Zuhal Topal'la Sofrada

4 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu Netlik Kazandı!

4 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucu %100 netlik kazandı. 31 Ocak 2022 tarihinde başlayan yarışma programında hafta finali 4 Şubat Cuma günü son yarışmacı Ayşegül Saraç yarışması ile Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Şubat Cuma Puan Durumu sonucu %100 belli olacak.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Mart Cuma Puan Durumu sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu yazımızda; Yemekteyiz 4 Şubat Cuma puan durumu sonucu ile Yemekteyiz tüm yarışmacıların puanları alt kısımda tek tek açıklanmıştır.

=> Zuhal Topal’la 11 Mart Cuma Puan Durumu sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

31 Ocak Pazartesi günü Deniz Aydaş yarıştı. Deniz toplamda 27 puan alması, kendisinden sonra yarışacak rakiplerini bir hayli korkutmayı başardı.

=> 4 Mart Cuma Zuhal Topal Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

31 Ocak Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

1 Şubat Salı günü Eda Demrican haftanın ikinci yarışmacısı oldu. Eda Demircan toplamda 30 puan alması ile kendisinden önce yarışan Deniz Ağdaş’ın 15.000 TL almasını kesin olarak engellemiş oldu. Not: 4 Şubat Yemekteyiz haftalık puan durumu yazının altında verilmiştir.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4 Şubat Cuma Bu Hafta Kim Kazandı Öğrenmek için tıklayınız. 

1 Şubat Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

2 Şubat Çarşamba günü Murat Uzan yarıştı. Söylemleri ile dikkatleri üzerine çeken Murat, yemeklerinden istediği lezzetleri sunamadığı için toplamda 21 puan alabildi.

2 Şubat Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

3 Şubat Perşembe günü haftanın en çok merak edilen yarışmacısı İtalyan Gastronomi hocası Gioacchino Dell’aquila yarıştı. Toplamda 31 puan almasından dolayı, Eda Demircan’ı kesin olarak 15.000 TL’den mahrum etti. 

3 Şubat Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

Gioacchino Dell’aquila son bölümde aldığı puanlarla, 21 Ocak Cuma Yemekteyiz Puan durumu öncesinde, zirveye yerleşen isim oldu.

4 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

4 Şubat Cuma günü Ayşegül Saraç yarışan yarışmacı oldu. Kendisine ve yemeklerine güvendiğini hafta başında beri ifade eden Ayşegül,  21 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucunda zirveye adını yazdırabilmesi için en az 32 puan elde etmesi gerekiyor. İşte Yemekteyiz 4 Şubat Cuma puan durumu alt kısımda verilmiştir.

4 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

  • 31 Ocak Pazartesi Puanı (Deniz Ağdaş) = 27 Puan
  • 1 Şubat Salı Puanı (Eda Demircan) = 30 Puan
  • 2 Şubat Çarşamba (Murat Uzan) = 21 
  • 3 Şubat Perşembe (Gioacchino Dell’aquila) = 31 Puan
  • 4 Şubat Cuma (Ayşegül Saraç) = 30 Puan

4 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puan Durumu Netlik Kazandığı An

Şu an için 4 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucuna göre Gioacchino Dell’aquila 31 puanla liderliğini korumakta. Beş yarışmacının da tamamı rakiplerinden alacağı puanlama sonucunda, Yemekteyiz 4 Şubat Cuma puan durumu sonucu %100 belli olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu