5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe günün birincisi kim oldu? Son bölümde Yağmur en yakın rakibine 10 puan fark atması hafta finaline bileziklere bir adım daha yaklaştı. Ancak %100 bu hafta bilezikleri alan gelin olabilmesi için bugün Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Puanları verildiği sırada en azından aradaki 10 puan farkı koruması gerekecek. Dikkat: 5 Aralık puan durumu sonucu yazının sonunda verdim.

=> 26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya başlayan ve geldiği ilk dakikadan itibaren asla yemek yapamaz. Çeyrek altını mı? İmkansız diye söyleyenlerden biri de bendim. Ancak Yağmur bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Bugün 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sırasında günün birincisi olması halinde %100 bu hafta bilezikleri alan isim olacak.

=> Gelinim Mutfakta 19 Aralık Perşembe Haftalık Puan Durumu sonucunu görebilmek için sarı butona tıklayınız.
5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)
Bugün 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olacak yarışmacı eğer Yağmur dışında Duygu olur ise hafta finalinde çok sürpriz bir isim dahi birinci olabilir. Yani Yağmur’un bilezikleri alması, bugün göstereceği performansa kesin olarak bağlı olduğunu görüyoruz. 

=> 12 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Son bölümde Yağmur ile Aydan aynı kulisi paylaşmalarına rağmen, Yağmur odanın girişine kendi adını yazması ve kapıyı süslemesi çok konuşuldu. Bugün izlediğimiz fragmanda Aydan kapıdaki yazıyı ve süslemeleri kaldırdığını ve bunu daGelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Çeyrek Altını alan Aydan - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)

“Sen bana sormazsan. Ben de sana sormadan çıkartıp, atarım”
Yarışmacı Aydan

Sözleri ile Yağmur’a söküp çöpe attığını ve o odada yaşayan bir tek kendisi olmadığını ve birlikte paylaştıkları odaya isim yazılması gerekiyorsa kendi ismini de olması gerektiğini ve kendisinden izin alması gerektiğini dile getirdi. Not: 5 Aralık Perşembe puan tablosu sonucu yazının sonunda bulabilirsiniz. 

=> 6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.Bugün Çeyreği Kim Kazancak görseli - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)Son bölüme kadar Duygu zirve ortağı olarak ismi anılıyordu. Ancak Yağmur’un aldığı puanlar Duygu’yu geride bıraktı. Gerek Ayten hanım gerekse başka kaynanalardan iyi puanlar hanesine yazdıran Yağmur Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucuna göre ilk bileziklerine artık çok yakın.

5 Aralık Perşembe haftalık toplam puanlar öncesinde Yağmur bileziklere bu kadar yaklaşmışken onu kendi eli ile bir başka yarışmacıya kaptırmayı hiç mi hiç istemiyor. Özellikle son sırada yer alan Elif, sonradan sıçrama yapmaması için Yağmur ile kaynanası bir olup elinden geleni yapacaklar.5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An Duygu - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)Elinden geleni yapacaklar derken Yağmur yemek yaparken Elif ve Duygu üzerinde bir baskı kuracak. Belki de onlara sorular sorup yemeklerine odaklanmamasını sağlayacak. Yağmur’un kaynanası Ayten hanım ise Bugün Gelinim Mutfakta 5 Aralık Puanlama kısmın da Yağmur dışındaki tüm gelinlere bir vermeye çalışacak.

Kaynana Ayten’in bugün verdiği puanlara baktığımızda bol birli puanlamayı fragmanda rahatlıkla görebiliyoruz. Acaba Ayten’in bu verdiği puanlar bugün çeyrek altını alan gelin Yağmur olmasına yetecek mi? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Yağmur - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)

Hafta başın da ve Perşembe günü verilen puanlar diğer günlere nazaran daha fazla önem arz ediyor. Bu konuda sizlere bir kaç örnek vermem gerekirse; 

 • Eleme potasında yarışacak isim kesin olarak belli olacak
 • Bilezikleri alacak kişi büyük oranda belli olacak
 • Elenmemek için bu hafta yarışacak isimler belli olacak
 • Bilezikleri alma konusunda yarışmacıların i,simleri belli olacak

Yukarıda madde madde söylediğim konu, Perşembe puanlamasında sonra elde edeceğimiz kesin sonuçlardır. Bu sonuçlarda avantajlı olmak isteyen yarışmacılar bugün 5 Aralık Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmın da en yüksek puanı almak için kıyasıya yarışacaklar.5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Yağmur Öz - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)5 Aralık Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması sırasında yeni gelen Ayten kaynananın verdiği puanlar bir olan Duygu neden bir aldığını sorduğunda elinize sağlık diye cevap alınca daha da hiddetlenerek;

“Emeğe saygınız Yok”
Yarışmacı Duygu

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)Sözleri ile Duygu Ayten kaynananın verdiği puanlara sinir olsa da zamanında Aysel hanım bu birleri çok kullanmıştı. Şimdi hesap verme zamanı geldi anlaşılan.

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Puan Durumu

5 Aralık Perşembe puanlaması birazdan kaynanalar tarafında yapılacak ne nihai sonuç olan Gelinim Mutfakta 5 Aralık Puan durumu sonuçları da netleşmiş olacak. Şu an zirvede bu hafta yeni gelen yarışmacı Yağmur en yakın rakibine 10 puan fark atmış durumda. 2 Aralık 2019 Pazartesi günü başlayan hafta da final öncesi son puanlar verilecek ve bugün çeyrek altını alan gelin de ortaya çıkacak.5 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta Puanlaması yapan kaynana Ayten Öz - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)

5 Aralık Gelinim Mutfakta Puan durumu netleşmeden önce yarışmacıların toplam puan durumuna gelin hep birlikte bakalım. Yağmur bu hafta yarışmaya yeni katılsa da 44 puanla zirveye adını yazdırmayı başardı. 

Gelinim Mutfakta Son bölüm de zirvenin ortağı olmaktan çok çok uzakta kalan Duygu 34 puanla ikinci sırada yer aldığını görüyoruz. Bu hali ile Duygu’nun bilezikleri alma ihtimali %50’nin altına inmiş oldu.Gelinim Mutfakta Bugün 409. bölüm Yarışmacı Yağmur Öz - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)Üçüncü sırada yer alan yarışmacı kim diye baktığımızda 32 puanla Aydan’ın yer aldığını görüyoruz. Bu yarışmanın en çok bilezik kazanan ikinci yarışmacısı olan Elif, bu hafta 5 Aralık Perşembe puanları öncesinde nen düşük puana sahip gelin olarak yer aldı.

Elif aldığı puanın ve haftalık toplam puanlarına göre son sırada olduğunu gerçek manada farkında olmasına rağmen oldukça sakin olmasının yanı sıra kaynanası Çiğdem hanım riskli puanlar yapmaması akıllara acaba ortada bir anlaşma mı var? Sorusu geliyor. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında yer alıyor.Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Yağmur Ve Ayten - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)

5 Aralık Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Kaynana Ayten’in riskli puanlamasına karşın Aydan bugün yemeğini tam olarak yapamadığını, Duygu’nun demetimi sırasında gördük. Ayrıca çevrilerek pişirilen bir yemek olduğu için Aydan bunu yapmada epey zorlandı. 

Aydan’ın tencereyi ters çeviremediğini gören kaynanası Hülya, gerçekten Aydan bunu yapamadıysa onu alıp geri gideceğini şaka da söyledi ama Aydan tencereyi çevirirken epey zorlandı. Not: 5 Aralık Perşembe haftalık toplam puan durumu sonucu ayazının en sonunda açıkladım.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere açıklamadan önce yarışmacıların bugün puanlama kısmına yapacağı günün yemeğinin adını ve hangi malzemelerle yapacağını sizlere aktarmak istiyorum. Daha sonra ise 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre bugün kim birinci olduğunu açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Kabune Pilavı

Gelinim Mutfakta Kabune Pilavı 5 Aralık 2019 - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)

 • 1 adet soğan (kuru)
 • 750 gram dana gerdan
 • 2,5 su bardağı pirinç (baldo)
 • 1/2 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı toz biber
 • 2 su bardağı nohut
 • 2 su bardağı et suyu
 • 1,5 su bardağı su

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)Her ne kadar adı pilav olarak geçse de ana yemek olacak protein ağırlıklı olduğu için hafta içinde farklı yemekleri ekrana getirmeye devam ediyor. Kabune pilavı aynı zamanda Isparta Düğün Pilavı olarak da bilinmektedir. 

Fatih Ürek malzeme listesini verdikten sonra kısa bir tarifle gelinlerin nasıl yapacaklarını anlattıktan sonra kaynanalar tüyolarını vermesi için 90 saniye süre verdi. Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)Haftanın final gününe sadece bir gün kala çeyrek altını bugün kazandı? sorusunun cevabı bir hayli önemli hale geldi. Bugün günün birincisi olacak isim Yağmur olması halinde bilezikleri %80 oranında garantileyecek. 

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Puanları (05/12/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1 - 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)

*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Elif :1
Duygu :1
Aydan :1
Yağmur : => Ayten’in Gelini5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   :1
Duygu  : => Aysel’in Gelini3
Aydan :5
Yağmur :4

*************************
” 5 Aralık 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini5
Duygu :1
Aydan :4
Yağmur :1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif :4
Duygu :1
Aydan: => Hülya’nın Gelini5
Yağmur :1

*************************

Gelinlerin 5 Aralık 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif115411
Duygu13116
Aydan154515
Yağmur541111

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2-6 Aralık Haftası) – Perşembe

*************************
Elif        : 27 + 11 = 38
Duygu   : 34 + 6 = 40
Aydan   : 32 + 15 = 47
Yağmur : 44 + 11 = 55
*************************

Elif Dürüst ol! En azından neden iki adet bir verdin desene? Tabi beş kendisine gelince sesi çıkmıyor

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYDAN
Gelinim Mutfakta 5 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYDAN
5 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DUYGU

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Aralık 2019 Cuma Fragmanı İzle

6 Aralık 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarına 410. bölümü ile gelecek olan haftanın final bölümü olan 6 Aralık Cuma fragmanı alt kısımda sizler bekliyor.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (165 Yorum)


 1. Arkadaşlar Elif ile görüştüm sosyal medyada çok tepki almaya başlamış çiğdem hanımdan dolayı yarışmadan çekilme durumları varmış hayırlısı

 2. Beni destekleyip yanımda olan herkese teşekkür ederim diğer yorumları okuyan bilir ya da bunları, resmen zan altında bırakıldim şiddetin her türlüsüne karşı çıkanları takdir ediyorum . Kesinlikle bi suçum yok suçlayanlari kınıyorum belki yaşım büyük değil ama çocukta değilim simdi sana söylüyorum FILIZ ABLA eğer sayfanı karıştırdığımı düşünüyorsan bir daha yazmam yorum yapmam evet bana hakaret edenlere cevap vermem hataydı belki de ama kesinlikle bana yönelik hiç bir suçlamayı kabul etmiyorum şimdi söz sende FILIZ ABLA yazma dersen bir daha yazmam …

  • Herkez özgürdür yazma diyemem bu sayfa bir yarışma sayfası artık yarışma hakkında yorumlar yapalım o kişi cezasını bulacak gereğini yapacağız

 3. BAK IŞTE BÖYLE AFERIN TEŞEKKÜRLER RICAMI DUYDUZ YARIŞMADAN YAZILSIN HER KESIN ÖZEL HAYATI KENDISINE KALSIN INŞALLAH YAGMUR KAZANIR

  • Tabiki de herkes yarışma hakkında yazması gerekiyor burası yarışma sayfasi ammmaaa HAKARET KUFUR İSİM CALMA İFTİRA sayfasi degil eğer boyle şeyler olursa tabi ki de müdahale edeceğiz mesele sadece Amara değil Ayşe Fatma kim olduğu önemli değil ortada şahsa hakaret varsa kadına hakaret varsa çocuğa hakaret varsa herzaman koruyup destek olmamız gerekiyor BUNU HİC UNUTMA olurmu??
   Şiddet zulüm hakaret küfür kimden gelirse gelsin kadında kadinada olsa kadından çocuğa da olsa erkekten kadına da olsa herzaman DUR HAYİR🖐️🖐️🖐️ diyeceğiz..
   Böyle seylere kendinizi yormayin desenizde nafile biz yorulmaya razıyız herzaman müdahale edeceğiz UMARİM ANLAMİSSSİNDİR
   Bu gün burada isim hirsizligi yapan hakaret küfür iftira atan cezasını cekmezse yarın disarida neler yapmaz bizim evlatlarımıza annelerimize bacilarimiza arkadaşlarımıza..
   UMARİM ANLAMİSSİNDİR ne denek istedigimi..

   • Anladim ben Ben Anneyim Arkanizdayim Şiddete yook Ama malesef uyan olmuyor canim kardeşim benim hayatim Şiddetle geciyor ama ne yapmaliyim sonucta cocuklarim var onlar icin dayanmaliyim babasiz kalmasinlar Ben Yinede Mutluyum Cocuklarim var yanimdalar Cok Şükr Allahima beni anladiniz umarim bu kadar

    • Ne demek şiddet görüyorum cocuklarim için dayaniyorum sanki senin çocukların sen şiddet görürken mutlu mu oluyorlar ?Yarın o baba onlara da şiddet uygulaya bilir o yüzden arkadaşım Devlete sigin Devlet her türlü imkani sağlıyor zaten şiddet uygulayana cezasını veriyor şiddet gorene de destek oluyor ..

      • Tamam çocuklarına kimse dokunamaz ama sana dokunuyorlar ilerde belki Allah korusun aynısı kızının başına gelecek o da çocukları için sessiz kalacak böyle bisey ister misin kesinlikle devlet e sığin bak devir eskisi gibi değil koruyup kollarlar seni lütfen sessiz kalma tüm kadınlar için yap bunu sessiz kalma 🙏🙏🙏 öldürülen kadın EMINE yi bilmeyen yok ya çocuğu anne lütfen ölme demiş bundan daha acı bisey var mı yapma bugün emine Allah korusun yarın sen ya da ben Nolur sessiz kalma 🙏🙏

 4. LÜTFEN BEN BIR ANNE OLARAK SIZDEN RICA EDIYORUM YETER BU KADAR YAZMAYIN ARTIK HER KESIN SORUNLARI VAR BÖYLE ŞEYLER ICIN KENDINIZI YORMAYA DEYMEZ BU BIR YARIŞMA YORUMLAR AMARADAN DIYIL YARIŞMADAN YAZILMALI LÜTFEN DURUN ARTIK

 5. Ben Bir erkek olarak sozlerinize katılıyorum Bir bayana küfür kimse edemez Amara hanımın destekliyoruz

 6. Anonim dün gece amara destek olan anonim iyi biriyim ayricada erkek diyilim kadinim Anneyim ben böyle kadina karşi küfür olunca dayanamadim anonim yazdim amaraya destek oldum bu kadar kőtü niyetim yoktur benim

  • Anonim ben zaten dedim iyi niyetli olanlarin yazdığı yorumlardan anlaşılıyor zaten diye
   İyi niyetle yazan herkesten
   ALLAH razi olsun

 7. Kadına ve çocuklara yönelik her ortamda her çeşit şiddete 🖐️DUR 🖐️HAYİR🖐️diyelim arkadaslar
  Bu gün internett üzerinden çirkin saldırıda bulunanlar yarın sokakta saldırıyor ve kadına ve çocuklara..
  Suçlular en ağır şekilde cezalarını cekmeliler ve biz kadınlar sesiz kalmalayim.lutfen kendimizi ve diğer kadınları ve çocukları koruyalım elimizden ne geliyorsa yapalım

 8. AMARA aşağıda bir Anonim tavsiye vermiş 3 hakaret içerikli yorumu kopyala diye bak bunu yapabilirsin savcılığa gidebilitsin
  Ben dün sana diğer sayfada sana destek çıkan Anonim.ama bu bu tavsiyede bulunan Anonimde doğru ve gerçekten destek olmak isteyen bir kişi diğer Anonimler hepsi o sahte isim kullanan kişi Elif de dahil.
  Ha bide Alya sana destek oluyor bı de akşam buraya ilk yazan Anonim.var beni taktir etmiş seni siteyi ve Filiz hanimi kirudum diye o da sana destek olmak isteyen biri beli
  AMARA diğerleri hepsi zaten aynı kişi tek kisi ve buradaki insanların isimlerini kullanarak yazıyor ve hakaret ediyor zaten yorumlardan anlaşılıyor kim sahte kim gerçek tamam neyse artık FİLİZ hanım savcılığa bildireceğini söyledi ama sende şahsına hakaretten dolayı şikayette buluna bilirsin,
  Bu arada ben bir kadınım ve kadını korumak için yazıyorum bunları son zamsnlarda kadına yönelik o kadar çok şiddet var ki içimiz yanıyor 😭o yüzden biz kadınlar her ortamda birbirimizi koruyup destek olmamız lazim ve suçlular en ağır şekilde cezalarını çekmeleri lazım.

  • FİLİZ hanım bu gerçek siz misiniz artık kafamız iyice karıştı ?
   Siz eskiden kendi profilinize özel bı işaret koyuyorsunuz gül fotosu nesela neden onu kaldırdınız? o isaretten biz kesin anlardım siz olduğunuzu,

 9. AMARA lütfen sen cevap verme gerçekten iki gündür hep yorumlarda sen varsın rica ediyorum söyle insanlara cevap verme

   • Anlayışın için teşekkür ederim yarın gerekeni yapacam savcılığa verecem seninde ismin çok geçiyor sana Zarar gelsin istemiyorum konuşur konuşur susarlar sen cevap verdikce üstüne geliyorlar

  • Anlama kabiliyeti var demi herkeste benim adımı kullanıp yorum yapmayın diyorum anlama da sorun mu yaşıyorsunuz ve ne yapmaya çalıştığınızi iyi biliyorum beni kötü gösterme çabasındasiniz yalnız şunu bilin herkes beni kötü bilsin ben kendimi biliyorum yeter pekte umurunda değil artık sizin nasıl zorunuza gittitsem sabahınız akşamınız Amara ya ne desem Amara yi nasıl kötü göstersem diye geçiyor ama yazık size ….

 10. Amara milleti kendine çekmeye çalışma iki gündür hep sen varsın ilgiyi hep kendine cekiyorsun herkez benimle ilgilensin diye dusunuyorsun hep sen varsın bırak hafta sonu bile yorum yapiyorsun bir sen varsın kardeşim ilgi çekme kendine iyi davran

  • Haydaa ne ilgisi be kimsenin ilgisine ihtiyacım yok benim bir daha da benim adımı kullanıp yorum yapmayın herkes işine baksın

 11. Bu Hayatda kimseye inanma Sana kardeşin gibi tavsiyemdir Bilmiyorum belke benden kücüksün ama yinede inanma kimseye Allahtan başka bi tek ona inan o biliyor Ne Olacak kardeşim üzülme uyu iyi geceler

 12. Sen merak etme bak gör suclu cezasini alacakdir Sen sadece Allaha hevale et neler olur kardeşim sakin ol sadece yeter

  • Neyse bakalım FILIZ HANIM ne karar verecek umarım doğru olanı seçer en başından beri hiç inanmamaliydim o kendini FILIZ HANIM diye yutturmaya çalışana

  • Anonim sende amaraya mi yaziyon aşk olaylarimi var Amara seni çok düşünüyor anonim baksana nereli olduğunu sormalar felan hayırlısı bakalım

   • Ya admin senin benimle ne alıp veremediğin var kardeşim uzak durun artık benden anonim de kardeşim demiş ne aşkı be sizin aşk anlayışınız bu mu benim başım bağlı abi uzak durun benden !!!

   • Şimdi de Admin mi oldun?
    Herkesin ismini kullanıyorsun burada hakaret ve küfür iftira ediyorsun bu siteyi karıştıran sensin!!!
    FILIZ HANIM seni ya adalete teslim etmesi yada engellemesi lazim bidaha asla bu siteye almaması lazım seni
    FILIZ HANIM GEREKENI YAPIN LUTVEN 6 ARALIK YORUMLARI KAPATMANIZ YETMIYOR BAK BURADA DEVAM EDIYOR SIZIN ADINIZI VE DIGER YORUMCULARIN ISIMLERINI KULLANMAYA VE AMARAYA VE ONA DESTEK ÇIKAN ARKADASLARA SATASMAYA VE IFTIRA ATMAYA DEVAM EDIYOR
    AMARA sana tavsiyem bu kişinin 3 tane sana hakaret ve küfür içeren yorumunu al kopya yapistir yap direkt savcılığa git 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası veriyorlar ve yahut ta para cezası veriyorlar hakaretin derecesine göre
    Diğer sayfada bunları başka Anonim yazmıştı yazdıkları doğru bence Filiz hanım gerekeni yapacaktır ama sen de gerekeni yap kendini körü ve gerekeni yap bence böyle suçlular bugün cezalarını cekmezlerse yarın daha kötü şeyler yapabilirler

 13. Amara seni suçlayan yok sen haklısın adam sana küfür ediyor hakaret ediyor ama sayfanın yöneticisi hiç olari olmuyor okadar yazdın umurunda oldunmu boşver takma artık sen haklısın

 14. Millet benim ne suçum var ya biri geldi küfür etti gitti karşı çıktım diye mi siz nasıl insansınız sizin adınızı kullanıp yorum yapılsa ne derdiniz ne yapardınız gelmiş diyor Amara elif ten para alıyor iftira atıyor ya aynısı size yapılsa ne yapardınız tebrik mi ederdiniz

 15. 6 Aralık sayfasının yorumlara kapanmasının nedeni küfür edilmesi ve Filiz hanımın ismiyle yorum yapanlar vardı onedenle yorumlara kapattık inceliyoruz suçlu bulunacaktır herkezden özür dileriz

 16. Arkadaşlar 6 Aralık bölümünün yorumlara kapattık olmaması gereken şeyler yüzünden Amara mutlu ol

 17. Admin Filiz geldi gordu galiba onun ismine yorum yazıldığını ve yorum yapan arkadaşlara hakaret edildiğini suan yorumları inceliyor olabilir çünkü 6 aralık sayfası kapalı yorumlara

    • Evet geldi gerçek Filiz 😊
     Ben sadece yorumları takip ettim hiç yazmadım ama helal olsun sana destek cikan Anonime koseye sıkıştırdı sahte isim kullanan kişiyi iki soru sordu cevap veremedi ben gidiyorum dedi
     Belli ki o Anonim Filiz hani mi ve siteyi eskiden beri tanıyor taktir ettim kendisini hem Filiz hanimi hem seni hem siteyi korudu destek çıktı hakaret ve küfürlerle de göz yummadi onu öyle görünce ben kendinden utandım sustugum için 🤐

 18. Kimi tuttuğum kimseyi ilgilendirmez kimsenin haddi değil klavye artistligi yapıp küfür etmesini iyi biliyorsunuz lakin ben terbiyemi sokaktan almadım şükür anne ve babam bana EDEP nedir TERBIYE nedir öğretti öğrenmeyen ya da öğretemeyen utansın okuyup acıyorum …

  • Sizin gibi yalakalık yapanlar kendinizi ne sanıyorsunuz Elif kaç para verdi yalakalık yapın diye doğru durun inşallah defolup gitsinler sizin gibi insanlarda yorum yapma

 19. Elif tam bir gelin.
  Marifetli
  Çiğdem Hanım ise bir kaynanadan ziyade bir büyüğü gibi davranıyor.
  Dikkatli

 20. Kimin gözel hazırladıqın televizyona baxaraqmı biliyorsunuz.🤣🤣🤣ALLAh her kesin ruzisini sizden iyi biliyor.

 21. Ben elifi desteklioyrum onunda güzel yemek yaptığına inanıyorum yağmur zaten kendini göstermek için geldi kameralara oynuyor yemek yapmak için değil inşallah elif elenmez yoksa izlemem artık gelinim mutfaktayi

 22. Bazıları aydan eleniyor diyor Aydan 47 Duygu 40 cirkef Elif 38 gerçi Fatih Ürek elifle çiğdem cirkeflerini yollamaz cirkef Elif ve çiğdem inşallah gider Elif 5 alınca sesi Yok hep 5 alacak

 23. Şaka gibi…2 haftadır elif’i iyi gösterme çabası var Kanal d’de.Önce bilezikler garanti olunca 4 tane 1 verildi,’Bakın elif’te 1 alabiliyor’ diye.Bu hafta da son gün elif 1.olur ‘Bakın elif’te potada olabiliyor’demek için.Yarın Duygu veya Aydan gider.Çünkü kurgulanmış yarışma.

  • canım bugün elif 1 alırken kızdı ama kendisi 5 ama başkaları 1 arlıken sesi çıkmadı ben de keşke kaynanasına karşı iki adet bir kullanma demesini beklerdim.

 24. Tuhaf olan şey sayfa yöneticisinin sürekli olarak Elif’i kötü gösterme çabası. Kendisini en düzgün ifade eden, yemeklerini kurallara ve olması gerekene uygun şekilde yaptığı için sürekli övgü alan, diğer gelinler gibi edepsiz davranmayan tek gelin olduğu için Filiz hanım tarafından aşağı çekilmeye çalışılıyor. Filiz hanım biz Elif’i gördük tanıdık ama sizi böyle tanımasaydık iyi olurdu. Biraz zahmet olacak size ama tutun kendinizi de tarafsız desinler bari!!!

 25. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye bir atasözü var ya işte gerçekten güzel söylenmiş. Elif doğruları söylüyor diye burada çıyan oluyor ama duygunun kaynanası ne tesadüftür ki 5-4-3-1 kullanıyor hep 1 elife denk geldiği halde kimse burada onun hakkında yorum bile yapmıyor çok dikkatimi çekti.

 26. Yağmur hanım oraya yemek yapmaya mı yoksa selfie çekip takipçi kazanmak için mi geldi artık bıraksın şu telefonu elinden yemek yapmayı öğrensin 😠😠😠😡

  • Hakikaten yaa. Bende okudum, sayfada Filiz hanım Elif’in dürüstlüğünü sorguluyor. Hayırdır Filiz hanım noluyor? O kadar aykırı durumu sorgulamayıp iyi yemeklerine rağmen kötü puanlara maruz kalan Elif’i sorgulamak nasıl bir aklın ürünü, valla pes!

 27. Elif 38 duygu 40 Elif elenmez yarın günün birincisi yaparlar kanal d yönetimi yarin Fatih üremi güzelce seyredin gülmekten kırılacaksınız Elif nasıl elenmiyor

  • Elif gitsin artık yagmur elifin önüne geçti diye çiğdem kuduruyo resmen kendi elife 5 verirken tiyolaşmıyodu sanki şimdi eliften daha iyi yemek yapan birisi gelince çirkefleşmeye başladılar resmen artık gidin sıkıldık sizden elif ve çiğdem

 28. Elif in eleneceğini düşünmüyorum. Puan durumu düşük olsa bile biri onun yerine yarışmadan çekilir.

 29. Ey Ayten haram zıkkım olsun kızlara verdiğin birlerden dolayı ne kadar gıcık ve sevımsız ınsanlarsınız gelınınızle beraber