4N1K

4N1K İlk Aşk Okul Müdürü Kim? Gerçek Adı Ne İsimsizler’in Dayısı 4N1K Müdür Olarak Karşımızda

İsimsizler dizisinde oldukça beğeni kazanan ve şimdi 4n1k müdür olarak Fox TV ekranlarında izleyeceğimiz oyuncu hakkında merak edilen ne varsa bu yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca 4n1k ilk aşk müdür karakterini nasıl buldunuz? Yorumlardan bizlere geri dönüş yapabilirsiniz. 

4N1K Okul Müdürü Kim? Nasıl Biri Karakter Bizleri Bekliyor

6 Temmuz cuma günü saat 20:00 da Fox TV ekranlarında ilk sınavına çıkacak olan 4n1k oyuncuları hakkında bilgi vermeye gayret ediyoruz. Fox TV tahminlerime göre bu diziyi sezon içerisinde de devam ettirmek niyetinde. Ancak etkisiz bir reyting gösterdiğinde kanal ve yapımcı nasıl bir tavır takınır şu an için belli değil. Şunu da söylemem gerek gerek kadro gerekse hikaye izleyiciyi etkileyecek bir ruhu olduğunu ve şahsi fikrim iyi bir reyting alacağı yönünde ama bakalım izleyiciler nasıl bir tepki verecek. Bu gün 4n1k ilk aşk oyuncu kadrosunda önemli bir karakteri tanıtacağız.

 

4n1k müdür kim olduğundan bahsedeceğiz. Yani dizideki karakterinden bahsedeceğiz daha sonra 4n1k müdürün gerçek adını ve daha önce nerede hangi dizide oynadığı hakkında bilgi vereceğiz. 4n1k müdür denince ilk akla sanırım istatistik kelimesi gelir. Neden mi? Çünkü her şeyi istatiksel olarak kayda alıp yeri geldiğinde de çok güzel kullanan kıl bir müdür. Hatayya da vardır böyle tipler. Şu kadar şunu yaptın bu kadar bunu yaptın diyerek geçmişten dem vurup fırça atan tiplerden biri. Aile hayatı yok denebilir. Zamanında şiddetli geçimsizlik yaşadığı eski eşinden boşanmış ve kendi kafasına uygun bir hanım efendi karşısına çıkmamış. Ta ki okul öğrencilerinden Sinan’ın velisi olan Melike hanımı görene kadar.

 

4n1k ilk aşk okul müdürü öğrenci velisi melikeye sırıl sıklam aşık olmuş ve bu halini Melike hanıma açıklamıştır. Melike hanım da okul müdürüne karşı boş değildir. Ancak ortada çok büyük bir sorun vardır. Melike hanımın oğlu Sinan ve okul müdürünün kızı Yelda’nın bu ilişkiden haberleri olmadığı gibi Yelda ile Sinan arasında duygusal bir yakınlaşma var. Anlayacağınız ortalık tam bir kördüğüm havasında bakalım aşıkların sırrı ortaya çıkacak mı? 4n1k ilk aşk müdür nasıl bir tip olduğunu anlatmaya çalıştık. Şimdi 4n1k müdürün gerçek adı ne? en son nerede oynadı? Kaç yaşında gibi gerçek hayatından bilgiler verelim. 

4N1K Müdürün Gerçek Adı Ne? En Son Nerede Oynadı Ve Kaç Yaşında?

Fox Tv bu gün yani 06.07.2018 tarihinde  gençlik dizi olan 4n1k ilk aşk yayınlayacak. Bu dizide yer olan tüm oyuncuların gerçek isimlerini tek tek açıklamaya gayret ettik. Bu yazımızda 4n1k müdürün gerçek adını açıklayacağız. Oyuncuyu çok yakın bir zamanda İsimsizler dizindeki Dayı karakteri ile hatırlıyoruz. Ancak gerçek adını bilemeyenler için açıklayalım. 4n1k ilk aşk müdürün gerçek adı Bülent Alkış’tır. 1974 yılında egenin güzel büyük şehirlerinden olan İzmir de hayata gözlerini açmıştır. Şu an Bülent Alkış 44 yaşındadır. Zorunlu eğitimi ve liste eğitimini doğduğu şehirde başarı ile tamamlayan Bülent bey oyuncu olmak için kendisini bu yönde geliştirmek için eğitim almaya başladı. Daha sonra konak tiyatrosunda görev yapmaya ve kendisini geliştirmeye başladıktan sonra İzmir tiyatrosunda da kendisini gösterdi.

4n1k müdür kim ( 4n1k ilk aşk müdür) resim 1

İlk tiyatro oyunu kayıtlara geçmiş olan oyunu “Alamanya dan bir yar gelir bizlere” isimli oyunda önemli sayılabilecek bir postacıyı canlandırmış ve bu sektöre adım atmıştı. İzmir de yaşadığı süre içerisinde yaptığı işin lisans düzeyinde eğitimi olması gerektiğini düşünen Bülent Alkış 9 Eylül Üniversitesinde oyunculuk bölümü başarı ile tamamlamıştır. Sinema ve tiyatro sektörünün en hızlı olduğu yer olan İstanbul’a geldi. Burada da tiyatroya devam eden Bülent Alkış, tiyatro anlamında yükselmesi Oya Başar ve levent kırca tiyatrosunda oynadığı bir oyunla hayatı değişir.

 

İlk kez kamera karşısına ise 1998 yılının en popüler dizilerinden olan “Aynalı Tahir” dizisinde Murat olarak karşımıza çıkmıştı. 4n1k müdür olarak karşımıza çıkmadan önce ise 1,5 sezon isimsizler dizisinde Dayı karakterinin gerçekten hakkını vererek oynamıştı. Usta oyuncuya başarılar dileriz. 

İsimsizler Dizisindeki Dayı Karakterini Hatırlayalım

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

  1. kach saat once tesadufan bikismina baktim bi chocuk aaziyla popo sesi chikariyordu ve ayni chocuun anne si okulmuduruyle ozel ilishki yashiyordur,

  2. Geldim ama hani orayi 1000’licekdik :( Bu arada isimlerinizde hakaret olmasın diye Filiz abla bana mı dedi hani ben domuzcuk yazdım ya ama domuzcuğun ne anlama geldiğini biliyosunuz demi?

  3. Evet. :) Ya burası dursun oraya yazalım Allah için, Allah aşkına, Allah diyom, Allah, Allah

  4. Tamam Chingu, ama o sayfaya yazamazsak buraya gelip yazarız… Yani bu sayfayı’da arada kontrol edelim… ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu