Gelinim Mutfakta

4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı günün birincisi ile bugün çeyrek altını alan isim belli oldu! 4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin bugün beş puanı kime verdi? 4 Ocak Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Yeliz kaç puan aldı? Salı günü en yüksek puanı kim aldı? 04/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 2022 yılının ilk haftasında yani Salı çeyrek altını kim kazandı? Bugün en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 8 Şubat Salı Puanları için tıklayınız.

Güncelleme (05/12/2022) 4 Ocak Salı günü 15 puan alan Miyase ve Damla günün birincisi olan gelinler olurken, kura sonucu Miyase çeyrek altını alan gelin oldu. Yeşim ile Yeliz ise 13 puanla günün sonuncusu olan gelinler oldu. 

=> Gelinim Mutfakta 1 Şubat Salı Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı Puanları ile puanlaması sonucu %100 açıklandığında, gözler Damla’nın puanlarının üzerinde olacak. Zira Damla haftaya çok düşük puanlarla başladığı için haftanın ikinci bölümünde mevcut puanlarını düzeltip, düzeltmeyeceği çok ama çok merak edilmekte.

=> 25 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için tıklayınız.

4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim iki hafta önce sadece bir puanla Miyase’nin elinden beş bileziği alsa da geçtiğimiz hafta eleme potasının bir tık üzerinde yer aldı. Yeşim bu hafta yine bilezikleri almak için ilk gün en yüksek puanı alarak, amacını ortaya koydu.

=> 13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Bugün 4 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 4 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 11 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta finalinde, Sevilay kaynana yarışmadan çekilmek isterken, Miyase yarışmada kalacağını beyan etmişti. Yönetmenin kararı ile Miyase ve kaynana Sevilay yarışmada kalmasına karar verildi.

=> 6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, Miyase kaynanası karşı kazanmak, onun vermediği yüksek puanları başka kaynanalardan alıp “Benim sana ihtiyacım yok anne!” demek için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta başında yarışmaya dahil olan ve hem ikinciliği hem de üçüncülüğü 14 puanla Miyase ile birlikte paylaşan Yeliz’in gerçek performansını bugün ki puanlama sırasında göstermesi gerekiyor. Eğer Yeliz bugün günün sonuncusu olması halinde,  %92,1’lik bir oranla, Cuma günü eleme potasına düşecek.

=> 5 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

İlk gün Yeliz iyi puanlar aldığı için %97,3’lük bir oranla Cuma günü eleme potasına düşme ihtimalinde kurtulmayı başardı. bugün de eleme potasına düşmemek için mücadele edecek olan Yeliz’in alacağı yüksek puanlar, yarışmadaki dengeleri alt üst edecektir.

4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Yeliz elinin lezzetini kanıtlamak ve yarışmada elenmemek için bugün 4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmanın planlarını yapıyor.

Yeşim haftanın ilk bölümünde aldığı yüksek puanlar ile kendisini daha güvende hissetmekte. Onun verdiği güven ve rahatlıkla bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında yine en yüksek puanı alan gelin olacağını düşünüyor.

4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Yeşim ve Beyhan

Kaynanasından uzun bir süre beş puanları alan Yeşim, “Kaynanam bana hep düşük veriyor” diyerek algıya başladı. Son zamanlarda kaynana Beyhan hakikaten düşük puanlar verse de önceden eli ile koyduğu günleri Yeşim unutmuşa benziyor. Yeşim kaynanasını şu sözlerle ikaz etti;

“Sayın Beyhan Öksüz Size sesleniyorum. Ben bu haftada senden bir puan alırsam, yarışmadan çekileceğim!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile yarışmacı Yeşim büyük bir iddia ortaya koydu. Beyhan kaynana bu hafta boyunca nasıl puanlar vereceği şimdiden merak konusu olurken, kaynana Beyhan bugünden itibaren gelinin bulacak olursa, izleyicilerin kafasında büyük bir soru işareti olacak.

Kaynana Beyhan bugün Gelinim Mutfakta 4 Ocak Puanlama sırasında, gelinine bir vermemesi gerekirken, Cuma gününe kadar Beyhan kaynana gelinine hep beş verecek olursa, izleyicinin kafasında “Beyhan kaynana daha düne kadar bulamazken şimdi hatasız bir şekilde nasıl gelinine beş vermeye başladı?”  diye sorgulamaya başlanacak. 

4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de yani haftanın ilk bölümünde Yeşim 19 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Miyase ve Yeliz 14 puanla ikinciliği ve üçüncülüğü paylaşan isimler oldu. Damla ise 11 puanla günün en sonuncusu olan yarışmacı oldu.

Damla çok iyi yemek yaptığını iddia etse de kaynanaların verdiği düşük puanlar Damla’nın canını çok yakmakta. Damla bugün Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı puanlaması ile küllerinden doğup, bu hafta beş bileziği almak için kolları sıvadı. 

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı Puan Durumu

Yeni yılın ilk puanlamasında sonra gözler ikinci puanlamaya çevrildi. Salı puanlarını yine Nursel Ergin’in vereceği 4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonunda %100 netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı puan durumu sonucun da hangi gelin zirveye çıkacağı,, hangi gelinin de eleme potasına sürüklenmeye başlayacağı, şimdiden merak edilmeye başlandı.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hafta başında çeyrek altını Yeşim alırken, Damla bu hafta bilezikleri alabilmek için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak zorunda. En azında iyi bir başlangıç yapmasa da devamında iyi puanlar almak zorunda.

Yeşim ilk gün aldığı yüksek puanların etkisi ile 4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da yine iyi bir komunda yer alacağını düşünse de rakipleri Yeşim’i alt etmek için harekete geçtiler. 

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı Puan Durumu Netleştiği an Miyase ve Sevilay

Nursel Ergin beş puanı kime verdi? 4 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu?  Yeliz kaç puan aldı? 4 Ocak 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? Bugün Miyase kaç puan aldı? Salı günü en yüksek puanı kim aldı? Bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Puanları (04/01/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

4 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 1
Damla: 5
Yeliz: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 1
Damla: => Nuray’ın Gelini 1
Yeliz: 5

*************************
” 4 Ocak 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ayfer’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 5
Damla: 3
Yeliz: => Ayfer’in Gelini 2

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Miyase: 3
Damla: 5
Yeliz: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 1
Yeliz: 1

*************************

Gelinim mutfakta 4 Ocak Salı Toplam Puanlar

Yeşim 3 4 1 4 1 13
Miyase 1 1 5 3 5 15
Damla 5 1 3 5 1 15
Yeliz 4 5 2 1 1 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3-7 Ocak Haftası) – Salı

*************************

Yeşim: 19 + 13 = 32
Miyase: 14 + 15 = 29
Damla: 11 + 15 = 26
Yeliz: 14 + 13 = 27

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı Puanlama Sonuçları

*************************

4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE / DAMLA
Gelinim Mutfakta 4 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU MİYASE
4 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YELİZ / YEŞİM

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Ocak Çarşamba Fragmanı İzle

4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda günün birincisi olan ve bugün çeyrek altını kazana gelini kesin olarak netleştikten sonra, gözler bir sonraki güne neler yaşanacağına çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 5 Ocak Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

20 Yorum

  1. Yeşim eski gelinler gidince bı özgüven gelmiş kendini kaf dağında görüyor kendini ulaşılmaz sanıyor
   maalesef ki eskiler gidince Yeşim de kendini kaybetti

 1. damla sen ne çirkef arsız saygısız gelin adayısın nuray hanımın piskolojisini bozdun nişanlıyken böyleysen evlenince eyvahki eyvah allah senin gibi gelini bırak sevdiğim insanı sevmediğim insana bile nasip etmesin şimdilik miyase güzel gidiyor temennim cuma yolcu olur sütütyo rahatlar nursel çok parazit yapıyorsun çok müdahil oluyorsun safi kafa karıştırıyorsun

 2. DAMLA VE MİYASEDEN GICIK KAPIYORUM!..İKİSİ DE KENDİNİ BEĞENMİŞ UKALA GELİNLER!…KAYINVALİDELERİNE HİÇ SAYGILARI YOK!…

 3. yeni gelen kaynana iyi yemekten asla anlamıyor kadın normal hayatında ne kadar olmamış yemek yediyse midesi güzel yemeği kabul etmiyor yada bilerek kötüye yüksek puan veriyor ayfer senide sevmedim inşallah bu programda uzun kalmazsın 2 gündür yeşime 1 leri veriyorsun sana iyice ayar oldum birde gelinler yüksek ses tonuyla konuşuyor oda hiç hoş olmuyor biraz saygı en azından izleyenlere saygı küçüklerde izliyor kötü örnek oluyorsunuz

 4. miyase amma konuştun car car bozuk plak gibi anca kafa şişiriyorsun yok efendim haksızlık yapılmış senin o musubet kaynanan haftalardı ne yaptı 5 1 1 1 leri bastı o zaman hak yeme yokmuydu miyase sen tam bir çirkefsin beyhan yeşimden nasıl korktuysa 2 ci tabağa 1 verdi gelin kazanma azmi dozunda hırs güzeldir ama siz gelinler saygısısızlıkla hırsı bir birine karıştırıyorsunuz nuray hanımla beyhan hanım tadıma korkarak geliyorlar panikliyorlar oda beraberinde hata yaptırıyor kaynanalarınızı bir rahat bırakın hoş görülü vede saygılı olun zaten nursel iyice kafa yakıyor relaks olun her şey altın para değil ilerde seyredince utanacağınız hareketleri yapmayın çünü hısım akrabalarınızda seyrediyor

 5. eğer gelinler normal hayattada böyleyseler rol yapmıyorlarsa çok yazık sizlerden ben utanıyorum

 6. DAMLA VE MİYASEDEN GICIK KAPIYORUM!..İKİSİ DE KENDİNİ BEĞENMİŞ UKALA GELİNLER!…KAYINVALİDELERİNE HİÇ SAYGILARI YOK!…KAYINVALİDELERİ DE ÇOK SİNİR BOZUCU!…BU GÜN MİYASENİN KAYINVALİDESİ PUANLAMA YAPARKEN İKİ TABAĞI BEĞENİP BİR TABAĞI BEĞİNDİĞİ HALDE İKİ TABAĞA DA BİR VERDİ!…BİR DE ADALETLİ DİYE GEÇİNİYOR!..AÇ GÖZLÜ MİYASE VE KAYINVALİDESİ!…

 7. Yeşim çok gıcık cene vır vır en hanım miyase altınları damlanım almasını istiyorum

 8. miyase sen çeyreği alınca adalet oldu değilmi sunucunun 1 verdiği tabakla çeyreği aldın sen ve kaynanan için adalet sadece bayan ismidir hakkaniyet kim siz kim miyase seni bu duruma getiren sadece sevilay musibeti değil ayferin aptalca puanlamasıydı zaten kolunu haksızlıklarla adaletsizliklerle doldurdun temennim bir an evel kısa sürede defolup gitmeniz gerçekten hiç çekilmiyorsunuz iyice sinir bozucu oldunuz

  1. sunucu tarafsız değil sunucunun verdiği puanlar ve yaptığı yorumlar güvenli değil haksızlık yapıyorlar

 9. damla nurayı ağlattın beyhandan 5 alınca her şeyi unuttun dans ettin kadının kalbini kırdığına değdimi çok saygısızsın damla

 10. Gelinim mutfakta reytingleri düşüren kişi sevilay hanımdır 3 tane 1 veriyor buda reytingleri düşürüyor programın dun miyase haketmedi çeyreği tabiki damla alması lazımdı dun çeyreği miyase ve sevilay hanim programdan gitmesi lazim programın kalitesini düşürüyorlar o iki kişi harbi yeter ya tam 2 reyting e yaklaşacak ti gelinim mutfakta sevilay hanim yüzünden ulaşamıyoruz ona malesef ben yeşim i tutuyorum gelinim mutfakta programından tabiki sevilay ve miyase defolup gitmesi lazim kanal d den tabiki daha 3 gün var her an herşey olabilir yani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu