Zuhal Topal'la Sofrada

5 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Sultan Elibol)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 5 Aralık Perşembe Sultan Elibol yarışacak. 27 yaşında ve iki yaşında 5,5 yıllık evli yarışmacımız ilk gün yarışan yarışmacıların kendilerine altın tepside sunulan haftanın birinciliğini bugün yapacağı menü ile almayı planlıyor. Kaynanaların 5 Aralık Perşembe Puanları ile 15.000 TL’ye çok yakın olduğunu düşünen Sultan günün sonunda hüsrana mı uğrayacak? Yoksa haftanın zirvesine mi? Yerleşecek Hep birlikte öğreneceğiz. 

=> [pembebuton]26 Aralık Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Bugünkü Bölüm[/pembebuton] puanlaması sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Aralık Puanları verildiği sırada genel itibari ile kaynanaların elinde 3 ve 4 puanı kalmadığını ve en düşük puanı verebilecek Nigar’ın ise sadece elinde 3 puan kaldığını onun dışında 6 puan verebileceğini görüyoruz. Kendisine 3 puanı layık gören Kezban’dan bugün intikam alacak mı? Yoksa adil bir puanlama mı yapacak? Hep birlikte göreceğiz.

=> [pembebuton]19 Aralık Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Bugünkü bölüm Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.5 Aralık Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Puanları alacak gelin kaynana=> [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 12 Aralık Perşembe Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

İlk gün yarışan ve sunucumuzun 6 puanı layık gördüğü yarışmacıyı maalesef bir kaynana 4 diğerleri de 3 puanı vermişti. O günden sonra her kaynana acaba na mı 3 verecek diye korku içinde puanlama geçirdi. Ancak hiç biri de adaletsiz puanlar verdim diyerek öz eleştiri yapmadı. Not: 5 Aralık Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topalla Sofrada 6 Aralık Cuma bu hafta kim kazandı[/pembebuton] sorusunun cevabı için lütfen tıklayınız.

Haftanın final gününe de gelmiş olsak da halen yarışmacıların isimlerini hatırlayamayanlar olabilir. Bu nedenle [pembebuton]Bu hafta Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacıları 2-6 Aralık[/pembebuton] tanıttığımız konumuzu göz gezdirebilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Aralık Perşembe (289. Bölüm)

5 Aralık Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Sultan Elibol. 27 yaşında ve aslen Kahramanmaraşlı olan yarışmacımızın babası da yemek sektöründe ve lahmacun yaptığı için bugün menüsüne Lahmacun ve buna benzer bir durum bekledik. Lakin gelinimiz Sultan Elibol daha zor ve adeta zirveye oynayan bir menü seçmiş. Sultan’ın bu güçlü menüsü bakalım 5 Aralık puanları verildiği kaynanalar tarafından nasıl puanlar alacak? Bekleyip göreceğiz.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topalla Sofrada 6 Aralık Cuma Puanları[/mavibuton] görmek için lütfen tıklayınız.Zuhal Topalla Sofrada 5 Aralık Perşembe YarışmacılarıBugün Zuhal Topal’la sofrada 5 Aralık Perşembe puanlaması öncesinde yarışmacımız hangi kaynanın kendinse nasıl puanlar vereceğini az çok tahmin ettiğini ve bazı kaynanaların 3 ve 4 puanları kalmadığı için çok rahatladığını açıkladı. 

Bugün yarışan yarışmacı Sultan Elibol, haftanın ilk günlerinde kaynanalar elindeki düşük puan cephanesini bitirmesinden dolayı ağırbaşlı tavırlar ve lezzetli yemeklerle birinciliği alabileceğini çok iyi biliyor. Zuhal Topal’la Sofrada 5 Aralık Perşembe puanları sırasında saygısını hiç bozmadan kaynanaların verdiği eleştirileri çok sakin karşılasa da kaynanası gelini kadar sakin kalamadı. 5 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Sultan ElibolBu hafta Perşembe günü (5 Aralık 2019 Perşembe) yarışan  ve tiripli kaynana Kezban’ın gelini Sultan Elibol ile kaynana Kezban Elibol hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler alt kısımda verilmiştir.

Sultan Elibol (5 Aralık Perşembe Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topalla Sofrada Sultan Elibol 5 Aralık Perşembe yarışmacısı

 • 27 yaşında
 • 5,5 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi 2 yasında
 • Duygusal bir yapısı var
 • Aslen Maraşlı

Kezban Elibol (5 Aralık 2019 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topalla Sofrada Kezban Elibol 5 Aralık 2019 Perşembe yarışmacı Kaynana

 • Makyajsız asla dışarı çıkmıyor
 • Sinirlendiğinde Trip atıyor
 • Aslen Tokatlı
 • İki erkek çocuğu var
 • Memleketinden sobasına kadar getirmiş
 • Büyük ödülü asla başkasına kaptırmaya niyetleri yok

Haftanın final günü öncesinde yani bu hafta perşembe günü yarışan Kezban hanım ile gelini Sultan hanım oldu. Sultan eşi ile tanışma hikayesinin baş rolü kaynanası olduğunu açıkladı.

Şu anki eşi zamanında babasının iş yerinde çalıştığını ve Kezban hanım oğlunu iş yerinde ziyarete geldiğini ve o nada Sultan ile karşılaştığını ve oğlunun Sultan’ı çok beğendiğini ve gelini olmasını istediğini zamanla söylediği ve ümit ettiği olay gerçek olduğunu açıkladı.Zuhal topalla Sofrada bugün yarışan kaynana Kezban Elibol - 5 AralıkBirazdan 5 Aralık Perşembe yarışmacısı Sultan’ın menüsünü paylaştığımda siz de göreceksiniz. Bu hafta en güçlü menü olduğunu düşünüyorum. Özellikle doğal ortamında Tokat kebabının yapılması, sunucumuzdan tam not alacağını düşünüyoruz.

Bu sebeple hafta başında beri 6’dan fazla puan vermeyen sunucumuz bugün 5 Aralık Zuhal Topal kaç puan verdi? Tüm bu soruların cevapları yazının en sonunda sizleri bekliyoruz.

5 Aralık Zuhal Topal’la Sofrada Sultan’ın Menüsü 

 • Sütlü Mercimek Çorbası
 • Haydari
 • Pirinç Pilavı
 • Tokat usulü Çiğli Katmer
 • Tokat Kebabı
 • Gevurdağı Salata
 • Fıstıklı Kadayıf

5 Aralık Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Verilecek Günün Menüsü


Artık yarışan genlerin sayısı yarışamayanlar göre arttığı için bir nevi kendi gününe oynayacak bir yarışmacı dışında diğerleri kendi günün geçirdiği için bugün günün menüsüne gelen eleştiriler de bu yönde oldu.

Kaynanalar haftanın dördüncü günün de Kezban’ın gelini Sultan’ın menüsünü görünce kolay ve iddiasız bir menü olduğunu söylese de bu söylediklerine emini kendileri dahi inanmadığını düşünüyorum.Zuhal Topalla Sofrada bugün 289 bölüm

Final gününe bir gün kala hafta başından beri tüm gelinlere hak ettiği puanları vermeyen ve sert sözlerle eleştiren kaynana Kezban hanıma adeta intikam duygusu ile gelip Zuhal Topal’la Sofrada 5 Aralık Puanları sırasında adaletsiz puanlar verecekler

Kaynanaların düşük puanları kullanacağı, özellikle kendi günün de kendi gelinine 3 puan veren Kezban hanıma karşı Nigar kaynana onları ilmek ilmek dokuyacağım demişti.

“3 Puanı hak eden masaya vereceğim”
Kaynana Nigar

Sözlerinden dolayı bugün yarışan Sultan en düşük puanı Nigar kaynanadan beklediğini ama yemeklerinin lezzetine verirse birinci dahi olabileceğini açıkladı. Kaynanaların adil puanlar vermeyecek.

Peki Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Çünkü kaynanaların düşük verdiği yarışmacılara adil puanları ile yarışmaya bir nebze olsun adalet getiriyor. Merak etmeyin sunucumuzun verdiği puan tablo içinde sizleri bekliyor.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (2-6 Aralık)

2 Aralık Pazartesi günü başladığımız bu hafta da 5 Aralık Perşembe puanlaması birazdan yapılacak. İlk bölümden itibaren yarışan yarışmacıların hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı haftalık toplam puan durumu sonucu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 • 2 Aralık Pazartesi Puanı (Meltem Kavas) = 19
 • 3 Aralık Salı Puanı (Kumru Temurlek) = 29
 • 4 Aralık Çarşamba Puanı (Buse Çelik’in) = 21
 • 5 Aralık Perşembe Puanı (Sultan Elibol’un) = 36 Rekor

5 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Sultan’ın Puanları)

Nigar  6
Melek  5
Bircan   10
Zatiye  7
Zuhal Topal    8
TOPLAM   36

**5 Aralık 2019 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 5 Aralık 2019 Fragmanı

5,5 yıllık evli ve bir çocuk annesi olan aslen Kahramanmaraşlı olan Sultan Elibol’un yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 288. bölüm fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu