4N1K

4N1K İlk Aşk Fizikçi Kimdir? 4N1K Fizikçinin Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Merak Edilenler

4n1k ilk aşk fizikçi kim? nasıl bir karakter olduğunu anlatırken 4n1k fizikçinin gerçek adını ve daha önce oynadığı dizi ve filmleri anlatacağız. 6 Haziran Cuma günü ilk sınavına çıkacak olan dizinin oyuncularını bir bir tanıtmaya devam ediyoruz. Sakın bizden ayrılmayın.

4N1K Fizikçi Kim? Nasıl Bir Karakter Karşımıza Çıkacak?

Fox TV ortaya koyduğu bir birinden güzel dizilerle geçtiğimiz sezonu alt üst etmişti. Nice pahalı yapımları geride bıraktığına da şahit olduk. Geçtiğimiz dönemde dizi konusunda ne eksik diye düşündüğümüzde gençlere hitaben bir dizinin olmadığını veya tutunamadığını gördüm. Tam da bu eksikliği gidermek için 4n1k ilk aşk dizisi Fox TV ekranlarına 6 Temmuz Cuma günü ilk bölümü ile gelecek. Romantik komedi tadında bir dizi olacağını düşündüğümüz 4n1k oyuncularını sizlere tanıtmaya ve tanıştırmaya devam ediyoruz. Konu başlığımız olan 4n1k ilk aşk fizikçi kim nasıl birini bu yaz izleyeceğimizi anlattıktan sonra, 4n1k fizikçinin gerçek adını ve daha önceki oynadığı dizilerinden bahsedeceğiz.

Fizikçi, eski eşi ile birlikte aynı okulda öğretmen olarak çalışmaktadır. Giyim konusunda çok başarısız olan ve bir biri ile asla giyilmez dediğiniz ne varsa fizikçi için o giyilebilirdir. Okul da bizim beşliden fazla şikayetçi olan fizikçi en çok da Gökhan’a kafayı takmış durumda. Gökhan ize bu durumdan oldukça rahatsız. Bu öğretmen ile öğrenci arasındaki gerimi komedi tadında bizleri güldüreceğini şimdiden söyleyebilirim. Eski eşi ile boşanmış olsa da çaktırmadan da bir kıskanmaktadır. Bu yüzden umulmadık çıkışları ile okulda çokça gündem olacak. 4n1k ilk aşk fizikçi kim olduğunu kısaca anlattık. Şimdi 4n1k fizikçinin gerçek adı ne bir alt başlıkta sizleri bekliyor.

4N1K Fizikçinin Gerçek Adı Ne? En Son Hangi Dizide Oynadı?

6 Temmuz Cuma günü Fox TV de saat 20:00 da yayına girecek olan 4N1K ilk aşk dizisindeki tüm oyuncuların gerçek isimleri ve en son nerede hangi dizide oynadığını tek tek açıklıyoruz. Şimdi 4n1k fizikçinin gerçek adı Beyti Engin’dir. 1981 yılının Eylül ayında Gelibolu ilimizde hayata gözlerini açan Beyti Engin, Başak Burcudur. Çanakkale de doğmasına rağmen gençliğini Edirne de yaşadı. Zorunlu eğitim öğretim hayatını Edirne de tamamlayan Engin Beyti, kendisinde oyunculuk yeteneğini fark ettikten sonra Edirne de Halk eğitimde kendisini geliştirmeye başladı. Daha sonra Sanat Tiyatrosunda görev almaya başlayan Beyti Engin 18 yaşına geldiğinde İstanbul’a yerleşti. İstanbul’a geldikten sonra “Diyalog” adlı yerde oyunculuk eğitimi aldı.

4n1k ilk aşk fizikçi ( 4n1k fizikçi gerçek adı )

20 yaşına geldiğinde oyunculuk üzerine lisans eğitimi almak için “Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı” alanı kazandı. Üniversite de oldukça tecrübe kazanan Beyti Engin hem tiyatro hem dizi hem de seslendirme sanatçılığı yapmaktadır. İlk kez kamera karşısına 20014 yayınlanan “Avrupa Yakası” dizisinde konuk oyuncu olarak bu sektöre adım atmıştır. En son oynadığı dizi No: 309 dizisinde Şadi karakterini canlandırmıştı. Yıldızının parlaması bana göre dizilerden çok oynadığı sinema filmlerinden adını duyurduğunu düşünmekteyim.

Örnek olarak “8. Saniye” sinema filminde oldukça etkili bir karakteri oynamıştı. Bu yazımızda 4n1k fizikçi kim ve fizikçinin gerçek isminin ne olduğunu en son hangi dizide oynadığını ve nerelerden oyunculuk eğitimi aldığını anlatmaya gayret ettik. Oyuncu hakkında merak ettiğiniz bir durum olursa bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

4N1K İlk Aşk 3. Tanıtım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu