Gelinim Mutfakta

5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu (Haftalık Puanlar)

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe günün birincisi kim oldu? Son bölümde Yağmur en yakın rakibine 10 puan fark atması hafta finaline bileziklere bir adım daha yaklaştı. Ancak %100 bu hafta bilezikleri alan gelin olabilmesi için bugün Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Puanları verildiği sırada en azından aradaki 10 puan farkı koruması gerekecek. Dikkat: 5 Aralık puan durumu sonucu yazının sonunda verdim.

=> [pembebuton]26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya başlayan ve geldiği ilk dakikadan itibaren asla yemek yapamaz. Çeyrek altını mı? İmkansız diye söyleyenlerden biri de bendim. Ancak Yağmur bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Bugün 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sırasında günün birincisi olması halinde %100 bu hafta bilezikleri alan isim olacak.

=> [saributon]Gelinim Mutfakta 19 Aralık Perşembe Haftalık Puan Durumu[/saributon] sonucunu görebilmek için sarı butona tıklayınız.
5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An
Bugün 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olacak yarışmacı eğer Yağmur dışında Duygu olur ise hafta finalinde çok sürpriz bir isim dahi birinci olabilir. Yani Yağmur’un bilezikleri alması, bugün göstereceği performansa kesin olarak bağlı olduğunu görüyoruz. 

=> [mavibuton]12 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Son bölümde Yağmur ile Aydan aynı kulisi paylaşmalarına rağmen, Yağmur odanın girişine kendi adını yazması ve kapıyı süslemesi çok konuşuldu. Bugün izlediğimiz fragmanda Aydan kapıdaki yazıyı ve süslemeleri kaldırdığını ve bunu daGelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Çeyrek Altını alan Aydan

“Sen bana sormazsan. Ben de sana sormadan çıkartıp, atarım”
Yarışmacı Aydan

Sözleri ile Yağmur’a söküp çöpe attığını ve o odada yaşayan bir tek kendisi olmadığını ve birlikte paylaştıkları odaya isim yazılması gerekiyorsa kendi ismini de olması gerektiğini ve kendisinden izin alması gerektiğini dile getirdi. Not: 5 Aralık Perşembe puan tablosu sonucu yazının sonunda bulabilirsiniz. 

=> [mavibuton]6 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseliSon bölüme kadar Duygu zirve ortağı olarak ismi anılıyordu. Ancak Yağmur’un aldığı puanlar Duygu’yu geride bıraktı. Gerek Ayten hanım gerekse başka kaynanalardan iyi puanlar hanesine yazdıran Yağmur Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucuna göre ilk bileziklerine artık çok yakın.

5 Aralık Perşembe haftalık toplam puanlar öncesinde Yağmur bileziklere bu kadar yaklaşmışken onu kendi eli ile bir başka yarışmacıya kaptırmayı hiç mi hiç istemiyor. Özellikle son sırada yer alan Elif, sonradan sıçrama yapmaması için Yağmur ile kaynanası bir olup elinden geleni yapacaklar.5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An DuyguElinden geleni yapacaklar derken Yağmur yemek yaparken Elif ve Duygu üzerinde bir baskı kuracak. Belki de onlara sorular sorup yemeklerine odaklanmamasını sağlayacak. Yağmur’un kaynanası Ayten hanım ise Bugün Gelinim Mutfakta 5 Aralık Puanlama kısmın da Yağmur dışındaki tüm gelinlere bir vermeye çalışacak.

Kaynana Ayten’in bugün verdiği puanlara baktığımızda bol birli puanlamayı fragmanda rahatlıkla görebiliyoruz. Acaba Ayten’in bu verdiği puanlar bugün çeyrek altını alan gelin Yağmur olmasına yetecek mi? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan YağmurHafta başın da ve Perşembe günü verilen puanlar diğer günlere nazaran daha fazla önem arz ediyor. Bu konuda sizlere bir kaç örnek vermem gerekirse; 

 • Eleme potasında yarışacak isim kesin olarak belli olacak
 • Bilezikleri alacak kişi büyük oranda belli olacak
 • Elenmemek için bu hafta yarışacak isimler belli olacak
 • Bilezikleri alma konusunda yarışmacıların i,simleri belli olacak

Yukarıda madde madde söylediğim konu, Perşembe puanlamasında sonra elde edeceğimiz kesin sonuçlardır. Bu sonuçlarda avantajlı olmak isteyen yarışmacılar bugün 5 Aralık Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmın da en yüksek puanı almak için kıyasıya yarışacaklar.5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Yağmur Öz 5 Aralık Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması sırasında yeni gelen Ayten kaynananın verdiği puanlar bir olan Duygu neden bir aldığını sorduğunda elinize sağlık diye cevap alınca daha da hiddetlenerek;

“Emeğe saygınız Yok”
Yarışmacı Duygu

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Puanları Verecek KaynanalarSözleri ile Duygu Ayten kaynananın verdiği puanlara sinir olsa da zamanında Aysel hanım bu birleri çok kullanmıştı. Şimdi hesap verme zamanı geldi anlaşılan.

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Puan Durumu

5 Aralık Perşembe puanlaması birazdan kaynanalar tarafında yapılacak ne nihai sonuç olan Gelinim Mutfakta 5 Aralık Puan durumu sonuçları da netleşmiş olacak. Şu an zirvede bu hafta yeni gelen yarışmacı Yağmur en yakın rakibine 10 puan fark atmış durumda. 2 Aralık 2019 Pazartesi günü başlayan hafta da final öncesi son puanlar verilecek ve bugün çeyrek altını alan gelin de ortaya çıkacak.5 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta Puanlaması yapan kaynana Ayten Öz

5 Aralık Gelinim Mutfakta Puan durumu netleşmeden önce yarışmacıların toplam puan durumuna gelin hep birlikte bakalım. Yağmur bu hafta yarışmaya yeni katılsa da 44 puanla zirveye adını yazdırmayı başardı. 

Gelinim Mutfakta Son bölüm de zirvenin ortağı olmaktan çok çok uzakta kalan Duygu 34 puanla ikinci sırada yer aldığını görüyoruz. Bu hali ile Duygu’nun bilezikleri alma ihtimali %50’nin altına inmiş oldu.Gelinim Mutfakta Bugün 409. bölüm Yarışmacı Yağmur Öz Üçüncü sırada yer alan yarışmacı kim diye baktığımızda 32 puanla Aydan’ın yer aldığını görüyoruz. Bu yarışmanın en çok bilezik kazanan ikinci yarışmacısı olan Elif, bu hafta 5 Aralık Perşembe puanları öncesinde nen düşük puana sahip gelin olarak yer aldı.

Elif aldığı puanın ve haftalık toplam puanlarına göre son sırada olduğunu gerçek manada farkında olmasına rağmen oldukça sakin olmasının yanı sıra kaynanası Çiğdem hanım riskli puanlar yapmaması akıllara acaba ortada bir anlaşma mı var? Sorusu geliyor. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında yer alıyor.Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Yağmur Ve Ayten

5 Aralık Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Kaynana Ayten’in riskli puanlamasına karşın Aydan bugün yemeğini tam olarak yapamadığını, Duygu’nun demetimi sırasında gördük. Ayrıca çevrilerek pişirilen bir yemek olduğu için Aydan bunu yapmada epey zorlandı. 

Aydan’ın tencereyi ters çeviremediğini gören kaynanası Hülya, gerçekten Aydan bunu yapamadıysa onu alıp geri gideceğini şaka da söyledi ama Aydan tencereyi çevirirken epey zorlandı. Not: 5 Aralık Perşembe haftalık toplam puan durumu sonucu ayazının en sonunda açıkladım.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu sizlere açıklamadan önce yarışmacıların bugün puanlama kısmına yapacağı günün yemeğinin adını ve hangi malzemelerle yapacağını sizlere aktarmak istiyorum. Daha sonra ise 5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre bugün kim birinci olduğunu açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Kabune Pilavı

Gelinim Mutfakta Kabune Pilavı - 5 Aralık 2019

 • 1 adet soğan (kuru)
 • 750 gram dana gerdan
 • 2,5 su bardağı pirinç (baldo)
 • 1/2 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı toz biber
 • 2 su bardağı nohut
 • 2 su bardağı et suyu
 • 1,5 su bardağı su

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Her ne kadar adı pilav olarak geçse de ana yemek olacak protein ağırlıklı olduğu için hafta içinde farklı yemekleri ekrana getirmeye devam ediyor. Kabune pilavı aynı zamanda Isparta Düğün Pilavı olarak da bilinmektedir. 

Fatih Ürek malzeme listesini verdikten sonra kısa bir tarifle gelinlerin nasıl yapacaklarını anlattıktan sonra kaynanalar tüyolarını vermesi için 90 saniye süre verdi. Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak ResmiHaftanın final gününe sadece bir gün kala çeyrek altını bugün kazandı? sorusunun cevabı bir hayli önemli hale geldi. Bugün günün birincisi olacak isim Yağmur olması halinde bilezikleri %80 oranında garantileyecek. 

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Puanları (05/12/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Ayten‘in verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 1
Aydan : 1
Yağmur : => Ayten’in Gelini 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 1
Duygu  : => Aysel’in Gelini 3
Aydan : 5
Yağmur : 4

*************************
” 5 Aralık 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 1
Aydan : 4
Yağmur : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 4
Duygu : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Yağmur : 1

*************************

Gelinlerin 5 Aralık 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif 1 1 5 4 11
Duygu 1 3 1 1 6
Aydan 1 5 4 5 15
Yağmur 5 4 1 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (2-6 Aralık Haftası) – Perşembe

*************************
Elif        : 27 + 11 = 38
Duygu   : 34 + 6 = 40
Aydan   : 32 + 15 = 47
Yağmur : 44 + 11 = 55
*************************

[saritext]Elif Dürüst ol! En azından neden iki adet bir verdin desene? Tabi beş kendisine gelince sesi çıkmıyor[/saritext]

Gelinim Mutfakta 5 Aralık Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

5 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYDAN
Gelinim Mutfakta 5 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYDAN
5 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DUYGU

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Aralık 2019 Cuma Fragmanı İzle

6 Aralık 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarına 410. bölümü ile gelecek olan haftanın final bölümü olan 6 Aralık Cuma fragmanı alt kısımda sizler bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu