Gelinim Mutfakta

5 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 5 Ekim Puanları

Gelinim Mutfakta 5 Ekim bilezikleri kim aldı? bu gün belkide en çok merak edilecek konular arasında olacak. Şu an Başak %90 oranında bilezikleri garantilemiş gibi gözükse de arge ekibimize gelen bir bilgi bizleri şaşırttı ve henüz doğruluğunu teyit ettiremedik. O yüzden sizlerle paylamanın ne kadar doğru olduğundan emin olamadığımız için Gelinim Mutfakta 5 Ekim Cuma bilezikleri Başak’ın alamadığını söylemekle yetinebiliyoruz. Ancak Bu kesin doğrudur bile diyemiyor ve sizleri  de yanıltmak istemediğimiz için sizlerin de bu konuda ufacık bir bilgi kırıntısı olmasını istiyoruz. Bakalım Gelinim Mutfakta 5 Ekim Cuma günün birincisi kim olacak ve kaynanalardan kaç puan aldığı yazımızın en alt kısmında verdik. [mavibuton]12 Ekim Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] merak edenler tıklayınız. 

=> Gelinim Mutfakta 5 Ekim 2021 Salı Günün Birincisi ve Puan Durumu sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Başak ile Ezgi bilezik için yarışırken Tuğçe ile Yasemin ise elenmemek için yarışacaklar. Çünkü Gelinim Mutfakta haftalık puanlar açısından baktığımızda Başak 63 puan ile bir çok gelinin bu puanlarla bilezik kazandığı bir puanı daha Perşembe gününden topladı ve liderlik koltuğunda iken Ezgi de 49 puanla lider Başak’ın 14 puan gerisinde bilezik yarışından henüz kopmasa da çok geriden takip ettiğini Gelinim Mutfakta 5 Ekim Puanları verilirken Başak her kaynanadan neredeyse Bir alırken Ezgi de neredeyse tüm kaynanalardan 4 puan civarında almalı. Matematiksel olarak imkansız gözükmediği için Ezgi’nin hala şansı var ve Arge ekibimize gelen Başak bilezikleri alamadı bilgisi bir köşeye not ettik.

Ezgi ile Başak bilezik yarışında kıyasıya yarışırken, Tuğçe ile Yasemin de elenmemek için yarışacaklar. Tuğçe 40 puanda, Yasemin ise 39 puanda eleme potasında yarışacaklar. Bu gün bu ikiliden biri elenecek. Sizce bu gün bu ikiliden hangisi Gelinim Mutfakta 5 Ekim Cuma kim elenecek? Yada elenmesini istiyorsunuz? Yorum kısmından görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Not: Gelinim Mutfakta 5 Ekim Cuma Puanları sayfanın en altında verildi.

Her ne olursa olsun hem Ezgi ile Başak’ın bilezik yarışında, hem de Tuğçe ile Yasemin’in eleme yarışında bu gün yapılacak olan günün tatlısı Aşure’yi en iyi yapıp 5 Ekim Cuma gelinim mutfakta günün birincisi olan gelin ilk ve en büyük hedefleri olacak. Bizlerde günün birincisi kim olduğunu  5 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta puanlama kısmında vereceğiz. Son bir hatırlatma yapalım. Puanlar anlık değiştiği için sayfayı ara ara güncellemeyi unutmayınız. Aksi takdirde güncel puanları göremezsiniz. 

Gelinim Mutfakta 5 Ekim Cuma Bilezikleri Kim Aldı?

5 Ekim Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı ve günün birincisi hangi gelin olduğunu aktarmadan fark ettiğim bir olaydan bahsetmek istiyorum. Dört gelin ve dört kaynananın bir hafta boyunca kıyasıya yarıştığı hafta finali nihayet geldi, çattı. Cuma günleri genelde izleyiciler oldukça şaşırtan gelinim mutfakta yarışmasında bu hafta bizleri ne gibi sürprizler beklediğini düşünmüyor değilim.Gelinim mutfakta 5 ekim bilezikleri kim aldı (Gelinim mutfakta kapak resmi) İki hafta önce üç gelin aynı puanı almış, Fatih Ürek de bizleri fragmanda trollemiş ve üç gelinin de elendiğini söylemişti. Geçen hafta ise Ezgi elenmesine rağmen Burcu sağlık sebebini söyleyip, yarışmadan ayrılmış Ezgi’ye de bir şans daha tanımışlardı. Bakalım bu hafta neler hangi sürprizler bizleri bekliyor. Not: 5 Ekim Cuma gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

5 Ekim Gelinim Mutfakta puanları verilmeden önce Gelinim Mutfakta 5 Ekim puan durumuna baktığımızda Başak yarışmaya en rahat girmesi gerekirken Ezgi’nin onu yakalayabilecek olma ihtimali bile Başak’ı diğer yarışmacılardan daha stresli yapacak ve bu stres ile Başak gene rakiplerine saldırgan bir tavır takınacaktır. Dikkat ettiğim kadarı ile Ezgi’den çok Yasemin ile uğraştığını sebep olarak da Rizeli olmayı paylaşamadıklarını görüyorum.

Yasemin kökeni Rize olmamasına rağmen kendisini has Rizeli olarak öne sürerken Başak ise asıl Rizeli benim diyerek bu konuda kendini kanıtlamak istiyor ama diğer yarışmacılar da Başak’ın karşısında Yasemin’in yanında olunca Başak’ın tek hedefi Yasemin haline geldi. Bu gün Yasemin elenirse şahsen üzülürüm. Bakalım Yasemin yarışmada kalmayı başarabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Bu gün asıl iş her zaman olduğu gibi kaynanalara kaldı. Hanife hanım gene Başak’ın tabağını bulur ve bir başka kaynanada Başak’a 4 puan verdiği takdirde Başak. Gelinim Mutfakta 5 Ekim Altınları alan kişi olacaktır. Diğer yandan Öznur hanımın maşallahı var bu hafta Yaseminin tabaklarına sırası ile Pazartesi 2, Salı 1, Çarşamba 1, Perşembe 1 puan vererek gelinim mutfakta tarihine geçmiş durumda. Yasemin’in resmen kendi kaynanası eleyecek.

Ben Yasemin’in yerinde olsam herse yüksek puan ver bari yada herkese 1115 ver de rakiplerden geri kalmayım diye bile teklif ederim. Resmen Öznur hanım rakibe çalışıyormuş gibi hep başkalarına yüksek puanlar vermiş. Kendi gelinine bir kez iki puan vermiş. Geriye kalan günlerde bir puan vererek yarışma tarihine geçtiğini düşünüyorum. Reyhan hanım ile Öznur hanım bence iki ayrı ucu temsil ediyorlar. Bakalım Öznur bu gün bizi şaşırtıp kendi gelinin tabağını bulup Yasemin’in gelinim Mutfakta 5 ekim günün birincisi yapıp gelini Yasemin’in elenmekten kurtarabilecek mi? 

Gelinim Mutfakta 5 Ekim Puanları (05/10/2018 Cuma)

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi : 1
Başak 5 puanHanife’nin Gelini
Yasemin : 4
Tuğçe : 3
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi4 puanReyhan’ın Gelini
Başak : 1
Yasemin : 5
Tuğçe : 3
*************************

 

5 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
### "Gelinim Mutfakta dizicenter" ###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Sevgi’nin verdiği Puanlar
Ezgi : 1
Başak : 3
Yasemin : 5
Tuğçe : 3 puanSevgi’nin Gelini
*************************

Kaynana Öznur’un verdiği Puanlar
Ezgi : 3
Başak : 1
Yasemin : 3  puan ⇒ Öznur’un Gelini
Tuğçe : 5
*************************

Yukarıdaki puanlama neticesinde bir hafta daha sonra erdi. Kimi gelin bilezik sahibi olurken kimi gelin ise hayallerine veda edip gözyaşları içinde yarışmadan ayrıldılar. Şimdi bu gün gelinlerin kaynanalar tarafında aldığı gelinim mutfakta 5 ekim toplam puanları verelim. Ezgi puan, Başak 10 puan, Yasemin 17 puan, Tuğçe 14 puan aldı

Gelinim Mutfakta Puan durumu (1 Ekim – 5 Ekim Haftası) – 5 Ekim Cuma

Ezgi’nin Puanları     : 49 + 9 = 58
Başak’ın Puanları    : 63 + 10 = 73 ⇒%100 Bilezikleri Aldı
Yasemin’in Puanları : 39 + 17 = 56
Tuğçe’nin Puanları   : 40 +
14 = 54

Gelinim Mutfakta 5 Ekim Cuma Puanlama Sonucu

5 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Yasemin
Gelinim Mutfakta 5 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim =  Yasemin

5 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Ezgi
5 Ekim Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim Aldı = Başak
5 Ekim Cuma Kim Elendi = Tuğçe

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Ekim Cuma Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=uZMr7klHkRQ

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. Fatih urek’in bugun tv2 de acikladiklari
  1)ezgi 5 bilezik daha alarak 25 bilezik olacak
  2)5 bilezigin deferi 10bin tl mis
  3)bi tane kaynana gelini bilezik kazanamadigi icin gelinini tokatlamis

   1. Heralde obur hafta alacak ezgi, bence cekimler onceden yapildigi icin karistirmis fatih urek

 2. Başak altinlari haketmiyor hemen elenmesilazim haram olsun kaynanasi diyoveriyor hemen buluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu