Kördüğüm

5 Haziran Kördüğüm Özeti 303. Bölüm # Akash Meethi’nin Odasında

Kördüğüm 303. Bölüm özeti ile alakalı daha önce ilk kısmın özetini yani ilk iki partın özetini vermiştik. Şimdi son iki partın özeti olan 5 Haziran kördüğüm özeti alt kısımda verilmiştir.

5 Haziran Özeti (Kördüğüm 303. Bölüm Özeti)

Kördüğüm 303. Bölüm özetine geçmeden önce geçtiğimiz iki partı bir kaç cümle ile anlatacak olursak, Tapasya Akash’ı eve çağırmış ve Rathod’un nezaretten çıkardığını söylemişti. Rathod ise onlar arasındaki aşkı gördüğünü herkese anlatmak istedi. Bakalım Kördüğüm 303. bölüm özeti son iki partta olaylar ne şekilde ilerledi. Hadi özete başlayalım. Mukta yemek hazırlığı yaparken Meethi ona yardım etmek ister ama aklı Akash da olunca malzemeleri hep yanlış koyar. Mukta durumu fark edince tarifi değiştiririz canını sıkma diye ona destek olur. Akash ise kırık mangalsutranın zincirlerini tamir eder. Damini ise Tapu’ya Meethi’nin yaraları henüz çok taze, yaptığın şeyle yaraları iyileşmez, biraz zamana ihtiyaç var der. Zamanı geldiğinde zaten kendisi başkasıyla evlenmek istediğini kendisi söyleyebilir deyip acele ettiğini söyler.

 

Akash gece Meethi’nin odasına tırmanır. Meethi uyurken onu izler ve elindeki mangalsutrayı kırdığını ama tamir ettiğini aynı şekilde de ilişkilerini de tamir edeceğini söyler. Bu sırada Damini onu görüp salona çıkarır. Neden bir hırsız gibi odaya girdin diye kızar. Akash ise Meethi’yi merak ettiğini bu nedenle yanına geldiğini, bir şey çalmadığını söyler. Damini kızarak onun yanında ailesi var deyince Akash evet ailesi var ama kocasının sevgisi diye sorup onu götüreceğini söyler. Damini bu sözün ardından delirir ve Maiyya ve ailen torunuma eziyet etsin diye mi götüreceksin der. Akash hala yanlış anlaşılma var deyince istersen annene beni nasıl uyardığını kendin sor der ve buradan hemen git yoksa seni kimse kurtaramaz bu defa der. Akash ise hepiniz Meethi’nin mutluluğunu istiyorsunuz ama ben de onun mutlu olmasını istiyorum ve size yalvarırım onu benden uzaklaştırmayın der. Damini ona kızıp kapı dışarı eder.

 

Bir sonraki sabah zil çalar. Damini zili duyunca Akash geldi zannedip sinirle neden geri geldin diye kapıyı açar ama karşısındaki kişi Radhore’dir. Damini Radhot zorlayınca Akash’ın gece odaya girdiğini söyler ve sen ona güvenebilirsin ama ben güvenmiyorum der. Damini kızgınlıktan kalbinde ne varsa söyler. Mukta onu durdurur ve sakinleşmesini söyleyip ardından da onun kendilerine hatta Damini’ye yardım ettiğini söyleyince Damini şaşırır. Radhot ona kan verenin Akash olduğunu söyler. “Eğer bize zarar vermek istese bunu neden yapsın?” derken Tapu merdivenlerden cevap verir :”Doğru Söylüyorsun.” Meethi’nin hayatını kurtardı, hepimizi kandırdı ve sen çıkmış bir şans verin diyorsun, hayır kimse buna inanmaz, ayrıca o değişmez der. Damini de aynı fikirdedir.

Rathod, Tapu’nun parmağına Yüzük Takar Kördüğüm 303. Bölüm Özet (5 Haziran)

Kördüğüm 303. bölüm özeti devam ediyor. Radhot affedin demediğini en azından bir şansı hak ettiğini söyler. Tapu ona eğer Akash’ın tarafını tutacaksan, benimle konuşma der. Radhot, Tapu’ya buraya seninle konuşmak için geldim, evlendiğimizde verdiğim yüzüğü parmağında göremedim deyip bir kutudan yüzük çıkarır. Tapu’nun parmağına takar. Tapu daha yumuşak bir tonla neden onu savunuyorsun diye sorunca Radhot bu konuyu kapattıklarını söyler. Ardından da kendisinin de bu eve ilk geldiğinde kendisini ressam olarak tanıtıp herkesi kandırdığını ama kendisiyle evlendiğini söyler hatta boşanmasına rağmen yanında durduğunu hatırlatır. Akash ile sen farklısın diyen Tapu tam konuşacaktır ki Mukta babasının aldığı yüzüğü beğenir. Babası da hayalindeki o kişi de sana alsın der. Mukta hayalimde eğer biri olursa ilk sana söyleyeceğim diye söz verir.

Kördüğüm 303. Bölüm Özeti (5 Haziran Salı Kördüğüm Özeti) Resim 1

Akash ise Maiyya’yı arayıp Damini’yi arayıp aramadığını sorar. Maiyya neden arayacak mışım ki diye reddeder. Maiyya odada telaşla dolanırken Agarth neden böylesin diye sorunca Akash’ın Meethi’yi getirip getiremeyeceğinin belli olmadığını söyler. Ardından da kızın ve damadının yıldızları uyuyor mu bir bak der. Agarth ise bu günlerde bu konuda başarılı olamadığını söyler. Rathod, Meethi ile konuşur ve hayatına kendin karar ver, iyi düşün diyerek güzel bir konuşma yapar. Visnhu ise Mukta’nın yanağına dokunduğunu hayal eder.

 

Mukta ise ondan telefon beklerken ev telefonunda biri onu çağırınca telefonu Rohini’ye verir. Visnhu aradığında bir hediyem var deyince Rohini hediyenin Meethi için olduğunu zanneder ve Visnhu’nun Mukta hakkında konuşmasına müsaade etmeden telefonu kapatır. Rohini bu durumu anlatınca Mukta başkasının doğum günü olabilir ama bana da en azından küçük bir hadiye alabilirdi diye üzülür. Damini ise damarlarımda akan kan onu deyip ilaçlarını almak istemez. Meethi ve Tapu yanında iken Akash’ın dün gece Meethi’nin odasına girdiğini de anlatır. İkisi de şaşırır. Meethi ise buna nasıl cesaret eder diye sinirlenir. Kördüğüm 303. bölüm özeti burada son buldu. Bir sonraki bölüm özetinden buluşmak dileğiyle esen kalın. 

Kördüğüm 303. Bölüm Fragmanı

Bu sayfada siz değerli okurlarımıza Kördüğüm 303. bölüm özeti için iki başlık açtık ve olayları daha ayrıntılı ve derinlemesine anlattık. 5 haziran kördüğüm özeti ile alakalı olan fragman henüz çıkmadı. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

35 Yorum

 1. MELEĞİM Hoşbuldum canım benim
  Ben iyim sen nasılsın?
  Evet yorumunu okudum bştanem Allah yardımcın olsun off çok üzülüyorum ama o da senin imtihanın Rabbim derece ni artırıyor bu sayede küçük Melek zaten bir Melek?
  Bak sana bir şey anlatacağım belki sen de biliyorsundur
  Musa Peygamber çok hasta birini görmüş ve çok üzülmüş ce hemen Rabbine dua etmeye başlamış bu kişinin sağlığını geri ver diye ve hemen Rabbinden nida gelmiş
  EY MUSA SEN NEDEN BENİMLE KULUM ARASINA GİRİYORSUN BEN BU KULUMUN HASTALIĞI SEBEBİYLE BANA DUA ETMESİNİ SEVİYORUM VE SEBEPTEN DOLAYI DA ONUN DERECESİNİ ARTIRIYORUM O BENİM SEVGİLİ KULUM demiş Rabbim ve ondan sonra Musa Peygamber hemen af dilemiş Allahtan onun yani Allahın işine karıştığı için

 2. FİLİZİM ellerine sağlık ??

  İNCEM Sana hediyem ?????Çiçek Buketleri Balım Odanada koyarsın ☺

 3. HERKESE

  ????

  İYİ

  ??

  GECELER

  ?????

  TATLI

  ???

  RÜYALAR

  ????

  Yine şifayı kaptım kızlar ah

 4. GÜL ÇİÇEĞİM evet seyrettim diziyi çok üzüldüm ya bu senarist Veyseli nasıl öldürür ya o da yetmedi avukat Mustafayı da öldürdü pes yani acaba o katil vabacar pis sapık Tarık be zaman yakalanacak
  Hümeyra tam suzme salak gem kocasının onu aldattığını tahmin ediyor hem belgeleri imzaladı aptal işte
  Melek o be yapmaya çalışıyor anlamadım beden Veyselin katili yakakanması için polise kaçırıldığını anlatmıyor ya Veyselin eşi kapatalım bu konuyu diyor sanki katil bulunsun istdmşyırmuş gibi valla ben anlamadım bu senarist bu işi nereye vardırmaya çalışıyor??
  Parla manyağı zaten ayrı Bi cins Kerem dersen saftriğin teki?

 5. Ay yeni sayfaniz hayirli ugurlu olsun???filizim eline kalbine gozune salik tatlim iyki varsin???ha banada diyesin kefli okumalar ??laf birakmayim sana ???saol canim????

 6. GÜL ÇİMEĞİM ? çimekler için teşekkürler ?
  Sende ikincisin ben den de sana kendi ellerimle yaptığım çilekli pasta? çünkü sen hep kendi yaptığın pastaları yiyorsundur bu seferde İNCE PASTASI ye afiyet olsun bştanem ?

 7. NURDANIM canım benim çok mu yorgunsun bu gün hiç yazmamışsın şimdi de yoksun gözüm senin yorumlarını arıyor?
  ZÜLEYHAM senin dersler ne zaman bitecek özketiyorsun gendini?
  DEFNEM internet paketini bir an önce yüklet İnşallah yokluğunu yaşatma bizlere?
  HELİN
  NAZIM
  ELAM
  Nasılsınız?
  FİLİZİM sen neredesin nasılsın iyi misin ?
  Özet süper ellerine sağlık?

 8. Aynen İNCEM Beni de üzdü Veselin Öldüğü Sahne Ay Evet Tülay Nasıl da salak Kocası öldürüldü Şikayetçi değilim diyor salak ? Diziyi mahv etti senarist Yine Hep kötüler kazanıyo Tarıka Bi ceza veremediler Ama Keremede kızıyorum insan Bukadarda saf olur’mu Ya Parlaya nasılda acıyor Kanıyor safoş
  Teşekkürler Bitanem Pasta için çok beğendim Gel birlikte yiyelim evet kendi elimden yemekten Kına geldi canıma ☺?
  ….
  HELİNİM Ablasının Bitanesi hep iyi ol Hamd olsun iyiyim bende ?

 9. MANYAM kıız tatlıı uyudun mu?
  Rkadan sana hediye MEYHOŞ şarkısı sana senin için söylüyor vak dinle tamam mı?
  Tatlım aynen ya İnşallah Avi Vivi Drasti üçlüsü birlikte dizi çekerler çok güzel olur?
  Evet onlar gerçek hayatta çok iyi dostlar ve YBaharda çok güzel uyumlu çalışmışlar ve kamera arkasında acayip eğlenmişler yaa MANYAM bizim kızdıpımız sinşrlendiğimiz üzüldüğümüz sahnelerin kamera arkasında eğlenmişker yya bu haksızlık dimi bizi üzüyorlar kendileri eğlenşyorlar ooohhh ne güzel????

 10. NAZIM Dünya Koşuşdurmacası Yoruyor Bazen Ama Hamd olsun iyiyim ben Bitanem Neler yapıyorsun Artık Arabanı Kullanabiliyormusun Tamamen ??

 11. Ay inecem gülüm sizlere diyer sitede yazdım ben bunu görmedim bakarsanız sevinirim canlar

 12. SALİHA Ablam Annem Böbrekinden Biraz Rahatsız Gelen giden oluyor Bide Biliyorsun Tedavi Görüyorum İlaçlar Midemi Harap etti Annem Rahatsız Oluncada Bütün işler Bana Kalıyor Yani sorun Değil Annem iyi olsunda Ben İyi olurum ALLAH ın İzniyle.

 13. MANYAM tatlım sen Rkayı seyrederken Rkaya kilitleniyorsyn zannedersem bazı olayları kaçırıyorsun anladım kadarıyla?
  Dipali Rkanın baya Bi umurunda eğer umurunda olmasaydı ona nispet Maduya yakınlık göstermezdi Dipaliye SENİ ÇOK SEVMİŞTİM SEN GİDİNCE DÜNYAM KARARDI demezdi şuan Dipaliye karşı ne hissettiğini kendisi de bilmiyor hala sevgi mi nefret mi intikam mı çünkü o kadar çok sevmiş ki hala onunla muhatap oluyor BENİ SEVİYORSAN ISPATLA KOLUNU KES dedi mesela ana Dipali ıspatlayamadı ıspatladaydı ne olacaktı acaba yengesini mi alacaktı abisinin elinden??
  Sonra Dioaliye sarılıp ağladığını hatırla sözde Madu gitti diye içki içşyor Dioalinşn omuzunda tesselli buluyor BİR TESSELİ VEER ???
  İşte o yüzden şuan Dipaliye inat Maduya yakınlaşıyor Madu dalağım da bi havalara giriyor kocam da kocam diye başına gelecekkerden haberi yok tabi koca meraklısı kadın gördüğü erkeye yapılıyor bırakmıyor kovdakarda da gitmiyor??
  İlk önce Mukut donra Rka sonra Sultan sonra yine Rka???
  Sonra kısacık ömrünün sonuna kadar Rkaya koca müsfettesine ezdirecek kendisini salak Madubala Cadıbala??

 14. İnşallah incem rabbim kimsenin emeğini boşa cıkarmasın bizimkinide

  Hamnd olsun Allaha işte ama evlat çok zor

  Sen nasılsın canım

  Ha bide sana bişey sorcam sen ne işinde çalışıyorsun

  Canım istemesen söylemeye bilirsin anlarım sadece merak ettim

 15. Kiz gulcicek kecmis olsun sanada anenede amelyet olsun ya neden bekletiyorsunuz benimde ablosum amelyat oldu odunden ya tas vardiya ??seninde anandami var bi turlu rat burakmaz oarilaramelyet olmasi gerekir ya nekadar amelyat etmesi gulcicek ilac medeyi harap etmiyor orucken ilik su ic oruc tutuyormusun sen bide sen azerimisin gulcicek azeriysen mede arisi ilacida varmis onu icince meden arimaz tatlim???

 16. SALİHA abla Oğlun Nasıl Oldu En Son Hastaneye Götürmüştün Onuda İyimi Canım Son Tahlili sonuçları çıktımı İnşAllah Önemli Sorunu Yoktur

 17. Ay Gülüm kıyamam sana canım benim rabbim annene ve sanada şifa versin inşallah

  Dikkat et kendine fazla yorma dinlene dinlene yap işleri

 18. NOLUR KURTAR YORUMUMU MANYAMA YAZDIĞIM 2.YORUM
  TEKRAR YAZAMAYACAĞIM ÇOK UYKUM VAR?

 19. Valla şimdilik iyi son tahlili çıkmadı doktor dedi iki üç haftayı bulurmuş inşallah ondada bişey çıkmaz canım

  Sadece vitamin vermiş heralde iştahını açsın diye bakalım

 20. SALİHA Ablam Çok Saoll AMİN Amin İnşAllah Çok Teşekkür ederim Evet Dikkat etmeğe Çalışıyorum Canım kendime Elimden Geldiğince.İnşAllah Son Tahlili de İyi Çıkar oğlunun Bitanem
  ??
  Teşekkürler Esnacım Saoll yok annemin Rahatsızlığı Tedaviyle Ameliyatlık değil tedavi görüyor ALLAH ın izniyle İnşAllah İyi olar Bana Oruç Tutmayı Yasakladı doktor Sağlığım Düzelinceye kadar Ne yazıkki tutamıyorum İlaçlar bitsin Tahlil sonuçlarım İyi Çıkarsa Kazasını Tutacağım Kanım Düştüğü için Toparlanamıyorum bide hızla kilo veriyorum Ondan Yasak koydu Doktor Oruçu bana ilaçları düzenli kullan dedi işte

 21. KIZLAR BANA MÜSADE ÇOK YORGUNUM İYİ GECELER ALLAH’A Emanet OLUN GÖRÜŞÜRÜZ ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPİNİZE ??????????

 22. FİLİZİM MANYAMA YAZDIĞIM 2.YORUM SPAMA DÜŞTÜ LÜTFEN ÇIKARTIR MISIN RİCA ETSEM TATLIM?
  GUL ÇİÇEĞİM kıymetli annene de sana da Rabbim şifa versin bitanem
  MELEĞİM canım benim ben satış sorumlusu olarak çalışıyorum lüks ürün satışı
  Sen Anlat Karadenşzi baştan izlemiştim ama çok aşırı şiddet var diye izlemiyorum artık ama eğer dinimizi yansıtıyorlarsa tekrarda izlemeye başlarım sağ ol Meleğim söylediğin için
  Kızlar ben artık kaçıyorum
  İyi geceler
  İyi uykular ?

 23. kızlar kusura bakmayın yoğun bir şekişlde özet çıkartıyorum diğer sitelerden gerş kamamak adına o yüzden yorumlara katılamıyorum lütfen beni mazur görün spma düşen yorumları düzelttim elam sen de hoş geldin ince sen de hoş geldin

 24. FİLİZİM GÜLÜM NE KUSURU KENDİNİ FAZLA YORMA CANIM DİGER SAYFADA SANA MESAJ YAZDIM CANIM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 25. Canlar sizlerede hayırlı geceler ????? Allah emanet olun bendende bukadar Allah izin verirse yarın görüşürüz ??????????

  İncem evet başta çok şiddet vardı ama şimdi okadar yok

  Hani hangi dizide yokki hepsinde de illam var yani

  Bende türk dizilerinde sadece tek kacırmadıgım bir bunu izliyorum

  Bide kadını seviyorum ama sürekli takip ediyorum

 26. Yani edemiyorum

  Ay anlamadım niye bazen böyle çıkıyor

  Ben düzgün yazıyorum ama illam yanlış oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu