Zuhal Topal'la Sofrada

4 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Başak Kaç Puan Aldı? Esengül’ün (Hanım Ağanın) Gelini Başak’ın Menüsü 4 Şubat Puanları

Fox TV yaklaşık olarak iki haftadır Zuhal hanımın puanları neticesinde büyük ödül sahibini bulması bir çok kişi tarafından eleştiri konusu oldu. Kaynanalar neden orada varlar ve neden puan veriyorlar ki gibilerinden şikayette bulunanlar oldu. Bence sunucu puanlamayı %100 değiştirecek biçimde puan vermemesi gerekiyor. [kirmizibuton]25 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada 131 Bölüm[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Yarışma hakkında olması gerekenleri açıkladıktan sorna 4 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Başak kaynanalar konseyinden kaç puan aldığını ve menüsüne neler söylediğini aktaracağız. Ancak öncesinde bu gün yarışacak ve Adana havası estirecek gelin ve kaynanaların kimler olduğunu yani 4 Şubat Pazartesi Zuhal Topla’la Sofrada Başak kim olduğunu sizlere tanıtacağız. [mavibuton]18 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün[/mavibuton] için tıklayınız.

Sonrasında kendisini bizlere hanım ağa Esin olarak tanıtan kaynana kim olduğunu kısaca sizlerle tanıştıracağız. [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 8 Şubat Puanlar[/pembebuton] da kaç puan aldığını ve kaynanalar kaç puan verdiğini görebilmek için lütfen tıklayınız.

Halen mevcut yarışma programları arasında Yemekteyiz ile oldukça benzerlik gösteren ama sunucu farkı ile bir adım öne geçtiğini düşündüğümüz Fox TV de yayınlanan gelin kaynanaların yarıştığı yemek programında her hafta 10.000 TL büyük ödülü kazanıyor. Bakalım bu hafta kim alacak? Merakla her bölümü iple çekeceğiz.  Bu arada [saributon]Zuhal Topal’la Sofrada bugün 7 Şubat puanları[/saributon] için tıklayınız. 

Bu gün yani 4 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Başak’ın menüsü içinde  hangi yemeklerin odluğunu ve bu yemeklerin kaynanalarca nasıl karşılandığını ve nasıl puanlama yapıldığını bu yazımızda detaylıca bulabilirsiniz. Bu arada <<<[pembebuton]6 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Bugün[/pembebuton]>>> verilen puanlar ile gelinin menüsünü görmek için tıklayınız.

Şimdi, bu yazımızın içerini yani içerik haritamızı paylaşalım. Sonrasında gelinimizi tanıtma ile devam edeceğiz. Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 5 Şubat Salı[/mavibuton] günü yemekleri ve puanları görebilmek için tıklayınız. 

Zuhal Topal 4 Şubat Bu Yazının İçeriği

 • Esengül’ün Gelini 4 Şubat Yarışmacısı Başak Kim? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?
 • Zuhal Topalla Sofrada Kaynana Hanım Ağa Esengül Kim? Kaç yaşında? Nereli
 • 4 Şubat Zuhal Topal’la Günün Menüsü (Başak’ın menüsü) ve menüsündeki yemekleri
 • Kaynanaların 4 Şubat 2019 Pazartesi Başak’a verdiği puanlarlar
 • 4 Şubat Zuhal hanımın Başak’a verdiği puanları bu yazıda bulabilirsiniz.

Bu hafta gözlemlediğim kadarı ile İçanadolu bölgesinden gelinler daha ağırlıkta olduğunu gördüm. Zuhal hanım aynı ilden 5 adet başvurusu kabul edilen olursa, o ile gideceğiz demişti. Sanırım böyle bir başvuru halen olmadığını gördük.

4 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Başak Kim?

Bu yarışmanın en önemli günü olduğunu düşündüğüm ilk gün genelde yüksek puanlar veriliyor. Başak bunu kullanmasını bilirse büyük ödül için bence en önemli aday olduğunu söyleyebilirim. Neyse Şimdi siz değerli okurlarımıza Başak kim olduğunu açıklayalım. bu gün yarışan gelinimizin adı Başak Kestane Yaprağı’dır. Kendisi henüz evli olmadığını ama yazın eşi Sonar bey ile dünya evine gireceklerini açıkladı. 21 yaşında olan müstakbel gelin Başak aslen adanalı.

4 şubat Zuhal topalla sofrada Başak ve kaynanası Esengül resmi

Dış sesin söylediğine göre gerçek bir lezzet tutkunu olduğunu, bu lezzeti bakalım kaynanalar yemeklerinde görebilecek mi? Kayın validesi Esengül hanım oğlu Soner’i çok kıskandığını ve bu durumdan şikayetçi olduğunu açıkladı. Adanalı olan müstakbel gelin adayı yemeklerinde de Adana yöresine özgü yemekleri göreceğiz. Üniversite mezunu olan Başak okul ortamında iken ev arkadaşlarına kendisi yemek yaptığını ve elinin lezzetine güvendiğini açıkladı. Eşi ile uzun süredir konuştuğunu şimdi ise nişanlandığını açıkladı. Şimdi Başak’ın kaynanası Esengül hanımı tanıyalım.

4 Şubat 2019 Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Esengül Kim?

Sunucu Zuhal hanım daha içeri girer girmez farklı bir karşılama ile oldukça şaşırdı. Esengül’ün damadı Soner müzisyen olduğu için iş arkadaşlarını da çağırmış çok güzel bire karşılama yaptılar. Bu hafta yarışacak bence en renkli kaynanalardan biri olacağı konusunda hiç şüphem yok. Kendisini hanım ağa olarak tanıtan Esengül hanımı bir tanıyalım.

Tam adı Esengül Ayata; 57 yaşında ve aslen Adanalı olan Esengül hanım İstanbul da ikamet ediyor. Soner’i evlendirdikten sonra köyüne Adana’ya döneceğini açıkladı. İki oğlu olan Esengül evlatlarına çok düşkün olduğunu gördük. Müstakbel gelini Başak’ın elinin lezzetine güvendiğini söyledi. Şimdi isterseniz Başak’ın menüsüne bir bakalım.

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Şubat Günün Menüsü (Başak’ın Menüsü)

 • Kereviz Çorbası
 • Kurus Patata
 • Avakado SAlatası
 • Etli Kuru Dolma Ve Yaprak Sarması
 • Dereotlu Cacık
 • Cevizli Dolma Pare

Zuhal Topal'la Sofrada 4 Şubat Başak'ın Menüsü Resim 1

Kaynanalar konseyi Başak’ın menüsü hakkında Osmanlı mutlu olmadığı birbirinden farklı dallarda yemeklerin olduğunu ve tutarsız bir menü olduğuna ayrıca çok kolay olduğunu söylediler. Şimdi sözlerimi uzatmadan kaynanaların Başak’a 4 Şubat Pazartesi günü verdiği puanları aktaralım.

Esengül’ün Gelini Başak’ın Puanı 4 Şubat Zuhal Topalla Pazartesi Puanları

Birnur  5
Bahtiyar  4
Saliha  4
Fatma  5
Zuhal Topal  5
TOPLAM  23

Zuhal Topalla Sofrada 4 Şubat Başak’ın Yarıştığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu