Zuhal Topal'la Sofrada

5-9 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları [Begüm, Seda, Efe, Selcan, Özkan]

5-9 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları belli oldu! Geçtiğimiz hafta Kıbrıs da çekimlerini yapan Yemekteyiz programı, bu hafta İstanbul’dan çekimlerini yapacak. İkinci haftası ile ekrana gelecek olan yemek yarışma programında 5-9 Eylül Yemekteyiz bu hafta yarışmacıları ve bilgileri bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 19-23 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz yıl sezon finalini 1 Temmuz Cuma günü yapan yarışma programı, kısa bir aradan sonra 5 Eylül 2022 tarihinde yeni sezonuna star verdi. Geçtiğimiz yıl Yemekteyiz programını sunmaya başlayan Zuhal Topal, “İl il gezeceğiz!” dese de pandemi sürecinden dolayı, çekimlerin %99’unu İstanbul’da ki sabit bir evden yapmak durumunda kaldı.

=> 12-16 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Yeni sezonda 81 ili gezeceklerini dile getiren sunucu Zuhal Topal, yeni sezonda ödülün miktarını 50.000 TL’ye çıkararak, yarışmaya halkın ilgisini artırmayı başardı.

=> 9 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Birinci Oldu bilgi almak için lütfen tıklayınız.

5-9 Eylül Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacıları
Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5-9 Eylül Yarışmacıları Resmi

Kıbrıs çekimlerinde iki yarışmacı birinciliği tadarken, Yemekteyiz bu haftaki yarışmacıları ise oldukça iddialı. Zira kimisi aşçı, kimi şef, kimisi de işletmeci olmasından dolayı, lezzet fırtınası ile izleyenlerin dikkatini çekecekler.

Bu hafta  Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5-9 Eylül Yarışmacıları arasında aşçı ve şeflerin olması, yemeklerin kalitesini ve puanlamanın kılık kırk yararcasına verilmesine neden olacak.

Birbirinden iddialı ve bir bu kadar kendisine güvenen, 5-9 Eylül Yemekteyiz bu hafta yarışmacıları ve bilgileri hemen alt kısımda verilmiştir.

5-9 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yarışmacıları

Begüm Simeri: 23 Puan (Kaybetti)

Efe Sevinç: 27 Puan (Kaybetti)

Seda Şer: 36 Puan (Kaybetti)

Selcan Karakiraz: 24 Puan (Kaybetti)

Özkan Canpolat: 37 Puan (Kazandı)

Yukarıda 5 Eylül tarihinde başlayıp, 9 Eylül Cuma günü son bulacak olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz bu hafta yarışmacıları hakkında kısa kısa bilgi verilmiştir. Yarışmacılar hakkında merak edilen çok daha detaylı bilgilere ulaşmak için yukarı ki butonlara basarak ulaşabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu