Gelinim Mutfakta

5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Netlik Kazandı! Bugün Kim Birinci Oldu

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Pazartesi günün birincisi ve Pazartesi puanları açıklandı! 5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin kaç puan verdi? 5 Eylül Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 05/09/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeni gelen Merve kaç puan aldı? Yeni gelen kaynana Hatice, gelini Merve’ye kaç puan verdi? Kaynanalar gelinlerin tabaklarını bulabildi mi? Hepsi ve daha fazlası bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 12 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (06/09/2022) 5 Eylül Pazartesi günü ekrana gelen yarışma programında Sibel 16 puanla günün birincisi olurken, Merve 11 puanla günün sonuncusu oldu.

=> 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Beş Bileziği Kim Kazandı sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Pazartesi Puanları ile ilk puan durumu sonucu, yarışmaya Pazartesi günü dahil olan yarışmacı Merve ile kaynanası Hatice hakkında önemli bilgiler verecek.

=> Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Yarışmadan Kim Gitti sonucu için tıklayınız.

5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya dahil olan Merve, rakip kaynanalardan kaç puan aldı? Kendi kaynanasından kaç puan aldığı sorusana gelecek olan cevapların yüksek olması, Merve’nin yarışmada kalıcı olması için yardımcı olacak.

=> 9 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Bugün 5 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 5 Eylül Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 8 Eylül Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta yarışmadan elenen Zeynep, yarışmada kalıcı olmaya gelse de ilk günden ipin ucunu kaçırdığı için bir daha toparlayamadı. Merve halefi Zeynep gibi düşük puanlar mı alacağı, yoksa yüksek puanlarla adından mı söz ettireceği, ilk gün puanlaması sonucunda ortaya çıkacak.

=> Gelinim Mutfakta 7 Eylül Çarşamba Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sadece yeni gele Merve için değil, aynı zamanda bu sezon başında yarışmaya dahil olan gelinler arasında bilezikleri kazanamayan Sibel için de bir hayli önem arz ediyor.

=> 6 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Sibel kendisi ile beraber yarışmaya dahil olan Emel ve Tuğba’nın kazandığı bilezik sayısına yetişmek ve rakiplerinden geride kalmak istemediği için bu hafta beş bileziği kazanmak için kolları sıvadı. 

Yeni sezonda yarışmaya dahil olan ilk gelin (elenen kişinin yerine gelen) Zeynep, istediği performansı ortaya koyamadı. Lakin Merve sonu Zeynep gibi olmasını istemediği için ne yapıp edip, bugün 5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmanın hesaplarını yapıyor.

5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Sibel

Hafta başında yarışmaya dahil olan Merve söylemleri ile ön plana çıkmayı şimdiden başardı. Sunucu Nursel Ergin kimi göndermeye geldin? diye sorduğunda Merve şöyle cevap verdi. İşe yeni gelen Merve’nin o açıklamaları;

“Tabi ki Tuğba’yı göndermeye geldim!” Yarışmacı Merve

Sözleri ile yarışmacı Merve Tuğba’yı eleyeceğini söylerken, Tuğba yarışmada en güçlü isminin kendisi olduğunu düşünüp, havalara girdi. Merve ise onun güçlü olmasından dolayı değil, yapmacık olmasında dolayı göndereceğini dile getirdi.

Merve ile Tuğba’nın bu kavgası, Sibel’in yemeklerine odaklanmasına imkan verdi. Bu nedenle, Sibel bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında iyi puanlar alacağını dile getirdi.

5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Emel ve Kaynanası

Sibel yarışmaya katıldığı bölümde kaynanası ile yaşadığı sorunlarından dolayı istediği puanlar alamasa da bu durumu tersine çevirmeye başladı. Sibel kendi kaynanasında istediği puanları alamasa da artık rakip kaynanalardan yüksek puanlar almaya başladı. Bu durum rakiplerinin gözünü oldukça korkuttu.

Tuğba ve Emle bu sezon beşer bilezik alarak rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başardı. Tuğba Emel’in aldığı beş bileziği geride bırakma için bugün Gelinim Mutfakta 5 Eylül Puanlama sonucun da en yüksek puanı alıp, bu hafta ki beş bilezik için şimdiden göz kırpmak istiyor.

5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Tuğba beş bileziğin sahibi olurken, Karadenizli Zeynep de en düşük puanları almasında dolayı yarışmadan elenen isimler oldu. 

Gelen gideni aratır mi orası bilinmez ama yeni gelen Merve de Zeynep gibi iddialı sözlerle yarışmaya dahil oldu. Merve’nin gerçekten iddialı olup olmadığı, bugün Gelinim Mutfakta 5 Eylül Pazartesi puanlaması sonucunda netlik kazanması bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Pazartesi Puan Durumu

5 Eylül 2022 tarihinden başlayan yarışma programı, 9 Eylül Cuma günü bileziklerin sahibi bulması ile bu haftayı noktalayacak. Haftanın ilk puanlaması Nursel Ergin’in vereceği 5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Yeni gelen kaynana ve elinin de dahil olması ile birlikte puanlamalar başlayacak ve günün sonucunda verilen toplam puanlar, Gelinim Mutfakta 5 Eylül Pazartesi puan durumu sonucuna yansıyacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz haftayı da kayıpla kapatan Sibel, artık rakiplerinin gerisinde kalmak istemiyor. Bunun için de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Pazartesinin gelişi Pazar’dan bellidir diyen atalarımızın da dediği gibi bu hafta yarışmaya gelen Merve, 5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, günün en düşük puanlarını alması halinde, Cuma günü kesin olarka elleme potasına düşecektir.

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Pazartesi Puan Durumu Açıklandığı An Tuğba ve Kaynanası Gönül

Hafta başında avantajı eline almak isteyenler, bugün en yüksek puanı elde etmesi halinde, şu avantajları da otomatikman elde edecek. İşte bahse konu o avantajlar;

 1. Haftaya altın alarak başlamak
 2. Bu haftanın ilk çeyreğini kazanmak
 3. İlk bölümde rakiplerine fark atmak
 4. Puan durumu sonucuna göre öne geçmek
 5. Eleme potasında kendisini uzaklaştırmak
 6. Rakiplerine kendisini kanıtlamak
 7. Haftaya çeyrek alarak başlamak
 8. Bilezikler için ilk hamleyi yapmak
 9. Rakiplerine puan farkı atmak
 10. Tüm rakiplerini ilk günden geride bırakmak

Yukarı verilen bu avantajlara, bir çok daha avantajlar eklenebilir. İşe bu avantajları elde etmek isteyen gelinler de elinden gelenini en iyisini yapıp, bugün çeyrek altını kazanmak için kolları sıvadılar.

5 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Yeni gelen Merve kaç puan aldı? Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin ilk gün beş puanı kime verdi? Pazartesi bugün en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda verilen puan tablosu içerisinden açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Puanları (05/09/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

5 Eylül Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Tuğba: 1
Emel: 3
Sibel: 5
Merve: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hatice’nin verdiği Puanlar

Tuğba: 5
Emel: 1
Sibel: 2
Merve: => Hatice’nin Gelini 4

*************************
” 5 Eylül 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Tuğba: => Gönül’ün Gelini 3
Emel: 5
Sibel: 1
Merve: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şenay‘ın verdiği Puanlar

Tuğba: 1
Emel: => Şenay’ın Gelini 5
Sibel: 3
Merve: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Tuğba: 2
Emel: 1
Sibel: => Filiz’in Gelini 5
Merve: 1

*************************

Gelinim mutfakta 5 Eylül Pazartesi Toplam Puanlar

Tuğba 1 5 3 1 2 12
Emel 3 1 5 5 1 15
Sibel 5 2 1 3 5 16
Merve 4 4 1 1 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (5-9 Eylül Haftası) – Pazartesi

*************************

Tuğba: 12
Emel: 15
Sibel: 16
Merve: 11

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ SİBEL
Gelinim Mutfakta 5 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  SİBEL
5 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MERVE

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Eylül Salı Fragmanı İzle

5 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile haftanın ilk puanlaması başlayacak. Günün sonucunda bugün kim birinci oldu? Sorusunun da yanıt bulması ile gözler haftanın ikinci bölümüne çevrilecek. İşte haftanın ikinci bölümü ile Kanal d ekranlarında gelecek olan, Gelinim Mutfakta 6 Eylül Salı fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. gelinim mutfakta reytingleri iyi degil suan en az izlenen program suan nedeni bilmiyorum daha sezon baslamadi heralde gunduz kusagi n da baslayinca yine en cok izlenen program olur insallah harbi ben eski reytingleri ozledim tabiki sence eski havasini ne zaman yakalar program gelinim mutfakta izlemeye devam edecem tabiki bu kayinvalideler iyi puan vermiyorlar hep 5 112 5311 gibi puanlar veriyorlar gelinim mutfakta da 4 puan goremiyoruz eski si kadar kayinvalideler 4 puan kullamiyorlar bu sezon boyle giderse eskilerden biri gelir programa tabiki eskiler gelmesin diyecem ama yeniler hic iyi degiller yeni gelinler beceremiyorlar

  1. 1- Başta Nursel’in gönderilmesi lazım oradan
   2- Kesin bir tavırla haksızlık yapılmadığını program ortaya koyması lazım. Hala ilk hafta 74 puanı olan Tuğba neden bilezikleri alamadı bizler dahi bilmiyoruz.
   3- Yeni sezon da Nursel Fatih Ürek’in izlerini silmek adına yeni şarkı yaptırdı. Bu da programın eski tadı kaçırdı.
   4- Nursel kaynanaların yanında çok konuşuyor. en bile o anlarda programın sesini kısıyorum
   5- Program yemek programında çıkıp, kurgu programına döndü. Kaynanalar ve gelinler birbirlerinin tüm gizli konuşlarını ifşalıyor. Buna pek inandırıcı gelmiyor. Bir an evvel buna son verilmedi
   6- Günün kritiklerine ayrılan zamanın yemeklerin yapım aşamasına ayrılsa belki daha faydalı olur. Lakin onu da halkımız istemiyor.

 2. evet bende yeni gelinim mutfakta sarkisi ni begenmedim harbi yoksa gelinim mutfakta yarismasini begeniyorum gelinim mutfakta guzel program sadece yeni sarkisi guzel olmamis eski sarkisi daha guzeldi yemegi tabakta tadi damakta gelinim mutfakta sanat eseri sunmakta guzel sarkiydi bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu