesi ile eski masasına geçen Damla, 4 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almanın hesaplarını planını yapıyor.

4 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Damla ve Kaynanası Nuray

Hasret ile Damla arasında ki rekabet, Miyase ile Yeşim arasında ki rekabeti geçmeye ramak kala, bir bahane ile Nurten kaynana yarışmadan diskalifiye edilmesi, kafaları bir hayli karıştırdı.

Yeşim geçtiğimiz hafta finalinde en düşük puanı alan gelin olduğu için yarışmadan elense de Nursel, eleme olmayacağını açıklaması ile Yeşim yarışmada kaldı. Yeşim bir daha aynı pozisyona düşmemek için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında, en yüksek puanı almanın planını yapıyor. 

Miyase Cuma günü eleme potasında düşmesi ve Yeşim ile ikisi arasından birisi, yarışmaya veda edeceğini öğrendikten sonra şu sözleri sarf etti. İşte Miyase’nin o sözleri; 

“Ben de Yeşim de 2021-2022 sezonunda damga vurduk. Ben kendi açımdan şanslıyım. Altın listesine girmeyi başardım!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase, yarışmada hem kendisi hem de Yeşim’in iz bıraktığını ifade ettiği anlarda göz yaşlarına hakim olamazken, Yeşim’in soğukkanlı olması, oldukça dikkat çekti.

4 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını Miyase alırken, beş bileziği Damla kazandı. Damla adım adım bilezik listesine tırmanıp, oraya adını yazdıracağını ifade ederken, Yeşim de Damla’nın üç defa yarışmaya katılmasını hatırlattı.

Kaynana Beyhan ile kaynana Sevilay son zamanlarda gelinlerinin tabaklarını bulamadıkları için her iki gelin de iyi puanlar alamıyor. Bugün Gelinim Mutfakta 4 Nisan Pazartesi puanlaması ile her iki kaynanada  gelinlerini bulmanın planını yapıyor. 

Gelinim Mutfakta 4 Nisan Pazartesi Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 4 Nisan 2022 tarihinden başlayacak. Beş gün boyunca hafta için 13:00 dayeni bölümleri ile ekrana gelecek olan yarışma programı, 8 Nisan Cuma günü son bulacak. Haftanın ilk puanlaması Nursel Ergin’in vereceği, 4 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Bir sunucu ve dört kaynananın vereceği puanların toplamı olan, Gelinim Mutfakta 4 Nisan Pazartesi puan durumu sonucu ise %100 netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta finalinde yarışmaya dahil olan Öykü iyi puanlar almadı. Bu hafta iyi puanlar alıp, yarışmada kalmak isteyen Öykü, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın hesaplarını yapıyor.

Kaynana Gülümser geçtiğimiz hafta finalinde gelinin Öykü’nün tabağına 3 puan verdi. Miyase ise Gülümser kaynanadan beş puan alırken, Damla bir puan alması oldukça dikkat çekti.

Gelinim Mutfakta 4 Nisan Pazartesi Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Öykü ve Kaynanası

Haftanın ilk bölümü nasıl başlar ise hafta finali ne kadar o şekilde gidildiğine inana yarışmacılar, bugün 4 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, birinci olmanın hesaplarını yapıyor. Zira ilk bölümde birinci olan yarışmacılar, rakiplerine kıyasla bazı avantajlar elde edecek .İşte o avantajların bir kısmı;  

 1. İlk gün altın almak
 2. Puanlama olarak ilk gün rakiplerini geride bırakmak
 3. Eleme potasında bir adım uzaklaşmak
 4. İlk puanlamada kendisini kanıtlamak
 5. Çeyrek altını alan ilk yarışmacı olmak
 6. Beş bilezik için hamle yapan ilk yarışmacı olmak
 7. İlk puanlamada en yüksek puanı alan yarışmacı olmak
 8. Puan durumu sonucuna göre birinci olmak
 9. Kendisini kanıtlamak
 10. Rakiplerine gözdağı vermek

Yukarıda ki avantajlara daha bir çok avantajlar eklenebilir. Dört yarışmacı da 4 Nisan Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, en yüksek puanı alıp, tüm bu avantajları elde etmenin hayalini kuruyor.

4 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 4 Nisan 2022 Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Damla kaç puan aldı? 4 Nisan 2022 Pazartesi çeyrek altını kim aldı? İşte bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 4 Nisan Puanları (04/04/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

4 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 4
Damla: 1
Öykü: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülümser’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 3
Damla: 1
Öykü: => Gülümser’in Gelini 5

*************************
” 4 Nisan 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 4
Öykü: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Öykü: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Miyase: 5
Damla: 4
Öykü: 1

*************************

Gelinim mutfakta 4 Nisan Pazartesi Toplam Puanlar

Yeşim 5 4 3 3 3 18
Miyase 4 3 5 5 5 22
Damla 1 1 4 1 4 11 (-2)
Öykü 3 5 1 4 1 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4-8 Nisan Haftası) – Pazartesi

*************************

Yeşim: 18
Miyase: 22
Damla: 9
Öykü: 14

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Nisan Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

4 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 4 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
4 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DAMLA

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Nisan Salı Fragmanı İzle

4 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün çeyrek altını kim aldı sorusu cevap bulduktan sonra, gözler haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. İşte haftanın ikinci bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 5 Nisan Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

24 Yorum

 1. ekipte çelişki var daha önce eksikleri tamamlayıp eksi puan veriyordu bugün Damla nin kaşarıni koymamışlar yeşim i garantilemek istemişler torpilli yeşim

  1. Bence böyle daha iyi .. daha Adaletli. niye eksik tabağı tamamlıyorlardı anlamıyordum…

  2. Eksik tabakları yani damlanın tabaklarını tamamlayıp puanladılar için tepki aldılar. Damla bu sayede bilezikleri aldı aşçının tamamladığı yemeklerle. Yeşimle ne alakasını buldunuz bilemedim. Bi kuyruk acınuz var galiba yeşimle ilgili büyük çekrmşyorsunuz. Bitmemiş yemek yüksek puan aldı ama siz o yemek Yeşim’in olmadığı halde saldırıya geçtiniz. Büyük hasetlik yapıyorsunuz.

   1. kuyruk acısı yeşim ciler de var
    çünkü biliyorlar yeşim haksızlıkla orda kalıyor yapamıyor yapamadığı halde kalıyor
    yemek yarışmasında yemekleriyle değil şovlarla entrikalarla haksızlıkla kalıyor

   1. kusura bakmayın kimse yeşim ve miyase den gözde olamaz ekip için
    hepsi gelip geçici yeşim ve miyase kalıcı

  1. daha önce sunucu yeşim in yanık tabağına 5 verdiğine torpilli yeşim dememiştiniz

 2. MİYASE YİNE GÜNE YÜKSEK PUANLA BAŞLADI!..ANLAŞILAN MİYASE’Yİ GÖNDERMİYECEKLER!..ÇEYREĞİ ALDI ŞİMDİDEN!..DAMLAYI GÖNDERECEKLER!..GÜNE DÜŞÜŞ İLE BAŞLAYAN DAMLA’YI GÖNDERECEKLER!..MİYASE’YE KIYAMIYORLAR!..

  1. miyase ve yeşim i göndermiyorlar
   yeşim i görmüyorsunuz hep miyase yi karalama cabasindasiniz

 3. MİYASE YARIŞMADA KALIYORSA BUNUN SEBEBİ BEYHAN!..YEŞİM’İN TEPKİSİ GAYET NORMAL!..GELİNİNİ PUANINI DÜŞÜRÜP MİYASE’NİN PUANINI YÜKSELTİYOR!..BU DA MİYASE’YE YARIYOR!..

  1. yeşim i kolluyorlar torpilli yeşim için damla yi harcaya bilirler
   öykü güzel yemek yapmayı beceremezse öykü gider
   ama yeşim ne kadar kötüde yapsa gitmez göndermezler torpilli torpilli

 4. Yahu yeşimi seviyorum ama bu Beyhan neden sürekli damlaya hemşerim eksik yapılmış yemeklerine yüksek puan veriyor? Bu da mu kurgunun bi parçası? Aşçı kadının bitmemiş yemeğe 4 vermesi kabul edilebilir mi arkadaş ya? Nuray’ı konuşmuyorum bile. Hasbelkader yarışmaya gelmiş birlerden haberi olmayan, dünya görmemiş, gelin diye alacağı kadın tarafından anası ağlayacak biri. Bari yemekten anlaşa yaa!

 5. geçen haftayı ne çabuk unuttunuz yeşim için harcanan gelinleri hiç hatırlamıyorsunuz
  yeşim yapamıyor ama yine de yeşim e kıyamıyorlar
  miyase yapıyor ve kalıyor

 6. Beyhan oldugu surece mıyase cekreklerı bilezikler alır ve yesım gider Beyhan kaynana da mıyaseyı kazandırmadan gıdıyorum diye uzulur elendiklerıne uzulmez

 7. sizin azinizi yyrtarym kopeklere veririm siz ne hakla yesime oyle diyiyorsunuz ya gdip yarisdinizmid yesime kotu yemek yapiyor diyiyorlar ya delirecem ya beyhan hanimin bulamamasi yesimin sucumu yesim guzel yemek yapiyor kayinvalideler yesim el lezzetinin guzel oldugunu iliyorlar ve yesime dusuk puan veriyorla cunki yesimin el ezzetini biliyorlar miyase havali havali konusmasin yok altin listeye girdim yok bilmam neymis sen degil miyase altin listesine giren kayinvaliden oraya miyase degilde sevilay diye yazmalari lazim cunku sen yemek yapamiyosun kayinvalidenin bulmasi sayesinde sen girdin oraya cok konusupda manali yorum yapiiyorum demeyin bana cok konusuyorsunuz ama o kadarda bos konusuyorsunuz

  1. siz yeşim ciler neden bu kadar seviyesiz siniz terbiyeden ahlaktan haberiniz yok başkaları hakkında atıp tutuyorsunuz
   kullandığınız kelimelere dikkat edin bu ne çirkeflik

 8. oranın en beceriksiz ama kendini en becerikli gibi satan gelini miyase. yeşim çok hanımefendi ve haddini bilen bir kız. miyase kadar çirkefi gelmedi diyecektim ama aklıma damla geldi. ikisi aynı çirkinlikle devam edip aynı anda elenirler inşallah. bu hafta damlanın gitmnesini umuyorum.

  1. kusura bakmayın ama siz ister kabul edin ister kabul etmeyin en beceriksiz yeşim dir
   miyase yapıyor ve bütün kaynanalar dan yüksek alıyor
   yalnız Sevilay dan 5alarak bilezikleri almıyor
   yeşim yemek yapamıyor ama iyi oyuncu ekranlara izleyiciye oynuyor
   belli ki sizi kandırmış

  2. yeşim gitsede kurtulsak diyoruz ve aklımıza geliyor yeşim torpilli oranın demirbaşı olmuş imkansız gitmeyecek yemek yapmayı bilse kalsın gitmesin ama yemek yapmayı bilmiyor ve kalıyor gitmiyor bu ne şans anlamadık

 9. Sureklı gelınını uzen bir kaynana Beyhan gıtsınde yesım daha üzülmez en azından gelınını yıpratmaktan Baska ısı yok Beyhan kaynanan in onun yuzunden hep bilezikler kaybadıyor yesım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu