Zuhal Topal'la Sofrada

4 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Figen Güleç)

4 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Özlem Yeni 23 yaşında ve beş yıllık evli olan Özlem, amcasının kızı bir başka yemek programında altınları aldıysa, ben de alırım diyerek çıktığı bu yolda maalesef aradığını bulamayacak. Seçtiği menüsü 2,5 içinde yetişebilecek bir yemek olsa da Özlem bu tempoya ayak uyduramayacak. Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 4 Şubat Salı puanları sırasında çok düşük puanlar alacak.

=> Bu arada 25 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugünkü bölüm de yarışan gelin kaç puan aldığını görmek için tıklayınız.

Gündüz yemek programlarını yakında takip edenler, Ziyafet kaynana 19 Kasım 2018 tarihinde abisinin gelini elif ile birlikte katılmış ve bilezik kazanmıştı.

=> 18 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanlaması sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu gün öz gelini Özlem ile birlikte programa katılan Ziyafet en baştan beri kazanamayacaklarını dile getirdi.

=> Bu arada Zehra’nın kaç puan aldığını görmek için 11 Şubat Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.4 Şubat 2020 Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 332. bölüm

Kaynanalar Özlem’e çok düşük puanlar kullanacağı bugün 4 Şubat Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sanırım en yüksek puanı sunucumuzdan alacak.

=> 7 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Şubat Salı (2020)

4 Şubat Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Özlem Çiseli. Kendisi oldukça sosyal biri olduğunu daha önce 20 kişiyi evinde ağırladığını dile getiren yarışmacı, kaynanası Çiseli’nin baskısı ile sağlıklı bir menü ile yarışacak. Zaten diyette olan sunucumuzu menüyü oldukça beğense de kaynanalar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Dikkat: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabı yazının en sonunda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 7 Şubat Cuma Puanları için tıklayınız.

Bu hafta ilk bölümde yarışan ver daha önce bir başka programda kendisini yarışmacı değil ama konuk olarak gördüğümüz Özlem çok iyi puanlar alamadı. Dolayısı ile kendisine sunulan fırsatı da tepmiş oldu.

=> 6 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu ve sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.4 Şubat Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin KaynanaZuhal Topal’la Sofrada Son bölümde elindeki fırsatı tepen Özlem’in yaptığı hataları yapmayacak olan Figen Güleç, sağlıklı menüsü ile kaynanaları etkilemeyi ve günün sonunda 4 Şubat puanlaması sırasında iyi puanlar almayı hayal ediyor. Ancak İlk bölümde yarışan kaynana Ziyafet, intikamını çok acı bir şekilde alacak. 

=> Bu arada 5 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları

Figen Güleç (4 Şubat Salı Yarışmacı Gelin)

4 Şubat Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacısı Figen Güleç

 • 32 yaşında
 • 12 yıllık evli
 • İki evladı var 
 • Aslen Tokatlı 
 • Kaynanasını çok iyi anlaşıyor
 • çok kıskanıyor

Çiseli Güleç (4 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada 4 Şubat Kaynana Çiseli Güleç

 • Aslen Tokatlı
 • 53 yaşında
 • İki evladı var
 • 1967 doğumlu
 • İki gelini var
 • Üç torun sahibi

Bu hafta ilk bölümde Ziyafet ile birlikte söylemleri ile dikkat çeken bir diğer kaynanada Çiseli hanım oldu. Gerek isminin oldukça farklı olması gerekse gelinlere karşı tavırları ile bu hafta adından sıkça söz ettirecek olan Çiseli kaynana 123 yıllık gelini Figen Güleç ile birlikte yarışmaya katıldılar.

Gelini Figen’in elinin ne denli lezzetli olduğunu bildiği için bugün çok iyi puanlar alacağını düşünüyor. Ancak kaynanalardan Ziyafet, resmen ortalığı dağıtacak sürprizleri olduğunu ve kendisinden korkmaları gerektiğini söyledi. Not: bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının son kısmında bulabilirsiniz.4 Şubat 2020 Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu Belli Olduğu An Kaynanalar

Zuhal Topal’la sofrada bugün verilen puanlar 30 ve üzeri olması halinde Figen için final bölümünde oldukça şanslı yapacak. Zira son zamanlarda haftanın birincileri 28 ile 33 puanı arasında aldıklarını düşündüğümüzde bugün elinden gelini yapması lazım.

Figen ne yapıp edip en azında kendisinden önce yarışan Özlem’in aldığı 18 puanı geçmeli. Aksi takdirde kesin olarak bugün kaybedenler listesine dahil olacak.

Zuhal Topalla 4 Şubat puanları öncesinde Figen, ufak çaplı bir heyecan yaşadı. Ana yemeğindeki balıkları son iki dakika içinde aldı. Böylelikle büyük bir krizi de atlatmış oldu. 

4 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Figen’in Menüsü 

 • Sebzeli Brokoli Çorbası
 • Katmer
 • Babagannuş
 • Tokat Batı
 • Çömlekte Levrek Balığı
 • Fasulye Turşusu Kavurması
 • Patates Kavurması
 • Mısırlı Yeşil Salata
 • Tahinli Helva Tatlısı

Zuhal Topal'la Sofrada 4 Şubat Salı Puanları Verilecek Menü


Zuhal Topalla 4 Şubat Puanlaması, hafta dört gün boyunca fitnes salonunda spor yapan kaynana Çiseli hanıma ve gelinine gidecek. Çiseli kaynana spora ve sağlıklı yaşama çok düşkün olduğu için gelinin menüsüne çok müdahil olduğunu ve kaynanalara sağlıklı yemekler yedireceklerini dile getirdiler.

Hazır menüden söz etmişken, bugün kayın valideler yiyecekleri menüsü gördüklerinde bir kişi dışında diğerleri karmaşık ve uyumsuz bir menü oldğu konusunda hem fikir oldular.

Kısaca kayın validelerin bugün Figen’in menüsüne karşı eleştirilerini aynen aktarıyorum.

“menü çok karışık.
Balığın yanında patates ve turşu kavurması olmamış
Balığı ve salatayı güzel buldum. Menü güzel
Bizim yemeklerimiz daha ağır
Çok basit bir menü”
kaynanaların menüye eleştirisi

Kaynana Ziyafet özellikle kendi menülerinin ağırlığında söz etti. Ancak yemekleri yetiştiremeyeceği konusunda neredeyse emin olan Ziyafet, gerçekten de gelini yetiştiremedi. Ancak bugün ne çok kolay nede çok zor bir menüsü olmayan Figen’in menüsünü basit bulması adil eleştirmediğini ortaya koymuş oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada 4 Şubat Puanları sırasında anlaşılan Ziyafet verebilecekleri en düşük puanları vermek için menüyü kolay ve karmaşık bulduğunu iddia etti.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (3-7 Şubat 2020)

3 Şubat Pazartesi günü başlayan ve birazdan 4 Şubat Salı menüsünü tadımlayıp puanlayacak olan kayanların verdiği toplam puan durumu sonucunu vermek istiyorum. 

Bu hafta toplam puanlar da yani Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu da 15.000 TL değerindeki parayı kazanacak gelin sunucumuzdan en azında 8 puan alması gerekiyor. Genel olarak tuttuğumuz istatiksel veriler bunu gösteriyor. Şimdi Zuhal Topal’la Sofrada 4 Şubat Puanları da eklediğimiz haftalık puanlar alt kısımda sizleri bekliyor.

 • 3 Şubat Pazartesi Puanı (Özlem Yeni) = 18
 • 4 Şubat Salı Puanı (Figen Güleç) = 30

Birazdan kaynanalar Figen’in menüsüne puanlar verecekler. Günün sonunda ise Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunu cevaplayacağız. 

4 Şubat Salı Zuhal Topal’la Puanları (Figen’in Puanları)

Ziyafet  4
Şefika  6
Filiz  6
Güneş  5
Zuhal Topal    9
TOPLAM   30

**4 Şubat 2020 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 4 Şubat Salı Fragmanı

32 yaşında ve 12 yıllık evli olan Figen Güleç’in yarıştığı bölüm fragmanı olan Zuhal Topal’la Sofrada 332. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu