Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

5 Ağustos Pazar Ah Kalbim 245. Bölüm Özeti Aaliya Pragya’yı Zehirleyecek Mi?

Hafta da iki gün yayınlanan Ah Kalbim 245. Bölüm özeti‘ni bu sayfamızda vermeye çalışacağız. Ah Kalbim 5 Ağustos Özeti için dikkat çeken en mühim olay ise;  Aaliya, Purap’ı yeniden elde etmek için Purap’ın eşi Disha’yı zehirleyerek öldürmek için plan yaptı. Bakalım başarılı olabilecek mi?

Ah Kalbim 245. Bölüm Özeti Başlıyor!

Daadi’nin oğlu gibi sevdiği Purap evlenmiş, Pragya diye eve gelen ve Daadi ve diğer kişiler tarafında Pragya olarak bilinin sonrasında Pragya kendisinin yerine tekrar geçmesi ile Abhi ile Pragya da bir arada olduğuna sevinen Daadi göz yaşlarını tutamaz ve evlatlarım hepiniz sağlıklı ve karşımdasınız. Sakın bir birbirinizi üzmeyin kırmayın diye öğüt verir ve duygu selinde gözlerinden da yaşlar dökülür. Ardında bu eve gelin geldi ama bir torun yüzü daha göremedik.

Disha ve Pragya çabuk bana torun verin diye gelinlerine hem gerçek hem şaka yolu ile takılır. Bizimkilerde yüzleri pancar gibi kızarıp utanırlar. Aaliya ise çoktan işe koyuldu bile. Dışarıda buluştuğu kişiden bir damlasının bile öldürmeye yetecek zehri alır. Tek hedefi Disha’yı öldürmek. Bakalım yapabilecek mi? Tanu Aaliya’nın zehir dolu şişe ile eve geldiğini öğrenince dalga geçip kendi mi öldüreceksin Purap’ın aşkında der. Aaliya saçmalamayı bırak da işimize bakalım. Bu zehir benim için değil Disha için aldım. Onu Purap’ın yanında bir dakika bile kalmasını istemiyorum der. Bu sırada içeri giren ve Munni sandıkları Pragya da Aaliya’nın öldürme planından haberdar olur. (Ah Kalbim 5 Ağustos Özeti)

Munni gibi konuşmaya devam eden Aaliya, bu zehri Disha içerse sen da katil olursun deyince Aliya korkunç bir gülümseme ile bu evde zamanı gelince kimseyi bırakmayacağım. Hepsini öldüreceğim der. Aradan biraz zaman geçtikten sonra Pragya ne yapıp edip Aaliya’yı ya zehirleme inadında vaz geçirmeliyim yada yada Zehri değiştirip Disha’yı kurtarmalıyım diye düşünürken aklına çok ama çok güzel bir fikir gelir. Tanu’nun yanına gidip Aaliya bu Disha’yı öldürürse hapse girecek. Sen ile ben bu evin mallarına konabiliriz der. (Ah Kalbim 245. Bölüm Özeti)

Bu sırada Aaliya odaya doğru geldiğini anlayan Pragya sesini biraz daha yükseltip nasıl olsa Aaliya gidecek dediği anda Aaliya içeri girer ve beni kim nereye gönderiyormuş bakalım der. Pragya da Munni gibi konuşup nasıl olsa sen Disha’yı öldüreceksin ve polis ekipleri Disha’nın kanıda zehri elbette bulacak. O zaman tek şüpheli Tanu ile Aaliya olacaktır. Çünkü Disha’yı açıkça istemeyenler sizlersiniz dediği sırada Tanu ve Aaliya ikilisi tutuklandıklarını ceza evine girdikleri hayal edince korkudan küçük dilini yutarlar. Tanu o zaman Disha’ya müshil verelim. Belki vücudu susuzluktan ölür. En azından Purap ile ilk gecelerini geçirmezler.ah kalbim 245. bölüm özeti (5 Ağustos Pazar) Resim 1

Bu da bir başarı deyince Aaliya bu teklife sıcak bakar. Meyve suyuna müshil katıl Munni Sandıkları Pragya’ya verip Disha’ya içirmesini ister. Pragya elindeki meyve suyu ile birlikte Disha’nın yanına giderken yolda Abhi ile karşılaşır ve elindeki meyve suyunu almaya çalışır. Ancak Pragya buna müsaade etmez. Aaliya’nın yanına gidip yolda karşılaştığını anlatır ve kendisinin götürmesinin uygun olmayacağını söyler. Aaliya da Pragya’ya hak verir. Tanu’ya götürmesini ister. Ancak Tanu kabul etmez.

Tam da bu sırada içeri Mitali girer ve aradığımız adam bu dercesine herkes Mitali’ye bakar. Bakalım Mitali oyuna gelip elindeki meyve suyunu Disha’ya verecek mi? Bu sorunun cevabını 11 Ağustos Cumartesi Ah Kalbim 246. Bölüm de öğreneceğiz. Ah Kalbim 246. bölümü okumak isterseniz [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Ah Kalbim 245. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

25 Yorum

 1. HERKESE
  ????
  HAYIRLI
  ????
  GÜNLER
  ???
  NASILSINIZ
  ?????
  .
  3-4 gündür giremiyordum maalesef kizlar ama okuldan şimdi geldim inşallah sık sık yazabilecem?

 2. Kızlar Günaydın NASILSIN ???
  Almira doğru söylüyorsun nerde acaba onlar hatirladinmi her gün beni kowaya uyandırmaya gelirdiniz ne gidi günler
  Helincim kardeşim nasılsın ???

 3. GÜNAYDIN ARKADAŞLAR NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  KIZLAR NERDESİNİZ HEPİNİZİNMİ İŞİ VAR

 4. gunaydin guzellikler
  ya sizinle konusmayi cok ozledim
  esnos ceske gitmeseydin ya
  Almilosum nasilsin askitom
  Helosum nasilsin papatyam
  kankam canimin ici nasilsin

 5. ZEYZOM ??
  ECMOM??
  İyim çok şükür sizler nasılsınız bu aralar pek giremiyorum kursa gittiğinden dolayı yarında Allah izin verirse TATVANA gidecez belki giremem öpüldünüz ?

 6. Herkes tatilde veya okulda işinde gücünde bu sene böyle oldu diyer sefer herkes vardı ama olsun tatil bitene kadar tabı okula çıkacak ama olsun ??

 7. Merhaba Ela Abla ben Merve acaba e meil acarken eksik bisey mi yaptim da benim e meil sifremi yazarokur Kabul etmiyor hem sizler burnumda tutuyorsunuz hem yazarokurdaki kardeslerim??lutfen yardim edin

 8. MERVECİM BİRTANEM KESİN EKSİK BİRŞEY VARDIR ONUN İÇİN BAŞTAN DENE BAŞKA ŞİFRE BAŞKA İSİMLE İNŞALLAH OLUR OLMAZSA ARKADAŞLARIMA SORARIM SENİN İÇİN BEN ÜYE DEGİLİM ARKADAŞLARIM BANA ÜYE OLMAK İSTERSE İSİM VE ŞİFRE YANİ E, MEİL YAZARSA ÇIKAR DEDİ İNŞALLAH SENİNKİNİ KABUL EDERLER TEKRARDAN ÜYE OLURSUN
  İYİKİ İSMİMİ ÖYLE YAZDI YOKSA BU SAYFAYA GİREMİYECEKSİN
  SEN ÖNCEDEN ÜYEYDİN DEMİ BİZİM KIZLARLA ORDA SOHBET ETTİN DEMİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu