Gelinim Mutfakta

4 Temmuz Pazartesi Gelinim Mutfakta Neden Yok? Kanal D Gelinim Mutfakta’yı Yayın Akışından Neden Çıkardı?

4 Temmuz Pazartesi Gelinim Mutfakta Neden Yok sorusunun cevabını bazı izleyiciler merak etmesi üzerine bu yazıyı kalem aldık. Gelinim Mutfakta 4 Temmuz Pazartesi Neden Yok sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

6 Haziran 2022 tarihinden başlayan Best of yarışında birbirinden iddialı dört isim, son ana kadar mücadele verdi. Kimisine göre haksız puanlamalar, kimisine göre de adil puanlamalarla bir isim 25 bileziği best of yada Altın final haftasında bilezikleri aldı. Altın final bitiminden sonra gözler gelecek hafta pazartesi günü olan 4 Temmuz 2022 tarihine çevrildi.

Kanal d 4 Temmuz yayın akışına bakan izleyiciler, yayın akışışında Gelinim Mutfakta programını göremeyince, Gelinim Mutfakta neden yok? Yeni bölümü neden yayınlanmadı diye merak ettiler. İşte bu sorunun cevabı

4 Temmuz Pazartesi Gelinim Mutfakta Neden Yok

23 Ağustos 2021 tarihinde 4 sezonuna başlayan Gelinim Mutfakta programı, 6 Haziran 2022 tarihinde sezon finali haftası başladı. Toplamda 4 hata best of finali süren yarışma pragramı 1 Temmuz 2022 Cuma günü sezon finali yaptı. Yani Gelinim Mutfakta Neden yok diye merak edenler için yarışma programı her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Temmuz 2022 tarihinde sezon finali yaptı ve iki aylık ara verdi.

4 Temmuz Pazartesi Gelinim Mutfakta Neden Yok Kanal D Gelinim Mutfakta'yı Yayın Akışından Neden Çıkardı

23 Ağustos 2021 tarihinde başlayan gelinim mutfakta programı, 1 Temmuz 2022 tarihinde sezon finali yaparak iki aylık ara verdi. Bundan dolayı Kanal D Gelinim Mutfakta’yı Yayın Akışından çıkardı. İki ay aradan soran yeniden ekranlara kaldığı yerden devam edecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu