4 Ocak’ta Perşembe Hangi Diziler Yayınlanmayacak?

4 Ocak’ta Vatanım Sensin yeni bölümü var mı? 4 Ocak’ta Bizim Hikaye Yeni Bölümü Yayınlanacak mı? 4 Ocak’ta Siyah İnci Yeni Bölümü Var mı? 4 Ocak’ta Kanatsız Kuşlar Yeni Bölümü Yayınlanacak mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

4 Ocak’ta Hangi Diziler Yayınlanmayacak?

Yeni Yıl başlangıcında diziler neden yeni bölüm yayınlanmadı? Yeni yıl herkese hayır getirmesi dileğiyle dizi sektörü de yeni sezon ve yeni yıla başlangıç yapmak için hem reklam anlaşmalarını yenilemek hem de kış ortasında ara vermek hem oyunculara hem de dizi çalışanlarına bir nebze olsun dinlenme imkanı veriyor.

Hemen bazılarımızın aklına dizi çekimleri ne kadar zor olabilir ki demeyin arkadaşlar. Senaryodaki duyguyu seyirciye aktarmak için oynadığın oyuncuyu kendinde sindir melisin bu da yetmeyecek elbette oyunculuk üzerine aldığın eğitimle bu daha da geliştir melisin. yani oynadığın karaktere hayat vermen gerekir.

Buda yetmeyecek. Çekimler sahne sahne olduğu için oyuncu kendisinin olduğu sahne çekimlerinden kısa bir an için belki 10 saniyelik bir görüntü için o çekimin gelmesini ve bu sürede senaryoda söylemesini gereken replikleri tam manası ile defalarca ezberleyeceksin. Çekim sırasında yanlış yapma korkusu ve daha fazlası bunlar bizim dışarıdan gördüklerimiz. Bir de bu sektörde görünmeyenler var hepsi bir arada stresli bir sektör. Dizinin yeni bölümü yayınlanması bizleri üzse de sevdiğimiz oyuncuların dinlenmesi de bir o kadar bizleri mutlu etmelidir.

Vatanım Sensin 4 Ocak’ta yeni Bölümü Yayınlanacak mı? Vatanım sensin yeni bölümü  Ocak’ta ekran karşısında olacak. Vatanım Sensin sevenlerine bir kez daha hatırlatalım Vatanım Sensin bu yıl final yapacak. Bizim Hikaye 4 Ocak’ta Yayınlanacak mı? Bizim hikaye sevenlerine maalesef yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak.   “Bizim Hikaye”nin Yeni Bölümü 10 Ocak’ta yayınlanacak. Siyah İnci 4 Ocak’ta Yeni Bölümü yayınlanacak mı?

Siyah inci sevenleri de maalesef yeni bölümü 10 Ocak’ta yayınlanacak. Kanatsız Kuşlar 4 Ocak’ta yayınlanacak mı? Kanatsız kuşlar maalesef yeni bölümü diğer diziler gibi 10 Ocak Perşembe günü yayınlanacak.  Şunu da söylemem gerekir dizi sektöründe her şey anlık olarak değişir. Şu an için yukarıda bahsi geçen diziler yeni bölümleri maalesef haftaya kaldı. 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın