Zuhal Topal'la Sofrada

4 Nisan Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Melek Hanım ve Azize Kaç Puan Aldı? Detaylar

Zuhal Topal’ın muhteşem sunumuyla ekranlara gelen Zuhal Topalla Sofrada 4 Nisan Perşembe günü İstanbul/ Erenköy’de idi. Sevilen yemek yarışmasında ev sahibesi Melek Hanım ve gelini Azize Hanım oldu. Zuhal Topalla Sofrada Melek Hanımın gelini kaç puan aldı merak edenler detaylar sayfamızın alt kısmında.

=> Yemekteyiz 4 Nisan 2022 Pazartesi Puanları için lütfen tıklayınız.

4 Nisan ev sahibi olan Melek Hanım Trakyalı. 36 yıllık evli olan yarışmacı 52 yaşında. Gelini Azize Hanım ana okul öğretmeni, 21 yaşında, sekiz buçuk aylık evli. Çiçeği burnunda olan Azize Hanım gezmeyi çok seviyor ancak kayınvalidesi Melek Hanım gelini ile beraber gezmek istediğini söylüyor. Azize Hanım ise eşiyle gezmeyi tercih ettiğini dile getiriyor. Fenomenler haftasında yeniden yarışan bir çok tanıdık isimlerdn biri olan Hacer hanımın gelini Yeşim’in [mavibuton]18 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/mavibuton] aldığı puanları görebilmek için tıklayınız.

Azize Hanım eğer büyük ödülü alırlarsa düğün borçlarını ödemeyi veya eşiyle tatile gitmeyi planlıyor.  Bu sözü duyan Melek Hanım bana ödül ne ben de geleyim tatile deyince Azize sana da veririz bir kısmını diyor. Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 11 Nisan Perşembe Puanlama[/pembebuton] için tıklayınız.

Azize Hanım kayınvalidesi Melek Hanım ile aynı evde oturuyor. Evlenmeden önce eşi bu konuda talepte bulunmuş Azize Hanım da kabul etmiş. Eşiyle tanışma hikayesi sorulduğunda Azize Hanım eşi ile evlenmek istediğini ama babası kabul etmeyince nikahı gizlice kıyıp iki ailenin karşısına çıktığını söylüyor. Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 5 Nisan Cuma Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.  zuhal topalla sofrada melek hanım ve azize resmiMelek Hanım oğlunun arabalara olan ilgisinden bahsederken oğlunun araba sevgisinin eşine duyduğu sevgiden fazla olduğunu itiraf ediyor. Azize hanımın eşinin kırmızı arabasıyla fotoğrafları da oldukça ilgi çekici. 

Birbiriniz hakkında eleştireceğiniz noktalar var mı sorusuna ise yarışmacı kayın validemiz Melek Hanım Azize’nin çok kıskanç olduğunu hatta telefonunu bile karıştırdığını söylüyor. Azize Hanım ise kayınvalidesi için bir liranın bile hesabını yapar çok cimri diyor. Bu arada [pembebuton]5 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Büyük Ödülü Kim Kazandı[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız. 

Zuhal Topalla Sofrada 4 Nisan Azize’nin Menüsü

  • Brokolili mercimek çorbası
  • Tatar usulü çiğ börek
  • Ezme patates salatazuhal topalla sofrada melek hanım ve azize menüsü resmi
  • Yufka çanağında et sote
  • Garnitürlü pirinç pilavı
  • Babagannuş
  • Portakallı fresh tatlı

Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Punaları – 4 Nisan Perşembe

Hafta başından beri yarışan yarışmacıların aldıkları puanları alt kısımda sizlerle. Bu vesile ile gelinlerden hangisinin 10.000 TL’yi alma ihtimalinin de yüksek olduğunu da listeden görmüş oluyoruz.

1 Nisan 2019 Pazartesi Feyza’nın Puanı = 19

2 Nisan 2019 Salı Eda’nın Puanı = 17

3 Nisan 2019 Çarşamba Melike’nin Puanı = 21

4 Nisan Zuhal Topalla Perşembe Puanları (Azize’nin Puanları)

Seher  3
Emine  3
Şefiye  3
Şükran  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM   17

**4 Nisan Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 4 Nisan 2019 Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu