Gelinim Mutfakta

5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Ve Perşembe Puanları

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Perşembe günün birincisi kim oldu? Bu hafta gelinlerin yaptığı yemekler ve ve aldığı puanlardan ziyade kaynanaların verdiği inadına puanlar gündem oldu. Gelinim Mutfakta 5 Eylül Perşembe Puanları sırasında Çiğdem hanım sinirlerine hakim olamadı ve gözlerinden yaşlar döküldü. Zira, Çiğdem hanım verilen puanlara değil, yapılan haksızlıklara tahammül edemediğini söyleyip, gözyaşlarına boğuldu. Dikkat: 5 Eylül puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> [pembebuton]19 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sosyal medyada bu program hakkında bir çok yorum yapılmakta. Sadece sosyal medya değil, bizim yazdığımız konu altında yapılan yorumlara da baktığımda kaynanaların inadına puanlarında oldukça sıkılmış durumdalar. Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olacağını yazımızın en sonunda verdik.5 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Eylül Ve Çiğdem

Aslında tadım ve lezzete verilmesi gereken yarışma, zamanla gelinini bulma yarışmasına döndü. Birazdan kaynanalar, 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verecekler. Lakin, yine hüsran yine adaletsizlik diz boyu olacak.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 12 Eylül Perşembe Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonrasında Fatih Ürek Ve ÇiğdemGelinim Mutfakta 5 Eylül Puanlama kısmın da  aslında olmasını beklediğimiz bir olay, kesinlikle kayın valideler, gelinlerin ne yaptığını ve nasıl yaptığını bir an bile göremeyecekler. Ancak program o kadar rahat bir hal almış ki canı sıkılan gelinlerin yanına bile gidebiliyor. Hali ile kaynanalar da genel de gelinlerin tabağını bulurken, rakiplere birler havada uçuşuyor. 

=> [pembebuton]6 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

5 Eylül Perşembe puanları henüz verilemeden gelinlerin mevcut puan durumu ne olduğuna bir bakalım. Daha sonra üzerine konuşmaya devam ederiz. Ezgi, kaynanasına rağmen demeyeceğim, Onun %100 desteği ile 36 puanla zirvede yer aldı. İkinci sırada Elif 32 puanla halen bilezik yarışında iddiasını korurken, bugün alacağı puanlar kritik bir öneme sahip. Bu hafta yarışmaya dahil olan Yağmur 28 puanla üçüncülük koltuğunda otururken, Hatice ise 27 puanla son sırada yer aldı.5 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Puan Tablosunda Birinci Olan Ezgi5 Eylül Perşembe gelinim mutfakta puanlama Hatice için büyük bir öneme sahip. Aslında Hatice bu hafta çok iyi başlasa da şu an en son sırada ve bugün verilen puanlar sonrasında eleme potasına düşme ile yüz yüze kalacak. Yani Cuma günü eleme potasında Hatice’nin olup olmayacağı, Perşembe puanları belirleyecek.

Ezgi, hala bütün bilezikler kaynanama rağmen aldım dese de bu zaman kadar kendi gelinin tabağını bulan en başarılı ikici kayın valide unvanını hala korumakta. Zira Ezgi, Reyhan hanımın desteği olmasaydı, şimdiye çoktan elenmişti. Bir keresinde Reyhan hanım Ezgi’yi ipten alıp kurtardığını dahi biliyorken, Ezgi, bileziklere ben kazandım demesi kadar absürt bir durum yok benim için. Not: 5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim olduğu yazının  en sonunda bulabilirsiniz.5 Eylül 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması Yapacak Kaynanalar Bugün kim birinci kim olur? Bana gelen bilginin dışında Ezgi, harika ilerlediğini ve 75. bilezikleri kazanması artık an meselesi olduğunu, kaynanalar arasındaki çekişme, Ezgi’ye yaradı. Çiğdem hanım ile Hüsniye hanım arasında verilen puanlama kavgası, şu ana kadar Ezgi’ye yaradı. Böyle devam ederse yaramaya da devam edecek gibi duruyor. 

Elif, gerçekten bu hafta bilezikler almak için kendisine sunulan fırsatı geri tepmek istemiyor. Bu sebeple Ezgi ile arasındaki puan farkını, bugün çeyrek altını alan gelin olup, bilezik yarışında Ezgi’yi alt edip, Hatice ile arasındaki bilezik farkını da kapatmak niyetinde. Bakalım Elif, bu istediğini yerine getirebilecek mi? İzleyip, göreceğiz. Gelinim Mutfakta 5 Eylül Perşembe Puanları Verecek Reyhan Ve ÇiğdemSizlerden bir ricam var. Bu hafta puanları genel de inat uğruna verildi. Vicdanıyım diyen Reyhan hanım dahi çileden çıkıp, 1-1-1-5 puanlaması yaptı. Benim sorum, sizler bu durumdan memnun musunuz? Gelen yorumları mail halinde Kanal D yetkililerine iletilecektir. Dikkat: Bugün 5 Eylül Perşembe haftalık toplam puanlar sonucu yazının alt kısmında sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Günün Birincisi Son Puan Durumu

Her hafta saat 13:00 itibari ile Kanal D ekranlarında gelen yarışma programında birbirinden lezzetli tariflerle ve verilen puanlamalar ile gündüz kuşağında izlenebilecek en iyi programlar arasında diyebilirim. Bugün de kaynanalar gelinler yaptığı günün yemeğini tadımlayıp, 5 Eylül Perşembe gelinim mutfakta günün birincisi kim olacağını belirlemek üzere 5 Eylül Perşembe Puanları verecekler. Bizde Son puan durumu hakkında sizler an ve an bilgilendireceğiz.Gelinim Mutfakta 5 Eylül Perşembe Günün Birincisi Olamayan Yağmur Bugün haftalık toplam puan durumu açısından oldukça önemli bir dönemeç dönülecek. Şu an yarışmanın en popüler yarışmacılarından olan Hatice Karabulut, puan durumu açısında nen sonda yer alıyor. Bu durumu tersine çevirmesi için artık son şansı olduğunu söylemem gerek. Aksi halde Cuma günü eleme potasında yarışması an meselesi olacak.

İkinci önemli veri ise bugün günün birincisi Ezgi  olur ise yarın yani hafta finalinde Ezgi kolay bir puanlama geçirecek. Aslına bakacak olursak, bugün kendisine en yakın yarışmacıya 10 üzerinde bir puan farkı atabilirse ki durum onu gösteriyor. Ezgi %100 bilezikler bir gün öncesinden garantilemiş olacak.5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Yağmur Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu açısında dün zirvede başlayan Ezgi, koltuğunu kimseciklere kaptırmaya da niyeti yok. Her ne kadar sosyal medyada yeni yüzler istediklerini ve artık ne Hatice ne Ezgi ne de Elif’i, görmek istemediklerini söyleseler de Ezgi’nin ciddi bir hayran kitlesi bu durumu engelleyen ne önemli etken diyebilirim. Dikkat: 5 Eylül Perşembe puan tablosu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Hüsniye hanıma inat Reyhan hanım da bire kervanına adını yazdırdı. Aslında Reyhan hanım bu durumu eleştirmek adına sen yapabiliyorsan be nde rahatlıkla yapabilirim. Demek adına 1-1-1-5 puanı vermişti. Ancak Hüsniye hanım ben lezzete puan veriyorum. asla bu durumdan vaz geçmeyeceğim sözlerinden sonra bu mutfak ikisine faza gelecek. 

5 Eylül Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Haydi kendi aramızda bir yarışma yapalım. Dün yapılan yorumlar arasında günün birincisi kim olacağını doğru tahmin eden yorumcularımız oldu. Bakalım bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusunu hangi yorumcumuz, doğru cevaplayacak? Merakla gelecek yorumları bekleyeceğim.Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuArkadaşlar özelden mail atıyor ve Gelinim mutfakta puanlama gerçekten hilesiz mi? diye soruyorsunuz. Benim bazı tespitlerim dışlında yani büyük oranda hile karışmadığını ama kaynanaların devamlı gelinlerini camın arkasında takip etmesi nedeni ile kendi gelinin nasıl yaptığını rahatlıkla görebiliyorlar. Hatta rakipleri erken mi attığını, Geç mi attığını dahi görebiliyorlar. Bu nedenle hem kendi hem de rakiplerin tabaklarını bulabiliyorlar.

5 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim, hangi yarışmacı olduğunu merakla beklediğinizi biliyorum. Öncelikle ben bugün yarışmacıların yaptığı günün yemeğinin malzeme listesini sizler aktardıktan sonra kaynanaların verdiği puanları aktarıp, en son da 5 Eylül Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkında bilgi vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Goncagül Böreği

  • 2 adet yufka
  • 100 gram beyaz peynir
  • 1 adet yumurtanın akı
  • 1 tutam maydanoz

5 Eylül 2019 Perşembe Gelinim Mutfakta Goncagül Böreği Malzeme ListesiSosu İçin;

  • 1 adet Yumurtanın sarısı
  • 3 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 adet (şişe) soda
  • 1/2 çay bardağı zeytinyağı

Üzerine;

  • 1 Adet yumurta sarısı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek bugün yarışmacılara günün yemeğinin nasıl yapılacağı konusunda kısa bir bilgi verdikten sonra kameralar kayıt yapmadığı yerde şefler nasıl yapılacağını bizzat her yarışmacıya tek tak aktardıktan sonra Fatih Ürek, bu yemek için toplam da 50 dakikalık sürenin yeterli olduğunu söyleyip, geri sayımla birlikte süreyi başlattı. Zaten verilen süre fazlası ile yetti. Gelinler de kısa süre içinde yemeklerini yapı, sunum kısmına geçtiler bile. Hadi bizde geçelim ve bugün kim kazandı? sorusuna cevap verelim.

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Puanları (05/09/2019 Perşembe)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1
*************************

Kaynana Necla‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : 5
Elif   : 2
Yağmur  : => Necla”nın Gelini 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : 4
Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Yağmur : 1

*************************
” 5 Eylül 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 5
Elif : 2
Yağmur : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Hatice : 1
Elif : 3
Yağmur : 4

*************************

Gelinlerin 5 Eylül 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 1 1 1 5 8
Hatice 5 4 5 1 15
Elif 2 5 2 3 12
Yağmur 3 1 1 4 9

*************************
Bu hafta bilezikleri alacak ismin kim alacağı ile ilgili tahminleri İNSTAGRAM adresimiz de paylaştık.
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (02-06 Eylül Haftası) – Perşembe

*************************

Ezgi       : 36 + 8 = 44
Hatice   : 27 + 15 = 42
Elif        : 32 + 12 = 44
Yağmur : 28 + 9 = 37
*************************

Gelinim Mutfakta 5 Eylül Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

5 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HATİCE
Gelinim Mutfakta 5 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HATİCE
5 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ EZGİ

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Eylül 2019 Cuma Fragmanı İzle

6 Eylül 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 345. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu