5 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Perşembe Puanları Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 5 Eylül Perşembe Memnune Erdem yarışacak. 29 yaşında ve henüz 4 yıllık evli olan Memnune bugün dünyanın en iyi yemeğini de yapsa, kaynanası Ayşe hanımın izlediği puan verme politikasından dolayı, kaynanalar 5 Eylül Perşembe Puanları sırasında alacağı en büyük rakam 3 olacak. Tabi bu bizim görüşümüz olduğunu ilerleyen saatler de sonucu hep birlikte göreceğiz. Not: 5 Eylül Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı, yazımızın devamında bulabilirsiniz.

=> 6 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Bizler ve sunucumuz da her zaman bu hafta nasıl başlar ise öyle gider diye söylüyoruz. Şimdi ilk günden bu zaman kadar kaynana Ayşe hanım hiç bir yemeği kasten beğenmedi ve harika menülere beğense dahi 3 puanı layık gördüğü için, bugün diğer kaynanalardan da aynı şekilde muamele görecek.5 Eylül Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışan gelin Memnune ile Kaynanası Ayşe

Fragmanda Memnune, menüsünü tam olarak yetiştiremediğini ve istediği gibi bir menüyü kaynanaların önüne çıkartamadı için 5 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonrasında en son sıraya yerleşecek.

5 Eylül Zuhal Topal’la sofrada bu hafta puanları bugün sıfırcı Ayşe hanımın gelinine gidecek. Sıfırcı derken bu hafta en iyi yemeklere dahi 3 puanı layık görmesi, bizim tarafımızdan sıfırcı Ayşe olarak adını anmak istedik.Zuhal Topal'la Sofrada 5 Eylül Perşembe Puan Durumu Öncesinde Ayşe Hanım

Bugün hafta başından beri hep kendi gününe farklı bir bakışı ile oynayan Ayşe kaynananın tam olarak bitmeyen menüsüne bakalım Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Şahsen sunucumuzda Ayşe hanımın yürüttüğü puanlama politikasına karşı oldukça sitem etti. Ancak ne söylenirse söylensin Ayşe kaynana dediğinden geri durmadı ve tüm menülere 3 puanı layık gördü. Şimdi hesaplaşma zamanı.

Bugün yarışacak olan yarışmacımız da çok ilginç bir durum var. Memnune’nin eşi ben ikinci evliliğim, eşim ikinci evliliği, kaynanam ve annem de ikinci evliliğini yaptığını açıkladıktan sonra sunucumuz şakacıktan baygınlık geçirdi. Dikkat: 5 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları bu yazının en son kısmında tablo içinde sizleri bekliyor. 

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Eylül Perşembe Puanları (2019)

5 Eylül Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Memnune Erdem. Henüz 29 yaşında olan Memnune 4 yıllık evli. Eşinin söylediğine göre ikinci evliliğinde mutluluğu bulan yarışmacımız hakkında edindiğimiz bilgiler hemen alt kısımda sizleri bekliyor. Tabi yarışmacımızı sizlere tanıttıktan sonra, sıfırcı Ayşe kaynana hakkında da sizleri kısaca bilgilendireceğiz.5 Eylül Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Memnune

 • 29 yaşında
 • 4 yıllık evli
 • Aslen Edirne Keşanlı
 • Yaşar bey ile ikinci evliliğin yapmış
 • 2 çocuk annesi

Son bölümde yarışan yarışmacımız Ece’nin aksine bugün yarışan Memnune daha panik bir halde yarıştığını şimdiden söylemek isterim. Zira, menüsündeki malzemelerin eksik olması, tava seçimini yanlış yapmasından dolayı, menüsünü yetiştiremeyeceği konusunda çok panik olan Memnune son anda yemeklerini yetiştirdi.Zuhal Topal'la Sofrada 5 Eylül Perşembe Puanları alacak Memnune

Sunucumuz da kaynanalar son anda yemeğini ve masasını yetiştiren Memnune’ye destek olmak için yanlış olarak konulan bardağı düzelteyim derken, bir anda gelen kaynanalara yakalandı. Bunu gören, diğer kaynanalar da hemen;

“Zuhal hanım masayı düzeltirken yakaladım sizi”

Diyerek sunucumuzda eleştiri bombardımanından payına düşeni aldı. Kaynanalar elbette bugün Ayşe hanımın evine ön yargılı bir şekilde gelecekler. Anlayacağınız, bugün kaynanalardan geline puan çıkmayacak. Ancak, 5 Eylül Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? Sorusu bence daha merak edilecek. Çünkü dört kaynanada 3’er puan vereceğini düşünüyorum. 

Memnune kaynanalardan dişe dokunur bir puan almayacağı için hali ile  Zuhal Topal’la Sofrada 5 Eylül Perşembe puanları sırasında hakkını alamayacağı için haftalık puna durumunda da istediği 15.000 TL değerindeki para ödülünü de almaktan uzaklaşacak.5 Eylül 2019 Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada sıfırcı kaynana Ayşe Nalbant

Sıfırcı kaynana Ayşe hanım demişken kısaca Ayşe hanım hakkındaki bilgileri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 • Aslen Edirne Keşanlı
 • Eleştirmeyi çok seviyor
 • Gelini Memnuye’ye güveniyor

Sözlerimi daha fazla uzatmadan, 5 Eylül Perşembe günü Fox TV ekranlarında yemek programında yarışan Memnune’nin kaynanalara ve sunucumuza yaptığı günün menüsünü açıklayalım. Daha sonra kaç puan verdiğini de ayrıca açıklayacağız. 

5 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada Memnune’nin Menüsü 

5 Eylül 2019 Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Memnune'nin Menüsü

 • Ayran Aşı Çorbası
 • Elbasan Tava
 • Yeşil Salata
 • El açması Mantı
 • Pirinç Pilavı
 • Taş Ekmek Tatlısı

Kaynanalar bu hafta hiç bir yemeği beğenmeyen Ayşe hanıma karşı oldukça dolu geldikleri için bugün gelinin Memnune’nin de sunduğu menüye bakıp, oldukça kolay bir menü olduğunu söyledi. Bu yemeklerin benden puan alması oldukça zor diyerek, gün sonunda vereceği düşük puanlara da yer yapmış oldu. 

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada puanları Ayşe’nin gelini Memnune’ye verilecek. Ancak öğrendiğim habere göre ilk defa alış verişini yetiştiremeyen bir gelin ortaya çıktı. İstediği malzemeleri alamayan Memnune bu konuda komşularından süresi içinde yardım isteyecek.

Pirincini alamayan ama onun yerine bulgur bulan Memnune’nin yemekleri çok ama çok konuşulacak. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 5 Eylül Puanları hemen alt kısımda verdik.

5 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Memnune’nin Puanları)

Hatice 3
Altın 3
Samiye 1
Sevinç 3
Zuhal Topal   4
TOPLAM  14

**5 Eylül 2019 Perşembe**

5 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Puan Durumu

 • 1 Eylül Pazartesi Leyla’nın Puanı : 25
 • 3 Eylül Salı Aylin’in Puanları: 18
 • 4 Eylül Çarşamba Ece’nin Puanları: 24
 • 5 Eylül Perşembe Memnune’nin Puanları: 14

Zuhal Topalla Sofrada 5 Eylül 2019 Perşembe Fragmanı

Fox TV ekranlarında 5 Eylül Perşembe günü ekrana gelen 224. bölüm de yarışan 29 yaşındaki Memnune’nin yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (1 Yorum)