Gelinim Mutfakta

4 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları İle Günün Birincisi Kim? Çeyrek Altını Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 4 Nisan Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 4 Nisan Perşembe günün birincisi kim oldu? Yakın zamanda yarışmaya başlayan ve Ezgi gibi defalarca elenmeden 23 bilezik sahibi olan Gülcan 28. bileziğine adım adım yaklaşıyor. Ezgi ise maalesef bu hafta çeyrek altını hiç kazanmadı. Bunun en büyük sebebi kaynanalar kendilerini düşük puanlara endekslemesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Umarım bu düşük verme olayı, 4 Nisan Perşembe puanları sırasında son bulur. Not: Gelinim Mutfakta 4 Nisan Perşembe puan durumu yazının son kısmında verdim. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

=> Gelinim Mutfakta 4 Nisan 2022 Pazartesi Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de Gülcan gene günün birincisi oldu ve çeyrek altınlarına bir yenisini dün ekledi. Aslına bakacak olursak Gülcan’ın bu başarısında Besime hanımın %100 etkisi var. Hafta başından beri gelinine en çok puanı şu ana kadar Besime hanım verdi ve böyle giderse de vermeye de devam edecek. Bu arada [mavibuton]25 Nisan 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Kim Kazandı[/mavibuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

Dün, kaynanası ile tartışan Beyza istediği puanlar alamamış ve bir nevi sitem etmişti. Bu gün Birsel hanım, gelini Burcu’ya 4 Nisan Gelinim mutfakta puanlama da düşük verdi. burcu da tepki gösterse de sonuç Beyza ile Nazlı hanım gibi tartışmalı bir olaya dönmedi. Beyza, gerçekten elinin lezzetli olduğunu kanıtlamak istiyorsa, kaynanası ile arasını iyi tutmak zorunda.

Beyza bu yarışmaya altın kazanmaya ve maddi olarak ailesine destek olmaya gelmiş olsa da Nazlı hanım tavırları ile bizleri oldukça şaşırtıyor. Bizim oralar da Nazlı hanıma burnundan kıl aldırmayan diye bir tabir var. Bu tabire benzediğini görüyorum. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 18 Nisan Çeyrek Altını Kim Aldı[/pembebuton] ve kaç puanla kinim birinci olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Nazlı hanım ilk geldiği andan itibaren Beyza kaynanasına bir laf dedi. Kendi düğünü ile ilgili. Ardından Nazlı hanım çatır çatır Beyza’yı resmen gömüyor. Şimdi de haddini bilecek açıklamalarını çok talihsiz olarak değerlendiriyorum. Tabi bunlar benim görüşüm. Not: Gelinim Mutfakta 4 Nisan Perşembe Puanları bu yazının son kısmında verdim.Gelinim Mutfakta 4 Nisan çeyrek altını alan Ezgi mi

Dun buradan Burcu’ya bir çağrı yapmıştım. Ne yapıp edip kendisini en son sıradan kurtarması gerektiğini söylemiştim. Sanırım çağrıma kulak vermiş. şu an en son sıradan kurtulsa da Beyza ile arasında 1 puan fark var. Anlaşılan o ki Beyza ile Burcu elenmemek için çaba gösterecek. Gülcan ile Ezgi de bilezik için ter dökecek. bu gün kaynanaların vereceği puanlama sonucunda, 4 Nisan Perşembe Gelinim mutfakta toplam puan durumu da netleşecek.

Perşembe puanları henüz verilmeden son puanlama sonrasında ortaya çıkan Gelinim mutfakta puan durumu sonuçlarına bakalım. Gülcan zaten zirvede idi ve hala zirvedeki yerini 46 puanla koruduğunu görüyoruz. Ezgi ise ikinci sıradaki yerini korumayı başardı ve lider Gülcan’ın 9 puan gerisinde 35 puanla bilezik yarışında fazla bir ümidi de kalmadığını görüyoruz. Üçüncü sırada 29 puanla Burcu yer alırken, Beyza ise 28 puanlar son sırada yer aldığını görüyoruz. Not: Gelinim Mutfakta 4 Nisan Perşembe puanlaması yazının en son kısmında verdik.

Normal şartlarda Ezgi dün çok yüksek puan almasını bekliyordum. Haftanın ilk iki günü kötü, üçüncü yada dördüncü günü gün birinciliği ile lider ile arasındaki farkı kapatan bir profil sergiliyordu. Dün kendisinden beklenen atağı yapamadı. Gülcan ise aradaki farkı 9 puana çıkarmayı başardı. Bu gün de gelinim mutfakta 4 Nisan puanlama sırasında bu farkı koruyabilirse yada farkı açmayı başarırsa, Gülcan Perşembe gününden bilezikleri garantilemiş olacak. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 5 Nisan Cuma Puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Nisan Perşembe Puanları İle Günün Birincisi (2019)

Hafta finaline artık bir tek puanlama kaldı. bu gün gelinlerin yapacağı günün yemeğinden sonra verilecek olan puanla sonrasında sadece 4 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi olan gelini belirlemeyecek. Bunun dışında, eleme potasına düşecek gelinin de kim olduğunu kesin olarak belirleyecek. Cuma günü eleme potasına düşen gelin kolay kolay kurtulamıyor. Büyük oranda elenecek kişinin ismi bir gün öncesinden de belirlenmiş gibi düşünebilirsiniz. Tabi %100 demiyorum. Not: Gelinim Mutfakta 4 Nisan puan Tablosu yazının sonun da verdik.

Elimde olan bazı verilere göre Ezgi bir kez gün birincisi olmasını bekliyorum. Dün beklentim karşılanmadı. Ancak bu gün kendisinden iyi bir çıkış bekliyorum. Reyhan hanım uzun zamandır Ezgi’yi bulma konusunda zorlandığını görüyoruz. bunun en büyük sebebi acaba ne diye de merak etmiyor değilim. Besime hanım eli ile koymuş gibi bulmasa da diğer kaynanalardan daha çok gelinin tabağını buluyor. Bakalım bu gün Reyhan gelini Ezgi’nin tabağını bulup, 4 Nisan Perşembe Çeyrek altını aldıracak mı? Dikkat: Perşembe puanları yazının sonlarında verildi.4 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta günün Birincisi

4 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta toplam puanlar da en iyi puan alan şimdilik Gülcan olduğunu görüyoruz. Ancak Ezgi’nin de bilezik yarışına bu gün verilecek puanlarla yeniden katılacağını, Cuma günü ciddi ve çekişmeli bir final geçeceğini düşünüyorum. Her ne kadar haftalık puanlar açısından Perşembe puanlaması bize bilezikleri kim alacak diye bir fikir verse de net bir sonuç maalesef vermeyecektir. Ancak eleme potasında Cuma günü hangi gelinin yarışacağını kesinlikle gösterecek. Tahminlerime göre Beyza kaynanası ile yaşadığı tartışmalar ona ekmek yol su gibi geri dönecek.

Bu gün kim birinci oldu? aslına bakacak olursak; Ezgi’nin bu gün birincisi olmasını bekliyoruz. Bu haftanın favorileri arasında gösterilen Ezgi bu gün iyi puanlarla yeniden bilezik yarışına dahil olacağını düşünüyoruz. 4 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama da bakalım beklentilerimiz ve aldığımız bilgiler çıkacak mı? Şimdi sözlerimi daha fazla uzatmadan bu gün gelinlerin yapacağı günün yemeğinin adını ve daha sonrada malzeme listesini aktarmak istiyorum. Sonrasında sunum kısmına geçeceğiz. Not: Toplam Puanlar yazının sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta 4 Nisan Şişte Milföylü Köfte Malzemeleri

4 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Şişte Milföylü Köfte Malzemesi

 • 3 adet Milföy hamuru
 • 500 gram dana kıyma
 • 1 çay bardağı ekmek kırıntısı (bayat ekmek)
 • 1 adet yumurta
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 2 çay kaşığı kimyon
 • 2 tatlı kaşığı kekik
 • 1 tatlı kaşığı pul biber
 • yarım çay bardağı kadar su

Domates Sosu İçin;

 • 4 yemek kaşığı zeytinyağı
 • Dövülmüş 2 diş sarımsak
 • rendelenmiş 2 adet domates
 • 1 tatlı kaşığı kekik
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber

Şişlerin Üzerine Sos İçin;

 • 1 su bardağı zeytinyağı
 • 4 yemek kaşığı toz permesan
 • 5 dal taze kekik
 • 2 adet dövülmüş sarımsak
 • 2 çay kaşığı tuz

Pişirme süresi olarak Fatih Ürek 50 dakika kadar gelinlere süre verdi. Gelinlerde bu süre içinde yemeklerini tamamladılar ve sunum aşamasına geçtiler. Hadi bakalım bu gün kim kazanmış beraber bakalım. 

Gelinim Mutfakta 4 Nisan Puanları (04/04/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta 4 Nisan Perşembe Puanları (2019)*************************

Kaynana Birsel‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 2
Beyza : 4
Burcu : => Birsel’in Gelin 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 4
Beyza : 5
Burcu : 1

*************************
” 4 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları  (2019) anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nazlı‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 4
Beyza  : => Nazlı’nın Gelini 1
Burcu : 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 1
Beyza : 5
Burcu : 2

*************************

Gelinlerin 4 Nisan 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 5 3 4 4 16
Gülcan 2 4 4 1 11
Beyza 4 5 1 5 15
Burcu 1 1 5 2 9

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu (1 Nisan – 5 Nisan Haftası) – Perşembe

Ezgi      : 35 + 16 = 51
Gülcan : 46 + 11 = 57
Beyza  : 28 + 15 = 43
Burcu  : 29 + 9 = 38

Gelinim Mutfakta 4 Nisan Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

4 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 4 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
4 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BURCU

*************************

Gelinim Mutfakta 275. Bölüm 5 Nisan 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu