Gelinim Mutfakta

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Toplam Puanlar]

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 1 Kasım Pazartesi günü başlayan ve bugün 5 Kasım Cuma puanları sonucunda netlik kazanacak olan programında Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Haftalık Puanlar sonucu, bir yarışmacı tam beş adet altın bileziğin sahibi olacak.

=> Gelinim Mutfakta 19 Kasım Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

1 Kasım 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucuna göre bir yarışmacı bilezikleri alırken, bir yarışmacı da yarışmadan elenecek. 

=> Gelinim Mutfakta 12 Kasım Cuma Bilezikleri Kim Aldı sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Böylesine önemli bir günde yarışmanın hafta finalinde bu hafta, Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma bilezikleri kim aldı? Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Haftalık Puanlar Belli Olduğu An

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucu belli olabilmesi için son kaynana puanları vermesi gerekiyor. Şu an bileziklere 63 puanla Aslıhan en yakın isim olurken, Yeşim Aslıhan’ın 7 puan gerisinde kaldığı görülüyor. 

Hafta başında Yeşim’in favori yarışmacı olarak gösterilse d e bugün Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Toplam puan durumu öncesinde, Aslıhan 7 puan farkla önde girerken, Yeşim’in az da olsa da bilezikler almak için hala bir umudu olduğu görülüyor.

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Yeşim

Aslıhan son üç haftadır önde girdiği yarışma da Aslıhan’ı geçip bilezikleri Yaren alıyordu. Ancak bugün Yaren Aslıhan’ın çok ama çok gerisinde puanlar topladığı için bugün 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar bilezikleri alacak isim Yeşim ya da Aslıhan ikilisinden birisi beş bileziği kesin olarak kazanacak.

Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacının %100 belli olabilmesi için önce sunucu Mehmet Ali Erbil puanlarını vermesi, akabinde ise üç kaynana puan vermesi, günün kritiklerinden sonra da son kaynananın puan vermesi ile netlik kazanacak.

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk puanları 1 Kasım 2021 tarihinde Mehmet Ali Erbil’in sunumları ile ekrana gelen yarışma programında, bugün 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre beş bileziğin ve elenen yarışmacının kim olduğu kesin olarak netleşecek.

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Yeşim ile Kaynana Beyhan

Böylesine önemli günde, yarışmanın hafta finalinde beş bileziği almaya yakın olan Aslıhan, Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucunda bilezikleri alabilmesi için kesinlikle en yakın rakibi Yeşim ile arasında ki 7 puan farkı kapatmaması gerekiyor. Aksi halde bilezikler Yeşim’in olacak.

Dikkat: 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Altınları kim Aldı? Sorularının cevapları kesin olarak hemen alt kısımda verilmiştir.

Hafta başında Cuma günü final bölümüne kadar yarışmacılar, 4 defa puanlamaya dahil oldu. İşte gelinlerin şu ana kadar elde ettiği puanlar ve sıralamaları alt kısım da verilmiştir. 

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Aslıhan : 63 Puan
  2. Yeşim : 56 Puan
  3. Yaren: 53 Puan
  4. Havvanur: 34 Puan 

Yukarıda verilen sıralama ve puanlar, Perşembe günü yarışmacıların elde ettiği puan ve sıralamalardır. Bugün 5 Kasım Cuma puanları verilecek. Sonucunda ise 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu kesin olarak netleşecek. 

5 Kasım Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yaren: 53 + 12 = 65
Aslıhan:63 + 12 = 75
Yeşim:56 + 13 = 69
Havvanur: 34 + 15 = 49

*************************

Gelinim Mutfakta 5 Kasım Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ ASLIHAN

5 Kasım 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ HAVVANUR

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HAVVANUR
Gelinim Mutfakta 5 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HAVVANUR
5 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAREN / ASLIHAN
*************************

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

1 Kasım 2021 tarihinde başlayıp, 5 Kasım 2021 Cuma günü son bulacak olan Bu hafta yarışmacılar kıyasıya yarıştılar. Hafta başında Mehmet Ali Erbil programın sunucusu olarak yarışmaya dahil olan sunucu olurken, Havvanur ile Tülay da yarışmaya dahil olan yeni yarışmacılar oldu.

1 Kasım 2021 Pazartesi günü Yeşim 19 puanla günün birincisi olan gelin oldu. Havvanur ise 8 puanla günü sonuncusu olan yarışmacı oldu. Haftanın ikinci bölümü 2 Kasım Salı günü ekrana geldi. 2 Kasım Salı günü Aslıhan 22 puanla günün birincisi olan yarışmacı olurken, Havvanur ise 7 puanla günün sonuncusu olan yarışmacı oldu.

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Yeşim - Aslıhan

Haftanın üçüncü bölümü 3 Kasım Çarşamba günü ekrana geldi. 3 Kasım Çarşamba günü Yaren 16 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Yeşim 7 puanla günün sonuncusu olan gelin oldu. Yeşim Çarşamba günü bilezik yarışında büyük bir yara aldı.

4 Kasım Perşembe günü Aslıhan 18 puanla günün birincisi olan yarışmacı olurken, Havvanur 8 puanla günün sonuncusu oldu. Perşembe günü verilen puanlama ile 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu da yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

Yaren kendi kaynanasında Cuma günü bir puan alması ile 5 Kasım Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucun da 5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı olmayacağı %100 belli oldu.

5 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı ASLIHAN oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu