Gelinim Mutfakta

5 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kaç Puan Aldı? Günün Yemeğinin Adı Ve Gelinim Mutfakta 5 Aralık Puanları

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Çarşamba günün birincisi kim oldu? Hafta başında yarışmaya katılan Emel ilk gün beklentilerin altında kalsa da dün yapılan puanlamada iyi puanlar almayı başardı. Her ne kadar günü üçüncü bitirse de birinciden sadece 3 puan geride tamamladığı için hem Hatice’ye fark attı. Hem de eleme potasından bir adım öne geçmeyi başardı. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 18 Aralık Puanlama[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

Hafta başından itibaren İlhame hanımda bir performans düşüklüğü oldu. Kendisi bunu nazar olarak değerlendirse de ben diğer gelinlerin Hatice’yi gözetim almasına bağlıyorum. Özellikle Cansu’nun sıkı takibine giren Hatice diğer gelinlerden bariz farklı yemekler yada tatlılar yapamayınca İlhame hanım, Gelinim Mutfakta 5 Aralık Çarşamba Puanları verilirken gene çok zorlanacağa benziyor. [pembebuton]12 Aralık Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

5 Aralık Gelinim mutfakta puanlama da dün Elif çok puanlar elde etti. Hatta günün birinciliğini Cansu ile paylaştı ve kura sonucunda çeyrek altını alan gelin oldu. Dünkü yazımızda dediğimiz gibi daha önce hiç almayan gelinlerin alması taraftarıyım. Böylelikle yarışmaya heyecan ve rekabet gelecektir. [kirmizibuton]7 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puanlar[/kirmizibuton] ne olduğunu ve kimin önde olduğunu görmek için tıklayınız.

Cansu cephesine baktığımızda Hatice’yi kontrol ettiği sürece farklı yemekler yapamadığını biliyor ve her anını izliyor. Diğer yandan elinin lezzetini konuşturup diğer kaynanalardan yüksek puanlar elde etmeye başladı. Elif ile Cansu gelinim mutfakta 5 Aralık puanlama da dünkü gibi en yüksek puanları paylaşan gelinler olursa Cuma finalinde bilezik yarışı da ikisi arasında geçeceğini düşünüyorum. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 6 Aralık Perşembe Puanları[/mavibuton] için Tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu için bu halde olmasının en büyük etkeni İlhame hanımın Hatice’i bulamasının yanında Ziyafet hanımın çok ilginç puanlama yapması etkili oldu. Daha tabak kime ait olduğunu göstermeden altında yazan ismi tahmin etmesi ve Hatice’ye bir vereceğim demesi üzerine hafta başından beri bir puan veriyor. Bakalım 5 Aralık Çarşamba günü gelinim mutfakta puanlar verilirken bakalım Ziyafet hanım Cansu ile Hatice’ye kaç puan verecek.

Tabi Ziyafet hanımın bir tek isteği var. İki haftadır yarışmada olmasının bir karşılığını almak istemesi ve Elif’i Gelinim Mutfakta günün birincisi yapmak istemesinden kaynaklı diğer gelinlere düşük verip Elif’e beş puan veriyor. Reyhan hanımın gitmesinden sonra popüleritesi artan Ziyafet hanım bakalım Reyhan hanım kadar kendisine kitle sağlayacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 5 Aralık puanları adil olarak verilip verilmediği konusunda sitemize gelen bir çok yorum oluyor. Geçen hafta Fatih Ürek yarışmanın formatının gelinin tabaklarını bulması üzerine kurulu demiş ve bizde bu konuyu kapatmıştık. Ancak Fatih Ürek’in Gelinim Mutfakta yarışması için seslendirdiği şarkıda “Üstüme yok lezzeti bulmakta” sözlerinden yola çıkarak lezzete puan verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

5 Aralık Çarşamba günü Çeyrek altını kim aldı? Tahminleri yorum kısmından yapabilirsiniz. Bu gün Hatice’nin yarışmaya tutunması için son şansı olduğu için büyük bir atak bekliyorum. Bakalım Hatice bu atağı gösterebilecek mi? Cansu da zirvede kalmaya çalışacak. Ancak Hatice’nin atak yapması durumunda günü iyi konumdan bitirmesi bir haylı zor olacak. Dikkat! Gelinim Mutfakta 5 Aralık Çarşamba puanları sayfanın en sonunda verilmiştir. 

5 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını farklı tablolar halinde sunuyoruz. Önce kaynana bazında hangi geline kaç puan verdiğini yazarken Çarşamba gelinim mutfakta puanları ve toplamını hemen altında verdikten sonra toplam puanları en sonra veriyoruz. Bu konuda olumsuz bir geri dönüş olmadığı için her cihazda sağlıklı gözüktüğü kanaatine vardık. Not: 5 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu yazının hemen devamında verilmiştir.

Gelinim mutfakta 5 Aralık Çarşamba puan veya puanlama kısmında Ziyafet hanımın yaptığı puanlamayı nasıl buluyorsunuz? Adil puanlar verdiğini düşünüyor musunuz? Şahsi fikrimi merak edenler için bence Ziyafet hanım %80 aranında adil puanlama yapıyor. Ancak %100 adil puan verdiğini söyleyemem. Sonuç da hiç almadıkları bilezik için rakiplerini geride bırakmak için puan veriyor. Bakalım Ziyafet hanım Gelinim mutfakta 5 Aralık Çarşamba toplam puanları verildiğinde amacına ulaşabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da son duruma baktığımızda Cansu halen zirvedeki konumunu korumayı 29 puanla kalmayı başarırken, Elif de 5 puan gerisinde 24 puanla ikinci sırada kalmayı başardı. Üçüncü sırada 20 puanla Emel yer alırken Hatice 11 puanla son sırada yer aldı. Bu gün de düşük puanlar aldığı takdirde Hatice eleme potasına kalacak ve Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da en geride olan gelin olacak. Not: Gelinim Mutfakta 5 Aralık Çarşamba Puanları sayfanın en altında verildi.

Önemli Haber: Sizlere çok önemli bir bilgi vermek istiyorum. Sitemize gelen bilgi çerçevesinde yarışmanın ilerleyen bölümlerinde Hatice’nin olmadığı yönünde haberler aldık. Ancak hamile olduğu için mi gittiğini yoksa elendiği için mi gittiğini teyit edemedik. Bu aldığımız bilgiyi malesef ki teyit de ettiremedik. Sizlerinde aklında bulunması açısından paylaştım. Dikkat: 5 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sayfanın en altında verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Günün Birincisi İle Günün Puanları (Çarşamba)

Gelinim Mutfakta bu gün kim birinci oldu?  Bu sorunun cevabını kaynanalar konseyinin günün yemeğini puanlamasından sonra ortaya çıkacak. Bizlerde bu puanları an ve an aktaracağız. Sizlerden ricam her kaynan puan verdikten sonra sayfayı yenileyiniz. Aksi takdirde güncel puanları göremezsiniz.

5 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama sonrasında en yüksek puanı alan gelin Cansu ile Elif ikilisinden biri olduğu takdirde final de bileziklere en yakın olan gelin olacak. Muhtemelen de eleme potasına da girme tehlikesi de kalmayacak. Hatice’ye karşı çok büyük tepkiler var. Sitemize gelen yorumlar çerçevesinde bu hafta Hatice’nin elenmesini isteyen bir hayli kesim olduğu için bu hafta eleme potasında olacağını tahmin ettiğimiz Hatice bakalım 5 Aralık Çarşamba gelinim mutfakta toplam puanları açısından nasıl puanlar alacak? Bekleyip göreceğiz. ⇓Çarşamba Puanları hemen alt kısımda⇓

5 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını ve çeyrek altını kimin alacağını ve son olarak en yüksek puanı belirleyecek olan günün yemeğinin adını ve malzeme listesini açıklayalım. Sonrasında ise Gelinim mutfakta toplam puan durumu hakkında bilgi vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Günün Yemeği Ve Malzemeleri

 • 1 su bardağı yeşil mercimek
 • 2 su bardağı ince bulgur
 • 2 adet soğan
 • 2 su bardağı zeytinyağı
 • 2 yemek kaşığı biber salçası
 • 2 yemek kaşığı domates salçası
 • 2 bağ maydanoz
 • Yarım bağ dereotu
 • 4 dal taze soğan
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 2 çay kaşığı karabiber
 • 2 çay kaşığı pul biber
 • Süslemek için marul yaprakları

 

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Puanları (05.12.2018 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Kaynana Tuğçe‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 1
Hatice : 5
Elif     : 4
Emel : => Tuğba’nın Gelini 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”

*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 5
Hatice : => İlhame’nin Gelini 1
Elif     : 3
Emel :  2

*************************
 5 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 1
Hatice : 5
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 4
Emel : 3

************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelini 5
Hatice : 1
Elif     : 2
Emel : 4

*************************

Gelinlerin 5 Aralık Çarşamba Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 1 5 1 5 12
Hatice 5 1 5 1 12
Elif 4 3 4 2 13
Emel 1 2 3 4 10

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Aralık – 7 Aralık Haftası) – Çarşamba

Gelinin Adı Pazartesi Puanları Salı Puanları Çarşamba Puanları Haftalık Toplam
Cansu 15  14 12  41
Hatice 5  6 12  23
Elif 10  14 13  37
Emel 9  11 10  30

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Çarşamba Puanlama Sonucu

*************************

5 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 5 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
5 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ CANSU & HATİCE

*************************

Gelinim Mutfakta 188. Bölüm 6 Aralık Perşembe Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

130 Yorum

  1. Emelin kaynanasida azdegil ha reyhanin resmini cerceveden cikardi kendini koydu umarim tez zamanda sizde gidersiniz

 1. Bakalım nasıl olacak bu haftaki favorim. Elif gidecek favorim Hatice bilezik alacak favorim:) Senin Zeynep.

  1. Vaaaa ziyafetin taktigine bakin evin temiz olusu beyaz corap giy yururken alti temizse zaten temizdir kirliyse geline derim corabim kirlendi temiz corap ver derim?

 2. Elif kahve yapti goturdu tugce hanim teyze dedi diye kahveyi almadi cok ayip etti bence ne desin annemi desin baskasinin kaynanasina ??

 3. Zeynep bence Tuğçe teyze Reyhan ablayı oynamaya çalışıyor Ama olmuyor işte Çünkü gerçekten Reyhan ablam herseyiyle doğaldı. Bende bu yarışmayı Reyhan anlam için izliyorum çünkü gerçekten seviyorum onu.

 4. Bencede onu taklit etmeye calisiyo ama bir seyi fark etmiyoki reyhan hanim dogal bir kadin kac ay kadi hic kendini degistirmedi ama tugce hanim cok yapmacik herhaliyle belli gozune soka soka gosteriyo bence

 5. Yok belki biliyorsundur dedim, sordum cevap vermedi, Okyanusun yaşı kaçtı zeynep, sen 20ydin Okyanus kaçtı karıştırdım :(

 6. Hadi 21 yaşındayım demişti ssanki senden büyük olduğunu hatırlıyoum neyse tabaklar başladı :)

  1. Genelde herkes birbirini yaşını azçok biliyor, bi sakıncası varsa istemezsenız yazmassınız elbette, favorin 5 aldı :)

  1. İlkini yanışlıkla aldı kötü olduğu halde, sonuncu olmasa da birinci olamaz bence bugün

 7. HER GELEN REYHAN OLMAK İÇİN GELMİŞ GİBİ ZİYAFET, TUĞÇE SANIRIM ASLI GELENE KADAR TAKLİTLERİ GELECEK GİBİ

 8. Ziyafetler belki sağlık sebebiyle cuma günü çekilebilirler öyle hissettim, Haticenin durumuna bağlı biraz

 9. Favorim olanın çok büyük essek şansı olmasa bu hafta gidicidir üzüldüm favorime ya gidecek kıyamam of ya

 10. Elifi tebrikederim ;) Haticenin 7 puan fark var kapatması gereken yarın puanlama çok önemli olacak

 11. Bence gelinlerin ucu de ayni ama elif cok mahsum bence sesi bile cikmiyo ucu cok fenaaa

  1. Zeynepçim ben seni tutmayayım görüşürüz yarın. ben mesajlarını altına yorum yazıyorum okumuyorsan ben napam :)

 12. Kanal yöneticileri Allah Muhammed Aşkına şu Adi Alçak Melun Haticeyi kanaldan gönderin
  Özelliklemi seçip bulup geririyorsunuz böyle melun suratsız kişleri diyecem ama bu aşağılıkta kililik bile yok

   1. Ezgi gelsin Ezgi’yi çok seviyorum Reyhan hanım ve Sevgül hanım programa en çok yakışan kaynana

 13. Selamlar arkadaşlar. Herzamanki gibi yarışmayı izleyemiyorum. Dersler yüzünden neyse. ;) gününüz güzel geçmesi dileğiyle :)
  Sarp yaşımı unutmuşsun 19 sayılırım. 21 demiştim.? ? ?

  Nergizim cnm nasılsın? Üzgünüm cnm derslere çalışa çalışa gelemiyorum arada bir. ;)

  Gulhsencim sen nasılsın? Beni sormuşsun kuzum iyiyim ben şükür ? Bu aralar derslere daha çok çalışmayı düşünüyorum da malum zorlaştı. ;)

  Zeynep cnm sen nasılsın? Grşrz cnm.

  Sarp ve Poyraz nasılsınız.?

  Filiz abla sen nasılsın? :) ?

  1. Hoş geldin, sınavlarında başarılar Allah yardımcın olsun, 21 diye hatırlıyorum zaten, ama geçen bir arkadaşın sanırım, yeni 18 yaşında olduğunu söyledi o sebep, neden 21 dedin diye sormayacağım :) İyiyim zeynep şaşkın yıne yorumları görmeden okumadan cevap yazılmıyor deyip ayrıldı :) Sen nasılsın, yoğunum görüşürüz

   1. Hoşbuldum. Sarp Allah razı olsun. İnşAllah geçen bir arkadaşım mı? Gelmiş hmm yorumları okumdan yazdım. Bir ara bakarım kimiş benim arkadaşım.? hep iyi ol Sarp sevindim iyi olmana ahh Zeynep ahh ?? beni çok güldürdü. Sarp en iyisi sen cevlama kısmına yazma zeyneple konuşurken ? normal yaz. Görür yazar.? Bende iyiyim şükür saol Sarp grşrz yarın işim olmasa gelirim. ?

 14. Hayatciğim SHEKERIM TATLI KEKIM Benim Ben iyim canim geldine sevindim derslerinede allah kolaylik versin canim.

 15. Gulhsencim güzel sözlerinle beni şımartıyorsun.?? Hep iyi ol kuzum sevindim.İyi olmana Allah razı olsun inşAllah meleğim?

 16. arkadasaşlar hamile olan haticeyi seviyormusunuz:-)):-) (ama hatice karabulut’u çok seviyorum :-):-):-):-)husniyenin gelini en guzel gelin oydu;-) yenin gelen haticeyi hic sevmiyorum :-|:-:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

 17. Ay pardon Denizciğim karishdirmishim kac gun oldu DENIZCIĞIM le konushmamiza onu sen sandim ama biliyorum burda 2 tane Deniz var .diye neyse iyi akshamlar dilerim.

 18. Hayattcim bu arada saol canim iyim sen nasilsin allaha emanet ol canim bu arada sen 19 muydun 21 yasin

 19. Birşey bakmak istediğimde sırf sizin sitenizi arayıp ona giriyorum tebrikler Güveniyorum

 20. Deniz canım tanıtın mı benini ben alev hatırladın mı sen benim kücük meleğim deniz misin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu