4N1K

4N1K İlk Aşk Oyuncuları Fox TV’nin Gençlik Dizisi 4N1K Oyuncu Kadrosu (Tüm Kadro)


Fox TV’nin 2018 yazında yayınlayacağı 4n1k ilk aşk oyuncuların hepsini bu yazımızda kısa kısa tanıtarak sizlere vermeye çalışacağız. 4n1k Oyuncu kadrosunu gerçek isimleri ile birlikte alt kısımda verilmiştir. 

4N1K İlk Aşk Oyuncu Kadrosu

2018 yazı izlenebilecek gençlik dizileri arasında benim şahsi fikrim en çok izlenilecek dizi 4n1k ilk aşk olacak. Sinema filmi çok çok iyi izlenmese de yazın gençlerin izleyebileceği, romantik komedi türündeki dizisinin tüm oyuncu kadrosunu sizlere tek tek tanıttık. Hepsini topluca tek bir başlık altında toplayıp genel kadroyu da geniş çaplı görmemiz açısından bu sayfa oluşturuldu. 4n1k oyuncularını sırasız olarak tek tek alt kızımda vereceğiz. Şimdi sizleri 4n1k ilk aşk oyuncuları ile baş başa bırakıyorum. 

Yaprak Ayaz (Gözde Mutluer)

4n1k yaprak resim 1 (4n1k yaprak kim)

4n1k Yaprak Ayvaz çalışkan zeki derslerinde çok başarılı arkadaşları ile iyi geçinen hanım hanımcık bir kız diyemeyeceğim. Diğer hem cinslerinden bazı huyları ile farklı olan biri. Topluklu ayakkabı giymeyi sevmeyen ve spor ayakkabı giymeyi seven ve erkeklerle bir kız gibi değilde onlardan biri gibi takılan biri. Okuldaki derslerinden çok aldığı ceza ve kınamalarla gündem olan ve olmayı seven problemli bir öğrenci. Babası bu yüzden kızına “Allah’ın kendisine verdiği bir imtihan” olarak görür.

Yelda (Eslem Akar)

avlu dizisi oyuncuları eslem akar resmi 1

4N1K dizisi Yelda karakterine hayat verecek olan Eslem Akar, Mart 1998, İstanbul doğumlu. Güzel oyuncu henüz çocukken kamera karşısına geçmiştir. Küçük olmasına rağmen oldukça beğeni kazanan oyuncu bu yönde kendini geliştirmek için büyük bir çaba sarf etmiştir. Ümit Çırak’tan oyunculuk konusunda eğitim almıştır.  İngilizce ve Almanca konuşma konusunda oldukça başarılıdır.

Ali Tekellioğlu (Atakan Hoşgören)

4n1k Ali kim (4n1k Ali'nin gercek ismi ne) resim 1

Ali, Yaprağı çocukluğunda beri sevse de aşk meşk olaylarında kendinde cesaret  bulamaz ve duygularını Yaprak’a açıklayamayan platonik aşk yaşayan Ali Tekellioğlu okulda karıştığı her olayda hem akıl almak hemde yol göstermesi açısında okulun rehber öğretmeni olan Ela hocanın sözleri Ali için çok değerlidir. Ali, Ela hocaya karşı bilmediği içinde bir sevgi vardır. Bu sevginin adı anne sevgisidir.  4n1k Ali’nin gerçek adı Atakan Hoşgören’dir. Atakan 19 yaşında olup 1999 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. Kendisinden büyük üç kardeşi olan Atakan halen İngilizce İşletme bölümünde lisans eğitimini almaktadır.

Sinan (Cihan Şimşek)

4n1k sinan kim (4n1k sinanın gercek adı)

Sinan’ın anne ve babası küçükken ayrılmışlar. Sinan, erkek dergilerinde yazan kız tavla sanatlarını kullanmayı seven çoğu zaman kendisini bu konuda başarılı olduğunu düşünmektedir. Ta ki Okula gelen güzeller güzeli Yelda’ya da dergilerden öğrendiği taktikleri denese de Yelda bildiği kızlara hiç benzemediğini ve yaptığı hiç bir taktiği yemediği için Yelda’yı aşık edene kadar çok uğraşacak. 4n1k Sinan’ın gerçek adı Cihan Şimşek’tir. Cihan gurbetçi ailenin çocuğudur. Ağustos 1992 yılında Almanya’da hayata gözlerini açan yakışıklı genç oyuncu Aslan burcudur.

Gökhan (Sina Özer)

4n1k gökhan (4n1k ilk aşk gökhan ve 4n1k gökhan'ın gerçek adı ) Resim 2

4n1k İlk aşk Gökhan Karademir karakteri her şeyi en uçta yaşan biri. Sevdiğinde sonuna kadar sevip sahiplenebilirken nefret ettiğini de ve kendisine düşman olarak aldığı kişiyi de hiç unutmayan agresif ve arıza bir tip. Arkadaşları ile geyik muhabbetlerini bayılan dost canlısı korumacı bir karakteri vardır. Merve adında sevgilisini herkesten ve her şeyden kıskanmayı başarabilen Gökhan’ın bu halleri sevgilisi Merve’nin de yeter artık deme noktasına kadar getirmiştir. 4n1k ilk aşk dizisinde Gökhan’ın gerçek adı Sina Özer’dir. Ağustos 1995 yılında kültür başkentimiz olan İstanbul da hayata gözlerini açan Sina Başak Burcudur. Lisans eğitimini İstanbul da bulunan Bilgi Üniversitesi reklamcılık bölümünü başarı ile tamamlamıştır. Üniversite yıllarında oyuncu olmayı kafasına koyan Sina bu konuda eğitim aldıktan sonra Behsat Uygur’un oğlu Nejad Uygur (Bizim Hikaye Hikmet) ile birlikte sosyal medya da çektiği videolar ile büyük kitleye ulaşarak adını duyurmayı başarmıştır.

Barış – Sırık (Burak Yörük)

4n1k barış ( 4n1k ilk aşk barış'ın gerçek adı ne) resim 2

Barış Ozansoy okulda Sırık olarak tanınır. Sebebi tabi ki de boyu uzun olmasından kaynaklanmaktadır. Hayat, Barış’ı genç yaşta bir çok sınava tabi tutsa da Barış hepsinden başarı ile çıkmanın verdiği öz güvenle çevresine pozitif enerji veren bir arkadaştır. Küçük yaşta anne ve babasını kaybetmiş, kendisini ise babaannesi bu yaşına kadar büyütmüştür. Bu yüzden ailesinin tek erkeği olmasından dolayı ailenin geleceğidir. 4n1k ilk aşk dizisinde Barış yani sırık karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Burak Yörük’dür Mayıs ayının 1995 senesinde Marmara bölgesinin en büyük ili olan İstanbul da hayata gözlerini açan oyuncu ikizler burdurdur. 23 yaşında olan Burak Yörük Tv karşısına daha çocukken çıkmayı başarmıştır. Çocukluğundan beri oyuncu olmayı ve kamera karşında kendisini daha mutlu hissettiğini gördüğümüz Burak oyunculuk üzerine İstanbul da bulunan “Beykent Üniversitesi Tiyatro” dalında halen eğitimini sürdürmektedir.

4N1K Tanıtım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. 4n1k yı çooook seviyorum Çok güzel bir dizi ve oyyuncuları harika seçilmiş
    NOT:Eslem Akar Yelda yı değil Ece yi canlandırıyor.

  2. 4n1k yı çooook seviyorum Çok güzel bir dizi ve oyuncuları harika seçilmiş
    NOT:Eslem Akar Yelda yı değil Ece yi canlandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu