Gelinim Mutfakta

4 Ocak 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Ezgi Mi Aldı? Elif Elendi Mi? Gelinim Mutfakta 4 Ocak Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 4 Ocak bilezikleri kim aldı? Bu sorunun cevabı Çarşamba puanlamasından sonra az çok belli oldu. Dünkü Puanlama sonrasında Ezgi %100 oranında bir aksilik olmadığı takdirde Ezgi bilezikleri kazandı. Bu gün asıl merak edilen 4 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Ziyafet ile Elif elendi mi? sorusu bence hepsinden daha fazla önem arz ediyor. Bu sayfada bu sorunun cevabını bulabilirsiniz.

=> 4 Ocak 2022 Salı Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Bu hafta 210. bölümü ile 4 Ocak Cuma günü Kanal D ekranlarına gelen yarışma programında 210. bilezikler sahibini bulacak. Ezgi gelir gelmez kalitesini konuşturmayı başardı ve Elif’in hakimiyetine son verdiği gibi Gelinim Mutfakta 4 Ocak Cuma puanları verilmeden Elif Cuma gününe eleme potasında girdi. Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 18 Ocak Kim Kazandı[/mavibuton] ve kim elendiğini görebilmek için lütfen tıklayınız.

Bu gün 4 Ocak Cuma 2019 Gelinim Mutfakta kim elendi? Bu gün bu sorunun cevabı oldukça önemli hale gelecek ve sitemize yorum yapan %98 oranındaki kullanıcılarımız Ziyafet’in gitmesini istiyorlar. Yani burada düşünülmesi gereken çok önemli bir konu var. Yorumların çoğunu inceledim ve yarışan Elif olmasına rağmen Ziyafet gitsin istiyorlar.  [pembebuton]11 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı[/pembebuton] Görmek için lütfen tıklayınız.

4 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Puanların alt tarafta sıkıştığı için Elif bu gün bir atak yaparsa ve en yakın rakibi ile arasında 9 puanı kapatmayı başarırsa elenmekten kurtulabilir. Ancak bu oldukça zor ama bunu yapabilen bu zamana kadar  bir tek Hatice oldu. Eleme potasına girdiği Cuma gününe hem çeyrek aldı hem de bilezikleri almıştı. Sanırım ilk ve son olduğunu düşünüyorum. PUANLAR YAZININ EN SONUNDA

Dün Elif’in puanlama ve kritikler deki konuşmalarını dinledim ve oldukça şaşırdım. Elif, kendi kaynanası ile bu hafta puanlama yapmadan önce konuştuklarını ve Ziyafet herkese bir vereceğini Elif’ sormuş. Bir nevi danışmış. Elif de kararına saygı duyarım demiş. Şimdi Elif hanım çıkmış bana neden bir veriyorsun diye diğer kaynanalardan hesap soruyor. Yağnur’a felan laf atan Elif aslında kendisine bakıp bu tezatlığa son vermesi gerekiyor. Bu hafta başlamadan Ziyafet’in Gelinim mutfakta puanlama da 1-1-1-5 kullanacağı belliymiş.

Ziyafet ile Elif, Zamanında Cansu’ya yaptıklarını yapıp, Ezgi’yi de elemek istediler ama planları tutmadı. Bunun için atalarımız çok güzel bir söz söylemiş; “Keser döner sap döner gün gelir hesap döner” Ezgi’yi elemek isterken 4 Ocak Cuma Gelinim mutfakta puan durumu son haline baktığımda kendileri elenecek duruma geldiler. Dikkat: 4 Aralık 2019 Cuma puanları yazımızın sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Bilezikleri kim kazandı? Ezgi ilk hafta ve ilk günden itibaren ağırlığını koydu ve bizce Çarşamba günü puanlama sonrasında %100 oranında bilezikleri almayı garantilemişti. Ancak matematiksel olarak halen %100’lük değeri yakalayamadığı için yani bir mucize olmazsa (Rümeysa’nın Ezgi’den 12 puan fazla alması) ki olacağını sanmıyorum. Ezgi, Haftalık puan tablosu açısından şimdiden bilezikleri aldı diyebiliriz.

4 Ocak Gelinim Mutfakta kim elendi sorusu aslında biz Çarşamba günü yaptığımız etkinlikle bu soruyu sormuş olduk. Çıkan sonuç kesinlikle ama kesinlikle Ziyafet ile Elif’in elenmesini istiyorlar. Bakalım izleyicilerin istekleri bu gün karşılık bulacak mı? Bekleyip göreceğiz. Dikkat:Gelinim Mutfakta 4 Ocak Cuma puanları sayfanın altında verildi.

Gelinim Mutfakta 4 Ocak 2019 Cuma Kim Elendi? Bilezikleri Ezgi Mi Kazandı?

4 Ocak gelinim mutfakta puanlar verilmeden, Ziyafet nasıl puanlama yapmıştır desem ne dersiniz? Dün Fatih Ürek ile diğer gelinlerin söylemleri Ziyafeti düşük puanlar verme konusunda caydıracak mı? Bir aydan fazla Ziyafet’i izliyorum ve bu gün söylemlerine bakıyorum. Kesinlikle tükürdüğünü yalamam diyerek inat etti. Kesinlikle bu gün de 1115 verecek. Beş alan şanslı gelin bakalım kim olacak? Bunun cevabı yazımızın içinde saklı. Yazımızı okumaya devam edin lütfen.

Gelinim mutfakta 4 Ocak puan durumu ne olduğuna bakalım ve  kim bileziklere yakın? Kim elemeye yakın bir görelim. Ezgi 59 puanla ilk günden itibaren zirvedeki yerini korumayı başardı. Kendisine en yakın Rümeysa ve aralarında 12 puan fark var. Rümeysa 47 puanla ikinci sırada kalmayı başardı. Üçüncü sırada Yağnur 42 puanla kendisine yer bulurken Elif 33 puanla son sırada ve eleme potasında yer aldı ve Gelinim Mutfakta puna tablosu böyle şekillendi.

Gelinim Mutfakta 4 Ocak günün birincisi eğer Elif olursa ve Yağnur’a 9 puan fark atabilirse kesinlikle elenmekten kurtulacak. Bu gün her zamankinden daha önemli olan bir şey var o da her gelini kaynanası bulduğu takdirde elif’in kesinlikle şansı kalmaz. Dikkat: Gelinim Mutfakta 4 Ocak Cuma Puanları hemen yazının devamında verildi.

4 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta puanları yazarken çok dikkat etmeme rağmen hata yapabiliyorum. Bu hafta hata yapmasam da yine de sizler de bir hata görürseniz yorum kısmından bana yazmaktan lütfen çekinmeyin. NotGelinim Mutfakta haftalık puan tablosu yazının en son kısmında verildi.

4 Ocak gelinim mutfakta toplam puanlar için bu gün kaynanaların puanlaması ile yeniden güncelleniyor ve sizler de bu son güncel toplam puanları görebilmek için lütfen sayfayı 30 saniye sonra (puanları yazıp toplama süresi) sayfayı güncelleyiniz. Dikkat: 4 Ocak 2019 Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları hemen alt tarafta.

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Bisküvili Elmalı Pasta Ve Malzemeleri

 • Bir adet kırmızı Elma
 • 10 Adet Bisküvi
 • 1 tatlı kaşığı pudra şekeri
 • 2 yemek kaşığı un haline getirilmiş ceviz
 • 1 çay kaşığı tarçın

Kek İçin;

 • 1 çay bardağı toz şeker
 • İki adet yumurta
 • 1/2 çay bardağı sıvı yağ
 • Bir adet kabartma tozu
 • Bir paket vanilya
 • Yaklaşık 1,5 su bardağı un

Kolay olması nedeni ile Fatih Ürek günün tatlısı için 45 dakikalık süre verdi. Gelinleri bir taraftan tatlıyı yaparken diğer taraftan dün yaşanan bazı olaylara değindiler ve belirlenen süre içinde tatlı yapımını tamamlayıp, puanlama kısmına geçildi. Burada gelinler Lerzan Mutlu sürprizi ile karşılaştı ve Lerzan Mutlu’nun şarkıları ile eğlendiler, dertlendiler.

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Puanları (4/01/2019 Cuma)

Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Elif     : => Ziyafet’in Gelini 1
Rümeysa : 5
Yağnur :  1
Ezgi :  1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nilgün‘ün verdiği Puanlar

Elif     : 1
Rümeysa : 3
Yağnur : => Nilgün’ün Gelini 4
Ezgi : 5

*************************
” 4 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Elif     : 3
Rümeysa : 1
Yağnur : 3
Ezgi : => Rehyan’ın Gelin 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nezahat‘ın verdiği Puanlar

Elif     : 2
Rümeysa : => Nezahat’ın Gelini 5
Yağnur : 1
Ezgi :  2

*************************

Gelinlerin 4 Ocak 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 1 1 3 2 7
Rümeysa 5 3 1 5 14
Yağnur 1 4 3 1 9
Ezgi 1 5 5 2 13

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (31 Aralık – 4 Ocak Haftası) – Cuma

Elif          : 33  + 7 = 40 %100 Elendi
Rümeysa : 47 + 14 = 61
Yağnur    :  42 + = 51
Ezgi        :  59 + 13 = 72 %100 Bilezikleri Aldı

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Cuma Puanlama Sonuçları

Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2

*************************
4 Ocak Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan
⇒EZGİ

4 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ ELİF

4 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒RÜMEYSA
Gelinim Mutfakta 4 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒RÜMEYSA
4 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ELİF
*************************
“HAKSIZCA PUANLAMA YAPAN ZİYAFET VE BU HAKSIZLIĞA BOYUN EĞEN ELİF ELENDİ!”

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

203 Yorum

 1. reyhan ezgi git artik meşgul etme orayi kanalde gönder su nlari fatih yürek onlari cok tutuyosun ayrimcalik yapma

 2. 138 selamlar yazdıkların için teşekkür ederim, ayrıca 138 isminin hikayesini birinci ağızdan güzelce anlatmışsın, izlemediğim bölümleri izledim, ayrıca geçmişe dönük bir kaç konuya bakmam lazımdı mesela Yağnur ilk geldiği gün Cansuyla konuşmaları gibi baktım

 3. Melek selamlar teşekkür ederim dün yazdıklarına, herkese selamlar adil bir puanlama olur umarım

 4. Fadime hanım anonim olarak foruma verdiği bilgide ve 26 Aralık 2018 tarihinde Lerzan Mutlu instagram hikayesinde gelinim mutfaktayla ilgili yayınladığı resimde Cansuların masasında Ezgi var mutfakta fan sayfaları ekran görüntüsünü yayınlamış dedi ve inanmayanlar olunca resmi Filiz hanıma ulaştırdı ve Cansuların elenip Ezgilerin geleceği konusunda haberdar olduk, 8 gün öncesinin çekimini bugün izlemiş olacağız, Ezgi geldiği gün programı takip ediyordum ama açıkçası son bir haftadır takip edemedim dedi, bunu söylediğinde mantık olarak zaten televizyonda çekimler geriden geldiğinden o bölümler televizyonda yayınlanmamış oluyor, şayet Ezgiye çekimlerin kaydı gönderilmediyse bilmesi imkansızdı, burası önemli elenip bi kaç gün sonra yeni yaşanan olaylarla ilgili video gönderenler sadece kendilerine çekim kayıtları gönderilirse veya senin hakkında şunu şunu dedi ne dersin denilirse programa cevaplama veya güncel yorum videosu gönderebilirler

  1. Ama benim gönderdiğim fotoda ezginin üzerinde yeşil elbise vardı bugün giydiği kırmızı elbise

   1. Bu nasıl oluyor sizce, iki çekim mi oluyor veya biz bölümü 2 3 saat aralıksız izliyoruz ama çekimler aralıklı çekildiği için olmuş olabilir mi dizilerdeki devamlılık hatası gibi mi

 5. Yağnur ilk geldiğinde Cansuyla karşılıklı iltifatlaşmaları olmuş, Cansuyu akıllı bulduğunu oyunu kuralına göre oynadığını bu yüzden takdir ettiğini söylemiş, şu anda Yağnur akılcı takılıyor oyunu kuralına göre oynuyor, ağlamaları ayarında cevapları, kontrollü ilerlemesi daha nice davranışlarını duygusal değil akılcı hamleler olarak görüyorum ve bu modeli eleştirip eleştirmemek kişiden kişiye göre değişecektir

 6. Yağnur tıpkı başlarda Cansuyu beğendiğini söylediği gibi Ezgiyi de beğenmekte, yani ilerde Ezgi-Yağnur rekabetini tartışmalarını izleyebiliriz bana göre, Yağnur yalnızlaştırılarak ve aşağıda belirttiğim tarz akılcı yarışarak beğeni kazanıyor ve hayran kitlesi oluşturuluyor, peki bu neden yapılıyor, Eliften sonra Rümeysa da birgün elendiğinde hayran kitlesi oluşturulan Yağnur ile hayran kitlesi olan Ezgi rekabeti oluşturması kolaylaşacak, Reyhan hanım Yağnurun yanında mı yer alacak yoksa haksız bile olsa gelini Ezginin yanında mı olacak zaman gösterecek

 7. Herkese selamlar umarım elif bugün gider umut ediyorum çünkü ezgiler geldikten sonra ziyafet hanım cok değişti ve bide gelini özlemin vidyosundan sonra gitmek istedigi icin düşük verdigine inanıyorum gidip özlemle gelmeyi düşünüyor bu benim düşüncem

 8. Dün ayarlamışlar Elif’in gitmesi yönünde bütün kayınvalideler aslında Elif’in tabağından haberdar hepsinin 1 vermesi imkansız bi anda Ezgi’yle yagnurun kayınvalidesi anlaşmış gibi gelinlerini bulup. Elif’e biri bastılar bu durumda kim ne düşünür arkadaşlar ne adil oylaması bekliyorsunuz oynanan büyük oyunlar var. Reyhan hanım bir sanatçı muamelesi görüyor yıllarını halka adamış gibi bu nedir ya. Herkes haddini bilmeli bence

 9. Ziyafet teyze bence özellikle bilerek Elif’e 1 veriyor elensin istiyor sonra Özlem geliniyle tekrar geri gelecek ben öyle hissettim yanılıyorsam da Ziyafet teyze beni affetsin

 10. Reyhan yagnuru kullanıyor rumeysayla birbirine düşürüp oyalıyolar onlar tartışırken Ezgi yemek yapıyor

 11. Dünyada her daim çift kutup gerçeği yaratıldığı gibi varolduğu gibi ABD-Rusya mesela bu yarışmada çift kutup rekabeti üzerinden sürecektir, Cansu-Yağnur Yağnur-Rümeysa Hatice-Cansu bi aralar Başak-Ezgi vs İttifak İtilaf devletleri mantığı yarışmacılar taraf olacak, şu an Ezgi taraf değil nötr takılıyor altınları aldığı sürece böyle devam eder ama alamadığı zaman format gereği taraf olmak durumunda kalacak istese de istemese de, yani Ezgi şu an gerçekte taraf olsa da tarafını belli etmedi Reyhan hanım gibi ortaya koymadı açıklamadı ama ilerde Yağnurla sert rekabet yaşayacağını düşünüyorum tabi ikisinden biri çekilmek durumunda kalmaz veya düşük ihtimal de olsa biri elenmezse

 12. Rümeysa haklı olduğu konularda bile ağrasifliği yarışmadaki tarzı konuşma tarzı özetle Yağnur gibi ve artık kontrol konusunda uzmanlaşan ve bunu dile getiren Ezgi gibi kontrollü olamıyor ve bu aşırı kontrolsüz halleri Rümeysayı itici yapıyor haklı olsa bile kendini ifade edemez hale sokuyor sinirine ve sabırsızlığına yeniliyor, bu sebeplerle Yağnurun karşısına yeni ve güçlü bir rakip çıktığında Rümeysa evinde bulacak kendisini

 13. reyhan hanim bu saatten sonra unlu olamassin utan yasini basini almissin git artik

 14. Yaaa Allah aşkına şu agresif sınırlı bakışlı sınırlı cartlak sesli Rumeysayi alsınlar ekrandan ekran kirliliği resmen çocuklar bile onun sesini duyunca irkiliyorlar korkuyorlar yaa

 15. Ziyafet onun için ne desek az, ona verilen rolü veya çizilen sınırı aştı fazlasıyla abarttı kontrolü kaybediyor ve bu programca beklenen durumun ötesine geçti, Ezgi tarafından Ziyafet diğer geliniyle gelecek konusu, bu özellikle Ezgi veya Reyhan tarafından dillendirilmesi demek bunun gerçekleşme olasılığı yüksek demektir

 16. fatih yürek ezgiyi reyhani cok tutuyor kanal d yöneticileri elenler gelmesin sunumun bakmanin anlami kalmiiyor

 17. YAGNUR yine çok güzel görünüyor Maşallah nazar değmesin İnşallah mutfağın çiçeği ???

 18. Ziyafet diğer geliniyle yakın zamanda gelebilir veya ihtiyaç olduğunda davet edilebilir, ama geldiğinde tavırları daha düzelmiş törpülenmiş bir Ziyafet karşımıza çıkabilir geliniyle Eliften daha uyumlu yarışabilir bu sebeple Eliften sitem vidyoları gelecektir, Özlem geliniyle Elif konuları tarışılacaktır o günlerde, Özlemin konusu geçmesi gelmesi ve arada vidyo göndermesi bunlar geleceğe yatırımdır

 19. ŞUNU DİKKATE ALIN, EKRANA GELEN VİDYO VEYA GELECEĞE DAİR YORUMLAR GÜN GELİP DE KULLANILABİLMESİ İÇİN PROGRAMLAR İÇİN YATIRIMDIR, GELİNİM MUTFAKTA OLSUN BAŞKA PROGRAM OLSUN FARK ETMEZ GÖRÜNEN KÖY HESABI

 20. Elife gelirsek Cansuya yapılanın aynısı şu anda kendisine yapılıyor ve buna isyan etmekte, geçen haftalarda Ziyafetin ve Nevinin Cansuyu bulup 1 vermeleri bu hafta Elife oluyor, o günlerde altınları alırken bunu eleştirmeyen Elif kendine gelince altınları alamayınca eleştirdi yorum sizin, Elif kontrolsüzleşti ve Yağnur-Rümeysa rekabetinin ve böylece yarışmanın dışında buldu kendini çünkü

 21. Çünkü şöyle bir mantıksızlık var programda, bu Elif değil miydi haftalardır sadece kendi kaynanası değil diğer kayınvaldelerden de yüksek alan yani yemekleri yapan ve altınları alan almasa da liderliğe oynayan, e ne oldu da bu kız bi anda hafıza kaybına mı uğradı yemekleri yapamıyor ve tüm kaynanalardan 1 alıyor, bu akıl alacak bir durum değil, bir insan bu kadar düşemez hem de 4 gün boyunca

 22. Yağnur ve kaynanası yarışmaya alışma sürecince baskın karakter ziyafete yakındırlar, hatta Nevin hanım Cansunun kaynanasına uzak durup şimdilik Ziyafetin yanındayım tarzı cümleler kurup onun yanında yer almıştı ama yarın bigün bi şeyler yaşanır yanından uzaklaşabilirim açık kapısını bırakmıştı ve bu gerçekleşti uzaklaştı

 23. rehhan ezgiyi al git bu ne ya başrolde sen değilsin kendini başrolde saniyon flim artisi olmadin bu ne ya ins gidici olursun elenenler geri gelmesin kanal d yönetimi

 24. Reyhan Yağnura yakınlaştı evet bu Yağnurlarında çok işine yarar, daha doğrusu Reyhan ile Yağnurlar birbirine yürüdüler :) Akılcı bir yaklaşım takındılar, Ezgi şimdilik taraf seçmemeyi tercih ediyor, Reyhan gibi haklı da olsa haksız da olsa sevdim mi bırakmam severim tavrını sergilemiyor, Reyhanlar çok tecrübeli Yağnur da bunu artıya çeviriyor

 25. bana sorarsaniz kim gitsin elif yada ezgi 2 tane çenesi bol olan kişiler dev aynasinda göruyolar

 26. Bence Elif gitsin.Ezgi ??????????Yağnur? ???Rümeysa ????.En çok Ezgini seviyorum.??❤??

 27. ARKADAŞLAR YORUMLAR ANLIK OLARAK ÇIKMASI GECE ASKIYA ALINMIŞTI. sitenin BAKIMI İÇİN ŞİMDİ AYARLAR ESKİ HALİNE GETİRİLDİ VE YAZDIĞINIZ YORUMU ANLIK OLARAK GÖREBİLİRSİNİZ

  1. Teşekkürler Filiz hanım hayırlı cumalar size de, sitenin tekrar düzelmesi güzel

   1. sarp bey gece bakıma aldık ayar orada unutulmuş sonradan fark ettik kusura bakmayın

 28. Sarp ve Melek selamlar, Nasılsınız diyeceğim ama Aman Allahım Sarp yazdıklarını okumaya çalıstım( çalıştım diyorum hepsini okuyamadım:) ) bunu neden yapıyorsun ?:)

  1. Selamlar 138, artık bunların yazılması zamanı geldiğini düşündüm içimdekileri yazdım sana da tavsiye ederim biraz da meslek alışkanlığı olabilir :) Yağnuru destekliyorsun Yağnurla ilgili kısımları okursan sevinirim

   1. Ama ben senin kadar yarışmayı ciddiye aldığımı düşünmüyorum, yaptığın analizler’e bakılırsa programı dikkatli izliyorsun..ben Yağnur için o kadar ayrıntılı bir yorum yapabilecek kadar izlemedim…sadece arada bazı konuşmalarını dinledim senin de dediğin gibi mantıklı konuşuyor yada rol yapıyorsa da mantıklı yapıyor diyelim:) bana göre de güzel bir kadın olması da beni etkilemiş olabilir

 29. Ibis sen nezaketi sevmirdinya simdi niye dizinin dibine tirsdi sen oynuyo olmasin kamaralar kirildi guzelligin den fesat hazimsiz senin gibi oynirrrrr maleseffffff

 30. Toparlarsam herkesin kimine doğal gelecek beğenilecek kiminin tepkisini çekecek stratejileri yoğurt yiyişleri var, az çok yoğurt yiyişlerini yorumladım, 8 kişi içinde içlerinde en doğal en olduğu gibi olan kişinin şimdilik Nezahat hanım olduğunu düşünüyorum, bu başka doğal davranan yok anlamına gelmesin programda bazen yapılan en seçimi gibi, Ezginin de doğallıkları var mesela ama başarılı tecrübeli bir yarışmacı olmasını hesaba katıyorum

  1. Yani yazdıklarında küfür yada hakaret yok, cümleler devrik değil ve bir çoğu anlamlı, yazım da imla kurallarına uyulmuş ve hata yok, en fazla saygı duyuyorum sana ama bazı konularda katılmıyorum diyebilirim… Ama buda biraz sıkıcı oluyo işte :)

   1. Canın sağ olsun 138 eyvallah saygın yeter, gün gelip Ezgiler ile kutuplaşacakları konusunda iddialıyım bakalım zaman gösterecek

    1. Cansu ile ezgi bile uzlaştı ..:kimler kimlerle uzlaştı yada uzlaşanlar tartışmaya başladı…yaptığın yoruma katılıyorum, zaten bu yön değiştirmler de konuşuluyor ve prim yapıyor sonucta …eğer Yağnur cular olarak bir detek kitlesi oluşturualbilirse, yağnur-ezgi kapışabilir bence de…ama Yağnur sadece ben ve bi kaç kişi desgekliyor :) o kitleyi bulabilecek miyiz bakalım

     1. Birde şu telefon klavyesinden doğru düzgün yazabilsem kelimeleri : )

     2. :) Hiç endişen olmasın bir kardeşin olarak söylüyorum Yağnurun kitlesi oluştu ve daha da artacak, bunu Reyhan hanımın Yağnuru seviyorum açıklaması ve Ezginin yanındayım demese bile karşısında olmaması da ispatlarımdan bir kaçı, yazıma ben dikkat edemiyorum çoğu zaman yoksa bi saate yazamam hızlı yazalım derken o kadar olacak

 31. Bunlar kuklaysa biz sAlak mıyız bunları izliyoruz öyleyse güle güle ?? gelinim mutfakta ben kanal değiştiriyorum yorum da yapmıyorum yazık

 32. Ibis evinden rahat ekmek elden su golden son saatlerinya tadini bida goremicen zannatme meydan sanami kaldi ibis malesefffff defoldunya deli cal oyna zebani senin cirkin suratini gormek memek icin gitti sen oynak nezaketle pazarlik et ayaniza dolansin Vayyyy sinsi nezaket can dusmanin para icin dostmu oldu sende haftaya bayyyyy kampanya baslatilir malesefffff

  1. Yorumum üstüne yazman denk mi geldi bilemem ama Nezaket için yazdıklarınıza asla katılamam herkesle ilgili eleştiriye açığım Ezgiye sempatim var onunla ilgili eleştiriye hak verebilirim ama Nezaketin en doğal olduğu konusunda ısrarcıyım hatta şu ana kadar doğal kaynanalar içinde başlarda yer alır mesela kaynana Gül hanımın doğallığı tatışılmaz

 33. Reyhan hanim Yagnuru çok seviyor diye Ezgi gelin sanki azıcık kıskanmaya başladı öyle hissettim :)

 34. Ziyafet teyze kendi gelini Elife değil de Rümeysaya 5 vereceğini söyledi ve verdi
  Şimdi artık emin oldum Ziyafet teyze Elif’i elemek istiyor Özlemle geri dönecek

 35. Cegregi rumeysa almis fragmanda oyle gozukuyor ama bilezikleri de alabildi mi acaba ezgi alir bence ama

 36. Sinsi uyuz nezaketle ibisin pazarlik ise yaradi para icin ne bok yiyeceni sasirdi nezaket bu hafta defolursunuz sinsi nezaket

  1. Bu kadar olmasa da ben de Nevin hanımın sıkıntılı olduğunu düşünüyorum sürekli oyuncu değilim doğalım demesi hoş değil ayrıca geçen hafta Sevgül hanıma karşı Ziyafetin yanında duran kimdi

 37. 138, kardeşim izlediğinden evdeysem duyuyorum hem kafam dağılıyor böylece bazen gerilsem de, kardeşimin anlattıklarından çelişkiye düştüğüm aklıma takılan konuları kanaldden izlemeyi tercih ediyorum

  1. Sarp, düsürt olmam gerekirse burada yazdıklarınla senin hakkında tahminlerde bulunmak değilde bana verdiğin hissiyat diyelim, sanki cansu ile bir organik bağının var olduğu ve kadın olduğun yönün de bir hissiyat…lütfen yanlış anlama beni belliki zaten duyarlı , saygılı bir insansın ve yorumlarında gerçekten güzel ve okutuyor kendisini..

   1. Yanlış anlamadım anlamam sonuçta görüntülü değil yorumlar :) Kızkardeşimle çok iyi anlaşıyorum müsait olduğum zamanlar benimle vakit geçirmeyi seviyor, abisiyim benim de kadınlarda yüksek olan 6. hislerim normalin üstünde olabilir bunu kardeşimde söyler, Cansu konusuna gelirsek bağım yok desteklediğim zamanlar oldu desteklemediğim dönemler oldu eleştirim var onu yazacağım kafamı toparlayayıp kafam çok dağınıktır aslında yazıda toparlamaya çalışıyorum

     1. Anlayışın ve açıklaman için teşekkür ederim Sarp

     2. :) Yukarı yazdım Cansuyu, bugün onun hakkında da yazacaktım ama atlamışım iyi hatırlamış oldum sayende belki diğer unuttuklarım varsa hatırlarım

 38. En hanimim efendi kaynana Nilgün hanım en güzel asıl gelin Yağnur??
  En itici gelin Rümeysa en sakin ama sinsi kaynana Nezahat hanim ??

 39. REYHAN-EZGİ GİTSİN.. REYHAN EZGİ GİTSİN.. Gelin kaynana şımarıklıklarından artık bıktık.. Başka “yeni” yarışmacılar gelsin! Eskiler gelmesin. Bunlara iltimas mı geçiliyor? Reyhan Ezgi kaç kere elendi elendi geri geldi niye hala buradalar diğer yarışmacılara haksızlıktır. Lütfen Fatih ÜREK, eski yarışmacıları gönderin artık!

  1. Aynen çok sıkıldım onları görmekten bi de reyhan ezgi herşeyi çok iyi yapar cok becerikli demesi sinirimi bozuyor ya

 40. ŞIMARIK REYHAN’I GÖNDERİN ARTIK. Reyhan-Ezgi hala burada olmaları yarışmaya katılan diğer bütün yarışmacılara haksızlıktır. 3 kere elendiler hala buradalar. HAKSIZLIK! İLTİMAS!

 41. reyhan hic yasigin adami değilsin sanki gelin kiz sensin ayip kiniyorum ezgi reyhan gitsin milletin yuz karasi

 42. Fadime hanım elbise konusunda emin misiniz çok enteresan bi olay resimde yeşilken şimdi programda kırmızı olması birden fazla tekrar olup beğenilen mi seçilip koyuluyor acaba

 43. Şu ziyafet kendini ne sanıyorda reyhanı odadan kovuyo defol diyo kimsin ya git ordan asıl sen defol sen nasıl reyhanlar ordan gitti milleti birbirine düşürmeye başladn senle gelinin çok fenasnız

 44. REYHAN-EZGİ GİT GİT GİT GİT GİT GİT İSTEMİYORUZ! Bu yarışmada menfaat için insanların sinsi bakışlarını, içten pazarlıklarını, birbirlerini satışını, acımasızlığını çok net görüyoruz!.. Reyhan’ın sinsi ve kıskanç bakışları, Nilgün’ün saman altından su yürütmesi, Yağnur’un içten pazarlığı, Ezgi’nin pis sırıtışı.. Ziyafet’in içindekini dışa erken vurması sonu oldu, onlar gibi içten pazarlıklı olamadı…

 45. Kesinlikle katılıyorum ezgi reyhan gelip gidiyolar zırtpırt ezgi 40 defa elendi orda kim olsa 40 defa gidep gelse tabi 35 altın alır yani ezginin yemekten anldıgı yok

  1. Aynen bi de gelip iki saat ezgi çok iyi yapar diye konusuyor çok sıkıldım ya program bunların Üzerine mi kurulmuş ne

 46. Noldu reyhan hani en kötü tabak rumeysanindı toz konduramadigin ezgiye lerzan mutlu 1 verdi ohhhhhh cok sevindim inşallah en kısa sürede elenirsiniz sürekli sizi mi görcez ya

 47. Rumeysanin kaynanası ve ablası Rumeysanin psikopat hallerini destekliyorlar pes doğrusu insan biraz uyarır ekranda nekadar çirkin gözüküyor para için altın için bile bu kadar cirkinlesilmez
  Ama Rumeysanin annesi düzgün kadınmış demek ki Yağnurdan hellallik al demiş annesi bile görmüş kızının haksız olduğunu helal olsun kadına
  Rumeysanin kaynanası da Yagnuru beğendiğini soylemisti Rümeysaya kindar demişti
  ama sonradan kıvırmaya başladı gelininin arkasındayım dedi ama ankette Yağmuru beğeniyorum demisti herhalde kadini Rümeysa korkuttu bağırdı mi kimbilir napti kadına o cirkef sesiyle??
  Rumeysanin annesi ve kaynanası bile Yagnuru haklı görüyor başka daha biz ne söylebiliriz ki noktayı onlar koydular zaten Yağnur ?
  Rümeysa?

  1. Yazdıklarından Rümeysanın kayınvaldesinin kendi gelini konusunda bile objektif olabildiği ortaya çıkıyor görmek isteyene

 48. Popüler olmak için ne yapacağını şaşıran bir karakter.. Yaşından başından, kocasından, çocuklarından da utanmıyor.. Kocası bu KADININ ŞIMARIKLIKLARINA NASIL KIZMIYOR?

 49. En hanımefendi rumeysa ve kaynanası yagnur ve kaynanası gubu yapmacik değil gerçek adam gibi adamlat

 50. reyhan ezgi cingene buldum baksana çingeneyi oynuyor cingene reyhan cin gene bunda sonra adin cingene reyhan

 51. Mutlu son ziyafet ziyafet güle güle açgözlü olmanın sonucu hakettigin gibi evine dön

 52. Ibis aglirrrr mendil yetisdir sinsi nezaket bi kampayada sana sinsi uyuz nezaketle ibisin pazarlik ise yaradi 5 verdi ibis sevmedi nezakete

 53. Cansu seviyordum ziyafet yaptığı puan yüzünden gitti tamam kizdim ziyafete ama bu kadar yuklenmek de yazik ordaki en ihtiyaç sahibi.sinsirella yagnur ve kaynanası ziyafetleri kullandı birlik olup cansulari elediler bu haftada reyhan ile birlik oldular o kadar sinsilerki haftaya da kimi elerler birlik olup Git artık yagnur gitti defollll

 54. 138 aşağıda cevapladım, Cansuyu destelediğim dönemler oldu, eleştirime gelirsem, Cansunun gönderiliş şekli hiç hoş değildi ve bir daha yarışmayacağını söyledi bence de haklıydı yarışmasın fakat sonrasında bunları açıkladıktan sonra programa vidyo göndermesi belki sözleşme vb gereğidir halen bi bağı olduğunu gösterdi, bunu eleştiriyorum ve ilerde yarışmaya dönerse özel bigünlük mevzular dışında yarışmacı olarak yarışırsa Cansu bitmiştir ağzıyla kuş tutsa desteklemem hiçbir şekilde, yarışma defterini kapatmış olması lazım bu saatten sonra

  1. Bir kere Fatih bey özür dilemediği sürece Cansunun araya mesafe koyması lazım, ama renkli dünyalar yarabbi şükür oluyor bazen bana ters

  2. Cansu haksızlığa dayanamayan ve isyan eden bir kadın buda zaman zaman yükselmesine sebep oluyordu, eleştirdiğim yanı ise; diğer adaylardan daha zeki olduğundan diyelim kendini haklı çıkrartmak için cümlenin içinden kelimeleri seç ve konuyu lehine çevir..bunu da yapıyordu zaman zaman

   1. Doğru ağzında olan dilindeydi dobra bulurdum, laf kesmesini sevmezdim Rümeysadan farklı dediğin gibi pratik zekalıydı ve Rümeysa kadar kontrolünü kaybetmiyor kontrollü gidiyordu, son haftalarda kontrolü kaybetti veya kaybettirildi ziyafet tarafından olanlar da eklendi adaletsiz puanlamalar eklenince böylece eleniş süreci hızlandı ve elendi

   2. Cümle içinden cımbızlama ve lehine kullanma zeki kadınların rahatlıkla yapabileceği bir durum, kimi bunu yapar kimi yapmamayı tercih eder, çok normal görüyorum

     1. Doğru gerçeği değiştirmez, Cansunun eleştirilecek yanı kadar övülecek yanları da vardı boş değildi o sayede tutundu zaten, rüzgar gibi gelip gidenler oldu :)

     2. Haklısın, bu gerçeği değiştirmez iyice yoruldum açlıktandır belki :)

    1. “Cümle içinden kelime cımbızlama ve konuyu aslından Saptırarak karşı tarafı suçlama yada kendini haklı çıkarma” bu bilinçli yapıldığı taktirde yanlış bir tutumdur. (Literatürde de hala böyle olması lazım)..bizler istediğimiz kişileri desteklemekte özgürüz tabiki ama bunların avuktaları olduğumuz anlmanına gelmiyor, bu toplum içinde desteklediğimiz kişi içinde önemlidir aslında çünkü “yanlışı yüzüne söylenmeyen ayıbını marifet diye gezermiş..”

     1. Katılıyorum, doğru bulmasak da bu yapılıyor literatürde veya yazılı olmayan kurallarda böyle, avukat oldukları kişileri yeri geldiğinde eleştirebilseler keşke, avukatın yeri geldiğinde davadan çekilme hakkı vardır

     2. Bunu normal görüyorumdan kastım doğru buluyorum değildi yanlış anlaşılmasın bu yapılıyor sadece televizyonda değil yanıbaşımızda da yapılmakta sık karşılaşılan bir durum

 55. REYHAN GİTSİN.. REYHAN GİTSİN.. REYHAN GİTSİN.. REYHAN GİTSİN.. REYHAN GİTSİN.. AKSİ HALDE ARTIK İZLEMEYECEĞİM BU PROGRAMI..

 56. cansu gitti gideli cok seviniyom cok iyi oldu onun yeri bura değil birakin cu sansuyu onun yeri evi o kadar simarik birini görmedim

 57. Kalpli Zeynep, Poyraz bey, Okyanus nerdesiniz okursanız selamlar, zeynepcim en son hastaydın sonra girmedin gördüğüm kadarıyla :(

 58. Lerzan Mutlu’nun ezgiye verdiği 1 puan doğru bir puanlama oldu.Bu puanlamadan da anlaşılacağı gibi reyhan gelinine yaptığı puanlamanın haksız olduğu anlaşıldı.Yani bundan da şu donuç çıkıyor reyhana proğram tarafından tiyomu veriliyor.hergün üst üste bir kayın valideden gelinine 5 vermesi imkansız.

 59. Ezginin yaptıgı saçmalık resmen daha geçen hafta gitti neymiş annesi hastaymış madem annen hasta neye geliyon daha bir ay oldu olmadı

 60. Oyle yorumcular varki ezgiyi rehan hanimi niye cekemiyorsunuz onlar poraramin tv nin gulleri biz cok seviyok ezgiyi reyhan hanimi nese katiyorlar reyhan hanima bayiliyok be derseniz deyin

  1. Cekememezlik ne demek ya orda yarışan biz değiliz ne gibi bi cekememezligimiz olacak saçma sapan konuşmayın herkes ezgiyi reyhani sevmek zorunda mi herkesin kendi fikri görüşü saygı duymasını bil ister severiz ister sevmeyiz

 61. Ezginin yaptıgı saçmalık resmen daha geçen hafta gitti neymiş annesi hastaymış madem annen hasta neye geliyon daha bir ay olmadı bile

  1. Ki ezgi elendi annesine bakacaktı güya ama istannuldaydi sürekli hikaye atıyordu kendi evinde istanbulda olduğunu belirterek annesi antalya

 62. Zeynep ezginin gelisini niye cekemiyon sanane sevmiyorsan izleme kanal deyistir ezgiler bir ay yoktu evmizin nesesi yoktu simdi be gezel izliyorukkkkkkkkkkkkkk

  1. seval salagi zeynepe kurban ol herkez kendi yorumunu yazar apal seval zeynepe bulasama

 63. Ezginin hikaye atmasi size ne arastirmacilikmi yapiyonuz vay beee be ezgiyimis ezgicim seni cokkkkkkkk cekemiyenlerin varmis canim bizlerin sevgisi sana yeter

  1. Ayyyyy yorum yapmak için yorum yapma sanane istediğimin hikayesine bakarım seni ne alakadar ediyor hayırdır herşeye atlama ezginin avukatı misin ne saçma sapan konuşuyorsun ya biz seyirciyiz yarışmacı değiliz ezgi ile ne gibi sorunum olacak ben bildiğim gördüğüm şeyi söylüyorum sen karışma atlama

 64. Sevalcim canım benim sanane istedigim yorumu yapabilirim bu benim hakkım sen bunu engelliyemezsın

 65. HAYIRLI OLSUN… ELİF VE ZİYAFET GİTTİ… UMARIM BUNDAN SONRA DAHA İYİ İNSANLAR GELİR

 66. Ziyafeti diğer geliniyle tekrar programa getirirse ben nonos Fatih’in taaaaaaa ?

 67. Yağnur ve kayınvalidesi gitsin haftaya bi ziyafeti bi reyhanı kullanıp gıcık oldukları yarismaciyi elemeye çalışıyor

 68. Yazık ya orada bilezikleri almayan rümeysaydı ama bilerek Ezgi’ye şişirme puanları verdiler bırakında almayanlarda alsın boş gitmesinler bunu iletin lütfen

 69. Herkese Mutlu hafta sonları olsun..
  Bu hafa da alamadık bilezkleri ama haftaya umarım biz alacağız, yağnur ??

 70. Gordunnnnn yuzsuz ibis geri gelacahmis nahda gelirsin ibissss alistin beleslige taktikler ayana dolandi malesef malesef malesef malesef 85 bilezik.addaaaaa oh beeee fesat ortamin negatifi bodur bayyyyy

 71. Ziyafet gitti sırada Reyhan var.Hem bu kadar çirkin olup hemde bu kadar özgüven nasıl olur anlamış değilim televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en çirkin kadın yarışmacısı herhalde.Tosuncuk gelininide al defol git aç gözlü Reyhan.Doymadı gözünüz altına çeyreğe bırakında birazda başkaları sebeplensin yeter artık gidin.

 72. Sarp Bey söylediklerinize katilabilirdim eğer Rumeysanin kaynanası sonradan kivirmasaydi dediğim gibi kadını Rümeysa korkutmustur kesin ama yinede sözünün arkasında durmaliydi o yüzden evet gelinim sınırlı kindar o davranışlarını onaylamıyorum demeliydi

  1. Bunları söyledi diye hatırlıyorum, eğer demediyse ne dedi nasıl açıklama yaptı hatırlıyorsanız yazar mısınız, sanki Yağnuru güzel buluyorum gelinim kindar demişti her konuşmasında

   1. Sizin de aşağıda dediğiniz gibi Yağnuru haklı bulduğunu söyledi daha ne yapsın, Yağnurda kayınvalideler benim haklı olduğumu gördüler diye bi cümle kullanmıştı bunun üstüne, Ziyafet de söylemişti, dönme nerde orasını bulamadım

 73. Ezgiyi tebrik ediyorum eskiden uymaz kendi yolundan giderdi yine Reyhana uymaz umarım, herkese iyi hafta sonları

 74. Zeynep istedigin yorum yapa bilirsin ezgiyi sen sevmiyon diye bizler sevmiyekmi sevmiyorsan izleme herkes yarismiya geliyor ezgiler gitti vallahide billahide ben izlenedim cunku reyhanhanim ezgi icin izliyom herkesi saygi duyarim ama yirumkarda cingegen ne laflar yaziliyor istemiyen izlemez

 75. Çirkin kadın yoktur,bakımsız kadın vardır diye bir tez vardı.İşte o tezin yalan olduğuna en büyük kanıt reyhan,anam bu ne çirkin bu ne iğrenç bir sey ya..iiiiğğğğ

 76. Ziyafeti tekrar her ne sebeble olursa olsun gormek istemiyorum. Oznur hanim sevgul hanim gibi hanimefendi kisilikli bireyler topluma ornek olacaklar kanaaatindeyim.

 77. Ziyafet Elif’i eledi Özlemle geri dönecek
  Elif’in gittiğine sevindim çünkü çok değişmişti iyice saçmalamaya başlamıştı
  Sira Rumeysada İNSALLAH haftaya elenir ve gider zaten daha önce elenmişti şans eseri orada kalıyor 200.programa denk gelmeseydi keşke ufff tahammül edemiyorum ona onun yüzünde programı seyredemiyorum doğru düzgün gözlerinden hareketlerinden kıskançlık ve sinir fiskiriyor??

 78. Sarp Bey bugun Reyhan hanim sordu Nezaket hanıma
  Sen Rumeysanin bu agresif kindar hareketlerini yani bu kotu davranışlarını onayiyormusun diye Nezaket hanımda onaylıyorum dedi
  Ben onaylamıyorum demesini beklerdim Rumeysayi uyarmasini aynen Rumeysanin annesinin yaptığı gibi uyarması beklerdim
  Çünkü daha önce Rümeysa kindar diye gelinini kötüleyen ve Yagnuru beğeniyorum diye öven Nezaketen hanım bugün böyle deyince o yüzden diyorum kuvirdi diye

  1. Orasını kaçırmışım belli oldu, o zaman kıvırmış dediğiniz gibi Rümeysa etkilemiş olabilir veya bu laflarının kendine karşı kullanılmasını önlemek için olabilir ama gerek yoktu kıvırmaya çünkü madem söyledin ağzından çıktı arkasında durmalıydı çünkü gelini aynı gelin aynı tavırda olumlu yönde değişmediki, kıvırmış o zaman şöyle düzeltiyorum en az kıvıran kişi Nezahat hanımdır içlerinde, daha da kıvırırsa farkı kalmaz gözümde

  2. Orasını kaçırmışım belli oldu, o zaman kıvırmış dediğiniz gibi Rümeysa etkilemiş olabilir veya bu laflarının kendine karşı kullanılmasını önlemek için olabilir ama gerek yoktu kıvırmaya çünkü madem söyledin ağzından çıktı arkasında durmalıydı çünkü gelini aynı gelin aynı tavırda olumlu yönde değişmediki, kıvırmış o zaman şöyle düzeltiyorum en az kıvıran kişi Nezahat hanımdır içlerinde, daha da kıvırırsa farkı kalmaz gözümde

   1. Sarp Nilgün hanım hiç kuvirmiyor çok hanımefendi ve gelinlere ne kadar güzel hitap ediyor nazik kendisine Haddini bil diyen bağıran saygisiz çarcar Rümeysaya bile güzel davraniyor puanlamalardan sonra sorulan sorulara ve kritikleri gayet dürüst nazik cevaplar veriyor ve konuşuyor geldiğinden beri hiç kivirmadi ilk geldiğinde neyse şimdide o
    Önceden Ziyafet hanımla yan yana oturuyorlardı şimdi Reyhan hanımla yan yana oturuyorlar ama oda Ziyafet hanımın ve Elif’in kivirmasiydi Yağnur bilezikleri alınca Elif Yağnura yürüdü Ziyafet hanımda Nilgün hanımdan uzak durmaya basladi ama yinede onlara asla kırıcı hiç bı hareket yapmadi en az kuviran kaynana Nezahat deyince ben sanki Nilgün hanımefendiyide kiviranlar listesine aldınız gibi anladım belki yanlış anlamışimdir o yüzden cevap yazdım
    Yanlış anladıysam kusuruma bakma

 79. Sarpcigim bende ezgiyi teprik ediyorum ezgi reyhan hanim bizlerin eski topragi gibi oldular cok tatlilar

 80. Ben yeter artık ezgi ve kaynanasını gerçekten görmekten çok sıkıldım lütfen gitsinler
  Cansu geri gelmeli

 81. Ya cansu ya sevgul hanimdi gitmeden once ziyafet hanim icin yagnur bilezikleri alsin onunlada arasi bozulur demisti hakli ciktilar.nilgun hanim ziyFetle bir olup nezaket hanima laf ediyordu.simdi reyhanla bir olmus yine nezaket hanima saldiriyor.nezakete soyldegini kendisi yapiyor kim cagirirsa ona gidiyor

 82. Haftaya yagnur elensin.bilezikleri rumeysa kazansin. Kizin damarina basmayi iyi biliyor.reyhan rumeysaya agrasif diyor kendi damarina basılınca hemen bağırıyor

 83. Televizyonda program izliyorsanız bir kısmının kurgu olduğunu kabul ederek izlemelisiniz, eğer %100 gerçek olsun isterseniz kendinize bakıp kendinizi izleyebilirsiniz, kendiniz oyuncu bile olsanız o sizin gerçekliğinizdir, sizin dışınızda kalan her şeyde gerçekdışı şeyler muhakkak vardır görmeseniz bile, özetle hiçbir şey göründüğü gibi değildir bunu başta bilerek yola çıkarsanız daha az yara alırsınız veya atlatmanız kolaylaşır, örnek vereyim flörtleşirken veya iş başvurusuna giderken kendimizi bilgimizi vb pazarlarız ve tabi beğendirme kabul görme aşamasında %100 gerçek kalmayız yeri gelir abartırız yeri gelir olması istenene yakınlaşırız, televizyon dünyasının da kendine göre kuralları var uyanlar devam uymak istemeyenler isteğiyle uzaklaşır çekilir veya dışarda bırakılır

 84. Bence yasemin geri gelsin.bakalim reyhan puanlari ezgiye mi yasemine mi verecek.ezgi gercekten guzel mi yapiyor.

 85. İzleyici konumunda olmak eleştirmek kolay, izlenen konumuna geçip direksiyona oturunca işler değişiyor her an kontrolü kaybetme kaza tehlikesi oluyor

 86. Nezaket elifi bilerek elemis gozukuyor ama diger gelinuyle hemen gelmez bence. Once eliften altinlarin yarisini almasi kazim.yoksa elif vermez

 87. Oyle gorunuyorki ziyafet ezgiyi bilerek yakti. Ozlemle gelecek ama bence once eliften alyinlariin yarisini almayi deneyecek.elif vermezse ozlemle gelecek.tepkilerin gecmesini beklerbiraz

 88. Eyyy ziyafet cansuyu göndermek için güzel yapıyor ama tanıyıp 1 veriyorum diyordun kıza bir verince öpücük gönderip dalga geçiyordun haydeeeeeee güle güle sana bir daha da sakın gelme bu programa senin yerin burası değil git mahallenin günlerine katil senin gibi konuşmayı beceremeyen insanlarla konuş iyi anladirsiniz siz

 89. Eskiler gelecekse lutfen mumkunse bilezik almayanlar gelsin.yasemin gibi burcuyla nurten hanim gibi.galiba burcu saglik sebebiyle gitmisti geri gelsin

 90. Televizyona çıkıldığında eleştirileceğinin farkında olmalı bunu baştan göze almalı, çünkü birileri gibi Vezir de olmak var birileri gibi Rezil de olmak var bu işte, kısa bir süre önce bilezik alması istenip aldığında alkışlanan kişi bir süre sonra elendiğinde sevinilecek hale geliyor, kişi hep başkasında suç aramayıp kendi de değerlendirmeli nasıl bu duruma geldiğini nasıl hatalar yaptığını veya kendisine nasıl tuzaklar kurulup tuzağa geldiğini vs

 91. Anonim senin değerlendirmenden yola çıkacağım, Nilgün hanım Ziyafet hanımın yanındaydı onunla paylaşımlarda bulunuyordu Nezahat de benzer şekilde davranmış, elbette hislerimde yanılıyor olabilirim Nilgün hanımı sıkıntılı buluyorum ne var tam çözemedim ama gelinine oyuncu deniyor Nilgün hanım içten pazarlıklı denecek kadar olmasa da gerçek niyetini gizliyor bana öyle geliyor izlediğimiz Nilgün hanım çok plan proje kadını gibi

  1. Oyuncu denilen gelinini Nilgün hanımdan samimi buluyorum, Ezgiyi de kaynanasından samimi buluyorum mesela

   1. Veya şöyle anlatayım, jest mimik beden uyumuna bakınca ağzından çıkanlarla beden diline baktığımda Nezahati uyumlu Nilgünü uyumsuz buluyorum, bu yorumlar objektif değil sonuçta bana göre böyle

  2. Bu senin fikrin saygı duyuyorum ama katılmıyorum
   Fark su Nilgün hanımefendi değişmedi Ziyafet hanım değişti ondan uzak durdu Nezahat hanımın yanına oturmaya başladı önceden Nezahat hanimi ve Sevgulu hanımı yanında istemiyordu hatta kaldırıyordu onlari yanından ve Nilgün hanımefendiyide çağırıyordu ne olduysa Yagnur bilezikleri alınca kıskançlık başladı yani değişen Ziyafet hanım Nilgün hanımefendide sorun yok
   Nezahat hanım ise Rümeysaya kindar dedi sinirli dedi sonra bugünde onaylıyorum yaptıklarını diyor bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ?
   Neyse dediğim gibi senin fikrine de saygı duyurum

   1. Teşekkür ederim bu konuda objektif değilim gördüklerime ve hissiyatıma göre değerlendirdim, ben de Nezahat ve Nilgün hanımlar hakkındaki fikirlerine saygı duyuyorum Anonim :)

 92. Ziyafet Elif’i aldı gitti kendi elleriyle Elif’i eledi saf dışı bıraktı ve Ozlemi alıp gelecek geri donecek ahanda buraya yazıyorum ??
  Çünkü Özlem video göndermisti yanlış hatırlamıyorsam SİZ ELENİN BEN GELMEK İSTİYORUM ORAYA demisti

 93. eskiden hatice olunca izliyordum ama simdi hatice gitigi icin izlemeyi biraktim

 94. Ziyafettttt kus beynine uyup ikinci defa rezil olmaaaa gelmirsin yetarrrr daaa bu kedar rezillik sizi defetmakkkk icin azbuz caba harcamadi senin cansuyu yollamak icin yaptin taktikler gibi geri gelacahmis nahda gelirsin ibissss bu kadar rezillik yeter kanala sen para altin veracahsan gelirsin acgozlu kiskanc fesat hangi cuddene guvenipde reyhanla asik atarsin acgozlu sen onu gorur gormez felen sasti reyhanin fendi seni yendiii bi dekmikle solu artik acildemi aldin evdemi aldin mecul neyse sonunda atildinya onemli olan oydu

 95. Aynen dinsizin hakkindan imansiz geldide ibis ben akilli kadim akilli kadinim dedi dedide onun olmayan aklini beynini reyhan 5 gunde nasil aldi 6 desen yok 5 gunde arkasinada baktirmadan acaba ibis evde yemahmi yapirdir

 96. Ziyafet kendi isteği ile gitti Özlem gelinile geri dönmek icin
  Neden sanki başkaları tarafından elenmiş gonderilmis gibi konusuyorsunuz
  Bilerek Elif’e 1 verdi
  Akıllı kadın bence de kurnaz ve gelinlerin yemeklerini de hepsini tanıyor bu gün Rümeysaya 5 vereceğim dedi ve 5 verdi hakkatende
  Gerçi bende geri gelsin istemiyorum artık çünkü o da dönek çıktı Yağnurun bileziklerini kıskandı sözde Yagnuru destekliyordu ilk geldiğinde fakat Yağnur 5 bilezigi 2 çeyreği alınca Ziyafetin ve Elif’in rengi değişti Rumeysayici oldular
  Özlemle geri dönünce aynen devam edecek yine kıskanç dönek tavırlarına
  Yanlız bir şey dikkatimi çekti Yağnura haksızlık eden gidiyor
  Geldiğinin ilk haftasinda Rümeysa cadisi elendi fakat 200.program vesilesiyle gönderilmedi ama sonuçta elendi
  Ondansonra Cansu cadisi elendi ondansonra da Elif sinsi cadisi ve sırada bence haftaya Rümeysa yada yeni gelen bakalım o da Yagnurun güzelliğini kıskanılacak mi Yağnura yürüyecekmi eğer o da Yağnura satasirsa belki yeni gelin gider bakaciiz?
  Yanlız hakkatende Yagnuru herkes çok kıskanıyor ya kadın geldiğinde söylemişti beni her ortamda kıskanırlar diye haklı çıktı doğru söylemiş yani
  Kiskaniliyor çünkü girdiği ortamda herkesi gölgede bırakıyor maşallah hakkatende çok güzel Allah eşine ve çocuklarına bağışlasın
  Ben normalde sarışın ve mavi gözlükerden pek hazettmem fakat Yağnur çok guzel çok cekici bı bayan kıskanılmasi çok normal ama güzelliği başına bela ?
  İşte Rümeysa ve Cansu gibi aşırı kıskanç ve kompleksli kadınlarla karşılaşınca baya zorluk çekiyor ama değer insan onun kadar güzel olsun da zorluklarla savaşın bence

 97. ARKADAŞLAR REYHAN HANIM NASIL BIR INSAN FATIH BEY OPMELER BEN YAKISTIRAMIYORUM REYHAN EPTEN ÇOK TERBIYESIZ BIR INSAN EKRANA ÜNLÜ OLMAK ICIN ÇIKIYOR REYHANIN VE EZGININ ESLERINDE NASIL BIR MIDE VAR PARA ICIN ESLERINI TELEVİZYON A SALMISLAR ERKEGIM DIYE GECINIYOLLAR KARI PARASIYLA NASIL BIR MIDE VAR TEŞEKKÜR EDERIM

  1. Ezgiyi ne ara gördün? Reyhan için söylediklerin ayıp fakat Ezgi için söylediklerin hem ayıp hem iftira

 98. Ziyafet hanım diğer gelini ilede gelse lütfen kabul edilmesin. Biz artık başka yüzler görmek istiyoruz.
  Yeter……

 99. Ah ziyayefetcik ah yarin sahneye cikmadan nasil durisin kim poz veracah yorum yapacah kamaralar seni coh ariyacah daha tatila gidacahdin araba alacahdin dubaiye gazma gidahcin coh emindin 85 bilazih alirdin reyhan havani besgunde sondirdu solu evde aldi yarin video felan yollama kanal degistirir izlici sunepe elif sendede ne hunerler varmis biraz daha kalsan kabak cica gibi acilacahdin vay sunepe vay ibis sen cansuya diyodunya oh canima dagsin simdi aynisini izliciler sana diyir ohhhhhhhhh canimiza degsin defoldun

  1. Yanlız bir fark var Cansuyu Yağnur postaladi 5 bilezigi aldı Yagnur Cansu elendi ???
   Ziyafet kendi istedgi ile gitti cunkumm Özlemle geri bomba gibi dönecek
   Ayrıca Cansu iyi ki de defolup giitii ohhhh canıma deysin bidaha da asla gelemeyecek Fatih Beyi bile çileden çıkardı cartlak sesiyle ayrıca cartlak Rumeysayi da Fatih Bey pek davranışlarını onaylamıyormus RUMEYSA GİTSİN SESİNE BAGİRMALARİNA THAMMUL EDEMİYORUM diyen yorumculari onayliyormus
   Helal Fatih Beye bee?
   Hakikaten Rümeysa gitsin İNSALLAH Cansunun yanina gitsin
   Sinir hastasi kadın sinirlenince hem sesiyle urkutuyor insanı hemde gözlerini öyle bı portletiyor ki korku filmi gibi bence Rümeysa korku filminde oynasın ???

   1. Rümeysa kıskançlık krizine girince boynundaki damarlar cikiyor gözler pörtluyor sesi caykliyor aynen korku filminde ki Çakı bebeke benziyor

    1. Aslında Yağmurda Rumeysa da bebek ama RUMEYSA CAKİ BEBEK?
     YAGNUR BARBİ BEBEK?

 100. Hani noldu ziyafet hanım 85 bilezik yalan oldu sen sen ol büyük laf etme yoksa böyle gidersin

 101. Hazimsiz fesat kiskanc ibis oz gelinini alip gelecekmis alisti beles beles altin almaya ondan sonra gider gorumcenin gelinini alip bidaha gelecah alisacak sulalenin gelinlerini gelinim deyip alacah gelacah yariyariyada paylasacak oh ne ala memleket yata yata beles beles yiye ice altin kazanacak sen evde yemek yapmayi orgu ormeyi ogren

 102. ah ziyafetcik:-{ şu:-{ anda hayallerin:-{ suya:-{ sen :-{de kuyuya :-{düş:-{ ama:-{ gelme cicim :-{ neydi :-{gelininimi:-{ alıp:-{ gelicenmis:-{ demans oldun:-{ galiba:-{ ya:-{ gelme:-{ yllık:-{ şey:-{ :-{yllk tıksı :-{

 103. ah ziyafetcik:-{ şu:-{ anda hayallerin:-{ suya:-{ sen :-{de kuyuya :-{düş:-{ ama:-{ gelme cicim :-{ neydi :-{gelininimi:-{ alıp:-{ gelicenmis:-{ demans oldun:-{ galiba:-{ ya:-{ gelme:-{ yllık:-{ şey:-{ :-{yllk tıksı :-{

 104. Az önce bi yorum okudum sosyal medyada yarışmaci Elif programın kurgu oldunu itiraf etmis bi video paylaşmış ama hangi Elif oldunu anlayamadim Ziyaretin gelinimi diğeri mi
  Bilen var mı arkadaşlar?

 105. Ziyafet Yaren gelinler yeah yapirlar mutfah kirlnirya Jan ozaman seni cagirilar gedesen mutla temizleyesen hibarin olsinda telfon elinden birakmayasin arirlar haman gidasen

 106. Eskiden Başak Hatice Özlem veya Elif Ezgi Cansu Özlem bi arada yarışıyorlardı kadrolara bak efsane

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu