4N1K

4N1K İlk Aşk Barış Kimdir? 4N1K Barış Ozansoy’un (Sırık) Gerçek Adı Ne? Daha Önce Nerede Oynadı?

Fox Tv’nin 2018 yazına damga vurmasını beklediğim 4N1K ilk aşk Barış karakterini ve Barış yani sırık karık karakterine hayat veren oyuncu kim olduğunu dilimizin döndüğünce açıklamaya çalışacağız. 

4N1K Barış Kim? (Sırık) Nasıl Bir Karakter?

Fox TV ekranlarında uzun zamandır, “yakında” ibaresi ile yayınlamaya hazırlandığı 4n1k ilk aşk dizisi henüz başlamaması bizleri dizinin normal yayın döneminde devam edeceğini konusunda düşünmemize sebep oldu.

Bir çok yaz dizisi başladığı şu günlerde halen yakında diyerek başlama tarihinin verilmemesi bizleri bu düşünceye ittiğini ve sizlerin de bu duruma hakkında dikkatinizi çekmek istedik. Uzun zamandır 4N1K ilk aşk dizisinin oyuncularını ve hikayelerini siz değerli okurlarımıza açıklamaya çalışıyoruz.

4N1K dizisi sınav stresinden sonra kafalarını dağıtmaları kimi zaman güldürürken kimi zaman duygulandıracak romantik komedi tadında güzel bir dizi olacağını fragmanlardan ve dizinin hikayesinden anlamaktayız.

Böylesine güzel emek verilmiş bir projenin oyuncularını da sizlere tek tek tanıtmaya devam ediyoruz. Şimdi sizlere 4n1k İlk Aşk Barış kim olduğunu ve nasıl bir karakter ile karşımıza çıkacağını anlatalım. Barış Ozansoy okulda Sırık olarak tanınır. Sebebi tabi ki de boyu uzun olmasından kaynaklanmaktadır.

Hayat, Barış’ı genç yaşta bir çok sınava tabi tutsa da Barış hepsinden başarı ile çıkmanın verdiği öz güvenle çevresine pozitif enerji veren bir arkadaştır. Küçük yaşta anne ve babasını kaybetmiş, kendisini ise babaannesi bu yaşına kadar büyütmüştür. Bu yüzden ailesinin tek erkeği olmasından dolayı ailenin valiahtı’dır.

Barış, gözde olmayı ve hayatın merkezinde yer almayı çok sevmektedir. Bunu bir sebebi de anne ve babasız büyümenin verdiği nedenlerden dolayı ilgi odağı olmak ister ve bunu da gayet güzel bir şekilde başarmaktadır. Arkadaşları arasında 4n1k dizisinde sırık olarak lakap takılmıştır.

Boyundan dolayı basketbolda oldukça başarılıdır. Motosikletine hayran yakışıklı mı yakışıklı Barış’ı izleyeceğiz. Bakalım 4n1k Barış olarak genç kızların kalbini çalabilecek mi? Bunu izleyip hep birlikte göreceğiz. Dizideki sırık yani Barış karakterinden bahsettik. Şimdi 4n1k Barış’ın gerçek adı ne olduğunu, kaç yaşında ve nereli olduğunu anlatmaya çalışalım.

4N1K Barış’ın (Sırık) Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında Sevgilisi Var Mı?

Fox TV’nin bu yaz ekranlara getireceğiz 4n1k ilk aşk dizisinde Barış yani sırık karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Burak Yörük‘dür Mayıs ayının 1995 senesinde Marmara bölgesinin en büyük ili olan İstanbul da hayata gözlerini açan oyuncu ikizler burdurdur. 23 yaşında olan Burak Yörük Tv karşısına daha çocukken çıkmayı başarmıştır.

Çocukluğundan beri oyuncu olmayı ve kamera karşında kendisini daha mutlu hissettiğini gördüğümüz Burak oyunculuk üzerine İstanbul da bulunan “Beykent Üniversitesi Tiyatro” dalında halen eğitimini sürdürmektedir.

4n1k barış ( 4n1k ilk aşk barış'ın gerçek adı ne) resim 2

İlk kamera karşısına daha 9 yaşında iken çocuk oyuncu olarak “Biz Boşanıyoruz” adlı dizide “Cancan” karakterini başarı ile canlandırmış ardında bu sektör için kendini geliştiren Burak Yörük ilk kamera deneyiminden yaklaşık 9 sene sonra “20 dakika” adlı dizide “Tayfur” olarak karşımıza çıkmıştı.

Aynı yıl bir başka dizi olan “Ben onu çok sevdim” dizisinde “Aydın menderese” karakterine hayat vermeyi başarmıştır.  2017 yılında vizyona giren 4N1K sinema filminde yine Barış karakterine hayat vererek sinema sektörüne de adım atmıştır.

yaptığımız kısa araştırmada sosyal medya araştırmasında sevgilisi olduğunu gösteren bir ibare bulamadık. Bu yazımızda 4n1k ilk aşk barış kim nasıl bir karakter olduğunu ve Barışı kimin canlandırdığını anlatmaya çalıştık. Oyuncu hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

4n1k 2 Sinema Filminde Barış Karakteri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

  1. salamlar ben bu diziye Azərbaycandan Bakiyorum və çok seviyorum. Ali sənin qamzelerine asigim. Barış sənin kəndinə asigim ♡ hepinize bayiliyorum. ♡♡♡

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu