Zuhal Topal'la Sofrada

5 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Var mı? ( 2020)

5 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Var mı? Yok mu? Hafta içi 16:00 da yeni bölümleri ile izleyicilerin karşısında olan program 5 Haziran Cuma Zuhal Topal var mı? Yok mu? Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte merak edilen soruların cevapları…

=> 5 Haziran Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta ramazan bayramı nedeniyle yeni bölümü yayınlanmayan, bu hafta 1 Haziran 2020 tarihinde yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkan sevilen yarışma programı 5 Haziran Cuma günü neden yayınlanmadı diye merak edenler için bu haberi kalam aldık.

5 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada Var mı?

Pandemi sürecinde dizilerin bir bir sona ermesinden soranlar da akşamları yayınlayacakları program yada diziler konusunda sıkıntı yaşamaya başladı. Bir çok kanal dizilerine final yaptırmak durumunda kalırken bazı kanallar da eskiden izlenen dizileri koymaya karar verdi.

5 Haziran Zuhal Topal bugün var mı görseli

Fox TV de eski diz yada programları izletmek yerine gündüz kuşağında ciddi kitlesi olan Zuhal Topal’la sofrada programını akçam yayınlama kararı aldı. Yaklaşık 5 haftadır da bu düzen devam ettiğini görüyoruz.

Dizinin akşamları yayınlanan final bölümleri normal gündüz kulağı ile kıyasladığımızda ciddi manada düşse de Fox TV programı akşam yayınlama konusunda ısrarcı olduğunu görüyoruz. Bu nedenle 5 Haziran Zuhal Topal’la Sofrada neden yok diye merak edenler için bu akşam saatinde yayınlanacak.

5 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada neden yok

Zuhal Topal’la Sofrada bugün var mı sorusuna kısaca 5 Haziran Cuma günü ekrana gelecek olan final bölümü yine aynı gün 20:30 da yayınlanmaya başlayacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 5 Haziran Fragmanı

Normal yayın akışından biraz geç yayınlanacak olan hafta finali son beş haftadır Cuma günü 20:30 da yayınlanacak. İşte haftanın final bölümü olan Zuhal Topal’la Sofrada 415. Bölüm fragmanı sizlerle.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu