Zuhal Topal'la Sofrada

5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? [5 Kasım Yemekteyiz Puan Durumu]

5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? 1 Kasım 2021 tarihinde başlayıp, 5 Kasım 2021 tarihinde son bulacak olan programda haftanın birincisi belli oldu!

Bu hafta 15.000 TL’yi aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı? Soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Yemekteyiz 26 Kasım Cuma Parayı Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

5 Kasım Cuma günü son yarışmacı Turgay Samet Kaynar’ın yemekleri puanlamaya tabi olduktan sonra Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Kasım Cuma Kim Kazandı sorununun cevabı %100 olarak belli olacak.

=> 12 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 5 Kasım Cuma Kim Kazandı
Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Kasım Cuma Kim Kazandı – Emrah Karakaya

Haftanın ilk bölümünden itibaren tüm yarışmacılar, 5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? sorusuna cevap olan isim olmak için çabaladıkları Kısaca tüm yarışmacılar 15.000 TL’yi almak için geleni yaptılar.

Bu haberimiz de Yemekteyiz puan durumu sonucunda bu hafta kim sorusunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor

5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

1 Kasım 2021 Pazartesi günü başlayan yarışma programında Emrah Karakaya, Elvan Akduman, Cansu Ateş, Aysel Torun ve Turgay Samet Kaynar yarıştı. Beş yarışmacından biri bugün 5 Kasım Cuma Yemekteyiz kim kazandı sorusuna cevap olan yarışmacı olacak.

1 Kasım 2021 tarihinde, Aşçı Emrah Karakaya yarıştı. 22 puan rakiplerinden alırken, sunucunda 7 puan alması bekleniyor. Böylelikle toplamda Emrah Karakaya 29 puanı topladı.

2 Kasım Salı günü Elvan Akduman Yarıştı. 15 çeşit menüsü ile yarışmak isteyen Fizyoterapist, menüsünü yetiştiremediği için rakiplerinden 9 puan alırken, Zuhal Topal’dan 3 puan alması bekleniyor. Toplamda Elvan Akduman 12 puanla Yemekteyiz kim birinci oldu sorusuna cevap olmayacağı %100 belli oldu.

5 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı - Emrah
5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı – Emrah Karakaya

3 Kasım Çarşamba günü yine aşçı Cansu Ateş yarıştı. Menüsün de istediği lezzetleri tam veremediği için Cansu 21 puan alırken, Zuhal Topal’dan 6 puan alması bekleniyor. Toplamda 27 puan aldığı için 5 Kasım Yemekteyiz kim kazandı sorusundan oldukça uzak kaldı.

4 Kasım Perşembe günü 146.000 takipçili yemek sayfası olan Aysel Torun yarıştı. Aysel’in yemeklerinden bir çok sorun olması, rakiplerinin de intikam puanlamasından dolayı Aysel rakiplerinden  17 puan alırken, sunucunda 6 puan aldı. Toplamda 23 puan almasından dolayı 5 Kasım Cuma Yemekteyiz bu hafta kim kazandı sorusuna cevap olamayacağı da kesinlik kazandı.

5 Kasım Cuma günü uzak doğu yemekleri ile rakiplerini şok eden Turgay Samet Kaynar, rakiplerine verdiği düşük puanların intikamını alacakları için Turgay da toplamda 29 puanı kesin olarak geçemeyeceği için Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Kasım Cuma puan durumu sonucuna göre kazanan yarışmacı belli oldu.

5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

  • 1 Kasım Pazartesi Puanı (Emrah Karakaya) = 29 Puan
  • 2 Kasım Salı Puanı (Elvan Akduman) = 12 Puan
  • 3 Kasım Çarşamba Puanı (Cansu Ateş) = 27 Puan
  • 4 Kasım Perşembe Puanı (Aysel Torun) = 23 Puan
  • 5 Kasım Cuma Puanı (Turgay Samet Kaynar) = 19 Puan

1 Kasım ile 5 Kasım haftasında yarışan yarışmacıların puan durumu yukarıda verilmiştir.

Yemekteyiz 5 Kasım Cuma Kim Kazandı

5 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı sorusunun cevabı, Turgay Samet Kaynar’ın aldığı puanlar sonucunda kesinlik kazandı. Yemekteyiz haftanın birincisi kim sorusunun cevabı 1 Kasım Pazartesi günü yarışan yarışmacının aldığı puanlarla belli olduğu ortaya çıktı.

1 Kasım Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yarışmacısı

1 ile 5 Kasım haftasında yarışan yarışmacılar arasında Zuhal Topal’la Yemekteyiz 5 Kasım Cuma Kim Kazandı sorusunun cevabı, 1 Kasım 2021 Pazartesi günü yarışan Aşçı Emrah Karakaya oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Emrah Karakaya kasıtlı olarak haksız yorumlar yaparak bunun neticesinde eksik puanlar verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu