4N1K

4N1K Ali Kimdir? 4n1k Ali’nin Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Merak Edilen Yaşı Doğum Yeri

Fox TV’nin yeni gençlik dizisi olarak yaza damgasını vurmaya hazırlanan 4n1k dizisinde oynayacak olan oyuncuları tanıtmaya devam ediyoruz. 4n1k Ali kim ve 4n1k Ali’nin gerçek adı ne olduğunu ayrıca oyuncuya ait çok özel bilgileri bu haberimizde bulabilirsiniz.

4N1K Ali Tekellioğlu Karakteri

Fox Tv’de yakında yayınlanacak olan dizinin yapımını Fabrika yapım şirketi üstlenirken yapımcılığını ise Öner Arslanel yapacak. Yönetmen koltuğunda ise “Ulan İstanbul’un” yönetmenliğini yapan Murat Onbul yapacak.

Hikayeyi ise Ferhat Ergün kaleme aldığı gençlik ve komedi ağırlıklı dizi olan 4n1k oyuncularını sizler ile tanıştırmaya devam ediyoruz. Şimdi sizlere 4n1k Ali kim nasıl biri biraz ondan bahsedelim. Ali, Yaprağı çocukluğunda beri sevse de aşk meşk olaylarında kendinde cesaret  bulamaz ve duygularını Yaprak’a açıklayamaz.

Ali sevgisini açıklayamasa da Yaprak’ı her şekilde korumayı kendine görev edinmiştir. Bu arada 4n1k Yaprak kim olduğunu merak edenler [pembebuton]buraya[/pembebuton] tıklayarak yazımıza ulaşabilirler.  Okulda ise basketbol takım kaptanı olan Barış ile aralarında sıkı bir çekişme nedeni ile sıkıntılı günler Ali’yi beklemektedir.

Ali Tekelioğlu okulda karıştığı her olayda hem akıl almak hemde yol göstermesi açısında okulun rehber öğretmeni olan Ela hocanın sözleri Ali için çok değerlidir. Ali, Ela hocaya karşı bilmediği içinde bir sevgi vardır. Aşk manasında anlaşılmasın. Bazı insanlar vardır. Konusunda akşama kadar dinleyelim dediğiniz tarzda insanın içine huzur veren biri olarak görür.

4n1k Ali’nin bilmediği bir olay vardır. Okuldaki rehber öğretmeni Ali’nin gerçek annesidir. Bu durumu Ali öğrendiğinde neler yapacak? Nasıl tepki verecek? şimdiden merak konusu olduğunu söyleyebiliriz. 4n1k Ali kim olduğunu ve nasıl bir karakter olduğunu az çok anlattık. Sıra 4n1k Ali’nin gerçek adı ne? Daha önce hangi dizide oynadı? Kaç yaşında nereli gibi sorulara cevap bulmaya çalışalım. 

4N1K Ali Karakterini Kim Canlandırıyor?

Bu yaz en çok merak edeceğim dizilerden olacak olan ve önümüzdeki sezon devam etmesini beklediğim bir dizi olacağını düşündüğüm dizilerden biri olacağına kanaat getirdiğim dizi olan 4n1k dizisindeki oyuncuların gerçek isimlerini ve kaç yaşında, nereli olduğunu cevaplamaya çalışıyoruz.

4n1k Ali’nin gerçek adı Atakan Hoşgören’dir. Atakan 19 yaşında olup 1999 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. Kendisinden büyük üç kardeşi olan Atakan halen İngilizce İşletme bölümünde lisans eğitimini almaktadır.

4n1k Ali kim (4n1k Ali'nin gercek ismi ne) resim 1

Oyunculuğa ise merak salan Atakan 2011 yılında bu hobisini geliştirmek için ailesinin de desteği ile oyunculuk üzerine gerekli dersleri almaya başlayarak ilk adımı atmıştır. İlk kamera önü deneyimi bir reklam filmi ile olan Atakan’ın il dizi tecrübesi bölüm oyuncusu olarak girdiği “Yıldızlar Şahidim” dizisinde kendisini izlemiştik.

Dizi ve reklam deneyimleri dışında Tiyatro ile de ilgilenen Atakan bir çok tiyatro oyununda yer almayı başarmıştır. Genç yaşı ve fit vücudunun en büyük sebebi ise beş yıl kadar Beşiktaş spor kulübünün alt yapısında basketbol oynamıştır. Atakan Hoşgören’in menajerliğini ise Emrah Yıldız yapmaktadır. 4n1k Ali kim ve 4n1k Ali’nin gerçek adı hakkında elimizden geldiğince bilgi aktarmaya çalıştık.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. Alicim seni çok seviyorum gamzelerine aşığım bende gamzelerine parmak sokmak istiyorum gülünce çok tatlı oluyosun yaaaaaaaa :-D

  2. Alicim seni çok seviyorum gamzelerine aşığım bende gamzelerine parmak sokmak istiyorum gülünce çok tatlı oluyosun yaaaaaaaa :-D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu