Gelinim Mutfakta

4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Cuma günün birincisi ile toplam puan durumu sonucu açıklandı! 4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün çeyrek altını kim aldı? Hafta finalinde Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 04/02/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 4 Şubat Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Yeni gelen kaynanalar kaç puan verdi? 4 Şubat 2022 Cuma en yüksek puanı kim aldı? Yeşim kaç puan aldı? 4 Şubat Cuma çeyrek altını kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin satır aralarında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 4 Mart Cuma Bugün Verilen Puanlar sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Cuma Puanları ve toplam puan durumu sonucu %100 açıklandığında, bir gelin beş bileziği alırken, bir gelin normalde elenecek. Lakin iki yarışmacı elendiği için bu hafta yarışmada eleme olmayacak.

=> Gelinim Mutfakta 25 Şubat Cuma Günün Birincisi için lütfen tıklayınız.

4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında beş bileziği almak isteyen Yasemin, hastalık sebebi ile yarışmadan ayrılmak durumunda kaldığı için bu hafta yarışmaya iki yeni yarışmacı dahil oldu.

=> Gelinim Mutfakta 18 Şubat Cuma Puanlaması sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 4 Şubat Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 4 Şubat Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 11 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi  ve sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Yasemin geçirdiği hastalık sebebi ile yarışmadan ayrılırken, Damlada benzer bir hastalıktan dolayı yarışmadan ayrılmak durumunda kaldı. Bu hafta cuma günü ise onların yerine iki yeni yarışmacı dahil oldu. 

=> Gelinim Mutfakta’da Büyük Saçmalık! Miyase Beş Bilezikten Oldu öğrenmek için tıklayınız.

4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu sonucu, hafta finalinde sadece çeyrek altın ile beş bileziği verilecek. Yarışmaya iki yeni yarışmacı dahil olduğu için yarışmada eleme olmayacak.

=> Gelinim Mutfakta 4 Şubat Cuma Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Ülke genelinde çok fazla yayılan bilinen hastalığa yakalana iki yarışmacının gitmesi, yerlerine ise iki yeni yarışmacının gelmesi, yarışmadaki dengeleri nasıl değişeceği şimdiden merak konusu oldu.

=> 4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya dahil olan kaynanalardan birisi iki hafta boyunca kesin olarak yarışacak. Bugün 4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin büyük bir avantaj elde edecek.

Miyase bilezik yarışında kopmadan Yeşim ile mücadele ederken, Damla’nın aldığı yüksek puanlardan dolayı bir tarafı çok çekiniyordu. Lakin Damla’nın çekilmesi Miyase’yi büyük avantaj getirdi.

Gelinim Mutfakta son bölüm de 19 puanla Damla günün birincisi olan gelin olurken, Yasemin 7 puanla günün sonuncusu olan isim oldu. Damla çeyrek altını alsa da Cuma günü hastalığında dolayı yarışmadan çekilmek durumunda kaldı. 

4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Hülya

Yasemin aldığı düşük puanlar ve ceza puanları ile yarışmadan ayrılmayı %100 genişlemesine rağmen, Yasemin hastalandığı için elenmeden yarışmadan ayrıldı. 

Bu hafta yarışmaya Cuma günü katılan Hayat ve Deniz ellerinin lezzetini kanıtlamak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında en yüksek puanı almak için kolları sıvadı. 

4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Yeşim ve Beyhan

Bugün Nursel Ergin hafta finaline büyük bir şokla başladığını, iki eski yarışmacının birden ayrılmak durumunda kaldığını şu sözlerle açıkladı. İşte Nursel Ergin’in o açıklamaları; 

“Dünden beri iki haber aldık. Damla Gelinim Mutfakta da yok. Yasemin ayrılmak durumunda kaldı!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile sunucu Nursel eski yarışmacıların hastalık sebebi ile yarıldığını, yerlerine ise iki yeni yarışmacının katıldığını dile getirdi.

4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bu hafta yarışmaya katılan yeni yarışmacılardan ikisi de bu hafta Cuma günü elenmeden yoluna devam edecek. İki yeni yarışmacı bugün Gelinim Mutfakta 4 Şubat Puanlama sonucunda, ne kadar düşük puanlar alsa dahi bir sonraki hafta devam edecekler.

Bildiğiniz üzere yarışmada 4 yarışmacı yarışmakta. Bir tanesi elenirken yeni haftaya yeni isim geliyor. Dolayısı ile bu hafta yarışmaya dahil olan iki yeni yarışmacında biri kesin olarak iki hafta boyunca yarışacak. Bu isimlerden biri olmak isteyen Hayat da bugün Gelinim Mutfakta 4 Şubat Cuma puanlaması sırasına tüm kaynanalardan beş puan almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Cuma Puan Durumu

31 Ocak 2022 tarihinde haftanın ilk bölümü ile ekranlara gelen yarışma programında Nursel Ergin’in vereceği 4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile Cuma puanları yapılacak. Günün sonunda %100 belli olacak olan Gelinim Mutfakta 4 Şubat Cuma puan durumu sonucuna göre göre bir gelin, kesin olarak beş bileziği alacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Damla ve Yasemin’in gitmesi ile bu hafta yarışmaya dahil olan iki gelin, geldiği ilk bölümde çeyreği alıp kendisini kanıtlamak istiyor. İşte bundan dolayı her iki gelin de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Miyase 4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun Yeşim ile arasında ki puan farkını kapatıp, bu defa Yeşim’in ellerindeki beş bileziği kapmanın hesaplarını yapıyor. 

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Cuma Puan Durumu Açıklandığı An Miyase ve Kaynanası

Geçtiğimi haftalar da Yeşim son anda Miyase’nin elindeki bileziklere ortak olmayı başarmıştı. Miyase de 4 Şubat Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda yüksek puanlar alıp, aynı duyguyu Yeşim’e tattırmak istiyor.

Nursel Ergün beş puanı kime verdi? 4 Şubat Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? bugün çeyreği kim kazandı? Cuma en yüksek puanı kim aldı? Miyase bugün kaç puan aldı? Yeşim bugün kaç puan aldı? 4 Şubat Cuma çeyrek altını kim aldı? Bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Puanları (04/02/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

4 Şubat Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 4
Miyase: 5
Hülya: 2
Deniz: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Miyase: 5
Hülya: 1
Deniz: 1

*************************
” 4 Şubat 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hayat’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 5
Hülya: 2
Deniz: => Hayat’ın Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 4
Hülya: => Nuray’ın Gelini 5
Deniz: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Hülya: 1
Deniz: 1

*************************

Gelinim mutfakta 4 Şubat Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 4 4 4 4 1 17
Miyase 5 5 5 4 5 24
Hülya 2 1 2 5 1 11
Deniz 1 1 1 1 1 5

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (31 Ocak-4 Şubat Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 69 + 17 = 86
Miyase: 64 + 24 = 88
Hülya: X + 11 = 11
Deniz: X + 5 = 5

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 4 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
4 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DENİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Şubat 2022 Cuma Fragmanı İzle

4 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucu %100 netleştiğinde, bir gelin elenecek. Bir gelin de beş bileziği alacak. İşte hafta finali ile ekranlara gelecek olan, Gelinim Mutfakta 4 Şubat 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

22 Yorum

  1. yeni gelinler sayesinde ekibin ve eskilerin işi kolaylaştı Damla nin gidişi eskilere yaradı

  2. Çok büyük haksızlık yapıyorsunuz onlar iyiyken yeni gelen gelinlerin puanları az diye elemiyorsunuz eskileri eliyorsunuz çok haksızlık ediyorsunuz kanal (d) gelinim mutfakta programı sizden bunu ummazdik bırakın eksik puanlı kimse o gitsin 😡😡

  3. SEVİLAY KADAR PİŞKİN BİRİ GÖRMEDİM!..KEKLERE GÜZEL DEYİP ADALETSİZ BİR ŞEKİLDE DAVRANIP GELİNLERİN HAKKINI YEDİ!..AÇ GÖZLÜ SEVİLAY GÖZÜNÜ BİLEZİK BÜRÜMÜŞ!..

  4. Allah kahretsin seni sevilay. yine herkese 1 miyaseye 5 verdin ya. Allah sorsun o gelinlerin hakkını sana. bıktık senin haksızlıklarından vallahi bıktık. Allah yedirmesin sana o altınları. bu yeşimin elinden alınan 15 ya da 16 bilezikler oldu. yazıklar olsun.

    1. SENSİN AÇ GÖZLÜ! YETER BE. HAKSIZLIK YAPILDI MİYASEYE. TORPİLLİ YEŞİM GİTMİYORSA MİYASE DE 5 BİLEZİĞİ ALMALIYDI!

  5. Ne biçim yarışma bu?Kayinvalideler çok hak geçiyorlar.Programin sorumluları Kayinvalideleri niçin uyarmiyorlar.Bu hafta bilezikler Yeşimin hakkiydi.Yaziklar olsun.Artik seyretmeye en.

  6. iyi oldu haftaka bilezikler hak yenmedi kutlarim kanal de yi damlada gelmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu