4N1K

4N1K Yayından Mı Kalkıyor? 4N1K Final Mi Yapacak?

6 Temmuz Cuma günü ekrana gelen 4N1K final mi? Yapıyor. 4n1k neden yok? 4n1k neden yayından kaldırıldı veya kaldırılacak? Yada kaldırılacak mı? Tüm bunları bu yazımızda irdeleyeceğiz. Sakın ha Sakın bizden ayrılmayın.4n1k

4N1K İlk Aşk Final Mi Yapacak? Yeni Sezonda Var Mı?

4n1k adı ile filimden sonra 4n1k ilk aşk ile tam gençlere hitap eden ve normal yayın sezonunda eksik olan gençlik dizilerinin yerini doldurmak amaçlı harika bir kadro ile 6 Temmuz Cuma günü ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkmıştı ki 4n1k ilk aşk dizisinden kötü haberler duymaya başladık. Bu haberleri söylemeden önce bir dizinin kötü gidişi aldığı reyting ile doğrudan bir ilişki var. Önce bu vakte kadar aldığı reytingleri aktaralım daha sonra üzerine konuşalım.

4n1k ilk aşk dizisi ilk bölümünde 3.00 total reyting ile ilk yüz listesinde kendisine 3. sıradan listeye giriş yaptı. Yaz dizilerine baktığımızda oldukça iyi bir başlangıç olmada yeterli bir seviye olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. İkinci bölümü 13 Temmuz günü ekrana geldi ve 3.56 reyting ile ilk yüz listesinde 1. sıraya yerleşmeyi başardı.

Üçüncü bölümü 20 Temmuz Cuma günü gelen dizi 3.91 total reyting ile her geçen gün üzerine koymayı başarmış ve ilk yüz listesinde 1. olmuştur. Dördüncü bölümü 27 Temmuz günü ekrana gelen dizi 3.71 reyting alarak yine birinciliği elden bırakmamıştır.Beşinci bölümünde 4.16 reyting alan 4n1k ilk aşk dizisi her gün aldığı reytinglere üzerene koymayı başarmıştır.

Sosyal medya da ve dizi konusunda bazı kesimlerin 4n1k final mi yacak söyledikleri üzerine konuşmaya başladığını görünce oldukça şaşırdım. Her hafta aldığı reytinglere bir yenisi eklemeyi başaran 4n1k yayından mi kalkıyor demek diziye hakaret olacağı kanısındayım. Reytingler yaz dönemine göre oldukça iyi götüren 4n1k ilk aşk için final yapıyor demek dizinin önünü kapatmak ve onu kasden yayından kaldırmak olarak düşmüyorum. Ancak dizi senaryosu yaza göre yazıldıysa ki ben normal sezonda devam edeceğini biliyorum belki o zaman finalden bahsedilebilir.d4n1k ilk aşk dizi kapak resmi 1

4n1k ilk ask dizisi sevenlerine açıkça biradan söylüyorum. Dizi hakkında final kararı alınmadı. Final kararı alan dizinin aldığı reklam bütçesi her geçen gün artıyor. Ne kanal ne de yapımcı şimdilik bu diziyi yayından kaldırmayacaktır. Hele ki piyasa da 4n1k gibi gençlik dizisi kalmamışken bu dizinin final yapacağını düşünmek çok mantıksızlık olur.

Ne kanal ne de yapımcı tarafından 4n1k final yapacak veya yayından kalkacak şeklinde bir açıklaması olmadığını da ayrıca eklemek istiyorum. Dizinin gelecek bölümünde ne olacağını merak edenler için  4n1k dizinin son fragmanını alt kasımda verilmiştir.

4n1k ilk Aşk Son Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

21 Yorum

 1. Bence bitmemeli dizi çooook komik ve çooook güzelll sizi çok seviyorum 4N1K ilk aşk ve ekibi …

 2. Bu diziye sezon finali girmiş Allahım şu an ölmek istiyorum bitemezsin 4N1K
  izin vermemmmmm
  ;-(

 3. Bende bu diziyi..İzlerim güzel ama bitmesine inanın çok üzüldüm…Dizi güzel ve eğlenceliydi… Gökhan’ın küfür edişi efsane izledikçe kendimi tutamıyorum gülmekten ölüyorum ??????

 4. İntranet’den devam edecekse ben oradan da takip ederim.. ? Ekranlarda kalsaydı bence daha iyi olurdu.. ??

  1. şimdilik internetten devam eder. gereken ilgiyi görmediği takdirde internetten de kaldırılabilir.

   1. Anladım…Filiz hanım..Umarım internet’de çok ilgi görür..Görmesi için…Arkadaşlarımın da izlemesini rica edeceğim..Yeterki kalsın..kaldırılmasın ?

 5. Ya neden sezon finali oldu neden yaaa bence çok güzel bir diziydi inşallah ekranlara geri döner yaza yaaa bitmeseydi keşke çok seviyorum sizleri ben atakan olsun gözde olsun hepsi iyi oyuncular Burak yörükte sevgiler

 6. Inşallah hemen başlar yoksa yapacaklarımdan ben sorumlu değilim ;-)

 7. Niye başlamıyor bu dizi canım sıkıntıdan tavla oynuyor
  :-D

 8. Bakarmısınız 4N1K… İLK AŞK yeni sezon ne zaman bilginiz varmı biliyorsanız yazarmısın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu