5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Perşembe Puanları

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Perşembe günün birincisi kim oldu? Bu hafta gelinlerin yaptığı yemekler ve ve aldığı puanlardan ziyade kaynanaların verdiği inadına puanlar gündem oldu. Gelinim Mutfakta 5 Eylül Perşembe Puanları sırasında Çiğdem hanım sinirlerine hakim olamadı ve gözlerinden yaşlar döküldü. Zira, Çiğdem hanım verilen puanlara değil, yapılan haksızlıklara tahammül edemediğini söyleyip, gözyaşlarına boğuldu. Dikkat: 5 Eylül puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> 19 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sosyal medyada bu program hakkında bir çok yorum yapılmakta. Sadece sosyal medya değil, bizim yazdığımız konu altında yapılan yorumlara da baktığımda kaynanaların inadına puanlarında oldukça sıkılmış durumdalar. Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olacağını yazımızın en sonunda verdik.5 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Eylül Ve Çiğdem - 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Perşembe Puanları

Aslında tadım ve lezzete verilmesi gereken yarışma, zamanla gelinini bulma yarışmasına döndü. Birazdan kaynanalar, 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verecekler. Lakin, yine hüsran yine adaletsizlik diz boyu olacak.

=> Gelinim Mutfakta 12 Eylül Perşembe Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonrasında Fatih Ürek Ve Çiğdem - 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Perşembe PuanlarıGelinim Mutfakta 5 Eylül Puanlama kısmın da  aslında olmasını beklediğimiz bir olay, kesinlikle kayın valideler, gelinlerin ne yaptığını ve nasıl yaptığını bir an bile göremeyecekler. Ancak program o kadar rahat bir hal almış ki canı sıkılan gelinlerin yanına bile gidebiliyor. Hali ile kaynanalar da genel de gelinlerin tabağını bulurken, rakiplere birler havada uçuşuyor. 

=> 6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan hakkında bilgi almak için tıklayınız.

5 Eylül Perşembe puanları henüz verilemeden gelinlerin mevcut puan durumu ne olduğuna bir bakalım. Daha sonra üzerine konuşmaya devam ederiz. Ezgi, kaynanasına rağmen demeyeceğim, Onun %100 desteği ile 36 puanla zirvede yer aldı. İkinci sırada Elif 32 puanla halen bilezik yarışında iddiasını korurken, bugün alacağı puanlar kritik bir öneme sahip. Bu hafta yarışmaya dahil olan Yağmur 28 puanla üçüncülük koltuğunda otururken, Hatice ise 27 puanla son sırada yer aldı.5 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Puan Tablosunda Birinci Olan Ezgi - 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Perşembe Puanları5 Eylül Perşembe gelinim mutfakta puanlama Hatice için büyük bir öneme sahip. Aslında Hatice bu hafta çok iyi başlasa da şu an en son sırada ve bugün verilen puanlar sonrasında eleme potasına düşme ile yüz yüze kalacak. Yani Cuma günü eleme potasında Hatice’nin olup olmayacağı, Perşembe puanları belirleyecek.

Ezgi, hala bütün bilezikler kaynanama rağmen aldım dese de bu zaman kadar kendi gelinin tabağını bulan en başarılı ikici kayın valide unvanını hala korumakta. Zira Ezgi, Reyhan hanımın desteği olmasaydı, şimdiye çoktan elenmişti. Bir keresinde Reyhan hanım Ezgi’yi ipten alıp kurtardığını dahi biliyorken, Ezgi, bileziklere ben kazandım demesi kadar absürt bir durum yok benim için. Not: 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim olduğu yazının  en sonunda bulabilirsiniz.5 Eylül 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması Yapacak Kaynanalar - 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Perşembe PuanlarıBugün kim birinci kim olur? Bana gelen bilginin dışında Ezgi, harika ilerlediğini ve 75. bilezikleri kazanması artık an meselesi olduğunu, kaynanalar arasındaki çekişme, Ezgi’ye yaradı. Çiğdem hanım ile Hüsniye hanım arasında verilen puanlama kavgası, şu ana kadar Ezgi’ye yaradı. Böyle devam ederse yaramaya da devam edecek gibi duruyor. 

Elif, gerçekten bu hafta bilezikler almak için kendisine sunulan fırsatı geri tepmek istemiyor. Bu sebeple Ezgi ile arasındaki puan farkını, bugün çeyrek altını alan gelin olup, bilezik yarışında Ezgi’yi alt edip, Hatice ile arasındaki bilezik farkını da kapatmak niyetinde. Bakalım Elif, bu istediğini yerine getirebilecek mi? İzleyip, göreceğiz. Gelinim Mutfakta 5 Eylül Perşembe Puanları Verecek Reyhan Ve Çiğdem - 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Perşembe PuanlarıSizlerden bir ricam var. Bu hafta puanları genel de inat uğruna verildi. Vicdanıyım diyen Reyhan hanım dahi çileden çıkıp, 1-1-1-5 puanlaması yaptı. Benim sorum, sizler bu durumdan memnun musunuz? Gelen yorumları mail halinde Kanal D yetkililerine iletilecektir. Dikkat: Bugün 5 Eylül Perşembe haftalık toplam puanlar sonucu yazının alt kısmında sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Günün Birincisi Son Puan Durumu

Her hafta saat 13:00 itibari ile Kanal D ekranlarında gelen yarışma programında birbirinden lezzetli tariflerle ve verilen puanlamalar ile gündüz kuşağında izlenebilecek en iyi programlar arasında diyebilirim. Bugün de kaynanalar gelinler yaptığı günün yemeğini tadımlayıp, 5 Eylül Perşembe gelinim mutfakta günün birincisi kim olacağını belirlemek üzere 5 Eylül Perşembe Puanları verecekler. Bizde Son puan durumu hakkında sizler an ve an bilgilendireceğiz.Gelinim Mutfakta 5 Eylül Perşembe Günün Birincisi Olamayan Yağmur - 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Perşembe PuanlarıBugün haftalık toplam puan durumu açısından oldukça önemli bir dönemeç dönülecek. Şu an yarışmanın en popüler yarışmacılarından olan Hatice Karabulut, puan durumu açısında nen sonda yer alıyor. Bu durumu tersine çevirmesi için artık son şansı olduğunu söylemem gerek. Aksi halde Cuma günü eleme potasında yarışması an meselesi olacak.

İkinci önemli veri ise bugün günün birincisi Ezgi  olur ise yarın yani hafta finalinde Ezgi kolay bir puanlama geçirecek. Aslına bakacak olursak, bugün kendisine en yakın yarışmacıya 10 üzerinde bir puan farkı atabilirse ki durum onu gösteriyor. Ezgi %100 bilezikler bir gün öncesinden garantilemiş olacak.5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Yağmur - 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Perşembe PuanlarıGelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu açısında dün zirvede başlayan Ezgi, koltuğunu kimseciklere kaptırmaya da niyeti yok. Her ne kadar sosyal medyada yeni yüzler istediklerini ve artık ne Hatice ne Ezgi ne de Elif’i, görmek istemediklerini söyleseler de Ezgi’nin ciddi bir hayran kitlesi bu durumu engelleyen ne önemli etken diyebilirim. Dikkat: 5 Eylül Perşembe puan tablosu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Hüsniye hanıma inat Reyhan hanım da bire kervanına adını yazdırdı. Aslında Reyhan hanım bu durumu eleştirmek adına sen yapabiliyorsan be nde rahatlıkla yapabilirim. Demek adına 1-1-1-5 puanı vermişti. Ancak Hüsniye hanım ben lezzete puan veriyorum. asla bu durumdan vaz geçmeyeceğim sözlerinden sonra bu mutfak ikisine faza gelecek. 

5 Eylül Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Haydi kendi aramızda bir yarışma yapalım. Dün yapılan yorumlar arasında günün birincisi kim olacağını doğru tahmin eden yorumcularımız oldu. Bakalım bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusunu hangi yorumcumuz, doğru cevaplayacak? Merakla gelecek yorumları bekleyeceğim.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu - 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Perşembe PuanlarıArkadaşlar özelden mail atıyor ve Gelinim mutfakta puanlama gerçekten hilesiz mi? diye soruyorsunuz. Benim bazı tespitlerim dışlında yani büyük oranda hile karışmadığını ama kaynanaların devamlı gelinlerini camın arkasında takip etmesi nedeni ile kendi gelinin nasıl yaptığını rahatlıkla görebiliyorlar. Hatta rakipleri erken mi attığını, Geç mi attığını dahi görebiliyorlar. Bu nedenle hem kendi hem de rakiplerin tabaklarını bulabiliyorlar.

5 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim, hangi yarışmacı olduğunu merakla beklediğinizi biliyorum. Öncelikle ben bugün yarışmacıların yaptığı günün yemeğinin malzeme listesini sizler aktardıktan sonra kaynanaların verdiği puanları aktarıp, en son da 5 Eylül Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında bilgi vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Goncagül Böreği

 • 2 adet yufka
 • 100 gram beyaz peynir
 • 1 adet yumurtanın akı
 • 1 tutam maydanoz

5 Eylül 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Goncagül Böreği Malzeme Listesi - 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Perşembe PuanlarıSosu İçin;

 • 1 adet Yumurtanın sarısı
 • 3 yemek kaşığı yoğurt
 • 1 adet (şişe) soda
 • 1/2 çay bardağı zeytinyağı

Üzerine;

 • 1 Adet yumurta sarısı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 - 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Perşembe PuanlarıFatih Ürek bugün yarışmacılara günün yemeğinin nasıl yapılacağı konusunda kısa bir bilgi verdikten sonra kameralar kayıt yapmadığı yerde şefler nasıl yapılacağını bizzat her yarışmacıya tek tak aktardıktan sonra Fatih Ürek, bu yemek için toplam da 50 dakikalık sürenin yeterli olduğunu söyleyip, geri sayımla birlikte süreyi başlattı. Zaten verilen süre fazlası ile yetti. Gelinler de kısa süre içinde yemeklerini yapı, sunum kısmına geçtiler bile. Hadi bizde geçelim ve bugün kim kazandı? sorusuna cevap verelim.

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Puanları (05/09/2019 Perşembe)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1 - 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Perşembe Puanları
*************************

Kaynana Necla‘nın verdiği Puanlar

Ezgi :1
Hatice :5
Elif   :2
Yağmur  : => Necla”nın Gelini3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi :1
Hatice :4
Elif=> Çiğdem’in Gelini5
Yağmur :1

*************************
” 5 Eylül 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi :1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin5
Elif :2
Yağmur :1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin5
Hatice :1
Elif :3
Yağmur :4

*************************

Gelinlerin 5 Eylül 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi11158
Hatice545115
Elif252312
Yağmur31149

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ismin kim alacağı ile ilgili tahminleri İNSTAGRAM adresimiz de paylaştık.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (02-06 Eylül Haftası) – Perşembe

*************************

Ezgi       : 36 + 8 = 44
Hatice   : 27 + 15 = 42
Elif        : 32 + 12 = 44
Yağmur : 28 + 9 = 37
*************************

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HATİCE
Gelinim Mutfakta 5 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HATİCE
5 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Eylül 2019 Cuma Fragmanı İzle

6 Eylül 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 345. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  11 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Hangi Gelin Oldu? Altını Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 11 Eylül PuanlarıEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (158 Yorum)


 1. Bu yarışma lezzet ve tat yarışması ama bu öyle hale geldi ki kaynanaların hırsın ve sovuna dönüştü.Gulcan gelin gidince yarışma normalde boyutuna girer diye düşündüm.Ama nerde Hatice gelinin kayınvalidesi yarışmayı katletti.Öyle haksizliklar yapıldı ki başta Hüsniye kaynana olmak üzere Reyhan kaynananin da ona uyması yarışmayı mahvetti.Başta Ezgi gelin ve Hatice gelin olmak üzere tüm gelinlerin emekleri çalındı haksizlik yapıldı. Yaziz bu gelinler yapımcı veya Fatih bey bu yarışmanın formatına hemen el koymalilar.Hüsniye kaynana ve gelini Reyhan kaynana ve gelini hemen diskalifiye edilmeli her şey reyting degildir.Bugun muhtemelen Yağmur gelin elenecek muhtemelen Hatic gelin de altını ve bilezigi alacak diye düşünüyorum.Bu yarışmada her gelin kendi yaptığı yemeğinden emin haklı olabilirler.Ama ben Elif gelin le Ezgi gelini tutuyorum.Elif gelin Ezgi gelinin aşkın ve efendi haline dönüştü .Umarim Elif gelin Ezgi gelin gibi huy değiştirmez.Gelinkler ellerinden geleni yapsınlar ama lütfen kaynana kara ve birbirlerine karşı nazik ve kendilerine yakışır şekilde konussunlar .Örf ve adetlerin segilesinler kiyeni gelin olacak kizlarimiza tavır ve eda olarak güzel örnek olsunlar.Zaten formatta lezzet ve gelin kaynanakarin kibarkiklarini örf ve adetlerin gostermeleri prensibine gore sekillenmeliir

  • cok guzel anlatmissin katiliyom program cikti hattini acti el koymasi gerekir husniye reyhan aldi basini gittiler agziniza saglik guzel deyindiniz

 2. Reyhan eski is yerinden geri cagiriligorsunuz.unutulmamissin halk seni istiyor yasli olsnda farketmez gellll

 3. Ezgi yi ilk başlarda çok severdim ama altın kazanmaya başlarken çok değişti ve herkesi Hor görmeye başladı

 4. Hatice 2 hafta üst üste aldı diye söylüyor sunz ezgi 4 hafta üst üste aldı niye bişey demediniz

 5. Rehan hanimin hereketleri hec xos deyil.Ezginin bir amaci var o uzden ordadi.Rehan hanim ise özunu göz önunde olmasi ucun ordadi

 6. Hatice 2hafta üst üste bilezik alınca torpil olmuyor dimi ayrıca hüsniye hnm nimetle dalga geçer gibi yorumlar yapınca alay edince iyi oluyor bir kaşık yemek bulamayanlar var hnm

  • Husniyeden baska kimse oranin duzenini bozmuyor Hatice’yi de hic sevmedim ikiside cok hirsli

 7. Hatice 27 bilezik altın aldı hemen bişi diyin ama ezgi 75 bilezikleri aldı kimse bişey demiyor ezginn ki normaldir ama haticennki anormal

 8. Senden başka kimse yok burda hakaret eden uydurma biz kelimelerimizi seçerek yazarız herzaman ve Ezgiyi seviyoruz inşallah Ezgi daha yükselecek

 9. Ezgi niye kazansn onunda 75 tane bilezigi var Ezginin ihtiyacı olduğu kadar diğer gelinler n de ihtiyaço var

 10. Bizde hatice ve Gülcan ı niye sevdik bilir misiniz çünkü onların hakkı çok yediler çok haksızlığa uğradılar çok ustlerine gittiler buna fatih bey de dahil olmak üzere

 11. Hatice ve gülcan kendini HC bozmadilar çizgisini duruşunu hiç bozmadılar nasıl geldilerse öyle de geldiler ezgi gibi bilecik alpta şımarmadılar

 12. Ezgiye hakaret eden insanları kınıyorsunuz da aynı hakareti siz niye başkasina yapıyorsun z bize gunah vebal da Size deil mi

 13. Biz de çok sayıda Gülcan ı istiyor z niye onca halkı n sesini duymuyorda ezgi nin sesini tek dutsbikiyor

 14. Başak cansu elif 3 4 kere elenmiş olabilir ama en azından fatih bey onları toroille elemede sıyırmadı fatih bey 75 bileziği ezginin koluna taktığı gibi kimin koluna takmış fatih bey onları getirdiği gibi eledi de ama ezgi yi niye elemiyorda her elemeye girdiği zaman yeni gelmiş bir gelinin hakkıyla oynanıyor

 15. Hadi ordan en fazla reyhan oynuyo oryantal olsada ayrilsa artık ezgiye de aciyorum öyle kaynana düşman başına kimse fazla yorum yapmasın lezzetin kralicesi varken hepsi avucunu yalasin o kadar hüsniye teyzeye laf yok ilk çiğdem kacisi yapti 111 5 artık hüsniye teyzeden alsın birleri otursun aşağıya anca timsah gözyaşı dokerler

 16. Hatice 3 kere başak 3 kere Cansu 4 kere elif 4 kere nasıl oluyorsa ezgi de öyle kalıyor oldum halk istiyor ezgiyi

  • ezgiyi reyhanı biz istiyoruz haticede elifte kaç defa geri geldi onlarada torpil yapılıyor ozaman ezgi hep bir puan alıyor bugünde üç tane bir puan aldı torpil olsa bir puan almazdı kavgacı kıskanç hüsniye çigdem de gitsin ezgi reyhan var diye izliyorum

 17. Kazim bey cok teşekkür edirem
  Bir Şehit kizi olarak Allah Şehitlere Rahmet Eylesin Cok cok teşekkürler Hayirli Cumalar Kazim bey Hayirli akşamlar

 18. Ama olsun biz herkesi yaradandan ötürü seviyoruz sizlere bu cuma gecesi her niyetinizin kabul olması dileğiyle ALLAH herkesin gönlüne göre versin şimdiden HAYIRLI CUMALAR şehitlerimize allahtan rahmet diliyoruz saygılar sevgiler gönül insanları KAZIM GÜLLÜ 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 19. Ezgiyi en çok neden seviyoruz soyleyim onun kilolarıyla dalga gectilr yaa onu tombik liginden seviyoruz okadarrrrrrr KAZlM GÜLLÜ

 20. Filiz hanım efendi sizede saygılar teşekkürler zamanında biraz ters düştük ama sizleri seviyoruz ben kendi ismimle yazmaktan gurur duyuyorum o neymiş öyle anonim yazıyorlar yazın abi kendi isminizi herkeze gönül dolusu sevgiler

 21. Ezgiciyiz sonuna kadar çok güzel gülüşü var ve obir anne yarın oalir bileziği inşaallah

 22. Reyhan torpilli çünkü reyhan n çocuksu hareketinden ezgi nin terbiyesiz liginden cidden sıkıldık

 23. Ezgi deilll inşallah ya elif ya hatice kazansın ezgi haksızlıkla alıyor hakkıyla almıyor nankörlük yapuo nankör kedi

 24. Yaaa vallahi inanamiyorum yaa hülya 3 haftadir elenirken nasıl oluyor da ezgi 1 senedir hiç elenmiyo KİMİ KANDIRIYORSUNUZ

  • inşallah bilezikleri ezgi alır hüsniye çigden çatlasın ezgi çok hanım kadınseviyoruz ezgi ve reyhanı

 25. Ezgiciler adaletten ayıp tan günahtan bahsediyorsunuz ya evet hani adaletin z ezginin yaptığı ne tamam bende yağmuru sevmiyorum ama ezginin hakkı yok onun odasına girse onun valizleri alsa onun haddi deil özelleri sonuçta

 26. Yooo herkes reyhan ve ezgi kazandıkça çatlıyor Hüsniye ve çiğdem dışarıda konuşup pilan yapıyor haksızlık yapalım reyhanı eleyelim diye kazdıkları kuyuya. Düşüyorlar oh adalet işte bu

 27. Siz anla mamaya devam edin arkadaş hak hukuk yarışmıyor burda reyting yarışıyor izlenilmez se yarışma biter

 28. Husnucuk zaten atvdeki yarismadada hic sevilmiyordu cok itici cok gicik biriydi burdada cok gicik itici sevimsiz defolsunlar

 29. Fatih bey de bi gitsin allah aşkına ezginin tabağını biliyor ya bide hangisi kimin tabağı dr bilmiyorum diyo tamam diğerleri nin tabağını bilmeye bilir ama ezginin tabağını çok iyi tanıyor

 30. Aaa evtt zaten her zaman ezgi nin tabanını bunu beğendiniz diye kaynanalarin kafasıni karıştırıyor

 31. Ezgi sanki aylık maaş aylık altın için orda istediği olmadığı zaman yoksa giderim diye fatih beye mesaj veriyo 😂

 32. Kızzz bu devirde altına doyulur mu bu yokluk zamanda kim olsa altın ister istemeyen olmaz oyuüzden Ezgi hep kıskanılıyor

 33. Fatih reyhanin söylediklerini dinliyo hüsniye konuşmaya başlıyo sözünü kesiyo ezgi derken de bi sevgiyle siz veriyo bu kadarda acik ayrimciligin

 34. Onlar haram. Yiyorsa sizde söyleyerek aynı haramı paylaşıyor günaha ortak oluyorsunuz sürekli yargılayacak

 35. Reyhan ve ezgi artık gitsin aldığı bikezikler evin borcunu ödemesine yeter. Reyhan ve ezgiyi görmekten sıkıldım yüzleri çok yıprandı.

 36. %100 reyhana fatih tarafından bilgi veriliyor ey reyhan haram önce güzel sonrada rehan gibi haramda çirkin oluyor

 37. Yaaa anlamıyorsunuz reyhan sov yapmasa ezgi orda kalabilirdi genede reyhann sayesinde orda kalabiliyo

 38. Niye reyhan gelince.tuyo veriyo diyosunuz nerde veriyo fatih allah askina anlatsaniza hüsniye haticenin tabaklarını hergun buluyo ona.bisey demiyosunuz yazik size.ne.bicim insanlarsiniz

  • fatih hüsniyeye tüyo veriyor ozaman hüsniye hergün haticeye beş puan veriyor itici kadın hüsniye gitsin reyhan sevimli kadın

 39. Reyhoş doğruyu söylemiş ezgi timsah göz yaşıyla evlenmiş bunu söylemişti reyhoş ilk geldiklerinde ağlayarakta ikinci senesidr buralardalar sinsi ezgi

  • hüsniye ve hatice gitsin kıskançlar kavgacılar reyhanı ezgiyi seviyoruz görmek için izliyoruz onları görmek istiyoruz

 40. Doğru diyon arkadaş Ezgi 1 leri alırken kimse ses çıkarmıyor oradaki herkes tüyonun alasını yapıyor onlarıda görün zahmet olmazzsa

 41. Tüyocularin arkasinda kapı gibi fatih bey var ezginin kankasî fatih bey ezgiyi şımartp göklere çıkaran o sayesinde gündem oldu ezgıcık Dertleri başlari hatice kafalarına hatice kadar taş düşsün gerçi kuş gibi bir kilosu var

 42. Fatih bey Ezgi 1 leri alırkende tüyo veriyor. Ezgi çok 1 aldı ayy fatih bey niye hak yiyorsunuz tüyo veriyorsunuz Ezgi hep 1 ler aldı

 43. Reyhan diyorki fatih yinemi acil acil tüyo veriyo izlenmez bu böle olursa derhal gitmeli ezgü reyhan

 44. Sen hergün reyhan ezgiyi kötüle valla sen söyledikçe onların adı çok anılıyor onlar dahada ünlü oluyolar hiç bir zaman gitmeyecekler sen devam et

 45. Evet kader haklısın ezginin tabağı ne bekliyoruz ki ortada torpil var sonuçta bir tek burnunu kasıtmiyo ezginin gülüşünden de belli fatih beyin ezginin bakışındanda belli

 46. Hüsniye ve çiğdem eliyle koymuş gibi hava atıyor tüyonun en güzelini onlar yapıyor ayrıca telefonlaşıyorlar birlik olmak için ama işinize gelmiyor tabi ezgiyi kötülemek daha kolay

 47. Reyhan hanım ve ezgi gitmediği sürece düzene girmez hatice orda deil kende ezgi ortalığı karistiriyor

 48. Başkasını kötüleyen önce dönüp bir aynaya baksın. Reyhan hanım ev kadını 3 çocuk annesi bir torun sahibi annelere dil uzatanın vay haline yazık

 49. Evet 1 1 1 5 den çok rahatsız oluyoruz filiz hanım sunucunuz fatih bey de çok adaletsizlik yapıyor biraz daha adalet lütfen orda herkese eşit davransin ezgi ye olan özel ilgi nin sebebi ne acaba

 50. Arkadaslar daha 2. Tabak acilmadi ama ben kimin oldugunu soylim ezginin cunku ikinci tabakta burnunu kasidi bunu bir benmi gordum yoksa 40 kamera ve 80 milyonda gordumu tuyocular

  • Çok bilmiş gibi konuşma Hatice ve Hüsniye olmasa gelinim mutfakta izlenmez çok erken karar verme

  • Böyle bir yarışma olmaz lütfen kanal yönetimine iletiniz.Tartışma olabilir ama böyle çirkeşlik olmaz.Bizim geleneklerimize uymaz sayın Fatih bey siz sevilen bir sanatçısınız bu tip tartışmalar size yakışmıyor.Yarışmacıların emneğiyle oynamayın Çiğdem’i ve ReyHan hanımın. Tavırları onur kırıcı bu Yarışmanın formatını değiştirmek veya programı kaldırmak. Gerekir.İlgileneceginizi umarım

 51. arkadaşlar bu Gelinim Mutfakta puanları 5-1-1-1 gibi yapılmasından rahatsızlığını buradan dile getirirsiniz be nde kanal d ye iletebilirim. Beni rahatsız ediyor. Ancak ben tek başıma 1 kişi ederim. Sizler de bu durumu dile getirirseniz buradaki yorumları yetkililer ile paylaşabilirim.

  • Merhaba evet 5 1 1 1 tabikide kotu boyle puanlar olmamali hala ve hala hakdan konusanlar icin bide zahmet diyilse bu hafta kim kazanicak instagramim olmadigi icin

  • Filiz hanim haklisiniz yapilan puanlama Hamlisch bilhassa Husniye hanimin piano ve yorumlari Cok yanlis kanal d bu hakaretlere icin vermemeli

 52. KİMSENİN NAMUSU ORTALIKTA DEĞİL GERÇEK BİLE OLSA BUNU KONUŞMANIZ SİZCE AHLAKLI BİR DAVRANIŞ MI? HERKESİN EŞİ DOSTU EVLADI OĞLU KIZI VAR.. İFTİRA ATMAK KOLAY.

 53. Fatih beyi gördünüz kizlarn yanina geldiğinde ilk ezginin masasına gitti orda ezgi yle gülüştüler haftaya ona bilezikleri vereceğini biliyor zaten

 54. Ya Allahtan korkun. Bilir bilmez insanların namusuna çamur atmayın. Çok büyük vebal. Altında kalırsınız.

 55. Rezil husnucuk ogretmenlige doktorluga heveslenmis cirtlak husnucukkkkk senden hic bi cacik olmaz sadece rezillik

 56. Nerde çalışacak fatih beyin yanında asistan olarak çalışıyorya nicin ondan aylık maaş ve bilecik alsın ki

 57. Aman çiğdem hanımla Hüsniye telefonda konuşmuş gidelim beraber olalım besimeyle reyhanı eleyelim.demişler Foyaları ne güzel ortaya çıkıyor

 58. Bence kimse boşuna yemek yapmasin fatih bey yine ezgi kazansın diye ona puan toplamak için ezgiye çalışacak

   • Bence reyhan puanlamaya gelmeden kimin tabağı olduğunu biliyordu. Puanlar açılırken yaptığı tiyatro çok laabaliydi. İçimdeki çocuk deyip duruyor çocuklar bile reyhan kadar şımarıklık yapmaz yaşına göre hareket lütfen.