Nefes Nefese

5 Eylül Nefes Nefese Çalan Türkü Ve Sözleri (Nefes Nefese 5. Bölüm Çalan Dertli Türkü)

Star TV’nin sırlarla dolu dizisi 5. bölümü ile 5 Eylül Çarşamba günü ekrana geldi. Şakir dedenin kim tarafından ne için ve hangi amaca hizmet vurulmak istediği belli olmasa da ailenin iyiliğini istemeyenler tarafından Şakir dede ağır yaralandı.

Doktor ise Şakir dedenin durumu hakkında yakınlarına bilgi verdiği sırada Nefes nefese çalan türkü bizi bizden aldı. Şimdi Nefes Nefese 5 Eylül çalan şarkı veya türkünün adını siz değerli okurlarımızla paylaşacağız. Daha sonra Çalan türküyü dinleyebileceğiniz video ekleyeceğiz.

Nefes Nefese 5 Eylül Çalan Türkü (5. Bölüm)

Nefes Nefese dizisi gerçekten adının hakkını veriyor. Diziyi izlerken nefeslerimizi tutup izlediğimiz bir çok sahnesi yer aldı. Ancak bu kadar çok sır bir dizide olduğunda ileride bizleri sıkar mı* Yoksa heyecanı artar mı bilemiyorum. Bunu zaman gösterecek. 

Nefes Nefese dizisinin konusu kısaca bahsettikten sonra bu gün yani 5 Eylül Nefes Nefese çalan türkünün adını vereceğiz. Rüya, Berlin’de babasıyla sıradan bir hayatı varken bir gün annesinin Suriye’de olduğunu öğrenir. Yıllardır anne özlemi çeken Rüya, ne kadar riskli olursa olsun gözünü karartıp annesini bulmak üzere yola çıkar. Oraya gidebilmesi için Boran ile evlenen Rüya, gittiği topraklarda hayatının en büyük tehlikesi altında kalır. 

Yusuf ise seneler evvel annesini bu topraklarda kaybetmiş ve oraya dönmüştür ki Rüya ile yolları kesişir. Yusuf ile Antakya’ya geri dönen Rüya kocaman bir ailenin içinde bulur kendini. Konakta güzel bir şekilde karşılanan Rüya bir anda kendini olayların tam ortasında bulur. Konağın sevilen dedesi Ayaz yani Rüya’nın babası tarafından öldürülür. Aksiyon sahnelerinin de olduğu dizide hem aile ilişkileri hem aşk hem aksiyon sahneleri mevcut.

Nefes Nefese 5. Bölümde Çalan Şarkı Sözleri

“Şu Karşıki Dağda Kar Var Duman Yok

Benim sevdiceğimde Din var İman yok

Vardım Baktım nazlı yarim evde yok

Ver Benim Sazım Efendim Ben Gider Oldum

Süremedim lavantayı konsola koydum

Şu Karşı ki Dağda titrer dallar

Benim gönlüm Arzu çeker tomurcuk güller

kader kısmet böyleymiş ne yapsın Eller

Ver Benim Sazım Efendim Ben Gider Oldum

Süremedim lavantayı konsola koydum”

Nefes Nefese 5 Eylül Çalan Şarkıyı Dinle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu