Gelinim Mutfakta

4 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaç Puan Topladı? En Yüksek Puanı Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 4 Şubat Puanları

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Pazartesi günün birincisi kim? Geçen hafta yarışmaya katılan Gözde oldukça iyi başlamasa da Salı günü durumunu düzelmiş ve iyi puanlar almaya başlamıştı. Bir çok kişi tarafından güçlü rakip olarak nitelendirilmişti. Ancak Gözde bu başarısını hafta finaline kadar koruyamadı ve yarışmaya veda etti. Bakalım yeni hafta ve yeni yarışmacılarla nasıl performanslar izleyeceğiz. Merakla bekliyorum. 4 Mart 2019 Pazartesi ⇒ [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

Songül hanım gittikçe popülerliğini ve tanınmışlığını artırmaya devam ediyor. Yakın zamanda Reyhan giderse Reyhan hanımın yerini alır mı derseniz kesinlikle alamaz. Ancak Reyhan hanım gibi Sina’yı gelinim mutfakta puan durumu açısından çok iyi destekliyor.  

Sina’ya ve rakiplere verdiği puanların yanı sıra Sina’yı puanlama sonrasında da korumayı başarıyor. Genel de Reyhan hanımın özelliği olduğunu gördüğüm bazı hal ve tavırları Songül hanım da da gözlemledim. [mavibuton]25 Şubat 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz haftalarda elenen Yağnur hala konuşulmaya devam etmesi yarışmacıyı bir kez daha ekran karşısında görme oranını artırıyor. Aldığım habere göre 1 ay içinde Yağnur yeniden yarışmaya katılacağı yönde haberler var. Gerçekten seven kitlesi de oluştuğunu gördüm. Bence Yağnur ilk geldiğinde kendisini ya yanlış tanıttı yada yanlış anlaşıldı. Tabi Reyhan’ın gelmesi ile durumunu büyük oranda düzeltti.  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 18 Şubat Pazartesi Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Her hafta yeni yarışmacıların yarışmaya katılması ile yarışmada var olan dengelerde %100 oranında etkileniyor. Kimi zaman kaynanalar düşük puanlar vermesine neden olurken, kimi zamanlarda gelinler arasında kalın yada ince tarzında yemekler (börek, köfte) yapılmasına neden oluyor. Çünkü gelen kaynana, kalın köfte sevdiğini anlayan gelinler bir sonraki benzer yemekte, hemen kalın yapmaya gayret ediyorlar. Tabi buda Gelinim mutfakta 4 Şubat puan durumu açısından dengeleri belirlemesinde etki ediyor.  Bu arada [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 11 Şubat Pazartesi Puanlaması[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

4 Şubat Pazartesi gelinim mutfakta puanlama aşamasına geçmeden hızlıca bu gün yarışmaya katılan Kübra ile kaynanası Nurten hanım hakkında kısa bilgi vermek istiyorum. Zira fragmanda dahi en ufak ayrıntıya yer vermediler. Hemen bazıların aklına eski yarışmacılardan biri mi geliyor diye düşünmeye itse de gerçek öyle değil. Gelen yarışmacılar eskilerden değil ve sivrilen bir mizaçları da yok gibi duruyor. [mavibuton]8 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] görebilmek için lütfen tıklayınız.

Geçen hafta başında hak yemeyip, baştan düşük puanlar vereceğini söyleyen Reyhan hanım, doğru olanı yapsa da strateji açısında çok yanlış yaptı. Başta söylediği düşük puanları Ezgi’nin tabağı konusunda emin olamayınca herkese gene yüksek sayılabilecek puanlar vermek zorunda kaldı. [pembebuton]8 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim[/pembebuton] olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Rakipleri ise hem düşük puanlar verdi hem de kendi gelinlerinin tabaklarını bulunca Ezgi hem bileziklerden oldu. Hem de elenen Gözde’den sonra son sırada bitirdi. Bakalım Reyhan hanım 4 Şubat Gelinim Mutfakta puanlama aşamasında aynı hataya düşecek mi? İzleyip göreceğiz. Bu arada [saributon]Gelinim Mutfakta 7 Şubat Perşembe Günün Birincisi[/saributon] kim olduğunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

4 Şubat Pazartesi gelinim mutfakta puanlar verilmeden size bir tüyo vermek istiyorum. bu gün yarışmaya katılan gelin yani Kübra ilk günden en yüksek puanı alan bir gelin profili çizmeyecek. Yani bu gün birinci olamayacak. Eskilerden birisi bu gün birinci olacak. [mavibuton]6 Şubat 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] için lütfen tıklayınız. 

Gerek Sina gerekse Ezgi’nin bir numaralı hedefi Gülcan olacak bu hafta. İlk geldiğinde rakip olarak görmediği Gülcan iki hafta içinde 8 bilezik aldı. Nice gelinler geldi geçti bu yarışamadan. Gülcan’ın bu başarısı bence elinin lezzetli olduğuna açıkça delil olduğunu düşünüyorum. Bu gün yani 4 Şubat 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kim? sorusunun cevabı Gülcan olursa işin rengi daha da değişecek. Not: Gelinim Mutfakta 4 Şubat Pazartesi puanları yazının son kısmında verildi. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 5 Şubat Salı Puanları[/pembebuton] görebilmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta kaynanası Reyhan hanımın yanlış stratejisi yüzünden düşük puanlar aldı. Bu hafta eğer Ezgi bu duruma el atmaz ise bu hafta finalinde Ezgi’yi eleme potasında izleyebiliriz. Bu gün Ezgi ne yapıp edip, Gelinim Mutfakta 4 Şubat puanları verilirken yüksek alması gerek. Akis takdirde yeni gelen gelinde yarışmanın ortamına yak uydurmaya başlayınca eskiler çok iyi puanları zor alıyorlar. Not: Gelinim Mutfakta 4 Şubat Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi. 

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Günün Birincisi Ve Puanları (Pazartesi 2019)

4 Şubat Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? yada kim kazandı? veya 4 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama sonrasında en yüksek puanı alan gelinin kim olduğunu tahmin etme etkinliğimiz devam ediyor. Tabi ben bu soruların cevaplarını yazının son kısmında vereceğim. Puanlama öncesi tahmin almak istiyorum. Not: 4 Şubat Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu? Sorusunun cevabını %100 doruluk payı ile önceden biliyor olmama rağmen yazı içinde Kanal D’nin yayın haklarına saygı duyuyor ve yayın zamanına kadar bu bilgiyi paylaşmıyoruz. Zaten bunu önceden söylemek benim açımdan yarışmanın heyecanını da kaçırıyor. bu sebeple son ana kadar günün en yüksek puan alan gelininin adını söylemeyeceğiz. 

Gelinim mutfakta puan yada puanlama kısmı için ne den bu kadar uzun yazı yazdığımı soranlar olmuş. Aslında uzun yazı yazmak için kendimi zorlamıyor, aksine az yazayım diye kendimi frenlememe rağmen bu kadar uzun yazı çıkıyor. Demek ki ben otokontrol yapmasam 2.000 kelime yazacağım. ⇓4 Şubat Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓

Bu hafta Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu açısından elenen ve bilezikleri alan gelin kim olduğunu henüz netleştiremedik. Bir isim elimize ulaştı ama inanmadım. Daha da netleşmesi için bekliyorum. Bu sebeple bu hafta bileziklere kim yakın, kim uzak olduğu konusunda tahminlerinizi alayım. 

Gelinim mutfakta toplam puanlar da rakibine 5 ve üzerinde bir farkla günü en yüksek alıp kapatan gelin hafta finalinde kadar bu avantajı kullansa da elbette bu yeterli olmuyor. Ezgi ile Sina arasında bilezik yarışının olacağını düşündüğüm bu hafta Sina ile Ezgi arasında büyük gerginlik çıkmayacak. En azından Reyhan ile Songül arasında çıkan bir gerilimi yaşamayacağız. Ancak her ikisi de içten içe birbirlerini ezmeye çalışıyor. Hatta elemek istediklerini düşünüyorum.PAZARTESİ PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓ 

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Pazartesi puanlama en yüksek puanı alan gelinin kim olduğunu ilk başta yorum kısmında açıklayacağız. Daha sonra ise bu yazı içinde vereceğiz. Tabi ufak bir tüyo için eskilerden birisi kazandı. Sizlerde yorumlarınız ile bize katkı sağlayabilir görüşlerinizi özgürce paylaşabilirsiniz. Dikkat: 4 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları yazının sonunda verdik.

Gelinim mutfakta haftalık toplam puan durumu için ayrı bir alan açmaya gerek olmamasına rağmen karıştıranlar yada puanları bulamayanlar olmuş. Bu sebeple hen günlük hem de haftalık puanlar verilecek. Tabi her ikisi de aynı puanlar olması kafanızı karıştırmasın.

4 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta günün birincisi kimin olacağını ve çeyrek altını kimin alacağını belirlemede kullanılacak olan günün yemeğinin adını ve malzeme listesini açıklayalım. Sonrasında puanlama kısmının vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Mantarlı Rulo Köfte Malzemeleri

Köftesi İçin;

 • 500 kg orta yağlı kıyma
 • 1 adet soğan
 • 4 yemek kaşığı galeta unu
 • 1 adet yumurta
 • Bir tatlı kaşığı karabiber
 • 1 tatlı kaşığı hardal
 • Bir tatlı kaşığı tuz

İç Harcı için;

 • 300 gram mantar
 • 1 adet soğan
 • 3 dal taze kekik
 • yarım yemek kaşığı tereyağı
 • 1 adet haşlanmış patates
 • Bir çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber

Fatih Ürek günün yemeği Mantarlı Rulo Köfte için yarışmacılara 45 dakikalık süre verdi. Gelinler ise bu sürede yarışmaya yeni katılan Kübra’yı tanımaya başlarken diğer yandan da Gülcan’ın aldığı bilezikler konuşuldu. Vaktinde günün yemeğini bitiren gelinlerimiz, 4 Şubat Pazartesi puanlama kısmına geçtiler. Hadi, bizde geçelim ve kim kaç puan aldığını görelim.

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Puanları (04/02/2019 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Pazartesi Puanları ve birincisi

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Sina     : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 2
Kübra : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Sina     : 5
Gülcan : 2
Kübra : 1

*************************
“4 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Sina   : 4
Gülcan : 4
Kübra : => Nurten’in Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Songül‘ün verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Sina   : => Songül’ün Gelini 2
Gülcan : 5
Kübra : 1

*************************

Gelinlerin 4 Şubat 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 3 3 1 1 8
Sina 5 5 4 2 16
Gülcan 2 2 4 5 13
Kübra 1 1 5 1 8

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Şubat – 8 Şubat Haftası) – Pazartesi

Ezgi     : 8
Sina     : 16
Gülcan : 13
Kübra  : 8

DİKKAT! BU HAFTA ELENECEK KİŞİ SES GETİRECEK!

Gelinim Mutfakta 4 Şubat Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

4 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SİNA
Gelinim Mutfakta 4 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ SİNA
4 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ VE KÜBRA

*************************

Gelinim Mutfakta 232. Bölüm 5 Şubat 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

230 Yorum

 1. Arkadaşlar bu yarışmanın gerçek olduğuna hala inanan var mı yanı senaryo kurgu düzmece değil diyen varsa kendilerine bir iki soru soracağım

 2. Tünaydın herkese hayırlı günler gününüz güzel olsun:) Hoşgeldin Poyraz:) teşekkür ederim Volkannn:)

 3. Ya yine şu Yağnur salağı düşmüş bise Gülcan salağı var zaten desene Gülcan gidişidir

 4. Yarışmada kavgalar tartışmalar hepsi kurgu oyun
  Yarışmacılar dışarıda hepsi can ciğer kuzu sarması

 5. Bu haftaki dileğim Sina ve kaynanasinin paket olmasıni istiyorum…

  Songül den nefret ediyorum nokta ….

 6. Sina Pırlanta Gelinim Mutfaktaya sunar ???
  Sina Malatya ile bı ilgisi var mı acaba yoksa bir tesadüf mü

 7. Gülcan yılanını bakın ya bide Yagnuru karşıma getirmeyin bidaha diyor ulan kendisi Yağnurun arkasından konuşan iftira atan yalan atan Yagnuru karşında istemiyorsun arkasından atıp tutmayacaksin densiizzz

 8. ya yagnurcuk buranin patronu gulcan bir çalışan olarak kovuldun hahajmtjmjtkt

 9. Nasil iyi olayım allah aşkına. Ben sana gülüm ömrüm Rüya kadınım diyorum. Sen ise bana. Poyraz bey diyorsun. Şöyle şimdi bakalım nasıl iyi olayım ben

 10. Sana sadece bir şey diyecem bırak tepkiyi mepkiyi sen benim ömrüm olacakmisin. Sadece ya evet yada hayır de seninle bizim iki aydan beridir bir yasanmışığımız var şuan sadece senden bir cevap bekliyorum. Ya evet yada hayır

 11. Aşkı soranlara kimi derdi. gözlerine vuruldum. Kimi derdi boyuna posuna kimi de derdi o güzel sesine aşık oldum. Ama Zeynep ile poyraz dan sonra anladık ki hepsi hikaye. Önemli olan birbirlerini hissetmekmiş. Bu kadar kişinin içinde onlar bunu hissetmişse belkide bu bir kaderdir. Allahtan başka kim bilebilir ki

 12. Arkadaşlar herkese güzel günler dilerim. Hoscakalın kendine iyi bakın allaha emanet olun. Herşey gönlünüzce olsun iyi günler.

 13. Gülcan hepimize beterin beteri oldugunu gösterdi
  Sina Ezgi Songül Yagnuru kötü sanmislardi Gülcani görünce Yağnurun kıymetini anladılar
  Biz Yagnurcular da Ezgi Cansu Rümeysa Sina Elif kötü bildik ama onlarda daha kötü biri varmış o da Gülcan
  Gülcan karakterinden nefret ettim ???

 14. Aşk sevmek, seni seviyorum demek değil, yüreğinde hissetmektir. Ve aşk yanında olanı sevmek değil, bazen gelmeyecek birini beklemektir… Ben böyle seviyorum işte seni.

 15. Gülcan yılanını yine
  Yağnur morarti ???
  Ezgi çok doğru bı soru sordu neden insan ekran görüntüsü alır?? Gülcan KİVİRDİ doğru düzgün inandırıcı cevap veremedi
  Ben cevap vereyim çünkü kendisi planlamış olmalı herhalde yoksa buna neden gerek duysun
  Ve Yağnurun o istegi atmadığı ortaya çıktı hesabi çalınmış ve kıyafet reklamı da teklif etmemiş hatta Gülcan kendisi ben senin mağazadan alışveriş yaparım demiş kendisi de itiraf etti???Eeeee noldu Gülcan yılanı zehrini kendi kendine akittinn Yağnur haklı çıktı sen kiskancligindan çatla da patla ??bide senin giyidin kıyafetleri zaten kimse almazdı iyiki de Yağnur sana teklif etmemiş kendisi zaten yapıyor reklamini Barbi gibi manken gibi kadın kalbi gibi fiziği de çok güzel Maşallah benim meleğime Yagnurcugum bitanem ??

 16. ARKADAŞLAR HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLACAĞINI MERAK EDEN VAR MI?

  1. Hoşbuldum Filiz Hanım
   Yorumum spama düştü rica etsem çıkartırsınız
   Teşekkürler

 17. Yok benim için açık kapakli fark etmez. Kapalı bir bayanla evlenmek benim aileme kültürüme daha yakındır. Herşeyden önce insan olsun ahalkı güzel olsun ömrüm.

 18. Yine hemen ezgiyi göndermeler başlamıs.gidince nasıl bir program oldugunu ziyafetle gördük seviye yerlerde yine izleyelin görelim

 19. Gulcani Yağnur morarti yine helal Yağnura??
  Ezgi güzel soru sordu Neden insan ekran goruntusu alır?
  Gülcan saçmasapan bı cevap verdi ama bence ekran görüntüsü aldı çünkü bunu kendisi planladı sinsi kıskanç
  Eeee Gülcan yılanı noldu şimdi kendi zehrini kendine akittinn
  Yağnur göndermemis isteği hesap çalıntı çıktı zaten elenmeden once daha önce bahsetmişti hesapların çalındı diye
  Sonra kıyafet reklamı da teklif etmemiş Gülcan yalan söylemiş hatta Gülcan kendisi demiş Yağnura senin butiginden alış veriş yaparım demiş kendiside itiraf etti Gülcan
  Yani neymiş Yağnur için kazdığı kuyuya kendisi düştü yılan Gülcan ????
  Bide iyi ki Yağnur kıyafet reklamı yaptırmamış Gülcana cunku Gulcanin giydiği kıyafetler satilmazdi

 20. Zeynep Ben önceden Özlemi tutuyordum o elenince sonra başagı tutmaya başladım şuan ise Gülcan

 21. Ne zavallı kıskanç insanlar var
  Kıskançlıktan kudurmuslar sırf fesatliktan Yağnura hakaret etmek için yeni sahte hesaplar açmışlar ve Yağnurun hesabına girip hakaret ediyorlar,
  Acıyorum valla onlara insan anca bu kadar zavallı olur Yağnurun haklı Gulcanin haksız olduğunu bildikleri halde Yağnura saldırıyorlar bu nasıl bı kindir hiç mi Allah’tan korkmaz bu insanlar
  Yagnuru hakaret ederek Ysgnuru değil kendilerini rezil ediyorlar farkında degiller kıskançlık o kadar kendilerini kaybetmelerine sebep olmuş çok yazık Allah akıl fikir versin
  Allah ıslah etsin

  1. Sevmiyorsaniz ismini anmayin o zaman sayfasında uğramayin ama sizde sanırım gizli hayranlık var Yağnura karşı ismini anmadan düramiyorsunuz sayfasına girmeden de duramiyorsunuz hatta onun için zahmet edep sahte yeni hesap aciyorsunuz ?
   Yağnur sen neymissin beee herkesi peşinden kosturuyorsun ????

 22. Bende Gülcanı sevmiyordum fakat ezgi ve sina ve yağnur üstüne gidince üzülüm

 23. Ezgi ve Reyhan hanım gitsin artık gitsinler Kurtulalım 10.000 kişi gelinim mutfakta izlemeye devam edeceğiz.

 24. Oy ben senin gülüşüne kurban olurum sen güven bana ömrümmmm seni asla kırmam seni seviyorum

 25. Arkadaşlar ltf haftanın sonucunu açıklamayın bu hiç etik bir davranış değil bırakın biz seyirciler o heycanı yaşayalım

 26. Filiz hanım Allah aşkına şu Poyraz ve Zeynep’e bı özel Aşk sayfası acında gitsinler orada yazsınlar aşklarıni
  Boş sayfalardan birine yazın diye tavsiye ediyoruz girmiyorlar illa inatla yazdıkları aşk mesajlarını herkes görsün istiyorlar ne hikmetse ..Gına geldi yemin ediyorum yarışma hakkında yorumlara ulaşamıyoruz sayfayı dolduruyorlar gereksiz yorumlara
  Filiz Hanım lütfen yorumunu dikkate alın
  Şimdiden Teşekkürler

 27. “Çok özlediğin halde sarılamadığın insanlar var mesela. Bu her şeyden kötü.”

 28. Zeynep be Poyraz siz iyice abartınız cidden lütfen bunu burda yapmayın bu yorumlar kısmı gelinim mutfakta ile ilgili özürdilerim ama burası aşk ile alakalı bir yorum grubu değil

  1. Aynen yaaa ben de aynen bunu diyorum yaaa yukarıda ikitane boş sayfa var oraya yazsinlar işte pebis aşk mesajlarını
   Neden illa herkes görsün istiyorlar anlamıyorum ama bazı suphelerim var.Neyseee..

 29. ilk defa gittigim bir sehir gibisin sevgili
  önce bir yabancilik
  sonra bir aliskanlik
  daha sonra bagimlilik yaratiyorsun bende
  ´& ben sana ait olmadigim halde MEMLEKETIM gibi seviyorum seni . …Seni seviyorum aşkım

 30. Gülcan a çok yazık kaynanası Gülcan ı korusun Songül çok bağırıyor ezgi çok sinsi gitsin

 31. Kime ne zararları var istediğiniz gibi yazışın. Zaten çok meraklıyız nereye gitseniz sizi buluruz Zeynep ile poyraz. Devam edin aşk çok güzel bir şey

 32. Dokunmadan sevmenin mümkün olduğunu sende öğrendim ben. O kadar mesafeye rağmen kemiklerini kıra kıra sarıldım sana.Seni seviyorum aşkım

 33. Poyraz Yalancı❣️Aşk Sevgi❣️Seyfede Olamaz İnsanlar Bir Birin Görüp Sevir Siz Zeyneri Göremeden Sevdinizmi Hepsi Yalan

 34. Aşkım tabikide sen olduktan sonra ben dünyayı en mutlu ve şanslı insanıyım. Seni seviyorum

 35. arkadaşlar lütfen yorumlarınıza dikkat edin 200 yorumu tek tek okudum ve küfürleri silmek zorunda kaldım

 36. Yani yorumu okuduktan sonra sanki ben yanlıs birşey yaptım zannetim ben sadece iki arkadaştan şikayetci olduğumu söylefim ki sadece ben değil herkez sikayetçi Defne hanım da benden şikayetçi saçma şeyşer yazıyor bende anlamıyom ne dediğin

 37. arkadaşlar defne bizim sitemizin ilk kurulduğundan beri var olan çok kıymetli, bir ablamız. sizin oraya yazdığınızı görünnce daha önce yaşanan bazı olayların tekrarı sanmış olabilir site defne hanımla beraber çok şey gördü. bizim sitemizi belli kişiler bilir birden oraya gelip yo5rum yaptığınızı görünce sabote ediliyor alarak anlaşıldığını düşünüyorum. Daha önce böyle gelip küfür edip kaçmışlardı. Bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

 38. Haa birde sen bunu bilmiyon esra poyraz demiştiki en sonda
  Sizden özürdilerim bundan sonra yorum yazmıycam hoşçakalın demişdi zeynep biliyomu bilmiyorum

 39. poyraz da Zeynepo de birbirlerini burada tanıdılar kendilerine mutluluklar dilerim tek ricam yazılan konu ile yorum yapmalarını rica ediyorum

  1. zeynep daha önce böyle birden gelip önce kendi aralarında konuşup sonra yorumculara küfür edenler oldu.. tanısanız defne çok iyi birisi… sitemizi nen eskilerinden biri… siz birden buradaki gibi yorum yazında gene troller geldi demiştir

 40. ben ne zeynep’e ne Poyraz beye bir şey demedim defne’ya yazdığım yorumlardan bunu çıkarmış zeynep ama benim kimseye bir lafım yok sadece belli kurallar var ona uyulmasını istedim.. hepimiz en az 20 yaşında insanlarız..

 41. Filiz hanım hazır sizi burda bulmuşum sizden birşey istiyebilirmiyim sevda masalı’nın özetlerinide yazsanız olmazmı

  1. canım sevda masalı 9 bölüm var ben siz dedikten sonra araştırdım ama 9 bölüm kalmış bir sonraki kore dizisinde yazayım olur mu

 42. Poynep burdan olurda çok ağırdan alıyorsunuz bazı bayıltıcı diziler var tek bölümlük mevzuyu on bölüm sürdürüyorlar ahanda öyle :)

 43. Gülcan seni tebrik ederim. Sakın moralini bozma. Senin bilerek üzerine çok gidiyorlar. Kaynanan ve sen çok iyisiniz.

 44. Bir dost diğer sayfada anonim olarak yazmıştım zeynep hanım herşeyi anlamış olay çözüldü daha abartmanin bir anlami yok kız özür dilemiş ya

 45. Yo ciddi yazıyorum bana dediysen bu çocukça kaprisleşmeler karşılıklı nazlanmalar yanlış anlıyor gibi yapmalar nereye kadar sürecek bunu düşünün ortada üzülecek bişey şiirlere güzel sözlere yoğunlaşın tanışmadınız etmediniz demek siz tanışıpta kavga etseniz dünya yanmış objektif yazıyorum endişen olmasın

 46. Fatih ÜREK, artik şu kaynanalar ve gelinlerin Gulcan’a yüklenmesini durdurun. Kızın her lafını çarpıtiyorlar yalanlar entrikalar. Yeter artık bu kızın üzerine gitmesinler. Sina-Ezgi’nin abuk sabuk uyduruk spikerlik videolarından çok sıkıldık. Saçma sapan videolar. Gülcan’ı artık rahat bıraksınlar, Ezgi, Sina, Songül çok itici..Gitsinler. Hele dövüşmek Songül kulakları tırmalıyor bağırması.. SONGÜL SİNA GİTSİNLER

  1. Songul Sina gitsinler sana katılıyorum Ezgide gitsin onlarla birlikte ammma onlardan önce iftiracı Gülcan gitsin okeyy gördüğüm en seviyesiz gelin Gülcan?

 47. EZGI-SİNA SAÇMA SAPAN VİDEOLARI ARTIK BIRAKIN. GÜLCAN'I RAHAT BIRAKIN. SİZ KÖTÜ GÖRÜNÜYORSUNUZ BU ŞEKİLDE.. dedi ki:

  Sina ve Ezgi’nin ortalığı karıştırıp Gulcan’ı kötü göstermeye çalışıyorsunuz ama biz seyirciler sizin oyunlarınızı çok net görüyoruz.. Kızın üzerine gidip gidip, söylediklerini çarpışıp sinsi sinsi güldüğünüzü çok net görüyoruz. Artık Gulcan’ı rahat bırakın. Kız size 10 basar. Her anlamda. Helal olsun Gülcan ‘in kişiliğine, mertliğine..

  1. Gülcan kendi kendisini kötü gösterdi Yağnurun arkasından yalan iftira attı saçma sapan haraketler kendi Yağnurun üzerinden prim yapmak istedi ama olmadı kimse yutmadı onun yalan ve iftiralarini
   Evet Ezgi ve Sina kötüler ama Gülcan onlardan bin kat daha kötü bir kadın onu Yağnura yaptığını görünce ben kadınlığım dan utanıyorum
   Sina ve Ezgi Yağnurun üzerine gittiler ama eğlencesine gittiler ne yaptılarsa yüzüne karşı yaptılar Gülcan bildiğin şeytanlık yaptı Yağnur arkasından konuştu yalan ve iftira attı ciddi ciddi çirkin saldırı yaptı o..kıskanç …
   Yağnur ondan şikayetçi olsa savcılığa sürüm sürüm surudurur Gulcanda Gelinim Mutfakta ekibinide ama neyse ben bunların hepsinin kurgu senaryo olduğuna inanıyorum ama yinede Gülcani sevmiyorum tipini asık suratını sevmiyorum keza Ezgi ve Sina da çok sevimsizler benim gözümde ..
   Yağnurunn gözleri yeter endami yeter gülüşü yeter duruşu yeter ?????????

 48. UMARIM YARIN GÜZEL BİR GÜN OLUR ZEYNEP KAVGASIZ KÜFÜRSÜZ ben fikrimi söyledim inşallah seni daha fazla üzmezler

 49. Zeynep hanım diğer sayfada size ikinci cevabı vermıyecem diyen anonim bendim hala adımi yazmiyacam diğer sayfada sizinle ilgili ağır konuştuysam bende sizden özür dilerim sadece sizi uyarmak istemiştim bence sen arrık özür dilemeyi birak sayfada ayni isimle yine yorumlarini yap umarim benim yorumumu karıştirmazsin

 50. sitede yorumlarınızı diğer yorumlar arasında dikkatini çeken biriyim poyraz değilim öyle sanma

 51. Anonimler güvenmeyin diyip sonra susuyorsunuz geri çekiliyorsunuz yanlış tavır iftira olmuyormu sizce siteden tanıdığınız biri hakkında nasıl oluyor bunlar

 52. buda ayrı konu hiçbişey olmamış gibi sanki burda okadar yorum var sanki okumamış gibi davranmalar

 53. Aşkım başka bu sayfa dondu. Seni merak edip başka bir sayfada yazdım oda dengesizim biri bide Zeynep var baktımki onlar bizim hakkımızda kötü şeyler diyorlar. BenDe artık orda yazmam diye bu sayfa açılana kadar yazmam dedim. Şimdi şükürler olsun aşkım FİLİZ hanım burayı açtı.

 54. Dengesiz sensin ben kötü birşey söylemedim senin yaptıgın terbiyesizligi anlattım filiz hanımda söyledi bundan sonra siz aşk hayatınızla ilgli en ufak şey yazamassınız

 55. Zeynep valla bende şaşırdım ezgi gitmez zannediyodum ama gitti bak valla benim icime doğmusdu gidecegi o yüzden arastırdım baktım Sina Ezgiyi yolluyo

 56. Filiz hanımın yorumunu okuyun sizden rica etti sadece konu hakkında yorum yapmanız için …

 57. Zeynep bu arada galiba yarın Kübra ve Gülcan birinci oluyormuş kuraya kalıyorlarmış

 58. Zeynep iyimisin ben burda yapıcı davranıyorum Zeynep! denen vatandaş ileri geri yazdı bana laf ediyon senin kafan karımış harbi ne haliniz varsa görün birbirinizi yemeye devam edin amannnnnnnnn ya

 59. Senin yaptığın terbiyesizliği anlattım diyo neymiş acaba bu iftira bi yazarmısın ne yapmış adam

 60. Ben yazın diyorum ya arkadaşşlar size ne gecenin kaçı bilezik yorumu yazmassanız ölmezsiniz bikaç saat zaten birazdan çıkarlar bitürlü konuamaıyorlar sizin gibi anlayışsız tavırlar yüzünden

 61. Zeynep benle konus sen bak kafanı dağıtmaya çalışıyorum böyle yaparsan olmaz

 62. Zeynep !!! Salgı ben sana DENGESİZ demedim. Ben sadece dengesiz biri Zeynep’le beraber dedim. Bir daha birisine hakaret etmeden yorumu doğru oku bir dahada benim hakkımda ileri geri bir şey konuşma. Bide arkadaşım sen burda iki aydır forumdasin benim seninle daha bir tek kelime bile konusullugumuz yok. Sen burda ister yorum yaparsın ister birilerine küfür edersin bu beni ilgilendirmez aynı şekilde seninde bana saygı duymanı istiyorum. Varsa yorumlarda bir sıkıntı FİLİZ HANIM VAR lütfen fana ulaşma allah aşkına

  1. ya beni ne karıştırıyon sana terbiyesiz diyen ben değilim ikiniz tam tencere kapak olmuşunuz muhatap olmasın çokta tın ben gerçekleri yazınca işine gelmedi paşamın

 63. Dur sende seni tanıyorum diye isim sayma sen poyraza bak adam ne diyor o ne demiş bu kimmiş kim olduğum ne alaka millet aşkım canım dediğin adama yalancı terbiyesiz diyor takıldığın konulara bak

 64. Poyraz yanlıs anlamamı istemiyorsan o zaman cümlenin icinde benim adımı kullanma hem zaten herkez senden sikayetci burası sen ask mesajları yaz diye kurulmamıs git baska yerde yap ve ayrıca 2 aydan fazladır burdayım

 65. Allahım yarabbim yaa ne kadar terbitesiz bi insansın hala askım diyo zeynep sanada ne diyim bilemedim

 66. üç kuruşluk akılımıda burda kaybetme lüksüm yok bir deli taş atıyor ortaya sonrası karambol

  1. çocuk gibi şikayet etmeler neya ben memnunum bu mesajlaşmalardan empati yeteneğini nerde kaybettin acep

  1. Banane diyip diyip karıştırıyon oratalığı şark kurnazı resmen sırf şikayet etmek için açık arıyorsun

 67. Neyse Zeynep ben yazıyorum sen cevap vermiyorsun. Ve bakıyorum sen miletin dediğiyle yürüyen bir tipmissin onu anladım o zaman en iyisi biz bu işi bitirelim çünkü ben bana inanıp benim olan benim dediklerime cevap veren birini istiyorum benden önce buradaki yorumcuların yorumlarına bakan biri değil. Herşey gönlünce olsun Allah’a emanet ol iyi geceler.

  1. Sende hep aynı tripler kıza acımanda yok böyle diyon sonra aşkım diye gülen yüz bi yazışında şurda bende suscam şu Zeynep! sussa bir

 68. Bir dost bak önüne gelene laf atıyon senin gibi ergenlerle uğrasamam benim amaacım ortalıgı karıstırmak değil cözüm bulmak

  1. CAnım kardeşim burdan gidin demenmi çözüm yoksa yönetici kardeşe şikayet etmeler şikayet edince çözümmü oluyor mesajlar silinecek biliyorsun

 69. Poyraz Filiz hanım zaten size yorum yazdı sadece yazılan konu hakkında yorum yazmanız için rica etti o yorumu okuyun!!!!
  Yani aşk meşk yazmayın demek istedi kafanızı basmiyormu sizin ya başka boş sayfaya başbaşa yazın neden illa sizin uygunsuz aşk yorumlarınızi bizim gözünüzün içine sokmak istiyorsunuz yoksa siz sadece bize göstermelik aşk mı yaşıyorsunuz yani birbiriniz için değilde bizim için mi aşk yaşıyorsunuz ?????

  1. Uygunsuz ne var yazarmısın taki sen gelipte ortalığı karıştırana kadar empati yoksunu anlayışsız kişiler şikayet etmese sorun yoktu

   1. Kardeşim sen aşk meşk hikayesi okumak istiyorsan git aşk romanı oku burası pembe dizi sayfası değil yarışma yorum sayfası anlatabiliyor muyum acaba ???
    Zeynep ve POYRAZin yorumlarını okumak istemiyorum zaten okumuyorum da ama sayfayı saçma sapan dolduruyorlar yarışma hakkında yorumlara ulaşamıyorum kendi yorumumu bile bulamıyorum
    Neden başka boş sayfaya yazmiyorlar bana bunun cevabını versinler neden illa bizim.gozumuze sokuyorlar hadi Bir dost sen cevap var madem çok biliyorsun

 70. İşine gelmeyince anlamıyorsun ama iki gencin yazımasını anlayıpta şikayet etmesini biliyorsun zeynep!

 71. Bir dost sen kasınıyon herhalde ben poyraza kızdım sana ne oluyo sen niye konuya dahil olmaya çalısıyon

  1. Çünkü sen gereksiz yere ortalığı karıştırdın yok şikayet etmeler yok burada yazmayın sen şikayet etmesen yönetici uyarmazdı şikayet olunca devreye girdi sen sayende neyse bu gece daha yazmam birileri gibi olmaz yazmam

 72. Zeynep kusura bakma da seni kınıyorum burada aşk yaşayacak kadar aşksız mı kaldın tövbe Yarabbim yaa gece gece sinirimi bizdunuz hadi Poyraz erkek düşünemiyorum yada umursamiyor böyle şeyleri ama sen bir kızsın bide desetturluyum dedin bende desetturluyum ve sana bı abla tavsiyesi kendine gel,
  Yanlış anlama kötü niyetle demiyorum sadece yakıştıramadım bı hanım kardeşime bu davranışları
  Ve burada eğlence arayanlarda mesela Bir Dost adlı yorumcu gibi aşk yorumları yazsınlar eğlenelim diye bakıyorlar
  Ayiptir yahuuu

  1. Beni tanıyormusunda öyle yazıyorsun kızmıyım erkekmi tesettürlümüyüm değilmiyim diyomki yazdıklarımı okumadan yorum yazmazmısın dedimki bu iş burda sürmez nereye kadar dışarda tanışın en azından söz yapın bunun neresi dalga neresi ahlaksızlığa teşvik bilip bilmeden yazmayın kendi yaptıklarınızı başka insanların üstüne atmayın lütfen

 73. arkadaşlar bir çok sayfa ezgi elendi diye yazmış ben ise inanmıyorum şu an ezginin yerine gelecek ve reytinglerde üst sıralarda olmasını sağlayacak bir yarışmacı gelene kadar ezgi elenmez
  bu haftqa kim elenir derseniz kesinlike yeni gelen gider henüz netleştiremedim ama şimdiden bilgi vermek istedim

 74. Filiz hanım ben 4 sayfaya baktım 4 ü de sina altınları alıyor ezgi eleniyor diyor.bence ezgi gidiyo

 75. arkadaşlar lütfen ama lütfen konu dışında yorum yazmayın ve sadece içerikle alakalı konuşalım. tartışma devam ederse yoruma kapatmak zorunda kalacağım…

  bak mesala ezgi eieldi diye her yer cığırtganlık yapıyor. ben inanmıyorum. Siz inanıyor musunuz? sizce kim elendi? ve neden gibi cümleler bence amaca daha iyi hizmet eder.

 76. Filiz hanım ezgi elenirse kesin birşey olur birinin gine hastası çıkar ayrılır

  1. Yok böyle Bir şey yapamazlar artık seyirci uyandı çünkü Ezgi elenir gider yerine de eskilerden birini getirirler mesela Ziyafet Özlem gelebilir yada başka kim var geri dönme hakkı olan eski yarışmacilardan

 77. Ezgiden önce Inşallah Gülcan ve Sina giderler
  Ezgi giderse yerine eskilerden gelen olursa Inşallah cirtlak Rumeysa gelmez hiç çekilmez hele Gülcanla ikisi hiç çekilmez bide ilaveten Sina iyyyy ucude birbirinden beter ???

  1. Bence Rumeysayi bidaha kolay kolay getirmezler formalite icabı getirseler bile çok kısa sürede yine elerler çünkü onu zaten agresif çok sınırlı olduğunu için gönderdiler
   Kotulemek için söylemiyorum tabi insanlık hali ama Rumeysanin kesin bı saglik problemi var sinirsel çünkü normal bı insan o kadar öfkeli kinci olamaz resmen gözlerinden sinir öfke fışkırıyordu ürkütücü bir şekilde
   Kavgalar kurgu bile olsa onun bakışları duruşu bı tuhafti
   Allah göstermesin İnşallah bı daha ekrana hiç çıkmaz ve Allah şifa versin İnsallah

 78. Yağnur prenses çok güzel fotolar paylaşmış yine güzelim benim manken gibi Maşallah
  Gülcan kara cadının iftira ve yalanları dan da aklandı
  çok şükür ?Gülcan kendi kendini rezil etti Allah büyük Yagnuru karalamak isterken eline yüzüne bulastirdi kendi başına çorap ordu çok trajekomik ve aciz duruma düştü ???? beter olsun ve defolup gitsin ???????

 79. Ezgiyi sevmiyorum lakin giderse üzülürüm tıpkı Ezgi YAGNUR’un gittiğine üzülüp ağladığı gibi
  Gülcan gitmeli Gülcan gibi yalancı iftiraci biri ekranda olmamalı yarışmanın kalitesi zaten düşük Gülcan daha da düşürdü ???????

  1. Reyhani bende çok seviyorum Ezgiyi sevmiyorum ama ?
   Reyhan çok neseli pozitif bı kadın ve insan kalitesinden anlıyor gelinler içinde sevdigi 3 gelinde çok kaliteli Yağnur Başak Özlem ???

  1. Sen 1 Ocak sayfasına neden gidiyorsun Melek ?
   Poyraz Askini yani Rüya kadını oraya çağırıyor
   En dogrusunu yapıyor başbaşa olsunlar daha iyi olur hem bizim için hem onlar için

 80. Su besimede sade odunmus kolunu kaldirip oynamayi bile beceremiyo konusmayi beceremiyo oynamayi beceremiyo yemek hazira alismis onuda beceremiyo bi elenip gitse cok iyi olacak

  1. Gulcanda oynamayı beceremiyor dikkat edin bostan korkuluğu gibi kollarını kaldırıyor sadece puhahahaaaaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu